Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
April háló  - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
April háló  - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 April háló

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:06 pm

- Egész jól. Miért kérdezed? - kérdezte Damon kicsit unottan.
- Eltölthetnénk együtt egy estét... mit szólsz hozzá? - kérdeztem csábosan, amikor barátnőm közbe szólt.
- Neeeeeeee! - mondta April - Nem merek elé állni. Valami pszichopatának néz majd.... Tudod egyet sajnálok Spanyolországban nem vettem sombrerót. Az legalább eltakarná az arcom.
- April nem hiszem el, hogy pont te mondod ezt. Dehogy nézne pszichopatának, te egyszerűen gyönyörű vagy. Nem kell elrejtened az arcod, inkább emelt fővel kellene járnod, mert megmerted tenni amit előtted csak nagyon kevesen. - mondtam neki bátorítóan. - Én egy olyan Aprilt ismerek aki bármit képes megtenni azért amit akar, megszerzi bármiről van szó, akár egy ősi vámpírról. Akit már egyszer megcsókolt és ne mondd azt nekem, hogy nem esett jól. - mondtam most már vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:22 pm

- Egész jól mért kérded? - kérdezte Damon kicsit unottan.
iért kérdezed? - kérdezte Damon kicsit unottan.
- Eltölthetnénk együtt egy estét... mit szólsz hozzá? - kérdezte Kath csábosan, amikor éppen közbe szóltam.
(...) Én hülye. Ha nemszólok közbe legalább egy napot megúszok.
- April nem hiszem el, hogy pont te mondod ezt. Dehogy nézne pszichopatának, te egyszerűen gyönyörű vagy. Nem kell
elrejtened az arcod, inkább emelt fővel kellene járnod, mert
megmerted tenni amit előtted csak nagyon kevesen. - mondta nekem bátorítóan. - Én egy olyan Aprilt ismerek aki bármit képes megtenni azért amit akar, megszerzi bármiről van szó, akár egy ősi vámpírról. Akit már egyszer megcsókolt és ne mondd azt nekem, hogy nem esett jól. - mondta most már vigyorogva.
- De, jó volt. - pirultam picit el és gyorsan a párnába furtam az arcom. - Igen. Ôrült vagyok. És azért nézne pszichopatának mert én csókoltam meg egy számomra nagyjából idegent. Ô meg még azt se tudja, hogy ki vagyok...
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:47 pm

- De, jó volt. - el pirult picit és gyorsan a párnába fúrta az arcát. - Igen. Ôrült vagyok. És azért nézne pszichopatának mert én csókoltam meg egy számomra nagyjából idegent. Ô meg még azt se tudja, hogy ki vagyok...
- Nem nézne annak és ha megismer rájön milyen vagy. Úgy beléd szeret, mint én Damon-ba. - mondtam és az utolsó három szónál levittem a hangom, inkább csak tátogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:17 am

- Nem nézne annak és ha megismer rájön milyen vagy. Úgy
beléd szeret, mint én Damon-ba. - mondta Kath és az utolsó
három szónál levitte a hangját és csak tátogott. Hmm ez érdekes... hisz a tetôn még Damon vallotta be, hogy megôrül Kath-ért... Damon-rôl nagyjából el is feledkeztem. Felnéztem. A könyveimet nézegette. Tessék! Elmegyek egy hétre és lemaradok mindenrôl. Tényleg így talán terelhetem a témát...
- Mirôl maradtam le? Mi történt ezalatt az egy hét alatt...? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 2:14 am

- Mirôl maradtam le? Mi történt ezalatt az egy hét alatt...? - kérdezte April.
Damon közben a könyveit nézegette és csak hallgatózott.
- Hát... ugye mint mindenki te is úgy tudtad, hogy Stef elment. Mégsem ment el, hanem meghúzta magát egy barlangban. Caroline meg állítólag rosszul volt és össze találkoztak. Stefan kifordult magából és bekebelezte, teljesen kiszívta minden vérét. Végül vámpírrá tette és megfektette. Semmit sem közölt vele, hogy mik járnak a vámpír léttel. Így voltam olyan kedves, hogy elmondtam neki. - itt Damon elkezdett röhögni. - Na jó feldühített a kis szöszi és Elena szeme láttára nekivágtam egy fának és megfenyegettem, ha nem vigyáz magára kap egy kis csinos karót a szívébe. Elena is tud sajnos mindenről és cserébe mert felvilágosítottam őket, megígérték nem állnak az utamba. Hogy is mondjam... megegyeztünk, hogy bárhogy is oda van Damonért Elena nem fog rámászni. Bár szerintem ezt a részét biztos nem fogja betartani. Damon pedig mindenről tud, nehogy kiforgassák a szavaim a kis szösziék, mindenről beszámoltam neki. Ja és Elenánál lesz valami buli amire mindhárman meg vagyunk hívva. Gondolom ismerkedni akar egy bizonyos emberrel. - közben Damon felé néztem jelezve Aprilnek hogy rá gondoltam. - Még ruhát is kell választanunk, mennyi dolgunk lesz még.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 2:31 am

Kath elmesélt mindent. Stefan-ról Caroline-ról Elena-ról. Stef+Car?!? He? Nem tudom elképzelni.... sehogy... Chh Elena. Nem tudod mibe kezdtél. Nem jó feldühíteni vámpírokat. Fôleg nem olyanokat akik több száz évesek és megküzdöttek valakiért. Te meg ribanc módon le akarod nyúlni más pasiját?! Valaki itt meg fog halni.... már gondolataim messze voltak amikor Kath érdekes dolgot mondott.
- Ja és Elenánál lesz valami buli amire mindhárman meg vagyunk hívva. Gondolom ismerkedni akar egy bizonyos emberrel. - közben Damon felé nézett jelezve, hogy rá gondolt. - Még ruhát is kell választanunk, mennyi dolgunk lesz még.
Valaki tényleg bajt keres. A kis Elena-nak nem mondták még, hogy a ribancok mindig vesztenek?
- Értem. - szólaltam meg - Villámvásárlás vagy itthoni ruhákból válogtunk? - mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 2:52 am

- Értem. - szólalta meg - Villámvásárlás vagy itthoni ruhákból válogtunk? - mosolyodott el.
- Természetesen gyors vásárlás ingyen. - vigyorogtam én is, már tényleg boldogan.
- Damon te is velünk jössz? - kérdeztem, mire ő felnézett a könyvekből és csak megrázta a fejét. Kár gondoltam magamban, de ez van. Majd máskor.
- Na mikor megyünk April? - kérdeztem látva a szerelését.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:17 am

- Természetesen gyors vásárlás ingyen. - vigyorogtt Kath már
tényleg boldogan. - Damon te is velünk jössz? - kérdezte mire ő felnézett a könyvekből és csak megrázta a fejét. Kath picit szomorù volt.
- Na mikor megyünk April? - kérdezte látva a cuccom.
- Egy pillanat és mehetünk - mondtam. Besuhantam a fürdôbe átöltöztem. Egy pánt nélküli szürke térd felett érô ruhát és kivételesen egy kockás tornacipôt vettem fel mellé.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:48 am

- Egy pillanat és mehetünk - mondta. Besuhant a fürdôbe átöltözött. Egy pánt nélküli szürke térd felett érô ruhát és kivételesen egy kockás tornacipôt vett fel mellé. A vásárlást elég gyorsan lezavarta April. Egy pánt nélküli térd felett érő fekete ruhát választott aminek a hátulján derek résznél van egy masni. Tökéletesen illet rá, mint ráöntötték volna. Nekem bezzeg nehezebb dolgom volt, nem akartam úgy kinézni mint az a kis hasonmás. Találtam egy gyönyörű vérvörös pánt nélküli ruhát, aminek kicsit V alakú kivágása van. Szabadon hagyva a dekoltázsom, a ruha térd felett ért, mint Aprilnek. Pontosan illet hozzám, nem volt túl feszes, de lenge sem. A nyakláncom mint mindig most is a nyakamban lifegett. April sminkje mint mindig most is feketére sikerült, haját egy kontyba össze fogta, aminek a végéből egy nagyobb hajszál lógott ki. Az én sminkem pedig halvány piros lett egy kis feketével fűszerezve a végén. A hajamra April kicsit rávasalt ne legyen göndör mint mindig. Így az eredmény hullámos lett. Az egyik oldalon pár csattal hátra tűzte, a másikon meg szabadon hagyta. Cipők terén egyértelműnek tűntek a választások. April egy fekete magassarkú szandált választott, ami elől és hátul is nyitott volt. Én egy ugyan olyan színű vörös magassarkút választottam mint a ruhám. Elől egy kis részen nyitott volt hátul pedig zárt. Minden eladót megbűvöltünk, így a fizetéssel sem volt gond. Már készen is voltunk, mind ketten nagyon elegánsan festettünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:45 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:10 am

- Csak nem a többi 8-at? Amúgy köszönöm. Ő
tényleg más mint Damon. - üzent vissza gondolatba Kath.
Kol... vagyis Scott mosolygott amikor visszaértem.
- Hol tartottunk - kérdeztem.
- Azt hiszem itt - mondta majd újra csókolózni kezdtünk.
Kiléptem a magassarkúmból ô meg a cipôjébôl. Közbe az ágy felé sodródtunk. Lehúzta a vékony cipzárt a ruhám hátulján. Picit távolodott így a ruha leesett a földre. Kiléptem belôle. Az ágyra döntött. Elkezdte kigombolni a nadrágját amikor belém hasított egy gondolat. Mért? Hisz neki nincs is a munkájában az, hogy ilyen közeli kapcsolatba kerüljön velem. Ledöbbentem. Most komolyan azért akar lefeküdni velem, hogy másnap elmondhassa a haverjainak? Csak arra igèztem meg ha esetleg Kath ölne ne zavarja. Elhúzódtam és a szemèbe néztem.
- Nem törtènt semmi különös. - mondtam - Most pedig menj, szedd össze a ruháid. Az ajtó tudod merre van.
Mikor végre eltûnt gyorsan lezuhanyoztam felvetem egy fekete ujjatlant és egy fekete rövidnadrágot. Kifeküdtem az ágyon és el is aludtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:53 pm

Gondoltam eljövök April-hez mert beszélnem kell vele.Bejöttem a szobájába,de nem találtam ott ezért le dőltem az ágyra.April hirtelen bejött és vámpírgyorsasággal a falhoz szorított.
-Stefan?-Kérdezte meglepődve.
-Hát nem erre a fogadtatásra vártam.-Mondtam és elengedte a nyakam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:06 pm

Amikor visszamentem a szobámba valaki ott volt. Gondolkodás nélkül a falhox szorítottam.
-Stefan? - kérdezte meglepetten.
-Hát nem erre a fogadtatásra vártam. - mondta és elengedtem a nyakát.
- Bocsi... - kezdtem a magyarázkodást - csak kicsit szétszórt vagyok.


A hozzászólást April(Sasy) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 09, 2012 11:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:10 pm

-Semmi baj...nos amint látod visszajövök a városba.-Mosolyogtam.
-Örülök neki...hallottam néhány dologról Stefan igaz,hogy lefeküdtetek Caroline-al?-Kérdezte.
-Igaz April és én változtattam át.Amúgy már nem állati véren élek.-Mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:22 pm

-Semmi baj...nos amint látod visszajövök a városba. - mosolygott Stefan
-Örülök neki...hallottam néhány dologról Stefan igaz,hogy lefeküdtetek Caroline-al? - kérdeztem
-Igaz April és én változtattam át.Amúgy már nem állati véren élek .- mondta.
- Ohh - mondtam - akkor tényleg igaz. Nézd, most lehet azt várod, hogy lecseszlek, stb... de egy ideje én se élek már állat véren. - mondtam amikor elkezdett rezegni a zsebem. - Bocsi, biztos sürgős. -mondtam sajnálkozva.
Kath volt. Elállt a lélegzetem.

Kol a Téren.
Siess. Sok sikert!
xo Kath.


- Bocsi mennem kell! Tényleg sürgős! - mondtam izgatottan - Szia!
És már ott sem voltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:35 pm

April elviharzott nem tudom,hogy mi lett vele ezért elmentem.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 8:25 am

- Tudod mit másik ötletem van! - a gondolataiba mondta az infókat, mire neki felcsillantak a szemeim. - Amúgy Dean-nek a legfőbb baja, hogy valamilyen szinten miattad lett vámpír, ezbosszantja. De szerintem beszéljétek meg egymás közt a dolgot. Mindkettőtöket nagyon szeretlek. - mondta miközben felállt. - Na gyere nézzük meg azokat a ruhákat! -
mosolyogott.
- Oké. Bár már azelôtt nem kedvelt, hogy vámpír lett volna .A nappaliba hagytam. Egy pillanat és hozom. - mondtam. Lesuhantam a táskákért majd vissza és beborítottam velük a szobám padlóját. - Melyikkel kezded?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 8:32 am

- Oké. Bár már azelôtt nem kedvelt, hogy vámpír lett volna .A nappaliba hagytam. Egy pillanat és hozom. - mondta. Lesuhant a táskákért majd vissza és beborította velük a szobája padlóját. - Melyikkel kezded?
- Sorban, mindegyikkel. - mondtam neki. Pár órába telt míg mindegyiket felpróbáltam, egymás után. Majd fogtam magam és vissza vettem egy mini ruhát. Az alja feszülős volt és fekete, a felső része pedig fehér volt nagy dekoltázzsal, ami megnövelte a mellméretem. - Most kicsit átmegyek Dean-hez. Majd még jövök gyorsan. Szia. - mondtam neki és megöleltem.

Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 8:35 am

- April!!! - kiabáltam neki mikor beértem a szobájába. - Ugye nem gondoltad komolyan, hogy elakarsz menni újra? - kérdeztem tőle, mint egy anyuka a gyerekétől. - Ne menj el kérlek, szükségem van rád! Most éppen nem érdekel Dean sem. - ezt is kiabáltam, reméltem meghallja és elgondolkozik a viselkedésén. - Beszélgethetünk? - kérdeztem tőle miközben leültem az ágya szélére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 8:48 am

- April!!! - kiabálta Kath mikor beért a szobámba - Ugye nem gondoltad komolyan, hogy elakarsz menni újra? -
kérdezte tőlem, mint egy anyuka a gyerekétől. - Ne menj el
kérlek, szükségem van rád! Most éppen nem érdekel Dean sem. - ezt is kiabálta, gondolom,hogy meghallja Dean. - Beszélgethetünk? - kérdezte tőlem miközben leült az ágyam szélére.
- Háááát... nem tudom. Lehet. Neked ott van Dean stb. Kol elment már jóideje. Nem is ìrt - visszanyeltem könnyeimet és folytattam - Aggódok miatta, mérges vagyok Klausra, unatkozom Dean miatt ... mármint már szinte semmit nem csinálunk együtt.
Leültem a földre és nekidôltem a szekrényenek, így pont Kathtel szembe kerültem
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 6:30 am

- Háááát... nem tudom. Lehet. Neked ott van Dean stb. Kol elment már jóideje. Nem is ìrt - visszanyeltem könnyeimet és folytattam - Aggódok miatta, mérges vagyok Klausra, unatkozom Dean miatt ... mármint már szinte semmit nem csinálunk együtt.
Leültem a földre és nekidôltem a szekrényenek, így pont Kathtel szembe kerültem.

- Ne menj el Kol után kérlek! Lehet ez nagyon önző dolog tőlem, de nekem most nagyobb szükségem van rád, mint bárki másnak. Tudom, most mit érzel mikor te össze jöttél Kolal én Damon miatt voltam padlón, ugyan iylen állapotban voltam én is. Tudom és megértem miért haragszol Nickre, én is így lennék a helyedben. Deanel pedig majd leültök és megbeszélitek a dolgokat, én pedig ott leszek kettőtök között villám hárítónak. Ha szeretnéd csinálunk több programot, csak az éjjeleket fogom Deanel tölteni, a nappalokat pedig veled. Vagyis vele csak pár órát leszek együtt nappal a többit veled töltöm. April, te vagy a legjobb barátnőm. Nagyon szeretlek! - mondtam neki miközben leültem mellé a földre és megöleltem. A könnyeket már egyikünk sem tudta vissza folytani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 7:28 am

- Ne menj el Kol után kérlek! Lehet ez nagyon önző dolog tőlem, de nekem most nagyobb szükségem van rád, mint bárki másnak. Tudom, most mit érzel mikor te össze jöttél Kolal én Damon miatt voltam padlón, ugyan iylen állapotban voltam én is. Tudom és megértem miért haragszol Nickre, én is így lennék a helyedben. Deanel pedig majd leültök és megbeszélitek a dolgokat, én pedig ott leszek kettőtök között villám hárítónak. Ha szeretnéd csinálunk több programot, csak az éjjeleket fogom Deanel tölteni, a nappalokat pedig veled. Vagyis vele csak pár órát leszek együtt nappal a többit veled töltöm. April, te vagy a legjobb barátnőm. Nagyon szeretlek! - mondta miközben leült mellém a földre és megölelt. A könnyeket már egyikünk sem tudta vissza folytani.
- De ... akkor ... mit csináljak? - próbáltam beszélni - Nem ülhetek karba tett kézzel és várok... lehet, hogy... lehet, hogy ö
rökre elment. [/color]
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 7:38 am

- De ... akkor ... mit csináljak? - próbáltam beszélni - Nem ülhetek karba tett kézzel és várok... lehet, hogy... lehet, hogy örökre elment.
- Figyelj drágám. - kezdtem neki, mint egy anyuka. - Ha szeret vissza jön miattad, nem tudhatod miért ment el. Ha mindenáron megakarod keresni segítek és elmegyek veled. Akkor legalább tölthetünk együtt egy kis időt. - mondtam neki. Tényleg komolyan gondoltam, de nem tudtam mit szólna ehhez Dean. Nem akarom itt hagyni, de April-ért megtenném ezt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:21 am

- Figyelj drágám. - kezdte, mint egy anyuka. - Ha szeret vissza jön miattad, nem tudhatod miért ment el. Ha mindenáron megakarod keresni segítek és elmegyek veled. Akkor legalább tölthetünk együtt egy kis időt. - mondta.
- Azt hiszem inkább várok még. - mondtam - Dean olyan 'állapotban' van, hogy tudjak vele beszélni? - itt kérdően nézett rám ezért folytattam - Csak szeretném már tudni, hogy mi baja van velem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:32 am

Bekopogtam a szobába, bár nem sok szükségem volt rá, hisz tudom, hogy bent vannak, de azt is hallottam, hogy miről beszélnek és így nem nagyon akartam zavarni, de Kath mondta, hogyha felkelek keressem meg és én így is teszek.
- Sziasztok! - mondtam nekik, láttam, hogy sírnak.
- Mi a baj? - kérdeztem tőlük.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





April háló  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
April háló
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Haló szoba
» Katerina háló
» April
» Katherine és April háza előtti utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: