Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
April háló  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
April háló  - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 April háló

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:28 am

Arra ébredtem, hogy valaki kiabált. Azt hiszem Kath. - APRIL! HOL VAGY? ... A fejmen volt a takaró. Ledobtam magamról.
- Itt vagyok... igen mi van? - motyogtam álmosan. Valószínüleg már délután volt. Belehunyorogtam a napba. Jó idô volt így nem fáztam kinn. Tényleg jobb ötlet volt este kijönni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:36 am

- Itt vagyok... igen mi van? - motyogta álmosan.
- EZ MEG MI? - kiabáltam neki, miközben felmutattam a levelet. - UGYE EZT NEM GONDOLTAD KOMOLYAN? TE MEG STEFAN?? AZT HITTEM NEKED KOL KELL. DE LEHET HOGY TÉVEDTEM. - kiabáltam még mindig. Nem akartam a falnak nyomni így csak a szobában mászkáltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:43 am

- EZ MEG MI? - kiabálta miközben felmutatta a levelet.
- UGYE EZT NEM GONDOLTAD KOMOLYAN? TE MEG STEFAN?? AZT HITTEM NEKED KOL KELL. DE LEHET HOGY TÉVEDTEM. - kiabálta még mindig. Elkezdett a szobában mászkálni. Kellett pár pillanat mire magamhoz tértem, és még néhány mire felfogtam mit mondott Kath. A feszült helyzethez képest kitört belôlem a röhögès. Úgy nevettem, hogy leestem az ágyról a szônyegre. Szerencs, hogy puha volt. Kath csak értetlenül nézett.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:48 am

A feszült helyzethez képest kitört belôle a röhögès. Úgy nevett, hogy leesett az ágyról a szônyegre. Szerencs, hogy puha volt. Csak értetlenül néztem.
- TE EZT MÉG VICCESNEK TALÁLOD??? - kérdeztem ingerülten. - APRIL NE AKARJ FELDÜHÍTENI!!! - vicsorogtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:05 am

- TE EZT MÉG VICCESNEK TALÁLOD ? - kérdezte ingerültem - APRIL NE AKARJ FELDÜHÍTENI!
Felkeltem a padlóról és megtöröltem a szemem. Elkomolyodtam.
- Nem, nem akarlak feldühíteni. - kezdtem majd elfolytottam magamban egy mosolyt - Mire gondolsz? Kérleo fejtsd ki. Mit csináltam én Stefan-nal?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:11 am

- Nem, nem akarlak feldühíteni. - kezdte majd elfojtott magában egy mosolyt
- Mire gondolsz? Kérlek fejtsd ki. Mit csináltam én Stefan-nal? - kérdezte.
- Nem tudom és nem is érdekel. Mi történt mondd el csak szimplán. Majd én is mesélek Damon-nal mit csináltam. - pirultam el kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:20 am

- Nem tudom és.nem.is érdekeo. Mi történt mondd el csak szimplán. Majd én is mesélek mit csináltam Damon-nel - mondta majd picit elpirult.
- Hááááát az úgy kezdôdött - húztam picit - hogy te itt hagytál és én felhívtam Stefant. Àtjött, beszélgettünk, ittunk. Ünnepeltünk, ugráltunk az ágyon. Részegek voltunk - itt pici szünetet tartottam, mint aki habozik - aztán elfáradtunk és elaludtunk.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:35 am

- Hááááát az úgy kezdôdött - húzta picit - hogy te itt hagytál és én felhívtam Stefant. Àtjött, beszélgettünk, ittunk. Ünnepeltünk, ugráltunk az ágyon. Részegek voltunk - itt pici szünetet tartott, mint aki habozik - aztán elfáradtunk és elaludtunk.
- Remélem csak ennyi történt. Elenának belé kell szeretni és Stefannak is Elenába. O April sajnálom, hogy kiabáltam. Csak megijedtem. - vallottam be őszintén.
- Miután elmentem Elenától, Damon szobájában kötöttem ki. Elmondtam neki mindent, azt hazudtam örülnék annak is ha Elenával lenne boldog. Ja és egy zacskó vért adtam neki ajándékba. Valahogy az ágyán kötötünk ki csókolózva. De elrontottam a pillanatot. Megkérdeztem tőle mire jó a macska egér játék. Azt mondta az én hibám, mert megcsókoltam megint. Utána ott hagyott egyedül az ágyán és elment a Heaven-be, gondolom Elenával beszélget most is. - mondtam szomorúan. - Na de én most elmegyek sétálni egyedül akarok kicsit lenni. - mondtam neki. - Szia April. Már el is mentem vámpírgyorsasággal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 10:34 am

Hagytam egy levelet Aprilnek.

"Kedves April!Sajnálom,hogy csak levélben közlöm veled,de elmegyek a városból.Remélem majd valamikor találkozunk.Hiányozni fogsz,nagyon.
Legjobbbarátod:
Stefan Salvatore"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:40 pm

- Remélem csak ennyi történt. Elenának belé kell szeretni és Stefannak is Elenába. O April sajnálom, hogy kiabáltam. Csak megijedtem. - vallotta be őszintén.
- Miután elmentem Elenától, Damon szobájában kötöttem ki. Elmondtam neki mindent, azt hazudtam örülnék annak is ha Elenával lenne boldog. Ja és egy zacskó vért adtam neki ajándékba. Valahogy az ágyán kötötünk ki csókolózva. De elrontottam a pillanatot. Megkérdeztem tőle mire jó a macska egér játék. Azt mondta az én hibám, mert megcsókoltam megint. Utána ott hagyott egyedül az ágyán és elment a Heaven-be, gondolom Elenával beszélget most is. - mondta szomorúan. - Na de én most elmegyek sétálni egyedül akarok kicsit lenni. - mondta . - Szia April.
És már el is tűnt. Hát megint egyedül maradtam. Visszafeküdtem az ágyon. A takarót magam alá gyűrtem. Néztem a kék eget. A bárányfelhőket. Sóhajtottam. Hallottam, hogy Kath távozása után nemsokkal valaki itt járt,de el is ment. Lesuhantam és egy levelet találta.

"Kedves April!
Sajnálom,hogy csak levélben közlöm veled,de elmegyek a városból.Remélem majd valamikor találkozunk.
Hiányozni fogsz,nagyon.
Legjobbbarátod:
Stefan Salvatore"

MI? Stefan elmegy? Mért? Neeee! Csak most jött vissza. Tuti Damon van a dologban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 8:01 am

Csukva volt a szemem. Éreztem a napsugarakat, hogy beboritják a tetem. A kinti részt elválasztó ajtó nyiva volt. A takaron feküdtem ami eléggé gyürött volt. Pedig olyan jót aludtam. Áltlában ha jól kialszom magam sose forgolódok. Ùgy éreztem tele vagyok. Nem voltam éhes. Fülelni kezdtem. A távolban ironikus módom Taio Cruz - Hangover címû száma szólt. Biztos nem vagyok másnapos... vagy talán mégis? Nem emlékszem semmire. Az utolsó emlékem az , hogy telihold van és Kolt várjuk... talán megjelent Kol és amint meglátott belémszeretett, csodálatos éjszakánk volt... Ja, persze... de azért álmodozni szabad. Visszatérve a zenéhez.... Mért is hallom én ilyen tisztán ?? Ahhoz emberbôl kellett volna innom ... és nem is egyet megölnöm. Gondolataim közbe felfigyeltem , hogy valaki a nevemet mondta. Kath és Damon beszélgettek. Fogtam egy pàrnát hangtalanul és amikor megint a nevet hallottam kicsit lejebb döltem az ágyon kidobtam a párnát az ajtón. Csak utána gondoltam bele, hogy nincs-e valami törékeny az útba. Szerencsére nem volt. A párna nekicsapódott a falnak... Kath és Damon pedig szétrebbentek.


A hozzászólást April(Sasy) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 04, 2012 8:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 8:47 am

Éppen Damon-nal próbáltam meg még váltani pár szót, amikor egy párna vágódott ki az ajtón. Engem eltalált, Salvatore fogta magát és inkább arrébb ment, így kicsit egyedül maradtam April-el. Bementem hozzá a szobába.
- Jó reggelt álomszuszék, vagyis inkább jó estét már. Hogy érzed magad? - kérdeztem miközben leültem az ágya szélére.
- Helo Vörös. Na mi van? - közben Damon is bejött a szobába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:05 am

Damon csak arrébb állt - chh jellmzô - majd pedig bejötek a szobámba.
- Jó reggelt álomszuszék, vagyis inkább jó estét már. Hogy
érzed magad? - kérdezte miközben leült az ágyam szélére. Ezek szerint már este van. Átaludtam volna egy teljes napot. Felültem az ágyba és csak akkor vettem észre, hogy egy sötétkék ujjatlanba és egy türkiz rövidnadrágba vagyok.
- Heló Vörös! Na mi van ? - kérdezte. Mivel jól aludtam, nem vágtam Damont a falhoz.
- Jó reggelt vagy estést... bocsi még nem teljesen vagyok magamnál - kezdtem, de az utolsó pár szónál furcsán néztek... vajon mire gondoltak? - Èrdekesen, mert nem emlékszek semmire az elôzô éjszakából.... - itt megint furcsán néztek - csak annyira, hogy várjuk Kolt... Ami még furcsább, hogy nem vagyok éhes...
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:24 am

- Jó reggelt vagy estést... bocsi még nem teljesen vagyok magamnál - kezdte, de az utolsó pár szónál furcsán néztünk rá. - Èrdekesen, mert nem emlékszek semmire az elôzô éjszakából.... - itt megint furcsán néztünk - csak annyira, hogy várjuk Kolt... Ami még furcsább, hogy nem vagyok éhes...
- April drágám, hogyan is mondjam. Egy hétig távol voltál és... - kezdtem volna mikor közbe szólt Damon.
- Várj majd én segítek neki. - közben bekapcsolta a plazma tv-t amit éppen hírek mentek.
" Új híreket közlünk önökkel. Egy ismeretlen nő egész Európában férfiakat gyilkolt. Megkínozta őket, hogy egy csepp vérük sem maradt majdhogynem kiszívta belőlük. Figyelmeztetek minden férfi nézőnket legyen óvatos. Nem tudjuk hova vezet az útja, legutoljára Olasz országban csapott le. Köszönjük a figyelmet jönnek a legfrissebb híreink." - ezzel ki is kapcsolta.
- Most már kezd össze állni a kép? - kérdezte kissé gúnyosan.
- Damon fejezd már be, olyan segg részegre itta magát, hogy nem emlékszik. Nyugodj meg drágám semmi baj most már újra itthon vagy. Hogyan is mondjam Kol nem volt ott teliholdkor. Te haza indultál és egy üzenetet hagytál nekem. Ő pedig lehallgatta és elindult utánad. - így befejeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:42 am

Damon bekapcsolta a plazma tv-t
amit éppen hírek mentek. Így talán emlékezek... egy hét??? mit csináltam én addig? És mért van benne a TV-ben??
" Új híreket közlünk önökkel. Egy ismeretlen nő egész
Európában férfiakat gyilkolt. Megkínozta őket, hogy egy csepp
vérük sem maradt majdhogynem kiszívta belőlük.
Figyelmeztetek minden férfi nézőnket legyen óvatos. Nem
tudjuk hova vezet az útja, legutoljára Olasz országban csapott
le. Köszönjük a figyelmet jönnek a legfrissebb híreink." - ezzel
ki is kapcsolta.
- Most már kezd össze állni a kép? - kérdezte kissé gúnyosan.
- Damon fejezd már be, olyan segg részegre itta magát, hogy
nem emlékszik. Nyugodj meg drágám semmi baj most már újra
itthon vagy. Hogyan is mondjam Kol nem volt ott teliholdkor.
Te haza indultál és egy üzenetet hagytál nekem. Ő pedig
lehallgatta és elindult utánad. - mondta el röviden Kath. És minden eszembe jutott.
- Nem tudjátok mi történt pontosan - suttogtam - Tudni akarjátok?
Nem.néztem fel. A takaró sarkát kezdtem el babrálni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:50 am

- Nem tudjátok mi történt pontosan - suttogta - Tudni akarjátok?
Nem nézett fel. A takaró sarkát kezdte el babrálni.
- Hát érdekelne, hogy hoztad ezt össze. Kicsit büszke is vagyok rád, tanultál tőlem. - mondtam neki miközben megöletem egy 1000 wattos mosoly kíséretében.
- Meg kellene hallgatnom a kis Vörös utazgatásait. Úgy sincs jobb dolgo vágjál bele. - mondta Damon behízelgő hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:14 am

- Hát érdekelne, hogy hoztad ezt össze. Kicsit büszke is vagyok
rád, tanultál tőlem. - mondta Kath miközben megölet egy
1000 wattos mosoly kíséretében.
- Meg kellene hallgatnom a kis Vörös utazgatásait. Úgy sincs
jobb dolgo vágjál bele. - mondta Damon behízelgő hangon.
Túlságosan letört voltam ahhoz, hogy fennakadjak a "Vörös" megszólításon. Belkezdtem hát...:

Miután otthagytalak titeket a tetôn a Parknak mentem haza. Véletlenül nekimentem valakinek. Kolnak. Nem tudom mi volt velem, de megcsókoltam, majd elrohantam milôtt reagálhatott volna.Azt se tudom mit gondol most rólam. És tuti, hogy felismer bárhol... - megeresztettem egy féloldalas mosolyt Damon felé utalva arra, hogy mindig Vörösnek hív. - Ithhon beledobáltam 1-2 dolgot a táskámba és kimentem a reptérre. Vettem egy jegyet Londonba. Persze elsô osztályra szólót. Miután leszálltam betértem egy helyi bárba. Bort ittam kisírt szemekkel, amikor egy 17 éves srác megszólított. Kb 10en voltak. Csatlakoztam hozzájuk. Elôször még nem voltam olyan részeg így csak picit ittam belôlük és megigéztem ôket. Majd Spanyolorszàg, Franciaország, Németország, Horvátország és Olaszország. Egyre jobban eldurvultam. És gondolom Európa borkészlete is jelentôsen megfogyatkozott. -fejeztem be - Ja és Damon bocsi a mobilodért. Veszek újjat! - tettem hozzá, de még mindig nem néztem fel.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:23 am

Miután otthagytalak titeket a tetôn a Parknak mentem haza. Véletlenül nekimentem valakinek. Kolnak. Nem tudom mi volt velem, de megcsókoltam. És tuti, hogy felismer bárhol... - megeresztett egy féloldalas mosolyt Damon felé utalva arra, hogy mindig Vörösnek hívja. (...) Elôször még nem voltam olyan részeg így csak picit ittam belôlük és megigéztem ôket. Majd Spanyolorszàg, Franciaország, Németország, Horvátország és Olaszország. Egyre jobban eldurvultam. És gondolom Európa borkészlete is jelentôsen megfogyatkozott. -fejezte be - Ja és Damon bocsi a mobilodért. Veszek újjat! - tette hozzá, de még mindig nem nézett fel.
- Tyűű ha te sem vagy semmi vámpír. Kb. hány embert használtál tartálynak? - kérdeztem tőle érdeklődve. - Ja jut eszembe meg kell keresnünk minél előbb Kol-t, csak neked. Damon ugye segítesz nekünk? - kérdeztem már hozzá fordulva. Rebegtettem a pilláimat.
- Még szép, hogy veszel nekem. Bevasaltam volna rajtad mindenképpen. - mondta egy ezer wattos mosoly kíséretében. - Majd még meglátom Katerina. - mondta megint bolgár akcentussal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:40 am

- Tyűű ha te sem vagy semmi vámpír.
Kb. hány embert használtál
tartálynak? - kérdezte Kath
érdeklődve. - Ja jut eszembe meg kell
keresnünk minél előbb Kol-t, csak
neked. Damon ugye segítesz nekünk?
- kérdezte már hozzá fordulva.
Rebegtette a pilláimat.
- Még szép, hogy veszel nekem.
Bevasaltam volna rajtad
mindenképpen. - mondta egy ezer
wattos mosoly kíséretében. - Majd
még meglátom Katerina. - mondta azt hiszem bolgár akcentussal. A hirtelen jött jókedvem nem a szél fújta el hanem egy vihar vitte el.
- Esténként 10 max 15, 16 és 18 év közötti srác volt. - dünnyögtwm mire Damon elismerôen füttyentett - Válassz egyett majd mutasd meg - mondtam halkan Damon felé - Nee! Nem merek Kol elé állni - és a fejemre húztam a takarót.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:47 am

- Esténként 10 max 15, 16 és 18 év közötti srác volt. - dünnyögte mire Damon elismerôen füttyentett - Válassz egyet majd mutasd meg - mondta halkan Damon felé - Nee! Nem merek Kol elé állni - és a fejére húzta a takarót.
- Az nem semmi. - mondtam én is elismerően. - De találkozni fogsz vele, muszáj lesz. - mondtam miközben lehúztam a fejéről a takarót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:03 am

- Az nem semmi. - mondtam én is elismerően. - De találkozni
fogsz vele, muszáj lesz. - mondta Kath miközben lehúzta a
fejemről a takarót.
- Nem, nem muszáj! - és visszahúztam a fejemre a takarót. Egy darabig még ezt játszottuk amikor megláttam, hogy Damon.röhög rajtunk. Hagytam, hogy Kath lerántsa rólam a takarót.
- Damon tulajdonképpen mért TE jöttél utánam? - jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:29 am

- Damon tulajdonképpen mért TE jöttél utánam? - jutott eszébe Aprilnek.
- Erre én is kíváncsi lennék. - mondtam kíváncsi szemekkel.
- Már unatkoztam itt és eléggé feldúlt volt a hangod. Nem akartam, hogy Kath aggódjon miattad, de nem is ez a lényeg hirtelen döntés volt. - mondta miközben megrántotta a vállát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:43 am

- Erre én is kíváncsi lennék. - mondta Kath kíváncsi szemekkel.
- Már unatkoztam itt és eléggé feldúlt volt a hangod. Nem
akartam, hogy Kath aggódjon miattad, de nem is ez a lényeg
hirtelen döntés volt. - mondta miközben megrántotta a vállát.
- Áá értem. Szóval csak unatkoztál... - mondtam gúnyosan és felvettem a táskámat a földrôl. Kipakoltam a tartalmát.
Mobil, füles, pénz, igazolványok, fekete sál, kabalakarkötôm. Észre se vettem, hogy nincs rajtam. Gyorsan felvettem. A többi cuccot visszaszórtam a táskába és kifeküdtem az ágyon. Sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:50 am

- Áá értem. Szóval csak unatkoztál... - mondta gúnyosan és felvette a táskáját a földrôl. Kipakolta a tartalmát.
Mobil, füles, pénz, igazolványok, fekete sál, kabalakarkötője. É Gyorsan felvette. A többi cuccot visszaszórta a táskába és kifeküdt az ágyon. Sóhajtott.
- April, minél előbb találkoznod kell Kol-al. - mondtam komoly hangon.
- Damon hogy állsz a könyvel? Mit csinálsz ma? - kérdeztem még mindig érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:59 am

- April, minél előbb találkoznod kell Kol-al. - mondta Kath komoly hangon. - Damon hogy állsz a könyvel? Mit csinálsz ma? - kérdezte még mindig érdeklődve.
- Neeeeeeee! - mondtam - Nem merek elé állni. Valami pszichopatának néz majd.... Tudod egyet sajnálok Spanyolországban nem vettem sombrerót. Az legalább eltakarná az arcom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





April háló  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: April háló    April háló  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
April háló
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Haló szoba
» Katerina háló
» April
» Katherine és April háza előtti utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: