Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katerina háló I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katerina háló I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katerina háló I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katerina háló I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katerina háló I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katerina háló I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katerina háló

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 3:00 am

Katerina háló Best-home-design
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 12:40 am

Damonnal való találkozás felzaklatott. Nem is igazán az első találkozásunk,mert az kifejezetten jól sikerült. A második olyan furcsa volt. Este otthon kerestem valami alkoholt, sikerült találtam vodkát, több se kellett az egészet benyakaltam. Későn érkezett haza April, gondoltam jól sikerült a buli. Próbáltam neki elmondani mi történt Damon és köztem, de az alkohol hatása miatt nem sikerült elmondanom csak annyit tudtam kinyögni. - Damon....Kol... - mást nem nagyon érthetett. Nem is érdekelt igazán semmi csak Damon. - Jeremy.... mondtam megint de más nem jött ki a számon. Másnap reggel eléggé későn keltem fel. Körbe néztem a házban April szobájában egy levelet találtam, ezt írta:

Tegnap este "kicsi" berúgtál.
Mondogattál 1-2 dolgot és összeállt.
Elmentem Damon-höz.
Majd jövök.


Oh ne April Damonnál van istenem ebből mi lesz, nem fogok oda menni most hagyom hadd tegye a dolgát. Úgy is mindent elfog mondani sorjában csak ki kell várnom a végét. Már annyi idő eltelt nem érdekel elmegyek. Féltem Aprilt és persze Damon-t is tőle.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:00 am

Miután Stefannal össze vesztem haza viharoztam, amilyen gyorsan csak tudtam. Kinyitottam egy üveg bourbon-t és elkezdtem inni. Rendeltem magamnak pár férfit, akik hamar meg is jöttek. Csöngettek az ajtón, én pedig egyesével be engettem mind a 10en. Megigéztem őket: - Mi csak beszélgettünk és semmi másra nem fogtok emlékezni. Elismételték utánam és már minden meg is volt. Egyenként megkóstoltam mindegyik vérét, és adtam nekik a finom whisky-mből Még jó, hogy volt otthon egy csomó piám. Mindegyiknek jó sokat ittam a véréből. Aztán az utolsó emlékképem az volt ki ittam az utolsó üveget is a vodkából és elsötétült minden előttem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:19 am

Nem tudom mi ütött belém, de amikor megláttam azt a képet...csak azt tudtam, hogy nekem el kell mennem Katherine-hez. Otthagytam az öcsémmel a kávézóban, kitudja mi történt azóta. Azért titkon reméltem, hogy nem sikerültek olyan jól a dolgok, hogy Stefant találjam a hálószobájában. De amikor benyitottam egészen más látvány fogadott. Katherine a földön, teljesen kiütve egy üveg vodka és pár üres üveg bourbon kíséretében. Jó, hogy hoztam magammal egyet, néztem rá a whiskyre a kezemben. Odaszáguldottam hozzá és fejjel lefelé szólongatni kezdtem, de csak nyöszörgés és morgás volt a válasz. Egy idő után meguntam, leültem a földre és a hátamat a falnak támasztottam. Meghúztam az üveget és becsuktam a szemem. Nem tudom mennyi idő telhetetett el amikor végre megmozdult a földön.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:31 am

Damon Odaszáguldott hozzám és fejjel lefelé szólongatni kezdett, de csak nyöszörögni tudtam és morgás volt a válasz. Egy idő után megunta, leült a földre mellém és a hátát a falnak támasztotta. Csukott szemmel ült. Nem tudom mennyi idő telhetetett el amikor végre felébredtem és megmozdultam a földön. Kinyitottam a szemem, lassan felültem. Kicsit fájt a fejem, de ha nem csalnak az érzéseim már pedig azok soha. Ült valaki mellettem, oda néztem és őt láttam meg. - Damon. - kiáltottam meglepődötten. - Hát te, hogy kerülsz ide, azt hittem haragszol rám!? - mondtam félve, hogy tényleg így van. Damon, te jól vagy? - kérdeztem tőle, mert még mindig nem válaszolt. Közelebb húzódtam hozzá és éreztem a leheletét, szóval még élt. A bourbon whisky mint mindig most is a kezében volt. Mosolyogtam rajta, ő sosem változik az ÉN Damon-om.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:43 am

Katherine mocorogni kezdett a földön, de egyszerűen képtelen voltam kinyitni a szemem. Azt hiszem ő is hasonlóan érezhetett amikor a földön feküdt kiütve. - Damon. - kiáltott meglepődve. - Hát te, hogy kerülsz ide, azt hittem haragszol rám!? - mondta félve, hogy tényleg így van. Damon, te jól vagy? - kérdezte tőlem, mert még mindig nem válaszoltam. Éreztem, hogy közelebb húzódott hozzám, annyira közel, hogy már éreztem a leheletét. Szép lassan kinyitottam a szemem és láttam, hogy mosolyog. -Miért jöttél ide? -mondta halkan.
Megemeltem az üveget a kezemben és elmosolyodtam. -Éreztem, hogy kell utánpótlás. Így ültünk egymás arcába vigyorogva, teljesen részegen. Aztán felkeltem a földről, betettem egy "kis" zenét és maximumra hangosítottam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:54 am

-Miért jöttél ide? -mondtam halkan.
Megemelte az üveget a kezében és elmosolyogta magát. -Éreztem, hogy kell utánpótlás. Így ültünk egymás arcába vigyorogva, teljesen részegen. Aztán felkelte a földről, betett egy "kis" zenét és maximumra hangosította. - Köszönöm. - mondtam neki még mindig vigyorogva. Felálltam én is oda mentem hozzá és elkezdtem táncolni. Olyan közel mentem hozzá ahogy csak tudtam. Megöleltem, majd hirtelen megcsókoltam, csak úgy kibukott belőlem. Szeretlek. - mondtam neki, majd amilyen gyorsan csak tudtam a szoba másik felébe mentem,háttal neki. Nem akartam a szemébe nézni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:55 am

Mikor megjöttem a Heaven-bôl otthon üvöltôtt a zene. Ahogy mentem fel az emeletre megcsapolt izomagyù pasikat találtam ... meg persze üres piásüvegeket. Kath jól kibukhatott bár nem tudom mi történt köztük Stefannal. A hálószobájában találtam rá Damonnel. Ô is részeg volt. Èn vagyok az egyedüli józan vámpír ma?! Damont figyelmen kívûl hagytam ès odarohantam Kath-hez.
- Jól vagy?!? Mi történt a tetôn Stefannal ??? - kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:07 am

- Köszönöm. - mondta még mindig vigyorogva. Felállt és ő is oda jött hozzám és elkezdett táncolni. Olyan közel jött hozzám ahogy csak tudott. Megölelt, majd hirtelen megcsókolt. Aztán csak úgy kibukott belőle. Szeretlek. - mondta , majd amilyen gyorsan csak tudott a szoba másik felébe ment,háttal nekem. Nem akart a szemembe nézni. Még csak fel sem fogtam, hogy mi történt amikor berontott April a szobába és engem figyelmen kívül hagyva odarohant Katherine-hez.
- Jól vagy?!? Mi történt a tetôn Stefannal ??? - kérdezte aggódva. Mi van? Nem nagyon tetszett az a rész, hogy "tető és Stefan", ezért én is odamentem Katherine-hez, aki a szoba egyik sarkában magyarázott Aprilnek.
-Erre én-én is kívááncsi ...vagyook. -nyögtem ki részegen. Mert akkor hogy is van az, hogy velem csókolózik, miközben az öcsémmel vonul el a tetőre?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:20 am

Berontott a szobába April és Damont figyelmen kívül hagyva odarohant hozzám.
- Jól vagy?!? Mi történt a tetôn Stefannal ??? - kérdezte aggódva.
-Erre én-én is kívááncsi ...vagyook. -nyögte ki részegen Damon. - April nem éppen a legjobbkor jöttél. - mondtam neki bűnbánó arccal. Egyikőtök se aggódjon, főleg ne te Damon! - mondtam nekik nyugodt hangon. - Csak az történt, hogy lenn Stefan szerelmet vallott, én meg beszélni akartam vele. Elmondtam neki, hogy téged szeretlek. - néztem Damonra miközben elpirultam. - Előtte tőle is bocsánatot kértem, hogy halottnak hitt. De nem hagyta befejezni a mondandóm... megcsókolt. - mondtam szégyenkezve. Éppen most csókolóztam vele előtte meg az öccsével. Segítséget akartam tőle kérni, hogy téged féltékennyé tegyünk, és ne legyél rám mérges. - mondtam még mindig Damon szemeit fürkészve. April eflé fordultam. - Ez után elkezdett velem kiabálni és kérdezősködni, hogy régen is csak játszottam-e vele. Majd olyan ideges lett, hogy nem figyelve magára vámpír képességével ugrott le a tetőről és elviharzott. Ennyi volt! - mondtam mindkettejükre nézve. April most kérlek menj el, hadd beszélgessek négyszemközt Damonnal. - kértem barátnőmet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:31 am

Kath elmesélte, hogy mi történt.
- Sajnálom. - mondtam - Csak aggódtam. Na megyek elintézem akkor addig a lenti csatateret. Ne aggódj, nem hallgatózok. - elôvettem a zsebembôl a mobilom és a fülesem. Max hangon üvöltött a fülembe a zene. Még mielôtt elhagytam volna a szobát Damon fülèbe súgtam egy rövid mondatot, de úgy, hogy csak ô hallja. - Egy rossz szó és az lesz a veszted!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:55 am

- April nem éppen a legjobbkor jöttél. - mondta neki bűnbánó arccal. Egyikőtök se aggódjon, főleg ne te Damon! - mondta nekünk nyugodt hangon. - Csak az történt, hogy lenn Stefan szerelmet vallott, én meg beszélni akartam vele. Elmondtam neki, hogy téged szeretlek. - nézett rám miközben elpirult. - Előtte tőle is bocsánatot kértem, hogy halottnak hitt. De nem hagyta befejezni a mondandóm... megcsókolt. - mondta szégyenkezve. -Segítséget akartam tőle kérni, hogy téged féltékennyé tegyünk, és ne legyél rám mérges. - mondta még mindig a szemeimet fürkészve. April felé fordult. - Ez után elkezdett velem kiabálni és kérdezősködni, hogy régen is csak játszottam-e vele. Majd olyan ideges lett, hogy nem figyelve magára vámpír képességével ugrott le a tetőről és elviharzott. Ennyi volt! - mondta mindkettőnkre nézve. -April most kérlek menj el, hadd beszélgessek négyszemközt Damonnal. - kérte a barátnőjét. - Sajnálom. - mondta April - Csak aggódtam. Még mielôtt elhagyta volna a szobát a fülembe súgott egy rövid mondatot, de úgy, hogy csak én halljam. - Egy rossz szó és az lesz a veszted!
Homályosan felfogtam, hogy miről van szó és csodálkoztam, hogy Katherine, hogy tud ilyen összefüggően beszélni, amikor többet ivott mint én. De ezt inkább nem mondtam neki, mert hülyén jött volna ki a monológja után. Fürkésző tekintettel várta, hogy mit fogok mondani.
-Sikerült. -mondtam, de ő kérdőn nézett rám. -Úgy értem sikerült féltékennyé tenni. - erre széles mosoly terült el az arcán.
-De azért még megkapja ezért a magáét az öcsikém - tettem hozzá.
-Viszont itt van ez az ágy...részegek vagyunk...és rajtam nincsen póló. Nem tudom most mihez kéne kezdenünk. - mondtam lebiggyesztett szájjal és mielőtt bármit szólhatott volna megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:08 am

-Sikerült. -mondta, de én kérdőn néztem rá. -Úgy értem sikerült féltékennyé tenni. - erre széles mosoly terült el az arcomon.
-De azért még megkapja ezért a magáét az öcsikém - tette hozzá.
-Viszont itt van ez az ágy...részegek vagyunk...és rajtam nincsen póló. Nem tudom most mihez kéne kezdenünk. - mondta lebiggyesztett szájjal és mielőtt bármit szólhattam volna megcsókolt. Nagyon örültem a sikeremnek és Damon mostani viselkedésének is, bár lehet csak a részegség miatt mondta ezeket. Eddig észre sem vettem, hogy nincs rajta felső. Mindketten részegek voltunk ebben igaza volt, de ő jobban mint én. Az ágyam is kényelmesnek bizonyult, ránézésre. De már semmi sem érdekelt, Damon megcsókolt, én pedig vissza csókoltam neki. Heves csókcsatába kezdtünk. Leterítettem az ágyra vámpírgyorsasággal, mire ő fordított a felálláson. Elkezdte levetni a fekete felsőm, válaszul én kigomboltam a nadrágját. Minden egy perc alatt történt, egymásnak estünk, amit persze az ágy bánt. Elvesztünk egymás testének elemzésében. Jó volt vele újra, remélem ez így is marad, ha felkel akkor is.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:43 am

Másnap reggel, fejfájásra ébredtem. Nem tudom mit történhetett. Ahogy körbe néztem a szobámban észre vettem az üres alkoholos üvegeket. O ne megint berúgtam. Mellettem édesen szuszogott Damon. Várjunk csak, az ÉN ágyamban, mellettem Damon Salvatore feküdt. Ez nem lehet igaz, most csak álmodom. Ahogy eszembe jutottak a tegnap éjjel eseményei, rá kellett jönnöm nem csak álom volt az egész. Az oldalamra feküdtem, így vele szemben voltam. Álmában az én nevemet mondogatta. - Katerina....Katherine... - a szám széle felfelé ívelt tőle. Megcsókoltam, mire ő nyöszörögni kezdett. - Jó reggelt, álomszuszék. - mondtam neki kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:57 am

Arra ébredtem, hogy valaki megcsókolt. Kinyitottam a szemem és legnagyobb meglepetésemre Katherine feküdt mellettem. Engem nézett és mosolygott, de nem tudom miért. Aztán eszembe jutottak a tegnapi események és rájöttem miért fáj ennyire a fejem, meg arra is, hogy miért fekszünk egy ágyban. -'Reggelt. -mondtam és a fejemre húztam a párnát. Erre még jobban elkezdett mosolyogni.
-Miért bámulsz még mindig? -hallatszott a hangom a párna alól, amit próbált leszedni rólam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:01 am

-'Reggelt. -mondta és a fejére húzta a párnát. Erre még jobban elkezdtem mosolyogni.
-Miért bámulsz még mindig? -hallatszott a hangja a párna alól, amit próbáltam leszedni róla. - Damon, akkor rád se nézzek? - kérdeztem tőle. - Beszélnünk kell, tudom te nem akarsz, de akkor is muszáj lesz. - közben lerántottam róla a párnát, ő bocsi szemekkel nézett rám. - Jó, de gyorsan mert nem érek rá. - mondta mogorván.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:15 am

Felsuhantam hangtalanul a lépcsőn két nagy tálcával a kezembe egyensúlyozva. Bekopogtam majd benyitottam.
- Jóóó reggelt! - mosolyogtam - Remélem nem zavarok. Hoztam egy kis reggelit . Már mindketten ébren voltak. Az ölükbe tettem a tálcákat. - Villásreggeli, vér, és egy kis ajándék Damon-nek.
Kath kérdően nézett rám az utolsó pár szónál, de én csak sejtelmesen mosolyogtam. Egy Happy Meal menü volt az ajándék.
- Remélem jól kialudtátok magatokat mert arra gondoltam segíthetünk egymásnak és közben felfedeznénk a környéket - mondtam vidáman.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:25 am

- Damon, akkor rád se nézzek? - kérdezte tőlem. - Beszélnünk kell, tudom te nem akarsz, de akkor is muszáj lesz. - közben lerántotta rólam a párnát, én meg boci szemekkel néztem rám. - Jó, de gyorsan mert nem érek rá. - mondtam mogorván. Nincs kedvem beszélgetni.
Pár másodperccel később kopogtak az ajtón, majd benyitott April két tálcával a kezében- Jóóó reggelt! - mosolygott - Remélem nem zavarok. Hoztam egy kis reggelit . Odaoldalazott hozzánk és az ölünkbe tette tálcákat. Értetlenül néztem rá.
- Villásreggeli, vér, és egy kis ajándék Damon-nek. -nézett rám az utolsónál.
Egy Happy Meal menü volt az ajándék. Olyan "mi van" tekintettel néztem körbe de Katherine és April csak vihogtak.
-Ez most valami vicc? -szólaltam meg. Két értetlen pillantást kaptam. -A Happy Meal menü. -néztem le az ölemben lévő "csomagra".
-Gondoltam az arrogáns kisfiú szeret játszani - mondta és kibontotta a papírdobozt, majd elővett belőle egy lila izét. Katherine megint kuncogott.
- Remélem jól kialudtátok magatokat mert arra gondoltam segíthetünk egymásnak és közben felfedeznénk a környéket - mondta April vidáman.
-Tűzszünetet akarsz kötni? -húztam össze a szememet. -Rendben. Alkut ajánlok. Nem hívlak többé vörösnek és segítek megtalálni Kol-t, ha te is felhagysz a fenyegetéseiddel.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:36 am

Pár másodperccel később kopogtak az ajtón, majd benyitott April két tálcával a kezében- Jóóó reggelt! - mosolygott - Remélem nem zavarok. Hoztam egy kis reggelit . Odaoldalazott hozzánk és az ölünkbe tette tálcákat. Értetlenül néztünk rá.
- Villásreggeli, vér, és egy kis ajándék Damon-nek. -nézett Damonra az utolsónál.
Egy Happy Meal menü volt az ajándék.
-Ez most valami vicc? -szólalt meg. Két értetlen pillantást kaptam. -A Happy Meal menü. -nézett le az ölében lévő "csomagra".
-Gondoltam az arrogáns kisfiú szeret játszani - mondta April és kibontotta a papírdobozt, majd elővett belőle egy lila izét. Már nem tudtam vissza fojtani a nevetésem kuncogni kezdtem.
- Remélem jól kialudtátok magatokat mert arra gondoltam segíthetünk egymásnak és közben felfedeznénk a környéket - mondta April vidáman.
-Tűzszünetet akarsz kötni? -húzta össze a szemeit Damon. Csak, hogy leesett neki.
-Rendben. Alkut ajánlok. Nem hívlak többé vörösnek és segítek megtalálni Kol-t, ha te is felhagysz a fenyegetéseiddel. - mondta neki komolyan. - Rendben. - mondta barátnőm, és már ki is ment a szobából. - Hol is tartottunk? - kérdeztem Damon-t miközben a ruhás szekrényemhez mentem "anyaszült meztelenül".
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:51 am

- Rendben. - mondta April, és már ki is ment a szobából. - Hol is tartottunk? - kérdezte Katheine- miközben a ruhás szekrényhez ment "anyaszült meztelenül". Azt hiszem egy kicsit sokáig bámultam.
-A "Damon beszélnünk kell" résznél. Szóval miről akarsz beszélni? - kérdeztem. Katherine villámgyorsan felöltözött és leült az ágyra. Közben én is elkezdtem öltözni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 2:57 am

Azt hiszi nem vettem észre milyen sokáig bámult.
-A "Damon beszélnünk kell" résznél. Szóval miről akarsz beszélni? - kérdezte. Közben villámgyorsan felöltöztem és leültem az ágyra. Ő is elkezdett öltözni. Elgondolkoztam rajta milyen jóképű és mennyire jól néz ki. - A tegnap éjszakát szerettem volna megbeszélni veled. Tudom mindketten részegek voltunk, de te is emlékszel rá mi történt. - mondtam kicsit szégyenkezve. Inkábblehajtottam a fejem ne lássa a pírt, arcom körül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 3:29 am

- A tegnap éjszakát szerettem volna megbeszélni veled. Tudom mindketten részegek voltunk, de te is emlékszel rá mi történt. - mondta kicsit szégyenkezve. Lehajtotta a fejét, mintha rejtegetni akart volna valamit.
-A tegnap éjszaka jó volt. -bólintottam. - Még jó, hogy emlékszem rá. Majd megbeszéljük a következő pár napon amit összezárva fogunk tölteni. Viszont most össze kéne pakolnod. -jelentettem ki és Kath furcsán nézett rám. -Elvégre megígértem Aprilnek, hogy segítek megkeresni Kolt. -vontam meg a vállam. -Ezért én most hazamegyek, összepakolok és fél óra múlva elétek jövök a kocsival.. - mondtam és megcsókoltam.
LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:00 pm

Miután Dean elment, felmentem a szobámba. Találkoztam April szobája előtt Kol2-vel aki éppen az ingét gombolgatta vissza. Itt mi történhetett, gondolkoztam rajta. De túlságosan is fáradt voltam így levetettem a ruháimat. Felvettem egy fekete rövidujju pólót és egy rövidgatyát. Majd bevetettem magam az ágyba, kicsit gondolkoztam a nap történésein, és elaludtam.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:09 pm

Reggel miután felkeltem, nem sokat gondolkoztam. Mármint a tegnap estén. Csak az jutott eszembe, hogy vajon Kath-nek, hogy sikerült Dean-nel?
Hallottam, hogy már fent van így átsétáltam hozzá.
- Jó reggel! - mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:20 pm

Hallottam April fenn van és átjön. - Jó reggel! - mondta mosolyogva. - Neked is! - mondtam majd kibújtam az ágyból és elkezdtem öltözni a randimra. - Bocsi April, most nem tudok beszélgetni veled, sietnem kell. Randim lesz Dean-nel. - mondtam neki egy széles vigyorral az arcomon. - Na szia! - intettem neki egyet és már ott sem voltam. Villám gyorsasággal oda is értem, életemben nem izgultam ennyire.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katerina háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katerina háló
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Katerina Pierce
» April háló
» Haló szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: