Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz              I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz              I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz              I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz              I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz              I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz              I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 8:26 pm

Ha már megcsináltam,legyen is valami! Razz
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 8:57 pm

Kiléptem a házból. Nem tudtam merre induljak el, de aztán megláttam, hogy Elijah ott ül a lépcsőn. Odamentem hozzá és leültem mellé. - Elijah, nem engedem, hogy elmenj. Nem akarom, hogy te is itt hagyj. - mondtam, majd megfogtam az egyik kezét. - Én szeretlek téged. Nem tudom, mi történt veled bent a konyhában, de ha más vagy akkor is melletted vagyok. Én önmagadért szeretlek. Ha te más vagy, mint a többiek én azt is elfogadom és most megígérem neked, hogy soha senkinek nem árulok el semmit. - mondtam neki, majd ránéztem. Végre felemelte a fejét és rám nézett. - Én megbízom benned, és arra kérlek, hogy te is bízz bennem. Mond el mi volt az ami a konyhában történt? - kérdeztem tőle még mindig őt figyelve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 4:00 am

Vicky kilépett a házból majd leült mellém. - Elijah, nem engedem, hogy elmenj. Nem akarom, hogy te is itt hagyj. - mondta és megfogta az egyik kezem. - Én szeretlek téged. Nem tudom, mi történt veled bent a konyhában, de ha más vagy akkor is melletted vagyok. Én önmagadért szeretlek. Ha te más vagy, mint a többiek én azt is elfogadom és most megígérem neked, hogy soha senkinek nem árulok el semmit. - ez meglepett. Felnéztem rá és ő is engem nézett. - Én megbízom benned, és arra kérlek, hogy te is bízz bennem. Mond el mi volt az ami a konyhában történt? - kérdezte tőle még mindig figyelve.
- Vámpír vagyok. De nem az a Twilight-os, hanem az igazi nem állat evős fajta bár vannak olyanok is. Emlékszel, mikor először találkoztunk és magáztál? Azt mondtam, nem vagyok én olyan öreg. Ha az emberi életkorom nézzük nem is, de amúgy egy vénember vagyok. – mondtam kicsit betegesen nevetve. - Ha nem akarod, nem hagylak itt, de nem félsz tőlem? – kérdeztem már komolyan.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 5:45 am

- Vámpír vagyok. De nem az a Twilight-os, hanem az igazi nem állat evős fajta bár vannak olyanok is. Emlékszel, mikor először találkoztunk és magáztál? Azt mondtam, nem vagyok én olyan öreg. Ha az emberi életkorom nézzük nem is, de amúgy egy vénember vagyok. – mondta kicsit betegesen nevetve. - Ha nem akarod, nem hagylak itt, de nem félsz tőlem? – kérdezte már komolyan. - Nem akarom, hogy itt hagyj. Nem félek tőled. Ha nem bántasz nincs mitől félnem. És hol táplálkozol?- mondtam komolyan. - És mennyire vagy vénember? - mondtam neki mosolyogva miközben teljesen odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 5:56 am

- Nem akarom, hogy itt hagyj. Nem félek tőled. Ha nem bántasz nincs mitől félnem. És hol táplálkozol?- mondta komolyan. - És mennyire vagy vénember? - kérdezte mosolyogva miközben teljesen odabújt hozzám.
- Mikor hol. Majdnem 1000 éves. - mondtam és a reakcióját figyeltem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 6:01 am

- Mikor hol. Majdnem 1000 éves. - mondta és a reakciómat figyelte. - Akkor te tényleg vénember vagy. - mondtam neki nevetve. - Nincs kedved visszajönni a házba? - kérdeztem tőle. - És megmutathatnád még egyszer az arcod, persze ha nem fájdalmas. - mondtam neki komolyan. Szerettem volna jobban szemügyre venni egy vámpír arcát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 6:10 am

- Akkor te tényleg vénember vagy. - mondta nevetve. - Nincs kedved visszajönni a házba? - kérdezte. - És megmutathatnád még egyszer az arcod, persze ha nem fájdalmas. - mondta komolyan.
- Menjünk. - mondtam, majd felálltam és magammal húztam. - És nem fáj csak mikor először változik át az arcod az meg már rég volt. - mondtam mosolyogva majd bementünk a házba.



LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 4:10 am

Gondoltam,átmegyek Vickyhez,mert már rég találkoztam vele.Tegnap este Carolinenal nem nagyon beszéltünk,és reggel el is ment.Bekopogtam az ajtón.Remélem,nem ébresztem fel,mert nem tudom,meddig szokott aludni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:07 am

- Anna eljöhet hozzánk? - kérdezte. - Persze csak ha megengeded, hogy belépjen a házba. Hisz az én házam most már a te házad is. - makogta.
- Felölem. - mondtam, majd odaértünk a házhoz. - Tudsz járni? - kérdeztem mikor kinyitottam neki az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:13 am

- Felölem. - mondta, majd odaértünk a házhoz. - Tudsz járni? - kérdezte mikor kinyitotta nekem az ajtót. - Igen, azt hiszem. - mondtam, majd levettem a magassarkúm és kiszálltam a kocsiból. - Ti nem kedvelitek egymást Annával igaz? - kérdeztem miközben megpróbáltam kinyitni a bejárati ajtót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:30 am

- Igen, azt hiszem. - mondta, majd levette a cipőjét és kiszállt a kocsiból. - Ti nem kedvelitek egymást Annával igaz? - kérdezte miközben megpróbálta kinyitni a bejárati ajtót.
- annyira nincs bajom vele. Miért? - kérdeztem, majd elvettem tőle a kulcsot és kinyitottam az ajtót és bementünk.


lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 2:52 am

Amikor felkeltem észrevettem, hogy nincs itthon. Gyorsan felöltöztem, vagyis próbálkoztam, mert nem jött rám sok ruhám a hasam miatt, ami most már jól látszott. Megreggeliztem, majd elindultam kifelé, hogy sétáljak egyet. Megláttam Elijaht, hogy ott ül a lépcsőn. - Mi a baj? - kérdeztem, majd leültem mellé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:07 am

Arra eszméltem fel, hogy Vicky leül mellém. - Mi a baj?
- Gyorsan nő. - mondtam a hasára nézve, figyelmen kívül hagyva a kérdését.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:12 am

- Gyorsan nő. - mondta a hasamra nézve, figyelmen kívül hagyva a kérdésemet. - Igen. - mondtam mosolyogva. - De mi a baj? - kérdeztem most már komolyan és őt néztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:18 am

- Igen. - mondta mosolyogva. - De mi a baj? - kérdezte komolyan engem nézve de én már az eget néztem.
- Semmi. - hazudtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:22 am

Az eget nézte. - Semmi. - mondta. Láttam rajta, hogy hazudik. - Nem igaz, látom rajtad. Történt valami? Elijah nekem elmondhatod. - mondtam, majd közelebb húzódtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:28 am

- Nem igaz, látom rajtad. Történt valami? Elijah nekem elmondhatod. - mondta és közelebb húzódott hozzám.
- Semmi sem történt. - mondtam rá nézve úgy, hogy elhigyje. - Nem fogsz felfázni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:34 am

- Semmi sem történt. - mondta rám nézve úgy, hogy elhiggyem. - Nem fogsz felfázni? - kérdezte. - Talán nem. Tényleg neked nem kellene enned?- kérdeztem, miközben azon gondolkoztam, mikor vadászhatott utoljára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:44 am

- Talán nem. Tényleg neked nem kellene enned? - kérdezte.
.. Míg te aludtál addig ettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:46 am

- Míg te aludtál, ettem. - mondta. - Oh, értem. - mondtam bólintva. - Nem megyünk be a nappaliba? - kérdeztem miközben az ujjammal a nappali felé mutattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 4:03 am

- Ohh értem. - mondta bólintva. - Nem megyünk be a nappaliba? - kérdezte az említett hely felé mutatva.
- Menjünk. - mondtam, majd felsegítettem őt is és bementünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 2:52 am

Miután Kath kissé megsértődve átöltözött, elindultunk. Az úton csak beszélgettünk, erről-arról. Később odaértünk Vickihez, aki már várt minket.
Bekopogtam, de semmi.
- Kath, itthon vannak egyeltalán? - kérdeztem tőle, de ő csak bólintott. Még egyet kopogtam, majd hallottuk, ahogy valaki az ajtó felé tart.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 4:37 am

Odaértem Vickyihez.Bekopogtam és vártam,hogy ajtót nyisson.Pár percen belül meg is jelent Vicky az ajtóban,kicsit álmos tekintettel.
-Szia,hogy vagy?Olyan rég beszéltünk.Hiányoztál-mondtam majd megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:00 am

Miután Elijah felment megetetni Danielt úgy döntöttem kimegyek egy kicsit kiszellőztetni a fejem. Kimentem a teraszra, leültem a lépcsőre és az eget kezdtem el nézni. Kizártam mindent a fejemből. Nyugalomra volt szükségem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:06 am

A gondolatok viharként tomboltak a fejemben.Úgy gondoltam,a séta megint jót fog tenni.Kicsiket léptem,lassan haladtam.Csak kóboroltam az utcán.Igazából enni is szerettem volna,de úgy gondoltam azt elhalasztom későbbre.
Vicky háza előtt mentem el épp amikor megpillantottam őt.Épp a teraszon pihent.Le volt ülve a székre,nem tudtam mit csinál.Csak messziről köszöntem neki.
-Szia.-s lassan tovább lépkedtem,nem akartam megzavarni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: