Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz       I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz       I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz       I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz       I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz       I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz       I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz       I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz       I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz       I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:17 am

Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:20 am

- De én nem akajok hazamenni! - Tiltakoztam Damonnel. - És most amúgy is hajiba vagyunk! - Mondtam,és kezem összekulcsolva fordultam el tőle,de nem sokáig maradtam így,mivel kiestem az egyensúlyomból,ezért megkapaszkodtam a kerítésnek.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:38 am

- De én nem akajok hazamenni! És most amúgy is hajiba vagyunk! -mondta duzzogva Elena és kiesve az egyensúlyából, megkapaszkodott a kerítésben. A vállánál fogva visszafordítottam. -Igen tudom, de részeg vagy. És én is az voltam, amikor megérkeztél. Egyébként meg azt hiszem kvittel vagyunk -utaltam a Deannel való akciójára - És fogalmam sincs mit kell majd tennem, hogy ezt helyrehozzam, de most hazamegyünk. -mondtam és láttam, hogy Elena majdnem feldőlt, ezért felkaptam és a karomban vittem a házukig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 2:54 am

Hazajöttem.Utolsó simitásokat inteztem,igy ezt még muszáj volt.Nem várhatott.
Szegény Carolinet pedig itt hagytam.És pont az a buli után.Biztos azt hiszi,hogy miatta mentem el,pedig ez nem igaz,de ezentúl jobban figyelek rá,mivel be kell vallanom,kissé elhanyagoltam.Úgy határoztam,hogy ezt már ma el is kezdem.Szinte 3 hete nem találkoztunk úgy,hogy normálisan elbeszélgethessünk.Gondoltam,egy csokor virág majd segit,hogy könnyebben megbocsáthasson.Igy vettem egy nagy kosár vörös rózsát.A ház elé a teraszra tettem,majd irtam neki egy SMSt,hogy
"Egy ismeretlen idegen szeretne önnel találkozni,persze csak ha hajlandó rá.
Időpont:MOST
Helyszin: Forbes ház"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 3:47 am

Nem siettem. Sétálva haladtam hazafelé,közben gondolkoztam kettőnkről. Kicsit félek a találkozástól, hogy most mit mondunk egymásnak. Buli után csak úgy elment, lehet már nem akar tőlem semmit,csak nem tudta hogy mondja meg. Lassan a házhoz értem. A tornácon egy hatalmas kosár vörös rózsa, mellette pedig Klaus állt. Lassan mellé léptem.-Szia, Klaus-mondtam lesütöttöt szemmel,a bulin elég érdekesen viselkedtem és nem tudtam még a szemébe nézni, azokba a csillogó kék szemekbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:06 am

Csak vártam,és vártam.
Úgy 20-25 perc után láttam meg Carolinet amint lassan baktat a puszta utcán.Nem tűnt valami vidámnak.
-Örömtelibb fogadtatásra vártam.-mondtam miután ő monoton hangon üdvözölt.Felvettem a kosár rózsát,majd egy nagy puszit adva a homlokára átnyújtottam neki.
-Sajnálom.Sajnálom,hogy csak úgy itt hagytalak.De...dolgom volt.Viszont megigérem,hogy ezentúl nem fogok lelépni "csak úgy".Rendben?-kérdeztem tőle,de ő még mindig lehajtva tartotta a fejét.-Caroline mi a baj?-simogattam meg az arcát,s gyengéden forditottam magam felé a tekintét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:17 am

Jól esett az érintése.-Semmi-néztem most már a szemébe-csak olyan hülyén viselkedtem,a múltkor a bulin és utána te csak úgy elmentél, amit teljesen megértek,csak jobb lett volna megbeszélni,szükségem lett volna rád,mindig szükségem lenne rád,csak mindig elmész, és nem tudom,hogy most mi van,hogy van-e még értelme kettőnknek-mondtam már könnybe lábadt szemmel,nem tudtam tovább folytatni,de jó volt végre elmondani az érzéseimet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:22 am

-Héé...-mondtam,kedvesen és mosolyogva.-Tudod,hogy nem azért mentem el mert te buliztál ugye? Ez abszurdum.Fiatal vagy még.Belefér.Bár beismerem tényleg az én hibám volt.Nem kellet volna annyira felfújnom a dolgot,de nem volt jó napom.Valahogy semmi sem jött össze.De ez nem a te hibád.Hallod?-mondtam majd magamhoz öleltem,miközben ő még mindig szipogott.-Semmi nem a te hibád.-ismételtem magam,hogy nyomatékositsam a mondanivalóm-Kérlek bocsáss meg nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:30 am

Magához ölelt,annyira jól esett,biztonságban éreztem magam a karjai közt.-Nem haragszom-mondtam a szemébe nézve-de gyere be-leültünk a kanapéra,én a vállára hajtottam a fejem-Klaus kérlek avass be a dolgaidba,bármennyire is rossz az megbirkózom vele,mert fontos vagy nekem,és úgy fogadlak el,ahogy vagy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:34 am

Bementünk,majd a kanapére ültünk.
"Klaus kérlek avass be a dolgaidba,bármennyire is rossz az megbirkózom vele,mert fontos vagy nekem,és úgy fogadlak el,ahogy vagy."-mondta,amire hirtelenjében nem is tudtam válaszolni.
-Nem lehet Caroline.De igérem,hogy amint eljön az ideje és én is úgy érzem,hogy tudnom kell róla,el fogom mondani.Addig is,csak kérlek,bizz bennem,és hidd el,hogy neked az ég adta világon semmi bajod sem fog történni.Rendben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:38 am

-Megbízom benned,és tudd,ha bármi lenne rám számíthatsz,és ha tudnék valami segíteni csak szólj,én melletted leszek,csak arra kérlek,ne tűnj el szó nélkül,legalább szólj előtte,mert így úgy érzem,mintha nem is számítanék neked.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 5:01 am

-Nem fogok többet eltünni.-mondtam már mosolyogva s megcsókoltam.Erre már régóta vágytam.-Hiányoztál......-csend volt-Majd elfelejtettem.-kaptam a fejemhez.
-Gondoltam ettől már megszabadulhatnék.Elég rég óta őrizgetem.Arra vártam,hogy valakinek odaadhassam.Valakinek aki megérdemli.-mondtam sejtelmesen,majd a zsebembe nyúltam s egy kis dobozt vettem elő,amit Carolinenak nyújtottam.
http://sandriamarie.com/wp-content/uploads/2012/10/18K-White-Gold-Diamond-Necklace.jpg
-Tetszik?-kérdeztem félve,mivel ez egy régi darab,és nem tudtam,hogy mennyire felel meg a mai izlésnek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 5:08 am

Olyan jól esett a csókja-Te is hiányoztál-mondtam mosolyogva-nagyon is-Átadott nekem egy dobozt-Hogy tetszik? Ez gyönyörű,köszönöm szépen-mondtam majd megcsókoltam-ezt majd csak különleges alkalomkor fogom felvenni,de nem kellett volna,nincs szükségem ajándékokra,csak rád-mondtam és hosszan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 5:15 am

-Rendben.Akkor legyen ez a mai egy különleges alkalom.-mondtam s kivettem a nyakláncot,majd a hullámos szőke haját félrevéve föltettem.
Gyönyörű volt.A szeme még a megszokottnál is kékebben viritott.
-Nem szeretném tönkre tenni ezt a mesés pillanatot amikor nincs szükség szavakra,de muszáj megkérdeznem,mert képtelen vagyok kiolvasni a fejedből,hogy most mihez lenne kedved.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 5:21 am

-Csak arra,hogy ketten legyünk-mondtam rámosolyogva,és magamhoz húzva megcsókoltam szenvedélyesen. Percekig voltunk így csókban összeforrva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 5:28 am

-Figyelj? Nincs kedved sétálni? Olyan rég láttam Marleyt.Egy fiatal házaspárra szugeráltam rá.Remélem,nem csinált sok kárt.Hiányzik már ő is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 5:32 am

-Oké menjünk,már én is rég láttam Marleyt,amúgy nyugodtan hagyhattad volna nálam is,szívesen vigyáztam volna arra kis cukiságra. Jó lesz együtt tölteni ezt a mai napot,ez már hiányzott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz       I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Forbes ház-
Ugrás: