Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A társalgó

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 9:31 am

Még mindig bőgtem,és utáltam magamat,hogy miért kellett bátornak lennem,akkor ez nem történt volna meg,de hirtelen csöngettek.Ilyen állapotban nem akartam ajtót nyitni."Milyen szánalmas vagyok" - Gondoltam,és tovább sírtam.
-Elena kérlek nyisd ki az ajtót,tudom,hogy bent vagy,én vagyok az Caroline-mondta Caroline.Mit volt mit tenni,próbáltam lenyugodni,és kicsit rendbe szedni magam,miközben mentem ajtót nyitni.
- Car,... - Szipogtam,és még mindig kissé könnyeztem - nem éppen a legjobbkor jöttél.De ha akarsz,gyere be. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 9:35 am

- Car,... - Szipogtam,és még mindig kissé könnyeztem - nem éppen a legjobbkor jöttél.De ha akarsz,gyere be. - Mondta
-Hé,Elena mi a baj?Tudod nekem bármit elmondhatsz.-mondtam miközben beljebb mentünk és átöleltem.Lehet,hogy zavarom,de ilyenkor nem a legjobb egyedül lenni.-Bármi is a baj megoldjuk.Rám bármikor számíthatsz,de ha egyedül szeretnél lenni el is mehetek.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 9:41 am

-Hé,Elena mi a baj?Tudod nekem bármit elmondhatsz.-mondta miközben beljebb mentünk és átölelt.-Bármi is a baj megoldjuk.Rám bármikor számíthatsz,de ha egyedül szeretnél lenni el is mehetek.
- Köszi Caroline,... - mondtam szipogva. - maradj kérlek. - Mondtam,és visszaültem a kanapéra. - Biztos meg akarsz hallgatni?Nem akarlak a problémámmal untatni.. - mondtam,kissé nyugodtabban.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 9:44 am

Nem untatsz a problémáiddal.Mond el.Hátha tudok segíteni.-mondtam ,már nagyon kezdtem aggódni,hogy mi lehet a gond,amitől ennyire kiakadt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 9:57 am

- Nem hiszem,hogy tudsz.Ami megtörtént, - szipog - az megtörtént.De akkor kezdem. - Mondtam,és vettem egy mély levegőt. - Az egész ott kezdődött,hogy Damon hirtelen betoppant,és elkezdte kritizálni a főztömet,utána nekikezdett egy újnak,és utána odaadta ezt a nyakláncot,és azt mondta,hogy rám gondolt egyből,mikor meglátta,így megvette,utána véletlenül megvágtam a kezem,eltorzult az arca,és kissé megijedtem,de utána megcsókolt,és megnyugtatott,hogy sosem bántana,ezután bekötöztem a kezem papírtörlőkendővel,aztán felhoztam,hogy meg kéne beszélnünk,ami a bulin történt,erre ő mondta,hogy kedvel engem,de Katherine iránt is érez valamit,de most ott van neki Dean,így megpróbálják külön,nem sokkal utána mondta,hogy éhes,és hogy ha nincs nálunk tasakos vér,akkor mennie kell,de véletlenül kimondtam,hogy ne,és itt szúrtam el az egészet,mert megfogtam a karját és megcsókoltam,ő visszacsókolt,felrakott a pultra,és úgy folytattuk tovább,de megint eltorzult az arca,így felajánlottam neki a vérem,és felé nyújtottam a kezem,ő ivott belőlem,folytattuk tovább,már kivitt a nappaliba,a kanapén voltunk,mikor azt súgta,hogy Katherine.Itt nagyon kiakadtam,és mondtam,hogy menjen el,és most itt tartok - Mondtam,miközben már zokogtam. - Ha nem akartam volna most az egyszer bátrabb lenni,akkor ez nem történik meg! - Mondtam szipogva,még mindig zokogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:09 am

-Kicsit zavaros,de azért nagyjából értem,kivéve pár dolgot.Például,hogy hogy jutottatok odáig,hogy kritizálja főztöd és mi történt a bulin,amiről beszélnetek kellene?Ha nem most történik meg,megtörtént volna később.Jó,hogy bátor voltál.Van amikor nekünk kell megtenni a következő lépést,ha a másik fél már lépett.-Itt kicsit elgondolkoztam,mert eszembe jutott Jeremy és az,hogy muszáj elmondjam az érzéseim,különben beleőrülök,igaz kicsit későn tenném meg a következő lépést,de nincs veszíteni valóm,kivéve Anna barátságát,de remélem ő megérti,és amúgy is csak elmondani akarom neki az érzelmeimet.-Ami közte és Kathrine között volt nem múlik el biztos egyhamar,de ne mutasd neki,hogy ez fáj neked.Légy erős,és ha rájönne,hogy mégis beléd szerelmes,amin nem csodálkoznék,mert 1000-szer jobb vagy mint Kathrine,akkor hadd hogy küzdjön meg érted,hogy te nem Katrine vagy,aki csak olyan könnyen odaadja magát neki.Most sírd ki magad nyugodtan,jót tesz.-mondtam és ismét átöleltem,mert nagyon zokogott.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:55 pm

-Kicsit zavaros,de azért nagyjából értem,kivéve pár dolgot.Például,hogy hogy jutottatok odáig,hogy kritizálja főztöd és mi történt a bulin,amiről beszélnetek kellene?Ha nem most történik meg,megtörtént volna később.Jó,hogy bátor voltál.Van amikor nekünk kell megtenni a következő lépést,ha a másik fél már lépett.
- Úgy,hogy megérezte a füstöt,és odament,kidobta a kukába,és elkezdett egy újat.És a bulin meg az volt,hogy megigéztek Katherinenék állítólag,hogy ne akarjak semmit Damontól,és felejtsem el,bármit is éreztem iránta,utána feljött a szobámba,és elmondta ezt nekem,és hogy csak az eszemet tudják irányítani,a szívemet nem,utána mondtam neki valamit,kissé homályos,de szerintem valami olyasmit,hogy érzek iránta valamit,és megcsókolt,és azért akartam,hogy megbeszéljük,mert azt gondoltam,hogy nagyon részeg lehetett,és én is kicsit az voltam.És köszi,de még most akkor is hibának érzem,bármit is mondasz. - Mondtam egy nagyon halvány mosollyal,miközben még mindig sírtam.
-Ami közte és Katherine között volt nem múlik el biztos egyhamar,de ne mutasd neki,hogy ez fáj neked.Légy erős,és ha rájönne,hogy mégis beléd szerelmes,amin nem csodálkoznék,mert 1000-szer jobb vagy mint Kathrine,akkor hadd hogy küzdjön meg érted,hogy te nem Katrine vagy,aki csak olyan könnyen odaadja magát neki.Most sírd ki magad nyugodtan,jót tesz. - Mondta.
- Köszönöm,de nem tudok erős lenni,gyenge vagyok,ez is mutatja. - Mondtam,és tovább zokogtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 5:02 am

- Így már értema,hogy miért voltál olyan fura a bulin,és csak egy sarokban ültél. Az a két csaj úgy látszik mindenre képes. De Kathrinet legalább most lefoglalja az a Dean. Elhiszem,hogy nehéz nehéz neked,de az nem igaz,hogy gyenge vagy. A szüleid balesetét is nehéz volt megélned,de mégis sikerült neked,és miért?,mert erős vagy. Ezen is túleszel,és én addig ittmaradok melletted,amíg csak szükséged van rám és ameddig jobban nem leszel,ha kell egy hétig is-mondtam ,a végét már mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 5:10 am

- Köszönöm Caroline,nem is tudom,mi lenne velem egy ilyen barátnő nélkül,mint te. - Mondtam mosolyogva,és lassan kezdtem lenyugodni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:21 am

- Köszönöm Caroline,nem is tudom,mi lenne velem egy ilyen barátnő nélkül,mint te. - Mondta mosolyogva,úgy láttam,már kezdett megnyugodni.
-Egy barát bármit megtesz a barátjáért.Jeremy itthon van?Bocsánatot kellene tőle kérjek a pofon miatt,de azonnal visszajövök.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:25 am

-Egy barát bármit megtesz a barátjáért.Jeremy itthon van?Bocsánatot kellene tőle kérjek a pofon miatt,de azonnal visszajövök.
- Igen,itthon van,és rendben,én addig beszerzek magamnak egy doboz fagyit. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:35 am

Eléggé kavarogtam a gondolataim,a fent történtek miatt.Legalább Jeremy tudja az igazat,de mégis pont rosszkor,mert ott van neki Anna,aki barátnőm.Miért ilyen bonyolult mindent?Közben leértem a nappaliba,Elena még mindig a kanapén ült,csak most egy doboz fagyi társaságában.Leültem mellé,de nem akartam a fent történtekről beszélni,nem akartam az én gondjaimmal is fárasztani.
-Itt is vagyok-mondtam mosolyogva-Jobban vagy egy kicsit?-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:40 am

-Itt is vagyok-mondta mosolyogva-Jobban vagy egy kicsit?-kérdezte.
- Igen,ez a fagyi nagyon jól esik. - Mondtam már mosolyogva. - Meg persze a beszélgetés is segített. - Mondtam. - El kéne majd mennünk valamikor vásárolni,már olyan rég voltunk. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:45 am

- Igen,ez a fagyi nagyon jól esik. - Mondta már mosolyogva. - Meg persze a beszélgetés is segített. - Mondta. - El kéne majd mennünk valamikor vásárolni,már olyan rég voltunk. - Mondta mosolyogva.
-De jó ,hogy végre mosolyogsz.Jó ötlet a vásárlás,tereli a gondolatot és új ruha sohasem árt.-mondtam mosolyogva-De te nem is szeretsz annyira vásárolni-jutott eszembe-De be kell szerezz új ruhákat,hogy Damon beléd szeressen,mert beléd fog,és észre sem fogja venni,de már csak rólad fog álmodozni,anélkül,hogy te beszélnél vele.-mondtam egy széles vigyorral,lehet,hogy nem érti mit akarok ebből kihozni,de majd megfogja.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:49 am

-De jó ,hogy végre mosolyogsz.Jó ötlet a vásárlás,tereli a gondolatot és új ruha sohasem árt.-mondta mosolyogva-De te nem is szeretsz annyira vásárolni-jutott eszébe-De be kell szerezz új ruhákat,hogy Damon beléd szeressen,mert beléd fog,és észre sem fogja venni,de már csak rólad fog álmodozni,anélkül,hogy te beszélnél vele.-mondta egy széles vigyorral.
-Hát igen. - Mondtam mosolyogva. - És a Damonos részt nem annyira értettem,de se baj. - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:56 am

-Hát igen. - Mondta mosolyogva. - És a Damonos részt nem annyira értettem,de se baj. - mondta nevetve.
-Arra gondoltam,hogy megpróbálhatnánk mindig azon a környéken járni,ahol épp Damon van.Féltékennyé tehetnéd,szexin öltözködnél,mindig mosolyognál és magabiztosságot sugároznál.Ez levesi a pasikat a lábukról.Csak erősnek kell lenned,hogy kibírd a közelségét,anélkül,hogy kimutasd az érzelmeidet.Érd el,hogy csak téged akarjon és küzdjön meg érted. Ha pedig nem fog küzdeni,meg sem érdemel téged,mert te egy olyan pasit érdemelsz akit bármit megtenne érted.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:00 am

-Arra gondoltam,hogy megpróbálhatnánk mindig azon a környéken járni,ahol épp Damon van.Féltékennyé tehetnéd,szexin öltözködnél,mindig mosolyognál és magabiztosságot sugároznál.Ez levesi a pasikat a lábukról.Csak erősnek kell lenned,hogy kibírd a közelségét,anélkül,hogy kimutasd az érzelmeidet.Érd el,hogy csak téged akarjon és küzdjön meg érted. Ha pedig nem fog küzdeni,meg sem érdemel téged,mert te egy olyan pasit érdemelsz akit bármit megtenne érted.
- Benne vagyok! - mondtam mosolyogva. - Reméljük,hogy fog "küzdeni",mivel tényleg szeretnék együtt lenni vele.És kissé nehéz lesz,hogy kibírjam a közelségét anélkül,hogy elolvadjak,de megpróbálom. - Mondtam. - Te egy igazi zseni vagy! - Mondtam,és átöleltem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:15 am

- Benne vagyok! - mondta mosolyogva. - Reméljük,hogy fog "küzdeni",mivel tényleg szeretnék együtt lenni vele.És kissé nehéz lesz,hogy kibírjam a közelségét anélkül,hogy elolvadjak,de megpróbálom. - Mondta. - Te egy igazi zseni vagy! - Mondta,és átölelt.

-Kösz,de ezt eddig is tudtam,hogy zseni vagyok,csodálkozok,hogy erre csak most jössz rá-mondtam először komolyan,majd elkezdtem nevetni-na jó csak viccelek.Mi lenne ha még ma elmennénk vásárolni?Csak előtte kicsit kisminkellek,hogy ne látszódjon ,hogy sírtál.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:17 am

- Benne vagyok.De még át is öltözöm,és szólok Jeremynek,hogy ne aggódjon,bár szerintem észre se venné,mert azt sem vette észre,hogy itt sírok ezerrel. - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:21 am

- Benne vagyok.De még át is öltözöm,és szólok Jeremynek,hogy ne aggódjon,bár szerintem észre se venné,mert azt sem vette észre,hogy itt sírok ezerrel. - mondta nevetve.
-Ha egész nap a szobájában kuksol,biztos nem veszi észre,ha elmész pár órára,meg amúgy is tudja,hogy tudsz vigyázni magadra,ő még nem tudja,hogy ez már nem egy békés kisváros többé,ahol soha sem történik semmi.De addig jó ,míg nem tud ezekről a dolgokról,vagyis a vámpírok létezéséről,kiborítaná valószínű.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:24 am

-Ha egész nap a szobájában kuksol,biztos nem veszi észre,ha elmész pár órára,meg amúgy is tudja,hogy tudsz vigyázni magadra,ő még nem tudja,hogy ez már nem egy békés kisváros többé,ahol soha sem történik semmi.De addig jó ,míg nem tud ezekről a dolgokról,vagyis a vámpírok létezéséről,kiborítaná valószínű.
- Igen,szóval biztosan nem fogok szólni neki jó darabig ezekről.Féltem őt. - Mondtam. - Na jó,térjünk vissza az eredeti témához.Felmegyünk akkor? - Kérdeztem mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:26 am

- Igen,szóval biztosan nem fogok szólni neki jó darabig ezekről.Féltem őt. - Mondta. - Na jó,térjünk vissza az eredeti témához.Felmegyünk akkor? - Kérdezte mosollyal az arcán.
-Igen,de én választok neked ruhát,lehet még összefutsz Damonnal,és akkor jól kell kinézd-mondtam széles mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 4:08 am

Hazaérve bementünk a házba.
-Pihenned kell-mondtam s segitettem neki leülni a kanapéra,majd betakartam a takaróval.-Biztos jól vagy?Nem fáj a fejed?Hozzak valamit?Vizet,tejet,teát?Vagy próbáljak főzni valamit,akármi kell csak szólj.-bombáztam a kérdésekkel,mert a kedvere akartam tenni.Majd fel akartam állni a kanapé széléről,de meggondoltam magam.-Sajnálom,Jeremy!Mindez miattam van,és megértem ha ezekután még ennél is jobban gyűlölsz.-mondtam s a konyhaba indultam,hogy hagyjam pihenni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:24 am

- Ne,az még várhat,maradj itt vele,kérlek. - Kérleltem,miközben bevitt a nappaliba.Ott ült Jeremy és Anna,és mindannyian egymást kezdtük el bámulni.Jeremy és Anna minket,mi pedig őket. - Nem vinnél fel a szobámba? - Kértem meg suttogva,utána visszafordultam Annáékhoz. - Ömm,sziasztok. - Köszöntem,miközben még mindig Damon karjaiba voltam,de nem bántam,sőt.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:52 am

-Anna ne butáskodj.Maradj itt velem,nem gyülőllek,én szeretlek téged.-mondtam,és rá mosolyogtam.Ekkor az ajtó kinyitódott,és Elena egy férfi karjaiban volt,köszönt de én meg se tudtam szólalni.
-KI volt ez?-kérdeztem Annát a férfira utalva...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A társalgó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A társalgó
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» A Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: