Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A társalgó

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 5:50 am

-Köszi jól.-mondtam-ÉS te?-kérdeztem vissza.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 5:56 am

- Kifejezetten jól,köszi. - Mondtam,és már kezdtem kifogyni a beszédtémákból. - És hogy telt az estéd?
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:00 am

Hát az estém az remekül telt.És úgy sejtem neked is.-mosolyogtam rá arra utalva,hogy gondolom Damonal volt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:02 am

- Az nem kifejezés. - Mondtam mosolyogva,és közben talán el is pirultam. - És,mi jót tervezel mára? - Kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:04 am

-Hát egyenlőre még nem tudom,szerintem lustálkodok az ágyban,és te?- kérdeztem,és közben a rántottát kitettem két tányérba,hogy kezdjük el a reggelit. -Jóétvágyat.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:06 am

- Köszönöm. - Mosolyogtam rá,és vettem el tőle a tányért. - Én arra gondoltam,hogy tartok egy kis elmélkedős-zenehallgatós sétát a téren,és utána majd alakul valahogy. - Mondtam,és utána bekaptam egy falat rántottát.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:09 am

-HA gondolod akkor csinálhatjuk együtt is,úgyis olyan ritkán vagyunk együtt.- mondtam mosolyogva nővérkémnek
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:13 am

- Áhh,nem kell,nyugodtan lustálkodj az ágyban,majd még a közeljövőben megszervezek egy napot,amit csak kettesbe töltünk,és közös programokat csinálunk,mint például mozizás,vagy piknikezés. - Mondtam neki nevetve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:15 am

-Ahogy gondolod,de ha mégis meg gondolod magad én itt leszek.- mondtam én is nevetve...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:18 am

- Oks. - Mondtam,miközben letettem a tányért a pultra. - Amúgy fel kéne öltöznünk,nem? - Kezdtem el röhögni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:19 am

-Hát nem is tudom..-gondolkodtam el..-minek ha itthon maradok?-néztem rá kérdően
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:22 am

- Jól van,akkor csak nekem kell. - Nyújtottam rá a nyelvemet. - Amúgy ha már egész nap itt fogsz dögleni,elmosogathatnál. - Említettem meg neki.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:23 am

-Csak szeretnéd.A kicsiket nem dolgoztatjuk..-néztem rá nevetve..
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:26 am

- Már nem is vagy olyan kicsi,ezt is bizonyítja az este. - Nevettem el magam. - Meg egyébként a kicsik maguktól szoktak segíteni,mert rendesek,nem úgy,mint egyesek... - Mondtam,és közben bökdöstem a mutató ujjammal a mellkasát.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:30 am

-Hogy mit bizonyitottam be az este?-néztem rá kérdően..úgye nem arra gondol amire én..oh jaj ne ha igen :O-Hát de mivel én nem olyan kicsi vagyok ezért nem segitek...-nyujtottam rá ki a nyelvem
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 6:34 am

- Jól van,nem érdekel,akkor találj ki valamit,mert ha nem lesz elmosva az összes evőeszköz,pohár,tányér,edény,és az ilyesmik,ne akard tudni,mit fogok csinálni... - Mondtam halál komolyan,de utána elnevettem magam. - Akár Annával is megcsináltathatod,úgy is annyit van itt... - Szívattam még mindig az Anna-üggyel.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:01 am

-Zavar ha itt na?-kérdeztem..-Mert ha igen akkor a te Damonodról is beszélhetnénk egy keveset,hogy Ő mennyit van itt..-mondtam-JA és ne is álmodj róla,hogy el lesz mosogatva,és főztem te mosogatsz-mondtam és rákacsintottam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:05 am

- Hé!Ne forgasd ki a szavaimat!Először is: Nem arról beszéltem,hogy zavar,hanem hogy ha már itt van,és te ilyen lusta vagy,akkor legalább ő esetleg megtenne érted annyit,hogy elmosogat.Másodszorra: Damon alig járt itt!Kikérem magamnak.Harmadik: Akkor úgy tűnik,a tányérok így maradnak.Mert én kilépek a vitából,felöltözöm,és már indulok is! - Vittem fel a végén a hangsúlyt,és elindultam a lépcső felé.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:08 am

-Hát nem forgatom ki a szavaid,hanem nekem ez jött le,és ha gondolod akkor szólj Damonnek amig nem vagy itthon mosogasson fel.JA és nővérkém tudod,hogy szertelek.-mosolyogtam rá...Smile
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:11 am

- Ha-ha - Mondtam neki szarkasztikusan. - Nem,nem tudom,de akkor talán tudnám,ha elmosogatnál... - Mondtam neki én is mosolyogva. - De most már tényleg megyek,majd mikor vissza leérek,elköszönök,és elmondom a szabályokat. - kacsintottam felé,és fel is szaladtam a lépcsőn,be a szobámba.Átöltöztem egy kényelmesebb,de jól kinéző cuccba,felvettem a zenelejátszóm,és leindultam a lépcsőn.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:15 am

-Mivan milyen szabályokat akarsz elmondani?-Alig találkozunk,és mikor találkozunk akkor is valami,hülye szabályokkal akarsz fárasztani?-néztem rá kérdően
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:20 am

Vissza leértem a nappaliba,ahol Jeremy egyből elkezdett kérdőre vonni.
- Olyan alap dolgokra gondoltam,mint mondjuk ne gyújtsd fel a házat,ne tarts házibulit,és persze semmi rosszalkodás. - Böktem meg nevetve. - Na,akkor megyek,majd találkozunk!És ne aggódj értem,ha esetleg nem érnék ma haza! - Kacsintottam rá,és már ki is rohantam az ajtón.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 7:22 am

-Aha akkor majd felhivom Damonkát,hogy hol lehetsz.-kiabáltam utánna nevetve...
Lezárva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A társalgó
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» A Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: