Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A nappali szoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A nappali szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A nappali szoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 1:02 am

Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:01 am

A nappali szoba Clean-living-room


A hozzászólást Caroline Forbes(Heni) összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 21, 2012 10:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:05 am

Azon gondolkodtam,hogy mondjam el Carnek,hogy szeretem.Mikor eszembe jutott,hogy még csak 3 óra.Ezért elmegyek hozzá,és tanácsot kérek. Ha megkérdi miért nem Elenánat kérdezem meg csak annyit mondok,hogy a testvérem. Ezzel el is indultam Caroline háza felé.Egész úton gondolkodtam,hogy mit mondjak ha megkérdezi,hogy ki az a lány aki tetszik.Azt hiszem azt mondom,hogy nem ismeri. Vagy majd kitalálom ott helyben.Mikor ezek a gondolatok járat az eszemben észbe kaptam,mert már Carék házánál voltam.Mély levegőt vettem,és kopoktattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:26 am

Már majdnem hazaértem,amikor megpillantottam,hogy valaki áll az ajtóban.Ahogy közelebb mentem láttam,hogy Jeremy az.Kíváncsi vagyok mit akarhat tőlem,mert nem szokott hozzám jönni.Remélem nem Elenával van valami.Igaz a múltkor is nagyon jól elbeszélgettünk ,amíg Elenát vártam.Meg is kérdeztem tőle:
-Szia,Jer,hát te?Mi járatban erre?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:32 am

Amig vártam,hogy Car kinyissa az ajtót megszólalt,de nem bentről.-Szia,Jer,hát te?Mi járatban erre? Erre muszáj válaszoljak. -Cső Car.Nyugi nincs semmi baj.-mondtam mosolyogva,mert láttam az arcán az aggodalmat.-Csak beszélgetni szeretnék,mert tanácsot kell kérjek tőled.-mondtam még mindig mosolyogva neki. Remélem nem küld el,hogy nem akar velem beszélgetni.Remélem van kedve a társaságomhoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:40 am

-Cső Car.Nyugi nincs semmi baj-mondta Jer mosolyogva,amikor látta az aggldalmat az arcomon.--Csak beszélgetni szeretnék,mert tanácsot kell kérjek tőled.-
Kicsit meglepődtem,hogy pont tőlem akar kérni tanácsot,mikor eddig alig beszélgettünk.Igaz én régebben rengeteget voltam náluk,de legtöbbször,csak Elenával beszélgettem.Ezért is furcsállottam,hogy tőlem akar tanácsot kérni,de azért kíváncsivá tett.
-Gyere be nyugodtak.Foglalj helyet,kérsz valamit inni?Amúgy miről lenne szó,miben tudnák neked tanácsot adni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:49 am

Láttam az arcán a kiváncsiságot.Meg is kérdezte,hogy:-Gyere be nyugodtak.Foglalj helyet,kérsz valamit inni?Amúgy miről lenne szó,miben tudnák neked tanácsot adni?
-Köszi nem kérek semmit.-mondtam-Hát...ööö..hogy is kezdjem.Tudom furcsa,hogy tőled kérek tanácsot.Arról lenne szó,hogy tetszik egy lány, kicsivel idősebb mint én.Nem tudom,hogy elmondjam-e neki,hogy tetszik nekem.Régóta ismerjük egymást,és nem akarnám elrontani a barátságot azzal,hogy elmondom neki.-mondtam egy szuszra neki.Car pislogás nélkül figylte,hogy mit mondok neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:02 am

-Köszi nem kérek semmit.-mondta-Hát...ööö..hogy is kezdjem.Tudom furcsa,hogy tőled kérek tanácsot.Arról lenne szó,hogy tetszik egy lány, kicsivel idősebb mint én.Nem tudom,hogy elmondjam-e neki,hogy tetszik nekem.Régóta ismerjük egymást,és nem akarnám elrontani a barátságot azzal,hogy elmondom neki.-Meglepett a kérdéssel.El kezdtem gondolkodni,hogy ki lehet az a lány.Ha idősebb és régóta ismeri,akkor valószínű,hogy vagy Vicky ,vagy Bonnie,vagy én lehetek az.Nem tudtam mit mondjak neki.Olyan valószínútlennek tűnt,hogy én,vagy bármelyikünk a lányok közül és Jeremy.Nem akartam megbántani,előbb ki akartam deríteni,hogy ki lehet az,mert ha én az komoly dilemmát okozna számomra.De Jeremy olyan,mintha a kisöcsém lenne:
-Először is ki kellene deríts,hogy a lány hogyan érezz irántad.Szerintem inkább ne mond el neki először,hogy hogy érzel,mert az megrémítheti.Inkább hívd el moziba,vagy bárhova,de ne ronts ajtóstól a házba.Csak szép lassan haladj.-Mondtam mosolyogva.
Komolyan is gondoltam amit mondta,legyen bárki is az,ha elmondaná az érzéseit,azzal mindent elrontana,bár ha én lennék az a lány,akkor már mindegy lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:00 pm

Láttam rajta,hogy meglepődött azon amit mondtam,lehet sejti?Na de remélem nem.Ekkor ezt mondta:-Először is ki kellene deríts,hogy a lány hogyan érezz irántad.Szerintem inkább ne mond el neki először,hogy hogy érzel,mert az megrémítheti.Inkább hívd el moziba,vagy bárhova,de ne ronts ajtóstól a házba.Csak szép lassan haladj.-Mondta mosolyogva.Elgondolkodtam azon,hogy ha el hivom őt akkor egyből rájön,de nem akarom elrontani,a régóta meglévő barátságunkat.
-Nem tudom,hogy ha elhivnám mit szólna,mert Ő barátként tekint rám.Na de mindegy ne foglalkozz azzal ami mondtam.Felejtsük el.-ekkor Ő bólintott-Köszi,hogy elmondhattam.Nem lehetne,hogy ez kettőnk közt marad?-kérdeztem egy mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:38 am

-Nem tudom,hogy ha elhivnám mit szólna,mert Ő barátként tekint rám.Na de mindegy ne foglalkozz azzal ami mondtam.Felejtsük el.-bólintottam,de nem akartam annyiban hagyni a dolgot-Köszi,hogy elmondhattam.Nem lehetne,hogy ez kettőnk közt marad?-kérdezte.
-Nyugi én nem mondom el senkinek,de ha ezt elmondtad nekem,akkor azt jelenti,hogy számodra fontos a dolog,és akkor nem kellene annyiba hagyni.Legyél sokat a közelében,beszélgess vele sokat,érezze,hogy fontos neked,és lehet még kialakulhat valami.-Mondtam ismét mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:45 am

-Nyugi én nem mondom el senkinek,de ha ezt elmondtad nekem,akkor azt jelenti,hogy számodra fontos a dolog,és akkor nem kellene annyiba hagyni.Legyél sokat a közelében,beszélgess vele sokat,érezze,hogy fontos neked,és lehet még kialakulhat valami.-Mondta ismét mosolyogva. Úristen erre most mit mondjak???
-Háát..ööö...oké meg próbálom.Igen nekem sokat jelent,de neki nem tudom.-mondtam kicsi zavartan-Köszi még egyszer a tanácsokat.-mondtam,és rá mosolyogtam.Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:57 am

-Háát..ööö...oké meg próbálom.Igen nekem sokat jelent,de neki nem tudom.-mondta kicsi zavartan-Köszi még egyszer a tanácsokat.-mondta,és rám mosolygott.
-Nagyon szívesen,remélem tudtam segíteni valamennyire.Derítsd ki ,hogy neki mennyit jelent,csináljatok közös programot és abból kiderül számodra is,hogy ő hogy tekint rád,vagy ha barátként is tekint rád,lehet ez változni fog.-mondtam és én is rámosolyogtam-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:04 am

-Nagyon szívesen,remélem tudtam segíteni valamennyire.Derítsd ki ,hogy neki mennyit jelent,csináljatok közös programot és abból kiderül számodra is,hogy ő hogy tekint rád,vagy ha barátként is tekint rád,lehet ez változni fog.-mondtam és ő is rámosolyogott.
-Igen tudtál segiteni:).Remélem,hogy még fogunk ilyen jól beszélgetni.-mondtam, ekkor egy ötlet hasitott a fejembe.Meg kellen-e kérdezzem,hogy nem jön el velem valahová.-Figyi,mivel segitettél ezért meghivlak valamirte.Oké?.Ja és nemleges választ nem fogadok el.-mondtam megint egy mosoly kiséretében Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:14 am

-Igen tudtál segiteni:).Remélem,hogy még fogunk ilyen jól beszélgetni.-mondta.Figyi,mivel segitettél ezért meghivlak valamirte.Oké?.Ja és nemleges választ nem fogadok el-ismét mosolyogva mondta.
-Oké-válaszoltam szintén mosolyogva-Elfogadom a meghívást.
Örültem,hogy tudtam neki segíteni,és jó volt a társaságában lenni,ezért is fogadtam el a meghívást.Habár felötlött az a gondolat a fejemben,hogy lehet azért hívott el,mert az előbb pont ezt tanácsoltam neki.De inkább nem gondolkodok ezen,lesz ami lesz,inkább arra gondolom,hogy két barát elmegy együtt valahova
-Mikor és hova megyünk?-kérdeztem hatalmas vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:22 am

-Oké-válaszolt szintén mosolyogva-Elfogadom a meghívást.-egy kis hatás szünet után folytatta-Mikor és hova megyünk?-kérdezte hatalmas vigyorral az arcán.
-Örülök,hogy elfogadtad.Mondjuk ma sete?a Heaven kávézóban?-kérdeztem megint mosolyogva. Nem tudom,de mikor vele vagyok mindig mosolygok.Ez nekem nagyon jó.-Az órát pedig mond meg te.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:38 am

-Örülök,hogy elfogadtad.Mondjuk ma sete?a Heaven kávézóban?-kérdezte megint mosolyogva.-Az órát pedig mond meg te.
Sokat mosolygott,ami engem is arra késztetett,meglepődtem,hogy mennyire jól érzem magam vele.
-Mondjuk 9-kor,találkozunk ott?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:42 am

-Mondjuk 9-kor,találkozunk ott?-kérdezte
-Rendeben. Akkor este szia.Smile -mondtam és még mindig mosolyogtam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:46 am

-Rendeben. Akkor este. Szia.-Mondta még mindig mosolyogva.
-Oké,akkor ott találkozunk.-mondtam én is mosolyogva,miközben kikísértem az ajtón.Szia.
Magam sem nem tudom miért ,de izgatott voltam az este miatt.Felmentem a szobámba és nekikezdtem olvasni egy romantikus könyvet.



[b]LEZÁRVA[/b]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:55 pm

Még ágyban voltam,amikor hallottam,hogy valaki kopog az ajtón.Felkaptam magamra valamit és lementem kinyitni az ajtót.Elena állt az ajtóban.Jó volt látni,mert ugyanakkor beszélni is akartam már vele.De a tegnap estét nem igazán akartam volna elmondani neki.
-Szia Elena-mondtam egy mosoly kíséretében-de jó látni téged.Gyere be és ülj le.Kérsz valamit inni vagy enni esetleg?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:02 pm

- Köszi,én is örülök,hogy látlak.Csak egy kis bubis vizet kérnék,már ha van. - Mondtam,miközben befelé tartottam,és leültem a kanapéra.
-Azért jöttem,hogy beszéljek veled valamiről.Jeremy ma reggel elutazott rokonainkhoz a nyár további részére,és nem tudom,miért.Bár vannak eléggé aggasztó gondolataim,mondjuk hogy rossz emberek közé keveredett,és most tőlük menekül,vagy ehhez hasonló.És szerettem volna,ha tudod,hogy elment,és te vagy az egyetlen,akivel tudok beszélni ezekről az aggályaimról.Szóval köszi,hogy tudsz időt szakítani rám. - Mondtam egy enyhe mosollyal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:09 pm

- Köszi,én is örülök,hogy látlak.Csak egy kis bubis vizet kérnék,már ha van. - mondta,miközben bementünk.Kimentem a konyhába,a vízért,mikor visszajöttem elmondta,hogy aggódik Jeremy miatt,mert elutazott a rokonokhoz,a nyár további részére,és biztos azért mert rossz társaságba keveredett.Láttam,hogy nagyon aggódik,így nem tehettem mást, muszáj volt elmondjam az igazat,bármilyen kínos is nekem.Nem hagyhattam Elenát kétségek között.
-Nyugodj meg Jer nem került rossz társaságba...csak...éppenséggel...izé...hát ez nehéz lesz elmondjam,de megpróbálom,csak ígérd meg,hogy nem fogsz kiakadni tőle.-habogtam idegesen.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:13 pm

Caroline hozta a vizemet,és mondta,hogy tudja,mi van Jeremyvel,csak ne akadjak ki.
- Nem fogok,minden már csak jobb lehet,minthogy veszélybe lenne. - Mondtam,és megkönnyebbülten sóhajtottam fel.Bár kíváncsi lettem,hogy akkor miért is ment el,és hogy mi köze van ehhez Carhez.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:23 pm

- Nem fogok,minden már csak jobb lehet,minthogy veszélybe lenne. -mondta megkönnyebbülten,de azért még mindig tükröződött róla a kíváncsiság,hogy mi lehet vele.Vettem egy nagy levegőt és elkezdtem mondani a tegnap történteket.
-Ezt nagyon nehéz nekem is elmondani.Kezdem az elejéről.Jeremyvel mostanában sokat beszélgettünk,tanácsot kért tőlem,mert tetszik neki egy lány aki egyben a barátja is.Mondtam neki,hogy lassan közeledjen hozzá,és ne vallja be egyből az érzéseit.Tegnap elhívott a Heaven-be,hogy meghálálja a tanácsot,vagyis akkor még azt hittem azért hívott el.Felmentünk a tetőtérre,ahol elmondta,hogy én vagyok az a lány akibe bele van zúgva,majd megcsókolt.Én meg annyira meglepődtem,hogy felpofoztam és elrohantam.Utána írt üzenetet,hogy beszéljük meg,én meg csak annyit írtam vissza,hogy hagyjon békén és ne keressen.Nem gondoltam,hogy emiatt elmegy.Most nagyon rosszul érzem magam miattam,Egész éjjel ezen gondolkoztam.Nem akartam megbántani Jer-t,mert fontos nekem,és te is az vagy.Jaj Elena,annyira össze vagyok zavarodva,nem akartam,hogy ez legyen-mondtam elkeseredettem és kicsordult egy könnycsepp a szememből.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:34 pm

Caroline elmondott mindent.Kiderült,ő volt az a lány,akibe Jeremy szerelmes volt,ami meglepő volt.Elmondta még a többit is,hogy mi történt a tetőtéren, és látszott rajta,hogy nagyon megbánta,hisz ő is szereti Jeremyt,csak nem úgy,mint Jeremy őt.Átkaroltam,és megpróbáltam vigasztalni.
- Semmi baj,bár kissé durva voltál,de teljesen megértem.Viszont ezt majd meg kell beszélned vele,mikor visszajön,és kérj bocsánatot,hiszen összetörted a szívét.Oké?
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:47 pm

Elenát meglepte a dolog,de átkarolt és próbált vigasztalni.- Semmi baj,bár kissé durva voltál,de teljesen megértem.Viszont ezt majd meg kell beszélned vele,mikor visszajön,és kérj bocsánatot,hiszen összetörted a szívét.Oké?-mondta és teljesen igaza volt.Nem kellett volna így viselkedjek Jeremyvel.
-Tudom ,hogy kell vele beszéljek,csak este nem voltam rá képes,mert összezavarodtam.Azt hiszem én is érzek valamit Jeremy iránt,csak még magamnak se mertem bevallani,és ezért nem tudtam vele beszélni este.Örülök,hogy ezt elmondhattam valakinek,mintha megkönnyebbültem volna.De hagyunk engem,remélem Jeremy hamar visszajön,és tudok vele beszélni.Veled mi van?Mostanában kicsit furcsán viselkedtél,éjszakai séták,azután napokig nem is jelentkeztél.Aggódom érted.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nappali szoba
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Forbes ház-
Ugrás: