Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
April háló  I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
April háló  I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
April háló  I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
April háló  I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
April háló  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
April háló  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
April háló  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 April háló

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  Empty
TémanyitásTárgy: April háló    April háló  I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 1:50 am

April háló  W3y7myqkptv1axx014es
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:53 am

- Szép ház elismerem. De nem félsz, hogy egy ilyen csili-vili villa tulajdonosa, hopp eltűnik és senki nem fogja keresni? Esetleg ismerősök... mindegy! Mintha a gondolataimat olvasnád. Igen mondanom kell valamit. - közben elindult felfelé a lépcsőn April - Találkoztam egy lánnyal. A neve Vicky. Eléggé 'összebarátkoztunk' Ha valaki kérdezné a nevem April Smith. Egy öreg házaspár fogadott örökbe kiskoromban akinek nem lehettek gyerekei. - mondta el a fedősztoriját. Ahogy haladtunk végig az első emeletei folyosón belépett egy szobába. Hatalmas volt. Felugrott az ágyra és elkezdett ugrálni - Stipi-stopi ez az én szobám. Jól van legyen a tiedé. - mondtam. Közben bementem utána a szobába és leültem az ágy szélére. Megvártam amíg kiugrálja magát mint egy kisgyerek aki most jár először egy puccos házban. - Mielőtt elintéztem volna az öreget, utána néztem se rokonai nincsenek, se barátai, sőt még igazán ismerősei sincsenek. Egy vén öreg ember volt aki pont tudott magáról gondoskodni, de ennyi se több se kevesebb. Figyelj az én alibim, az öregnek egy nagyon távoli unoka húga vagyok, akire ráhagyta mindenét. Te pedig régi jó barátom vagy. Mivel neked is meghaltak a "szüleid" így gondoltam nem akarsz egyedül maradni. Oké az én nevem még ki kell találnunk. De mondd csak April ennek a Vickynek vannak barátai, ismerősei, akárki akibe bele lehet kóstolni esetleg?? - kérdeztem viccelődve tőle. De már a kíváncsiságom elcsigázott, mindent tudni akarok végre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 3:02 am

-Jól van legyen a tiedé. - mondta. Bejött utánam a szobába és leült az ágy szélére. Megvárta még kiugrálom magam, mint egy kisgyerek. - Mielőtt elintéztem volna az öreget, utána néztem se rokonai nincsenek, se barátai, sőt még igazán ismerősei sincsenek. Egy vén öreg ember volt aki pont tudott magáról gondoskodni, de ennyi se több se kevesebb. Figyelj az én alibim, az öregnek egy nagyon távoli unoka húga vagyok, akire ráhagyta mindenét. Te pedig régi jó barátom vagy. Mivel neked is meghaltak a "szüleid" így gondoltam nem akarsz egyedül maradni. Oké az én nevem még ki kell találnunk. De mondd csak April ennek a Vickynek vannak barátai, ismerősei, akárki akibe bele lehet kóstolni esetleg?? - kérdezte viccelődve tőle. A barátok szónál eszembe jutott mi is olyan fontos. Még egyet ugrottam és lehuppantam az ágyra.
- Mint már említettem, találkoztam Vicky-vel. És szerintem, nem kellene rögtön felhívni a figyelmet arra, hogy vámpírok a városban. Különben is, szerintem teljesen mást akarnál tenni a barátaival, amint megtudod ki tartozik közéjük.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 3:14 am

Még egyet ugrott és lehuppant az ágyra.
- Mint már említettem, találkoztam Vicky-vel. És szerintem, nem kellene rögtön felhívni a figyelmet arra, hogy vámpírok a városban. Különben is, szerintem teljesen mást akarnál tenni a barátaival, amint megtudod ki tartozik közéjük.- mondta April. Felkeltette a figyelmem olyan nagyon, hogy felálltam az ágyról és elkezdtem mászkálni az új szobájában. - Ajj már April, ne tedd ezt velem, mondd el ki a kis barátocskája annak a Vickynek? Mondd el mielőtt még begurulok, akkor senki sem fog tudni leállítani te is tudod!!- már majdnem kiabáltam annyira felemeltem a hangom. Sejtelmeim voltak csak, remélhetőleg nem Damon van a képben. Ő az egyetlen aki letudna állítani, de azt sem tudom merre lehet most. A gondolataim elkószáltak messze, közben pedig újra megnyugodtam. Pár lépés után újra az ágy szélén landoltam, kényelmesen elhelyezkedtem. Szembe fordultam Aprillel és kérdő tekintettel néztem figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 3:25 am

- Ajj már April, ne tedd ezt velem, mondd el ki a kis barátocskája annak a Vickynek? Mondd el mielőtt még begurulok, akkor senki sem fog tudni leállítani te is tudod!!- Kath már majdnem kiabált. Felállt és elkezdett mászkálni előttem. Majd eszébe juthatott valami mert megnyugodott. Pár lépés után újra az ágy szélén landolt, kicsit fészkelődött még. Szembe fordult velem és kérdően nézett rám.
- Nem akartalak felhúzni - mondtam bűnbánóan - Nos mielőtt felhívtál volna, hogy találtál egy új házat, Vicky-t is éppen felhívta egy barátnője... Elena. Vicky barátnői közé tartozik. Vicky azt mondta, hogy... - de itt félbeszakított Kath.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 4:06 am

- Nem akartalak felhúzni - mondtam bűnbánóan - Nos mielőtt felhívtál volna, hogy találtál egy új házat, Vicky-t is éppen felhívta egy barátnője... Elena. Vicky barátnői közé tartozik. Vicky azt mondta, hogy... - de itt félbeszakítottam. Elena? A hasonmásomról van szó? Hol lakik, megakarom látogatni! Vagy tudod mit April, kérlek kérdezd ki Vicky-t Elenáról. Mindent tudni akarok róla és a te segítséged kell hozzá. Engem nem láthatnak meg, mivel annyira hasonlítunk sajnos. Tudod mit próbálok elvegyülni az emberek között, oh neked is hozzak majd tasakos vért? Elmegyek megnézem a Salvatore birtokot. Kérlek deríts ki nekem mindent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 5:54 am

- Elena? A hasonmásomról van szó? Hol lakik, megakarom látogatni! Vagy tudod mit April, kérlek kérdezd ki Vicky-t Elenáról. Mindent tudni akarok róla és a te segítséged kell hozzá. Engem nem láthatnak meg, mivel annyira hasonlítunk sajnos. Tudod mit próbálok elvegyülni az emberek között, oh neked is hozzak majd tasakos vért? Elmegyek megnézem a Salvatore birtokot. Kérlek deríts ki nekem mindent. - mondta Kath.
- Segítek. De mielőtt félbeszakítottál volna azt akartam mondta, hogy Elena azért hívta Vicky-t mert meglátogatja és Vicky azt mondta,h csapjunk egy csajos estét és bemutat a barátnőinek. Megpróbálok kideríteni mindent. Ígérem. Menj csak nyugodtan el a Salvatore birtokra. Én pedig elmegyek Vicky-hez.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 12:31 am

Miután este hazaértem Vicky-től Kath már eléggé sokat ivott. Valami olyasmit motyogott, hogy 'Damon' 'és Kol' ... de nem figyeltem. Részeg volt. Lezuhanyoztam és elmentem aludni.
Reggel mikor kinyitottam a szememet összeállt. Damon tud valamit Kol-ról. El kell hozzá mennem. És beszélnem kell vele Katherine-ről is. Valamivel nagyon felhúzhatta. Eléggé zaklatott volt, amikor megérkezett Vickyhez.
Felkaptam magamra egy fekete csőnadrágot, fehér rövid ujjú és a fekete tavaszi kabátomat. Bár nem érzem, hogy hideg lenne vagy meleg, a fekete sálamat is felkaptam, mivel reggel eléggé hűvösnek ígérkezett az idő. Felhúztam a fekete bokacsizmámat és mielőtt elindultam volna le a lépcsőn, visszafordultam és írtam egy levelet arra az esetre ha Kath felkelne és keresne.

Tegnap este "kicsi" berúgtál.
Mondogattál 1-2 dolgot és összeállt.
Elmentem Damon-höz.
Majd jövök.


Inkább az ablakot választottam távozási lehetőségként, nehogy felébresszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 8:47 am

Hazajötem Damon-töl és eléggé felhúztam magam. Hülye önimádó kisölyök. Így tudnám legjobban jellemezni. Chh... Ledobtam a tavaszi kabátomat és leszáguldottam a konyhába valami piáért. Persze rögtön egy whisky-t fogtam meg. Még jobban felhúztam magam. Bisztos Kath vette hátha Damon ide látogat... Persze nem hibáztatom. Csak kedves akar lenni nem mint az a kiskölyök... Egyszerre három üveg bort is kikaptam a hûtôbôl. Visszafutottam, kiléptem a bokacsizmámból és inni kezdtem... Már annyira felpörögtem, hogy levettem a csônadrágomat,sálamat,pólómat és egy kombinéban meg franciabugyiban táncolni kezdtem. Benyomtam egyik kedvenc CD-met és énekelni kezdtem. És persze ittam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:43 am

Elmesélte,hogy mi történt.
- Hát ennyi volt, most én sem értek semmit, de ha van valami fontos Elenáról vagy Kolról, neki is tudnia kell. Szerinted mit tegyek? - kérdezte zavarodottan. Amíg mesélt a szekrénybe kezdtem keresgélni valami ruha után. Rengeteg ruhám volt, de valami 'jól vagyok (de mégse)' cuccot kerestem.
- Nem tudom - mondtam sajnálkozva. Arra gondolta elmegyek Damon-höz és beverem a képét. Elképzeltem. Mosolyognom kellett. - Hé. Együtt kitalálunk valamit.
Amilyen gyorsan csak tudtam lezuhanyoztam és felöltöztem. A hajamat felraktam, de egynéhány tincset szabadon hagytam. Felvettem kiegészítôül egy fekete napszemüveget.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:59 am

- Nem tudom - mondta sajnálkozva. Hé. Együtt kitalálunk valamit. - mondta kedvesen. Amilyen gyorsan csak tudott lezuhanyzott és felöltözött. - Jó köszönöm, hogy mellettem állsz. - mondtam. Átmentem a szobámba és letusoltam. Majd felvettem egy fekete rövid ruhát. Kiegészítőként egy hosszabb fekete nyakláncot raktam a nyakamba, a hajamba pedig egy fekete rózsát tűztem. Vissza mentem April szobájába. Elmehetnénk valahová bulizni. Hallottam egy Heaven nevű helyről, nézzük meg! - Jó menjünk. - mondta April. Már el is indultunk abba a kávézóba.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:11 am

Hmmm... reggel van. Mi történt tegnap este? ... már emlékszem. Nos a részeg Kath és az úgy szint részeg Damon tisztázták az érzéseiket és asszem most Happy End van. A megcsapolt izomagyúakat hazaküldtem. Az üres whisky-s üvegeket összeszedtem a nappaliban, a lépcsőn, és a konyhában is. Felakartam ülni, de valami visszahúzott. Rájöttem, hogy a fülesem még mindig a fülembe van. Ezek szerint max hangerőn lévő zenével aludtam el. Hallottam, hogy Kath és Damon már felkelt. Vagyis Damon még ébredezik. Úgy döntöttem viszek nekik reggelit. Mindkét értelemben is. Átöltöztem hangtalanul és kiugrottam az ablakon, hogy ne halljanak meg. Beugrottam egy puccos helyre és kértem elvitelre villásreggelit. Aztán még eszembe jutott valami és bementem egy McDonatsd's-ba. A Salvatore birtok melletti erdőben száguldottam amikor eszembe jutott, hogy kellene még más is. Remélem nem lesz baj ha elviszek egy-két tasakot. Teljesen felpakolva értem haza. Hangtalanul beugrottam a szobámba. Lelopództam a konyhába és két nagy tálcára kipakoltam mindent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:11 am

Miután eljöttünk Kath-tel Elenától gazajöttünk, de Kath pár percre rá elment. Én itthon maradtam. Elenánál úgyse csináltam valami sokat. Egész végig Kol-ról gondolkodtam. Mi lesz ha meglátom? Mi lesz ha nem jön el? Mi lesz ha Klaus hazudott? Mi lesz ha Kol-nak nem tetszem... és a többi. Ilyen gondolatokkal a fejemben nem is figyeltem a beszélgetèsre. Úgy megbeszéltem volna Kath-tel ezt az egész Kol ügyet, de soha nem volt itthon. Inkább felhívom Stefant hogy sikerült Elenával...
- Szia Stefan! -kekezdtem - Nem akarsz átjönni? Persze ha csak végeztél Elenával.
- Szia April! Persze. Átmegyek.
Majd lerakta. Vártam tehát Stefant.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:25 am

Hallottam, hogy valaki kopog. Biztos Stefan. Lementem.
- Szia Stefan. Gyere beljebb - mondgam majd feljöttünk a szobámba. Miután felértünk Stefan picit csodálkozott, hogy milyen szobám van.
- Bent vagy inkább kint szeretnél beszélgetni - kérdeztem.
- Inkább kint - mondta.
- SJobb is, hogy kimegyünk - mondtam majd elhúztam az üvegajtót - Ki kellene szellôztetni a fejem... Hogy ment Elenával?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:34 am

- Ki kellene szellôztetni a fejem... Hogy ment Elenával?-Kérdzete April.
-Beszélgettünk és egyszer reflexből megsimogadtam az arcát.Mikor kikísért akkor még egyszer megsimogadtam és megcsókoltam amúgy van valami piád?-Kérdeztem.


A hozzászólást Stefan Salvatore(Orsii) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 26, 2012 1:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:39 am

- Beszélgettünk és egyszer reflexből
megsimogadtam az arcát.Mikor kikísért
akkor még egyszer megsimogadtam és
megcsókoltam am van valami piád?-
Kérdezte.
- Hát az szép - mosolyogtam - de nem gyors egy picit? ... Amúgy igen van.
Lesuhantam a konyhába és onnan kiabáltam fel. - Bor, whisky vagy koktél ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:48 am

- Hát az szép - mosolygott - de nem gyors egy picit? ... Amúgy igen van.
Lesuhantam a konyhába és onnan kiabáltam fel. - Bor, whisky vagy koktél?
-Bor és Whisky lécci és amúgy elragadott a hév.Felhozta April a bort és a whisky-t.Töltöt nekem egy pohár bort.
-Csak úgy valakit nem ragad el a hév Stef...te belezúgtál-Mondta és odaadta a boros poharat.
-Köszönöm.Elena más mint Katherine és visszacsókolt.-Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:58 am

- Bort és whisky-t amúgy elragadott a hév.Felhozta April a bort
és a whisky-t.Töltöt nekem egy pohár
bort.
-Csak úgy valakit nem ragad el a hév
Stef...te belezúgtál-Mondtam és
odaadtam neki a boros poharat.
-Köszönöm.Elena más mint Katherine
és visszacsókolt. - mondta mosolyogva.
- Nincsmit - és töltöttem magamnak is bort. - Szerintem is Elena más mint Kath - itt Stefan furcsán nézett rám - Tudod.azért a külömbséget észreveszem.
Erre nevetni kezdett. - Te mikor figyeltél? Egyébként min gondolkozol annyit??
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:08 am

- Te mikor figyeltél? Egyébként min gondolkozol annyit??-Kérdeztem.
-Kol ügyön gondolkozom,de nem beszéljün kaz ilyen szerelem témáról.Be kell pótólni a szülinapodat.-Mondta mosolyogva.
-Igen és,hogy gyorsan utazzunk el?-Kérdeztem.
-Bon Jovi a gardenben.-Mondta és fel állta az ágyra.
-Szerinted még emlékszik ránk?-Kérdeztem és én is az ágyra álltam.
-Biztos,de mivel tökrészegek voltunk.-Mondta és zenét kapcsolt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:19 am

- Kol ügyön gondolkozom,de nem
beszéljün kaz ilyen szerelem
témáról.Be kell pótólni a
szülinapodat.-Mondtam mosolyogva.
-Igen és,hogy gyorsan utazzunk el?-
Kérdezte.
-Bon Jovi a gardenben.-Mondtam és fel álltam az ágyra.
-Szerinted még emlékszik ránk?-
Kérdezte és ô is az ágyra állt.
-Biztos,de mivel tökrészegek voltunk - mondtam és benyomtam egy cd-t. Max hangerôn szólt. Stef kezébe nyomtam egy boros üveget és én is felvettem egyett. Kérdôen.nézett rám, de én csak mosolyogtam - Szülinapod van vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:30 am

Kezébe nyomott egy boros üveget és ő is felvett egyett. Kérdôen.néztem rá, de ő csak mosolygott - Szülinapod van vagy nem?
Táncoltunk és sokat ittunk.
-Stefan szerintem nem kell bulit rendezni neked itt 2-en kibulizzuk magunkat.-Mondta April és látszott rajta,hogy részeg.
-Igen csak te vagy akivel egy bulit eltudnék képzelni.Nem kell ide Kath,Damon vagy valaki más mi 2-en is jól elvagyunk.-Mondtam és leültem az ágyra láttam,hogy April lekapcsolja a zenét és a villanyt és befekszik az ágyba én csak a földön feküdtem és elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:44 am

Táncoltunk és sokat ittunk.
-Stefan szerintem nem kell bulit
rendezni neked itt 2-en kibulizzuk
magunkat.-Mondtam és holnap meglesz a 'amióta-Mysterious-Placebe-jöttem-3xorra-leszek-másnapos'.
-Igen csak te vagy akivel egy bulit
eltudnék képzelni.Nem kell ide
Kath,Damon vagy valaki más mi 2-en
is jól elvagyunk.-Mondta és leült
az ágyra láttam. Részeg volt ô is. Kikalcsoltam a zenét és leoltottam a villanyt. Kifeküdtem az ágyon. Tényleg jó ötlet volt kijönni. Itt jobb a levegô. És milyen szép így este a város. Stef kifeküdt a padlón és asszem eladut.
- Hé! - ráztam meg - Álomszuszék. Ne aludj a földön. Gyere. - mutattam magam mellé az ágyra.- Elég nagy. Elférünk mindketten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 11:49 am

- Hé! - rázott meg April - Álomszuszék. Ne aludj a földön. Gyere. - mutatott maga mellé az ágyra.- Elég nagy. Elférünk mindketten.
-Oké.-Levettem a pólóm és oda feküdtem mellé.Rögtön elaludtam reggel mikor felkeltem April mélyen aludt én kiosontam és hazamentem,de hagytam egy üzenetet.


"Jóreggelt kicsit fáj a fejem,de jó buli volt.
Majd még beszélünk,és bocs,hogy csak
úgy leléptem hagytalak,hogy álmodozz Very Happy"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 12:10 pm

-Oké.-Levette a pólóját és oda feküdt mellém. Rögtön
elaludt.
Reggel mikor felkeltem es megfordultam Stefan helyett egy levelet találtam.
"Jóreggelt kicsit fáj a fejem,de jó buli volt.
Majd még beszélünk,és bocs,hogy csak
úgy leléptem hagytalak,hogy álmodozz "
Ez, de aranyos. Annyira fájt a fejem, hogy visszadôltem és.elaludtam.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:20 am

Hazaértem, mindenképpen beszélnem kellett Aprillel. Mindent elakartam neki mesélni, így bementem a szobájába. De helyette csak egy üzenetet találtam, Stefan kézírásával: "Jó reggelt kicsit fáj a fejem,de jó buli volt. Majd még beszélünk,és bocs,hogy csak úgy leléptem hagytalak,hogy álmodozz " Ezt nem hiszem el gondoltam magamban. April is tudja mi a tervem. Az hittem barátnők vagyunk erre hátba szúr. Olyan ideges lettem elkezdtem kiabálni. - APRIL!!! HOL VAGY?? - feldúlt voltam nagyon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





April háló  Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
April háló
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Haló szoba
» Katerina háló
» April
» Katherine és April háza előtti utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: