Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 8:53 am

Észrevette,hogy még mindig érzek valamit Jeremy iránt,ami láttam,hogy rosszul esik neki.
-Tudod mi jutott eszembe?Picit vices,de most jobban belegondolva,veled és Jerrel szinte pont az történt mint velem és Klaussal.A pofont leszámitva.-nevetett.-Mondhatni cseréltünk.

-Így belegondolva tényleg-mondtam én is nevetve,közben eszembe jutott a konyhában maradt fiúk-ezekkel mi legyen?-mutattam a fejemmel a konyha felé-el kellene tüntetni őket,mielőtt anyám hazaérne,kicsit meglepődne ha meglátná ezt a sok fiút,még azt hinné valami orgiát tartottunk-mondtam és újra nevetni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:08 am

-Én sem tudom...Talán igézzük meg oket hogy mindenki menjen haza,és felejtsenek el mindent.-mondtam tömören.Caroline helyeslően bólintott.El is intéztem a dologot,és haza indultam.Elköszöntem tőle.Eldöntöttem,hogy a téren keresztül megyek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:26 am

Mondta,hogy igézzük meg őket,hogy menjenek haza és felejtsenek el mindent.Meg is tettük,mindegyik elment,szerencsére senki nem látta távozni őket a házból.Utána hazaindult ő is.Elég kimerítő napom volt nekem is,így felmentem a szobámba olvasni kicsit,legalább az eltereli a gondolataimat a kialakult helyzetről.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 9:06 am

Bekopogtam az ajtón,és vártam,hogy kinyissa.Közben belenéztem a kis londoni piros buszos zacskóba,amibe benne volt egy pár angol zászlós magassarkú cipő,egy teáscsésze és persze tea.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 9:16 am

Elena üzenetét látva nagyon megörültem.Klausztól megértő volt,és megbeszéltük,hogy másnap találkozunk.Kikísértem és vártam Elenát.Hamar megérkezett, becsengetett és én mentem ajtót nyitni.Mikor megláttam a nyakába ugrottam és hosszan megöleltem.
-Szia Elena,annyira jó,hogy látlak,gyere,be,kérsz valamit inni?


A hozzászólást Caroline Forbes(Heni) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 6:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 9:19 am

- Én is örülök,hogy látlak,és nem kérek,köszi. - Mondtam nevetve,miközben elengedtem. - Itt van egy kis ajándék egyenesen onnan. - mondtam mosolyogva,és átnyújtottam neki.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 11:48 pm

Mondta,hogy nem kér semmit,majd átadot nekem egy ajándékzacskot,amin londonos piros buszok voltak.Megnéztem a tartalmát,egy pár angol zászlós magassarkú cipő,egy teáscsésze és teafű volt benne.
-Köszönöm szépen,ez a magassarkú gyönyörű-mondtam mosolyagva,majd megöleltem újra.-Gyere ülj le,annyira hiányoztál.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 12:07 am

- Te is nekem. - Mondtam,és leültem. - Na és,mi történt veled? - Kérdeztem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 12:42 am

-Na és mi történt veled?-kérdezte érdeklően.
-Hát sokáig vaciláltam Klaus és Stefan között és végül Klaust választottam,így most együtt vagyunk. Megbántottam Annát,mert elmondtam neki,hogy szerelmet vallottam Jeremynek,amit meg is bántam,mert csak összezavartam vele. De nem akarok Anna és Jeremy boldogsága útjában állni. Klauszba meg kezdek beleszeretni,mikor vele vagyok,úgy érzem,hogy semmi rossz nem történhet velem. Kicsit belelendültem a mesélésbe-mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 12:48 am

- Klaust választottad!De jó,ennek szívből tudok örülni,mivel Stefan nem volt soha valami szimpatikus.Hát,szerintem Anna meg fog bocsátani neked hamar.És nem baj,hogy sokat mesélsz,mivel szeretem hallgatni. - Mondtam nevetve. - És más nem történt a városba semmi különös? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 2:37 am

-Nem jut eszembe semmi más hogy történt volna,bár furának tartom,hogy Vickyt már jó ideje nem láttam. Nem tudom mi lehet vele,meg kellene látogassuk szerintem. Aggódok érte.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 4:36 am

- Igen,bár én nem aggódom érte,de akkor is régen láttam.Meg neki is hoztam egy teát.Majd kéne tartanunk egy teapartit,csak még teasütiket kéne sütni majd. - Mondtam nevetve. - Van a sok saját szuvenírem közt egy szakácskönyv,így csak fog sikerülni. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 5:47 am

-Majd segítek én is a sütésben,ketten csak kihozunk belőle valamit-mondtam én is nevetve-De szerintem csak fel kellene hívjuk Vickyt,mert azért csak egy vámpírral él,és aggódom érte.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 5:50 am

- Akkor felhívod? - Kérdeztem,felvettem a telefonját a szekrényéről,és odanyújtottam neki.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:16 am

- Akkor felhívod? - Kérdezte,felvette a telefonomat a szekrényéről,és odanyújtotta nekem.
-Igen,felhívom-mondtam és kikerestem a számát-Csak a hangposta kapcsol be,írok inkább egy üzenetet neki.

"Szia Vicky,mi van veled?Hogy vagy?Remélem nincs semmi bajod,rég hallottam rólad,majd írj vissza,ha megkaptad."

Caroline
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:19 am

- Rendben. - Mondtam,és visszatettem a telefonját a helyére,miután megírta az üzenetet. - Na,mit csináljunk? - Kérdeztem mosolyogva,és összecsaptam a tenyeremet.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:23 am

- Rendben. - Mondta,és visszatette a telefonomat a helyére,miután megírtam az üzenetet. - Na,mit csináljunk? - Kérdezte mosolyogva,és összecsapta a tenyerét.
-Mi leenne ha elmennénk a Heavenbe és megünnepelnénk,hogy újra itt vagy,kicsit kirúgunk a hámból-mondtam mosolyogva-na mit szólsz hozzá?-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:26 am

- Remek,akkor indulhatunk is,igaz? - Kérdeztem,és felálltam a kanapéról. - Amúgy nem futottál össze véletlenül Damonnel,miközben én távol voltam? - Kérdeztem,miközben megnéztem a telefonomon az időt.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:28 am

-Nem találkoztam vele,mióta elmentél nem is láttam.Csak megkeresem a kulcsaimat és indulhatunk is-mondtam.-Itt is van,indulhatunk-mondtam egy széles vigyorral,majd kimentünk az ajtón.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:51 am

Feküdtem az ágyon,amikor hallottam,hogy csengetnek.Lementem,hogy kinyissam az ajtót.Nagy meglepetésemre Klaus volt.Már rég nem láttam.Annyira hiányzott.
-Klaus-mondtam egy széles vigyorral az arcomon,majd nyomtam egy puszit a szájára.-Olyan jó hogy itt vagy.Hiányoztál.Gyere be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:59 am

-Klaus-mondta egy széles vigyorral az arcán,majd nyomott egy puszit a számra.-Olyan jó hogy itt vagy.Hiányoztál.Gyere be.- Beléptem a házba. Senki sincs itthon csak Car.- Tudod Marley most az oltásos, éjszaka nyüszögős korszakban van, muszáj volt vele lennem mindig. Ne tudd meg milyen hiszit rendezett az oltásoknál.De most már van időm másra is!-Néztem rá majd az ölembe kaptam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:02 am

Tudod Marley most az oltásos, éjszaka nyüszögős korszakban van, muszáj volt vele lennem mindig. Ne tudd meg milyen hiszit rendezett az oltásoknál.De most már van időm másra is!-Nézett rám majd az ölébe kapott.Átöleltem.-Szükségem van rád.Annyi minden történt mostanában.Amúgy Marleyt is elhozhattad volna,engem nem zavar,sőt,szeretem Marleyt-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:05 am

Átölelt.-Szükségem van rád.Annyi minden történt mostanában.Amúgy Marleyt is elhozhattad volna,engem nem zavar,sőt,szeretem Marleyt-mondta mosolyogva.- Jó... de akkor vele foglalkozol nem velem!- vetettem rá egy sármos mosolyt.-Ha már úgy szükséged van rám, esélj, miről maradtam le az elmúlt pár hétben?-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:16 am

- Jó... de akkor vele foglalkozol nem velem!- vetettem rám egy sármos mosolyt.-Ha már úgy szükséged van rám, mesélj, miről maradtam le az elmúlt pár hétben?
-Hol is kezdjem?Megpróbálom nagyon röviden elmondani.Annának volt egy rövidebb kapcsolata Stefannal,aki szerelmes lett Annába.De Anna Jeremybe szerelmes.Anna elmondott Jeremynek mindent,hogy vámpírok vagyunk,én meg azt hittem,hogy elmondta azt is,hogy lefeküdt Stefannal,ezért elszóltam magam Jeremy előtt,amitől teljesen kibukott.Ma pedig Anna meg Jeremy összefutottak a Salvatore panzió előtt,ahol elmondta Jeremynek,hogy szerelmes belé,erre Stefan megölte Jeremyt.-mély levegőt vettem és tovább folytattam.-Én is arra jártam és láttam Jeremyt a földön.Annával teljesen kiborultunk,amikor hirtelen Jeremy feltámadt,amit még most sem értem hogy történt.Elena meg nem tudom miért,de kórházban van.Hát röviden ennyi.Jah és Elijah-nak és Vickynek közös gyermekük született,ami szintén furcsa,mármint az hogy egy vámpírnak lehet gyereke,de állítólag az ősiek tudnak nemzeni.Azt hiszem tényleg ennyi.Elég mozgalmas pár hét volt.


A hozzászólást Caroline Forbes(Heni) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 21, 2012 7:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 7:20 am

-Hol is kezdjem?Megpróbálom nagyon röviden elmondani.Annának volt egy rövidebb kapcsolata Stefannal,aki szerelmes lett Annába.De Anna Jeremybe szerelmes.Anna elmondott Jeremynek mindent,hogy vámpírok vagyunk,én meg azt hittem,hogy elmondta azt is,hogy lefeküdt Stefannal,ezért elszóltam magam Jeremy előtt,amitől teljesen kibukott.Ma pedig Anna meg Jeremy összefutottak a Salvatore panzió előtt,ahol elmondta Jeremynek,hogy szerelmes belé,erre Stefan megölte Jeremyt.-mély levegőt vettés tovább folytatta.Én is arra jártam és láttam Jeremyt a földön.Annával teljesen kiborultunk,amikor hirtelen Jeremy feltámadt,amit még most sem értem hogy történt.Elena meg nem tudom miért,de kórházban van.Hát röviden ennyi.Jah és Elijah-nak és Vickynek közös gyermekük született,ami szintén furcsa,mármint az hogy egy vámpírnak lehet gyereke,de állítólag az ősiek tudnak nemzeni.Azt hiszem tényleg ennyi.Elég mozgalmas pár hét volt.- mondta. Ejj, és én pont ezeken a heteken nem vagyok itthon- Szeretnéd tudni hogy éledt fej Jeremy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nappali szoba   A nappali szoba - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nappali szoba
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Forbes ház-
Ugrás: