Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 3:54 am

Nem rég hívtam fel Damont,hogy jöjjön majd át,mivel Jeremy nem lesz otthon,és addig is hogy elfoglaljam magam,gondoltam elmegyek Carolinehoz beszélgetni. Az ajtó előtt már meghallottam a zenét,amin furcsálkodtam,de ez még semmi ahhoz képest,ami bent várt engem. Nem tudom melyiken kellett volna jobban lehidalnom: Azon,hogy Damon Katherinenel csókolózik,vagy hogy April épp Carolinera veti magát,és megpróbálja megcsókolni?
- Mi a fene!? - Kiáltottam fel hisztérikusan,mire mindenki odafordult.


A hozzászólást Elena Gilbert (Ivonn) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 27, 2012 4:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 4:03 am

- Mi a fene!? - jött be az ajtón Elena és felkiáltott hisztérikusan,mire mindenki felé fordult.
- Oh szia Elena. Amint látod lecseréltek megint... én megmondtam, hogy ez lesz. - kacsintottam egyet felé és vissza csókoltam Damonnek. Caroline pedig lefejtette magáról Aprilt, aki újra az üveget ölelgette kábultan. A szöszi pedig Elenűhoz fordult és így szólt: - Elena, megtudom magyarázni. Aprilnek hiányzik Kol és letámadott, mivel annyit ivott, hogy szerintem azt sem tudja fiú-e vagy lány. A buli meg hirtelen ötlet volt, mert áthívtam a lányokat kicsit beszélgetni, majd jött a zene és a sok pia. Aztán egy hirtelen ötlettel felhívtuk Damont, ő is átjött... de erre semmit sem tudok mondani. - mutatott felénk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 4:18 am

- Mi a fene!? - jött be az ajtón Elena és felkiáltott hisztérikusan,mire mindenki felé fordult.
- Oh szia Elena. Amint látod lecseréltek megint... én
megmondtam, hogy ez lesz. - kacsintott egyet Kath Elena felé és visszacsókolt Damonnek. Caroline pedig lefejtett magáról.
Ô pedig Elenához fordult és így szólt: - Elena, megtudom magyarázni. Aprilnek hiányzik Kol és letámadott, mivel annyit ivott, hogy szerintem azt sem tudja fiú-e vagy lány. A buli meg hirtelen ötlet volt, mert áthívtam a lányokat kicsit beszélgetni, majd jött a zene és a sok pia. Aztán egy hirtelen ötlettel felhívtuk Damont, ő is átjött... de erre semmit sem tudok mondani. - mutatott Kath-ék felé, akik nem zavartatták magukat továbbra is csókolóztak.
- Tényleg hiányzik Kol, de annyira még nem vagyok rèszeg. Ahhoz többet kell innom. Bocsi az elôbbiért. Ja és ömm Elena.. izéé ... ne sikítozz! Ez van. Így jártál. - vontam vállat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 4:30 am

Katherine-el elkezdtünk csókolózni, és hallottam, hogy a háttérben valami cuppog. Később berontott valaki és Elena hangját hallottam, ahogy visítozik, kiabál és a szívverése ki-kimarad. Hát, nem tudom, hogy fogom ezt megmagyarázni, de valahogy most annyira szabadnak éreztem magam. Másrészt pedig a bűntudat szinte felemésztett, és életemben nem voltam még ilyen rosszul. Mégsem tudtam kiszakadni Katherine csókjából, valami még mindig hozzá kötött, bár lehet, hogy ez csak az alkohol hatása miatt van. Egy józan pillanatomban végül ellöktem magamtól és szembenéztem Elenával, akinek elég lila volt a feje.
-Sajnálom. Nem tudom mit csinálok. -mondtam és ez annyira igaz volt, hogy majdnem elnevettem magam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 4:37 am

Katherine szavai égettek. Hogy is gondolhattam? Utána még April is helyeselt. És végül Damon csak annyit bírt kinyögni,hogy nem tudja mit csinál.
- Hát jól van akkor. - Mondtam. - Ugye nem bánjátok? - Kérdeztem,de meg sem várva a választ elvettem egy üveget,és lehúztam belőle egy nagyobb adagot.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 4:44 am

A helyzet kissé zavaros kezdett lenni.Elena kitörése,amit meg tudok érteni,most meg a hirtelen ivása.
-Elena jól vagy?-botorkáltam oda hozzá-Tudom ez a helyzet kissé fura,de ha már itt vagy élvezd a bulit-mondtam mosolyogva-Igyál pár üveggel,és meglátod minden mindegy lesz,és részegen Damonnal is tudod rendezni a dolgokat,egy békülős sex és minden meg van oldva.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 6:44 am

- Rendben,csak hirtelen felhúztam magam,de ez nem is rossz ötlet. Meg akkor említsd meg neki ezt a békülős dolgot,mert lesz miért kibékíteni ezek után... - Mondtam,felvettem egy italt,és beleittam,hátha attól ellazulok és lehiggadok. Be is vált.Végül is elkezdtem táncolni,és szórakozni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 6:59 am

Mivel, bár Kath azt mondta, hogy hamarosan hazaér, éppen gondoltam, hogy akkor elmegyek és megnézem, hogy mit is csinálnak és hazahozom. Már éppen hiányzott.
Mikor a Forbes ház előtt vártam, zenét hallottam, üvöltő zenét.
Bekopogtam....senki nem nyitott ajtót, ezért önállósítottam magam.
Mikor beléptem olyat láttam, amit ha ember vagyok azt hiszem nem élte volna túl, de az biztos, hogy a szívroham elkapott volna.
April és Caroline egymáshoz simulva táncoltak, Elenával együtt.
Kath? Azt hittem rosszul látok!
- Mégis mi folyik itt? - üvöltöttem, ahogy csak tudtam. Ez nem normális helyzet, hogyan kerültek ide, így és......
Ekkor szólalt meg valaki, de nem tudom ki volt az, mert csak azt figyeltem, hogy Kath mit művel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 7:18 am

Elena elkezdte leinni magát, Caroline pedig odadülöngélt hozzá és próbálta megnyugtatni. Később már odáig fajultak a dolgok, hogy az összes lány egymásnak simulva táncolt, Kath pedig az ölemben ült és együtt nevettünk valami Joe nevű emberen, aki még régen meglátta az erdőben Stefant, ahogy kis nyulakat evett. Hát, elég részeg volt mindenki. Hirtelen berontott Dean, a kezében egy sörétessel, azt üvöltözve, hogy "Mi folyik itt?". Azt hiszem kettőt láttam belőle, az egyik Dean elindult felém és fejbelőtt, a másik Dean meg lesmárolta Elenát. Még mindig nem tudom, melyik volt az igazi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 7:30 am

Elena csatlakozott hozzánk, vagyis ő is részegre itta magát. Váltott pár szót Caroline-nal. Elég közel táncoltunk egymás, Kath pedig Damon ölében ült és valamin nevettek. Teljesen kiment a fejemből Kol. A következő pillanatban Dean lépett be a szobába Először minket nézett döbbenten aztán, Kath-éket. Minden olyan gyorsan történt. Dean megindult feléjük. Volt egy érzésem, hogy itt valami rossz fog történni, de nem nagyon volt erőm közbeavatkozni. Dean lelőtte Damont, utána peidg Kath-et megcsókolta. Valaki mögöttem elsikította magát. A fejemet fogva nekidőltem a falnak. Most komolyan, mire jó a sikítozás? Nem leszünk vele előbbre.
- Dean... Damon... - már én se tudom mit akartam mondani, amikor hirtelen minden elsötétült. Olyan volt, mintha egy végtelen fekete lyukba zuhannék. Viszont minden csendes volt és nyugodt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 7:40 am

Bekopogtam a Forbes-ház ajtaján. Amikor már harmadszorra kopogtam, és még akkor sem nyitott ki senki, akkor belöktem az ajtót. Nem kellett volna.Katherine Damon ölében ül, Damonnak kétfelé áll a szeme, April mosolyogva fekszik a földön (a ruhája félig szétszakadva) Elena feje félig Dean szájában a többiek meg csak szimplán táncolnak. Némán tettem pár lépést hátra.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 7:57 am

Hirtelen megérkezett Dean is.Ha Kath így játszik,akkor én is.Épp indultam felé,hogy féltékennyé tegyem Damont azzal,hogy megcsókolom,vagy akár még több,de hirtelen ő csókolt meg. Visszacsókoltam,és próbáltam figyelni Damon reakcióját,de nem láttam sajnos. Közben hallottam,hogy még valaki megérkezett,de nem érdekelt.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 8:19 am

Kész káosz uralkodott.Megjött Dean,aki lesmárolta Elenát,April kidőlt,és utána meg belépett Klaus,aki a látvány hatására,hátrálni kezdett.Én villámgyorsan ott teremtem mellette
-Szia te szép fiú,te is itt vagy,gyere már beljebb,buli van-mondtam kiabálva,majd a falhoz nyomtam és hosszan megcsókoltam.A többiek most nem érdekeltek,csak Klausra akartam koncentrálni,ha már ő is megjött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 8:22 am

A káosz olyan nagy mértékű volt, hogy még pia nélkül is élveztem Elena társaságát, vagy, hogy jobban mondjam testét és mindenét. Nem túlzottan figyeltem semmire, de gondolkozni, azt azért tettem. Hogy tehette ezt Kath? És én?
Rájöttem, hogy most nem ez foglalkoztat. Fogtam magam és folytattam az Elenával való csókot.
- Mondtam már, hogy milyen jól nézel ki? - kérdeztem a lánytól, bár nem gondoltam komolyan, csak levegőt akartam venni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 8:38 am

Mindenki megvadult. Klaus is megjött időközben, őt most Caroline foglalta le, Elena és Dean...öm..felették egymást. Na, ehhez a látványhoz még nem ittam eleget. Láttam, hogy a szemük sarkából minket figyelnek, mi pedig őket néztük. Ez az egész helyzet olyan nevetséges volt. Igen, ez is az egyik józan pillanatom, ezért kicsit félrelöktem Katherine-t az ölemből és odamentem Elenáékhoz. Megragadtam a kezét és kihúztam a szobából, pontosabban a szobákból, majd ki a bejárati ajtóhoz. Szegény annyira részeg volt, hogy ebből nem sokat vett észre. -Most szépen hazamegyünk. -mondtam neki, mire rosszul lett és odahányt a küszöbre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:02 am

Nem sokáig maradtam egyedül, Caroline megfogott és odalökött a falhoz.- Caroline, én ehez nem vagyok elég részeg! Jobban tennéd ha hazamennél, vagyis... felmennél a szobádba vagy valami. Ráadásul pia szagod van! - sértődöttel megfordult és elment. Nagyon sajnáltam szegényt, de utálom ha fejetlenség van.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:49 am

Elena a hisztije után fogta magát és elkezdett velünk inni, a lányok egymáshoz simultak egyre jobban. Én pedig Damon ölében ültem és beszélgettünk részegen, közben megjött Dean és meglőtte Damont, valaki felsikított, de én semmit sem vettem észre már. Aztán a pasim fogta magát és lesmárolta a hasonmásom és ott előttünk csókolóztak, Damon ellökött magától és kivezette Elenát. Közben megjött Klaus Caroline pedig megcsókolta, ők egymás társaságával elvoltak. April teljesen kiütötte magát és a földön feküdt kábultan. Vámpír gyorsasággal Dean elé kerültem rámordultam, majd a képébe üvöltöttem a hangos zene miatt. - Dögölj meg! - aztán pofon vágtam. Felvettem a padlóról Aprilt és leraktam a kanapéra, próbáltam keltegetni, de nem sok sikerrel. Dean mellém jött és nyitotta a száját, hogy mondjon valamit, de megelőztem. - NE mondj semmit, nem vagyok rád kíváncsi. Övön aluli volt ez a húzásod, azért pont Elena?!! Könyörgöm ő csak egy hasonmás!! - fakadtam ki teljesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:59 am

Nem bírtam tovább, soha nem voltam még ilyen mérges.
- Hogy én hogy tehettem? Mégis mit műveltél Damonnel? Mi az, hogy meg vagy sétődve? Neked áll feljebb? Tudod mit, ennek itt a vége. Szia!
Fogtam magam és elhúztam onnan, mi az, hogy ő van megharagudva? Mikor ő kezdte az egészet, én csókolóztam elenával, ő meg telejesen Damonben, rajta, nem si tudom hol is volt. Az biztos, hogy egy darabig nem akarom látni, sőt, lehet, hogy soha nem megyek vissza. Bár ezek a gondolatok a mérges és elkeseredett Deanből jöttek, tudtam, hogy egy darabig nem akarom viszontlátni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:26 am

Rosszul estek Klaus szavai.De igaza van,szánalom ahogy viselkedtem.Elena elment Damonnal,Dean összeveszett Kat-tel,Dean elrohant,Kat utána ment,én meg kezdtem kijózanodni és egyre pocsékabbul érezni magam.Leültem a kanapé háta mögé a földre és ott sírtam.Hülyének éreztem magam a viselkedésem miatt,és minden oka meg van Klausnak,hogy elítéljen, szörnyen viselkedtem és botrányosan,azt is megértem,ha Klaus többé soha nem állna velem szóba.Késő bánat,ami történt megtörtént.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nappali szoba
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Forbes ház-
Ugrás: