Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:22 am

- Szeretnéd tudni hogy éledt fej Jeremy? -kérdezte-Persze,te tudod?-néztem rá kérdőn.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:38 am

-Persze,te tudod?-nézett rám kérdőn.-A gyűrűje miatt.-mondtam ezt tejesen közömbösen, mintha ez tök természetes lenne- A boszorkányok készítették,valami kőből. Olyasmi mint a te gyűrűd csak őt újraéleszti.Egyébként nem nagy kunszt, Alaricnak is van. De a többi után Bonnietól érdeklődj.-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:41 am

-A gyűrűje miatt.-mondta ezt tejesen közömbösen, mintha ez tök természetes lenne- A boszorkányok készítették,valami kőből. Olyasmi mint a te gyűrűd csak őt újraéleszti.Egyébként nem nagy kunszt, Alaricnak is van. De a többi után Bonnietól érdeklődj.-Mi?Azt hiszem kezdem elveszteni a fonalat.Ki az az Alaric?És Bonnie honnan tud az egészről?De Jeremynek nincs is gyűrűje,vagyis eddig nem volt.De most hogy mondod,mintha ma láttam volna az ujján egyet.-mondtam elgondolkozva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:53 am

-Mi?Azt hiszem kezdem elveszteni a fonalat.Ki az az Alaric?És Bonnie honnan tud az egészről?De Jeremynek nincs is gyűrűje,vagyis eddig nem volt.De most hogy mondod,mintha ma láttam volna az ujján egyet.-mondta elgondolkozva.Azt hiszem túl sokat mondtam.- Bonnie boszorkány.- mondtam nyersen, de hát mint finomítsak rajta, úgy sem hazudhatok neki.- Nem tudom Jeremy kitől kaphatta a gyűrűt, de dióhéjban annyi, hogy ha Jeremyt megölik, vagy meghal akkor újraéled a gyűrű miatt.Érted? Ma még mindig él, élni is fog, míg le nem veszi a gyűrűjét, mert ha akkor ölik meg akkor meghal. És én ebben a városban nem vennék rá mérget,hogy ne történne meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:58 am

- Bonnie boszorkány.- mondta nyersen- Nem tudom Jeremy kitől kaphatta a gyűrűt, de dióhéjban annyi, hogy ha Jeremyt megölik, vagy meghal akkor újraéled a gyűrű miatt.Érted? Ma még mindig él, élni is fog, míg le nem veszi a gyűrűjét, mert ha akkor ölik meg akkor meghal. És én ebben a városban nem vennék rá mérget,hogy ne történne meg.-Akkor talán azért ment el Bonnie,hogy az erejét próbálgassa.Nem is sejtettem.Remélem Jeremy soha nem veszi le azt a gyűrűt.Majd kell beszéljek Annával,ő hátha többet tud,hogy honnan szerezte a gyűrűt.Te rengeteg dolgot tudsz,bár ennyi évesen nem meglepő-mondtam kacér mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:10 am

Nem is sejtettem.Remélem Jeremy soha nem veszi le azt a gyűrűt.Majd kell beszéljek Annával,ő hátha többet tud,hogy honnan szerezte a gyűrűt.Te rengeteg dolgot tudsz,bár ennyi évesen nem meglepő-mondta kacér mosollyal az arcán. Tudtam, hogy ezzel a beszélgetéssel végleg elnyertem nála a "sétáló lexikon" címet.-Nem tudsz olyat mondani amiről én ne tudnék.-mosolyogtam vissza majd puszit nyomtam a szájára. Szóval Elena kórházban van...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:15 am

-Nem tudsz olyat mondani amiről én ne tudnék.-mosolygott vissza majd puszit nyomott a számra. -Biztos vagy benne?-kérdeztem,majd átkaroltam a nyakánál és megcsókoltam.-Ha annyira tudsz mindent,akkor mond mi történt Elenával.-mondtam mosolyogva,és még mindig átölelve a nyakánál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:30 am

-Biztos vagy benne?-kérdeztem,majd átkaroltam a nyakánál és megcsókoltam.-Ha annyira tudsz mindent,akkor mond mi történt Elenával.-mondtam mosolyogva,és még mindig átölelve a nyakánál.-Úgy tudtam, hogy ezt fogod kérdezni!Ez így nem ér, olyat kérdezz ami régen történt, ne olyat ami most, amikor nem voltam itt!-mondtam.Meg kell látogatnom Elenát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:34 am

-Úgy tudtam, hogy ezt fogod kérdezni!Ez így nem ér, olyat kérdezz ami régen történt, ne olyat ami most, amikor nem voltam itt!-mondta.-Te mondtad,hogy mindent tudsz.-mondtam mosolyogva.-Akkor azt kérdezem,hogy hogy lehetséges,hogy Vickynek és Elijahnak gyereke született?Az ősiek mitől másak?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:45 am

-Te mondtad,hogy mindent tudsz.-mondta mosolyogva.-Akkor azt kérdezem,hogy hogy lehetséges,hogy Vickynek és Elijahnak gyereke született?Az ősiek mitől másak?-kérdezett egy újabb baromságot, amire persze nem tudtam a választ.- Vannak dolgok amiket nem lehet megmagyarázni.- húztam ki magam egy mentő szöveggel. Egyenlőre jó lesz.Apropó Vicky és Elijah: Holnap vihetnénk nekik valami gyerek ...izé.. ajándékot a gyerek miatt.-Én még nem is láttam a a kis lurkót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 8:52 am

- Vannak dolgok amiket nem lehet megmagyarázni.- mondta. -.Apropó Vicky és Elijah: Holnap vihetnénk nekik valami gyerek ...izé.. ajándékot a gyerek miatt.-Én még nem is láttam a a kis lurkót.-Én már láttam,és nagyon aranyos.Jó ötlet a látogatás.Úgyis babaköszöntőt akartam szervezni,így legalább meg tudjuk beszélni még a részleteket.-mondtam mosolyogva-Mit gondolsz,egy éjszakára magára tudod hagyni Marleyt?Mert ha igen,aludhatnál nálam is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 9:04 am

-Én már láttam,és nagyon aranyos.Jó ötlet a látogatás.Úgyis babaköszöntőt akartam szervezni,így legalább meg tudjuk beszélni még a részleteket.-mondta mosolyogva-Mit gondolsz,egy éjszakára magára tudod hagyni Marleyt?Mert ha igen,aludhatnál nálam is.-mondta-Hogy további kérdésekkel bombázhass éjszaka?- Kimentem a konyhába és 2 pohár whiskeyvel tértem vissza a nappaliba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 9:07 am

-Hogy további kérdésekkel bombázhass éjszaka?- Kiment a konyhába és 2 pohár whiskeyvel tért vissza a nappaliba.Elvettem,az egyik wiskeyt-Nem bombáználak több kérdéssel,csak jó lenne kicsit kettesbe lenni.-mondtam majd belekortyoltam a wiskeybe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 1:47 am

Nem bombáználak több kérdéssel,csak jó lenne kicsit kettesbe lenni.-mondta majd belekortyolt a wiskeybe.Úgy döntöttem maradok.Még vagy egy órát beszélgettünk, aztán Caroline elaludt a kanapén. Kis idő múlva én is elaludtam. Reggel nem ébresztettem fel, csak egy papírt hagytam az asztalon: " Nem akartalak felkelteni, hazametem, majd beszélünk".
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 2:04 am

Reggel a kanapén ébredtem.Egyedül.Egy papírt találtam az asztalon." Nem akartalak felkelteni, hazametem, majd beszélünk".Gondoltam írok neki egy üzenetet,mert úgyis azt beszéltük,hogy elmegyünk Vickyék.

"Szia,ha ráérsz akkor találkozzunk Vickyék háza előtt egy óra múlva."

Utána felmentem a fürdőszobába készülődni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:09 am

Megálltam Caroline házának ajtaja előtt. Mit mondjak, mit csináljak. Hiszen csak úgy itt hagytam minden előzmény nélkül. Bekopogtam. Egy pár másodperc múlva kinyílt az ajtó. Caroline állt ott ( Milyen meglepő). Nem szóltam semmit, csak némán egy lépcsőfokkal feljebb léptem.-Szia Car.-mondtam, majd vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:17 am

A nappaliban voltam,épp egy teát készítettem magamnak,elmerülve a gondolataimban,amikor hallottam,hogy valaki kopog. Kinyitottam. Klaus állt az ajtóban, Hirtelen meglepődtem,meg sem tudtam szólalni,már olyan rég nem láttam és annyira hiányzott.
-Szia Car-köszönt,én meg még mindig lefagyva álltam,majd a nyakába ugrottam,megöleltem és megcsókoltam.Hosszan öleltem.
-Klaus,már annyira hiányoztál. Mi történt veled?Merre jártál? Annyira aggódtam érted.Nem hívtál,nem írtál.Miért mentél csak úgy el?-támadtam le a kérdéseimmel.-De gyere be és mesélj el mindent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:26 am

-Klaus,már annyira hiányoztál. Mi történt veled?Merre jártál? Annyira aggódtam érted.Nem hívtál,nem írtál.Miért mentél csak úgy el?-támadtott le a kérdéseivel.-De gyere be és mesélj el mindent.-mondta olyan vigyorral, amennyire csak szét tudta húzni a száját. Hiányzott már ez a mosoly.- Nagyon hiányoztál Car.- mondtam majd nagyot nyeltem- Nem fog tetszeni neked amit most tenni fogok, de muszáj lesz.- majd ezzel a mozdulattal kirohantam a házból és feltéptem Jeremy házának ajtaját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 2:47 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 2:50 am

A mostanában történtek miatt kicsit lazítani szerettem volna,ezért áthívtam Kathrinet kicsit beszélgetni. Meglepő,de mostanában egész jóban voltam vele. Ő hozta magával Aprilt,meg egy csomó piát,tettem zenét és a pia hatására elég jó hangulatunk lett már.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 2:57 am

Meglepődtem, de Caroline felhívott, hogy menjek át egy kicsit beszélgetni. Hoztam magammal egy csomó alkoholt meg Aprilt. Car felrakott egy kis zenét és a pia hatása miatt eszméletlen hangulatunk lett. Táncoltunk és énekelgettünk egy-egy feles közben. - Csajok! Van egy ötletem, hívjuk fel Damont. Ő is imádja a bulikat! - tanácsoltam nekik telefonnal a kezemben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 3:06 am

Kath-et felhívta Caroline, hogy menjen át kicsit hozzá. Kath szólt, hogy megyünk. Én vállat vonva követtem. Sok piával mentünk, ami persze alap dolog. Iszogattunk, nevettünk, énekeltünk amikor Kath a kezében a telefonjával megszólalt.
- Csajok! Van egy ötletem, hívjuk fel Damont. Ő is imádja a bulikat!
- Nekem mindegy! De ha Vörösnek mer hívni...! - emeltem fel egy üveget és leütöttem vele a képzeletbeli Damon-t.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 3:14 am

Elena felhívott, hogy menjek át hozzájuk két óra múlva, mert akkor Jeremy elhúz otthonról. Közben Katherine is felhívott, és kicsit részeg állapotban beleüvöltötte a telefonba, hogy "Jó a buli, de te is kellesz ide, Damon", és mivel még bőven volt időm, gondoltam félreteszem a gyűlölködést és beugrom Vámpír Barbiékhoz. Pár perc múlva már ott álltam az ajtóban, mire a 3 részeg csaj nekem ugrott. Jól kezdődik ez az este. Kiszolgáltam magam scotch whisky-vel és felugrottam a lépcső korlátjára (nem tudom miért, amikor iszom, akkor szeretek felugrani dolgokra) és ott kezdtem el táncolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 3:34 am

Kat felhívta Damont,pár perc múlva ő is megérkezett. Nagyon élveztem a bulit,igaz kicsit fura volt,hogy pont velük bulizok,de olyan jó volt a hangulat. A sok alkohol hatására kezdtem elveszteni a fejem,magamhoz húztam Damont,átöleltem a nyakánál,és hozzásimulva folytattam a táncolást,miközben Kat is odajött hozzánk. Damon felé fordúlt,úgy látszott Kat jobban leköti.Így már hármasban folytattuk a táncot,míg April iszogatott és táncolt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 3:41 am

Pár perc múlva Damon is velünk táncolt, Car rámozdult az egyetlen pasira, a szobában. Én is velük táncoltam, Damon felém fordult jobban, a táncunk eléggé erotikusra sikerült. Egyre inkább élveztük egymás társaságát, tapogattuk egymás testét. April pedig egy vodkás üveggel táncolt és ha jól hallottam valami olyasmit beszélt hozzá, hogy "Kol nagyon hiányoztál". De nem tudtam rá többet figyelni, mert Damon megfogta egyik kezével a derekam másikkal pedig a tarkóm és a száját az enyémre tapasztotta. Car inkább oda ment Aprilhez táncolni, mire a legjobb barátnőm eldobta az üveget és a vámpír barbi nyakába vetette magát. Valami olyasmit mondva, hogy " Kol, hol voltál eddig?", aztán csak cuppogást hallottam.... Bár valószínű nem smárolta le Caroline-t, de megnéztem volna a jelenetet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nappali szoba
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Forbes ház-
Ugrás: