Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katerina háló

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:27 am

- Rebekah? Ki a másik? Nem vagyok jó a találós kérdésekben. - mondta nekem. - Igazából, most lehet, hogy furcsállod, de fáradt vagyok, nem hagyhatnánk holnapra, neked sem ártana az alvás. - invitált az ágyba, hogy feküdjek a megszokott helyemen, az ő mellkasán.
- Igen rá gondoltam, meg Vicky-re, mert végül is neki, van egy hasonló gyereke, ha azt veszed. - mondtam neki, de ahogy felnéztem láttam nem fogok választ kapni. Nyitott szájjal aludt és hangosan szuszogott, még egy utolsó puszit nyomtam az arcára és álomra hajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:43 am

Másnap reggel Kath még mindig rajtam feküdt. Kicsit elgondolkoztam míg alszik, de nem tartott sokáig, ugyanis utánnam nem sokkal ő is felkelt.
- Jó reggelt édesem! - mondta neki, majd az arcára nyomtam egy csókot.
- Mi a helyzet a csöpséggel? - kérdeztem tőle, bár nem is tudom milyen választ kaphatnék pár nap után.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:49 am

- Jó reggelt édesem! - mondta nekem, majd az arcomra nyomott egy csókot.
- Mi a helyzet a csöppséggel? - kérdezte tőlem.

- Jó reggel neked is. - mondtam mosolyogva és megcsókoltam.
- Még nem mocorog, bár tegnap éjjel éreztem, hogy mozog bennem. Lehet még alszik ő is. - nevettem el magam. - Ezt te is hallod? - kérdeztem tőle, de csak értetlenül nézett. Oda raktam a hasamra kezét és tátott szájjal figyelt és hallgatózott, mint én.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 11:50 am

- ez mi volt? - kérdeztem értetlenül. Igazából az ember gyerekről sem tudok semmit, a félig vámpírokról sem, nemhogy a teljes vámpír babákról tudjak bármit is, de ez kicsit korainak tűnt. - Beszélt? - kérdeztem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2013 12:21 am

- Ez mi volt? - kérdezte értetlenül. - Beszélt? - kérdezte érdeklődve.
- Igen, és ha jól értettem szeret téged és engem is. Bár lehet, hogy ez az egész túl korai, de hallom őt. - próbáltam rá venni higgye el amit érez.
- Kezdjük el a kutatást. - jelentettem ki, fel álltam az ágyról és őt is húztam magam után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2013 12:28 am

- Hova menjünk először? - kérdeztem tőle. - Nekem fogalmam sincs semmiről, hisz még csak nem rég óta vagyok vámpír. Először is, mondd el, hogy te mit tudsz, utánna menjünk...bárhovaá is akartál . -mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2013 12:36 am

- Hova menjünk először? - kérdezte tőlem. - Nekem fogalmam sincs semmiről, hisz még csak nem rég óta vagyok vámpír. Először is, mondd el, hogy te mit tudsz, utánna menjünk...bárhovaá is akartál . -mondta.
- Nem tudom hova menjünk. Fél ember fél vámpír gyerekről tudok, Vicky gyermeke Daniel az. Ő nagyon gyorsan nő és hamar is született, és valószínű meg fog állni majd a növésben... De a mienké, nem tudom milyen lesz... - kicsit megfogtam a hajam, mert nagyot rúgott. - Már egyre jobban rugdos.... Talán kérhetnénk segítséget Vicky-től vagy nem is tudom kitől. Annyira nehéz ez az egész, talán kezdjük az elején, tudjuk meg mi a neme, nem? - kérdeztem végül rá, annyira tudatlannak éreztem magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2013 7:19 am

- Mégis hogyan gondolod? Nem engedi, hogy megnézzük. A legjobb az lesz, ha elmegyünk Vickyhez és megtudunk tőle mindent. Hátha valami segítséget kapunk tőlük. - mondtam neki és elindultunk kifele. Az út során többször kerülgette rosszullét.
Mikor visszaértünk le akart feküdni, mert már nagyon fáradtnak érezte magát.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 8:06 am

- Mégis hogyan gondolod? Nem engedi, hogy megnézzük. A legjobb az lesz, ha elmegyünk Vickyhez és megtudunk tőle mindent. Hátha valami segítséget kapunk tőlük. - mondta nekem és elindultunk kifele. Az út során többször kerülgetett rosszullét.
- Szóval akkor, a kicsitől kellene megtudnunk a nemét. Ha nem baj most pihenek egy kicsit. - mondtam és elterültem az ágyban és elaludtam.

*Órákkal később*
- Dean! Azt hiszem kislány lesz, de ez nem biztos. - ujjongtam neki, ahogy megébredtem. - Drágám, hogyan fogjuk nevezni? Kellenek fiú és lány nevek is. - próbáltam valami jobb témáról beszélgetni és érdekelt is a véleménye.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:51 am

-Tudod mit, inkább beszéljünk máskor. Most menjünk el a kávézóba, hátha ott van a segítségünk. - mondtam Kathnek, majd elinsultunk kifelé az ajtón. Bár ő furcsán nézett rám, mikor nem beszéltem vele azonnal a gyerekről, de úgy voltam vele, hogy ez még ráér.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katerina háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katerina háló
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Katerina Pierce
» April háló
» Haló szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: