Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katerina háló

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:44 pm

- Neked is! - mondta majd kibújta az ágyból és elkezdett öltözni - Bocsi April, most nem tudok beszélgetni veled, sietnem kell. Randim lesz Dean-nel. - mondta neki egy széles vigyorral az arcán. - Na szia! - intett egyet és már el is tűnt.
-Ömm oké! - mondtam furcsán - Szia!
Hmm! Érdekes. Ennyire még soha nem izgult. Még Damon-nél sem. Ez más lesz. Érzem.
Oké ezen röhögnöm kell. Nem érzek én semmit csak tudom. Ennyivel mért nem megyek el a TV-be jósnak.
Oké! Hülye gondolatok lezárva. Itt van előttem az egész nap és nem tudom mit csináljak. Talán majd benézek a Heaven-be. Bár az a legnépszerűbb hely szóval szerintem odament Kath és Dean is. Akkor majd később nézek be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:59 am

Kath felhúzott a lépcsőn át a szobájáig, ahol még mindig egymást követték forró csókjaink.
- Kath? - kérdeztem, de nem válaszolt. nem, mintha nem akartam volna, de nem volt helyes, elvesztem az eszemet és képes vagyok megölni. Annyi mindent tanultam, hogy tudok levadászni egy vámpírt, hogy még az ágyban is képes lennék.
- Még ne! - mondtam neki és csodálkozva felült.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 6:08 am

- Kath? - kérdezte, de nem válaszoltam. Túlságosan is élveztem a vele együtt létet.
- Még ne! - mondta nekem és én csodálkozva felültem.

- Sajnálom, nem akartam ennyire előre haladni. Csak tudod mástól már annyira megszoktam, hogy berúgunk, lefekszünk. Másnap pedig úgy tesz mintha semmi sem történt volna és megy a hasonmásom után. - mondtam szomorúan, miközben inkább lehajtottam a fejem, mert elérzékenyültem. Ő leült mellém és nézett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 7:47 am

Leültem Kath mellé, akin látszott, hogy szégyenli magát.
- Ne szégyeld magad. Én is így érzek, de szerintem még korai. alig ismerjük egymást, ráadásul tudjuk te mi vagy.
Kicsit furcsán érzem magam. Ő nem tudja, hogy mi vagyok. Ez így nem jó. Hiába szeretem, nem tudok neki hazudni sem. Nem lehetünk együtt. Még nem. El kell mennem, átgondlni a dolgot és majd, ha visszajöttem elmondom neki, hogy mi vagyok és, ha így is szeret, akkor már minden oké lesz, azonk kívül, hogy én ember vagyok. Azt még nem tudom, hogy hogyan oldjuk meg.
- Azt hiszem én most megyek. Majd még beszélünk. - kicsit rosszul éreztem magam, hogy most itt hagyom, de nem tehettem mást. - Remélem, azért nem haragszol, hogy most itt hagylak!
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 7:58 am

- Ne szégyeld magad. Én is így érzek, de szerintem még korai. alig ismerjük egymást, ráadásul tudjuk te mi vagy. - mondta, de máson járt az agya. Tudom nem mondott igazat, ki akarom szedni belőle.
- Azt hiszem én most megyek. Majd még beszélünk. - kicsit rosszul érezte magát, hogy most itt hagy, de láttam rajta nem tehet mást. Valami nagyon aggasztotta.
- Remélem, azért nem haragszol, hogy most itt hagylak!

- Igen, tudom hogy alig ismerjük egymást. Amúgy volt már dolgom emberrel, de igazad van minek siessünk. - mondtam. - Ne várj kérlek ne hagyj itt csak úgy. Mi az amit nem mondasz el? Látom rajtad valami aggaszt, figyelj én is őszinte voltam veled, legyél te is az velem. Tudom, hogy nem történelem tanár vagy, mert akkor nem lenne ilyen nálad. - mondtam miközben elő vettem egy kést a hátam mögül. Az övé volt, mert úgy vettem el tőle mikor nem figyelt. - Dean nagyon kedvellek és többet szeretnék veled lenni. Szóval legyél őszinte velem kérlek. - mondtam még mindig a szemébe nézve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 8:35 am

- Muszáj elmennem, sajnálom. Nem momdhatok el most mindent, majd máskor. Most tényleg haza kell mennem. - mondtam neki. Közben felvettem a pulóveremet és indultam kifele az ajtón, de ő még mindig próbálta kiszedni belőlem, hogy mi is vagyok valójában. El kell mennem egy pár napra, most már biztos, túlzottan sokat haladtunk pár nap alatt.
- Most tényleg mennem kell. Szia. - mondtam neki, miközben látszott rajta, hogy ideges, de egyben szomoró is.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 8:42 am

- Muszáj elmennem, sajnálom. Nem momdhatok el most mindent, majd máskor. Most tényleg haza kell mennem. - mondta nekem. Közben felvette a pulóverét és indult kifelé az ajtón. - Most tényleg mennem kell. Szia. - mondta nekem, miközben látta rajtam, hogy ideges vagyok és szomorú.
- Dean, kérlek ne! -mondtam és utána futottam vámpírgyorsasággal ami egy másodpercig tartott. - Siess vissza, minél előbb látni akarlak. - mondtam neki és megcsókoltam, majd elengedtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 8:47 am

Örültem, hogy megcsókolt, így tudtam, hogy érdemes visszajönnöm. Tudtam, hogy szeret és, hogy vár rám. Remélem nem fog újra rossz útra tévedni, de nagyon nem aggódtam e miatt.
-Most már tényleg mennem kell. - mondtam neki, majd újra megcsókoltam és kimentem a házból.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 9:05 am

Örült, hogy megcsókoltam és tudja, hogy megvárom, vagyis azt éreztem. Miatta biztos nem fogok rossz útra térni, megmutatom neki, ha nem lesz akkor is állom a szavam. -Most már tényleg mennem kell. - mondta, majd újra megcsókolt és kiment a házból. Boldogabb nem is lehetnék, visszacsókolt szóval szeret és vissza fog jönni hozzám. Már most hiányzik, a vele töltött időn gondolkoztam, amikor elkezdett rezegni a telefonom a zsebemben. April üzent: "Boldogabb nem
is lehetnék! xo April "
Meg kell találnom őt, vissza írtam neki: ' Hol vagy? Mesélnem kell mindenképpen. xoxo Kath"


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 12:11 am

Az éjszakai vásárlásból haza értünk, teli ruhákkal.
- Én most lefekszem egy kicsit. Jóéjt April! - mondtam, a kezeim közé szorítottam a cipőm és pár zacsit, majd felmentem a szobámba. Ott ledobtam a földre a ruhákat és a magassarkúm. Bevetettem magam az ágyba, de sajnos nem tudtam aludni.
Damon-on és Dean-on járt az eszem. Lepörgött előttem Damon-hez fűződő emlékeim érzéseim. De rá kellett jönnöm ez csak egy fellángolás ami annyi éven bennem volt. Igaza van, csak azért ragaszkodtam hozzá mert nem akartam egyedül lenni. Féltem attól, hogy örökké való életem során mindig csak egyedül leszek. Valljuk be attól minden vámpír bedilizik, mindenkinek kell a társaság. Dean viszont más, épp hogy alig ismerem, de mégis vonz benn valami. Azok a gyönyörű kék szemek, teljesen más mint Damon-nek az ő szemében nem látok mást csak sötétséget. Dean-nek folyton csillognak a szemei, mint a csillagok az égen. Lehet tényleg bele szerettem őrülten, mint April Kol-ba. Csak valahogy én nem mutatom ki ezt, a felszínes külső meleg belsőt takar. Valahogy így szokás mondani. Remélem Damon-t megeszi a sárga irigység ha meglát Dean-nel. Csak a kés aggaszt amit a zsebéből vettem ki, viszont a csókja. Ha rá gondolok még mindig pillangók repdesnek a gyomromban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 12:26 am

- Jó reggelt - köszöntöttem a kezembe pár táskával. Oké, több mint tízzel. - Egy kis kárpótlás mert nyálas vagyok. Bocsi még egyszer. Mind fekete és lila.
Egy pillanatra furcsán nézett rám. Nos igen. Nem nagyon hordtam eddig ilyen dolgokat. Ejtett vállú felsô, fekete short és fekete saru. - Ami a szabályokat illeti... nemsokára elmegyek.


A hozzászólást April(Sasy) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 11, 2012 3:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 1:23 am

- Jó reggelt - köszöntött a kezembe pár táskával. Oké, több mint tízzel. - Egy kis kárpótlás mert nyálas vagyok. Bocsi még egyszer. Mind fekete és lila.
Ami a szabályokat illeti... nemsokára elmegyek. - mondta félve.

- Jó reggelt neked is! O köszönöm. - vigyorogtam rá. - Hova mész? - kérdeztem.
- Heaven-be Kol-al lesz randim. - mondta vigyorogva.
- Sok sikert! Legyetek boldogok, de öltözz át inkább. - miközben végig néztem rajta.
- Én majd keresek magamnak valami társaságot. Ne gondoljak folyton Damon-ra és Dean-ra. - mondtam szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 5:07 am

-Jó reggelt neked is! O köszönöm. - vigyorogott rám. - Hova mész? - kérdezte.
- Heaven-be Kol-al lesz randim. - mondtam vigyorogva.
- Sok sikert! Legyetek boldogok, de öltözz át inkább. - miközben végig néztett rajtam.
- Én majd keresek magamnak valami társaságot. Ne gondoljak folyton Damon-ra és Dean-ra. - mondta szomorúan.
- Héé! Hamar elrepül ez a pár nap! Kitartás! - mondtam biztatóan - Nem is ismerek rád! És ömm... izéé...inkább maradok ebbe. Tudom, nem minden fekete és még a bokacsizmám sincs rajtam, de jól érzem magam.
Elkezdett rezegni a zsebem.
- Bocsi - mondtam - Mennem kell! Szia!
És már el is tűntem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 6:26 am

- Héé! Hamar elrepül ez a pár nap! Kitartás! - mondta biztatóan - Nem is ismerek rád! És ömm... izéé...inkább maradok ebbe. Tudom, nem minden fekete és még a bokacsizmám sincs rajtam, de jól érzem magam.
Elkezdett rezegni a zsebe.
- Bocsi - mondta - Mennem kell! Szia!
És már el is tűnt.

- Neked is szia! - mondtam miközben megráztam a fejem. Talán el kellene mennem szórakozni, nem jó ha folyton csak itthon ülök. Ha életem szerelme elhagy.



LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 9:31 am

Mikor odaértem kitárta a karját és megölelt, majd nyomott a számra egy csókot.
- Szia Kath. Beszélnünk kell. - mondta és én is egyet értettem vele. Fogott és felhúzott a szobámba, hogy nyugodtan tudjunk beszélni April nélkül. Bár tudtam, hogy ha akar így is- úgy is hall minket, de akkor is, így megnyugtatóbb volt.

- Szia Dean. Sok mindent meg kell beszélnünk. Gondolom nem azért jöttél vissza, de megkaptad az sms-em? - kérdeztem tőle érdeklődve. Miközben leültünk az ágyamra egymással szemben
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 9:34 am

Azt hitte, hogy nem beszélni jöttem vissza? Ez jó. Mégis, hogyan tudnék úgy elé álli, hogy nem magyarázom meg a dolgokat? Miért mentem el, miért vagyok ilyen titokzatos?
- Azt gondolod, hogy képes lennék ide jönni magyarázat nélkül? Látszik, hogy rosszul ismersz. Nem azért mentem el, mert nem szeretlke, hanem, mert így kellett lennie. De tudod mit? Kérdezz, amit csak akarsz, mindenre válaszolok.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 10:00 am

- Azt gondolod, hogy képes lennék ide jönni magyarázat nélkül? Látszik, hogy rosszul ismersz. Nem azért mentem el, mert nem szeretlek, hanem, mert így kellett lennie. De tudod mit? Kérdezz, amit csak akarsz, mindenre válaszolok.
- Nem, nem gondoltam azt, látszik te sem ismersz még eléggé. Miért szeretsz? - kérdeztem kissé meglepődve. - Mindent meg kell magyaráznod, azt hiszem hosszú beszélgetésnek nézünk elébe. Először is minek neked az a kés? Másodszor tényleg vámpír vadász vagy? És harmadszor, ha az vagy miért nem öltél már meg? Lett volna rá alkalmad nem is egyszer... - mondtam neki komoly hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 10:42 pm

Meglepődtem. Hogy, miért? Honnan is tudja ő a titkomat? Miért nem öltem meg? Ezt most komolyan kérdezi? Nem voltam egyértelmű? Szeretem, de valahogy ő ezt nem tudja felfogni. Tudom, hogy sok csalódás érte, de fogja már fel, hogy van, aki szereti.
- Először is, honnan tudod te a titkomat? A másik meg....igen az vagyok és azért nem öltelek meg, mert szeretlek. Kath, van, aki szeret, értsd már meg. Képtelen lennélek megölni, bár azt nem tudom, hogyan is lehetnénk együtt, de egy biztos, hogy SZERETLEK. A kés egy félreértés volt, hidd el.
Csak később gondoltam át mit is mondtam. Olyan gyorsan hadartam, hogy fel sem fogtam, hogy miket mondok neki. Azt tudtam, hogy semmi rosszat, de akkor is, muszáj volt kicsit gondolkodnom.
- Azért mentem el, hogy átgondoljam a dolgokat, hogy tényleg megéri e, hogy szeretlek, vagyis nem lesz belőle baj. Gondolj bele, te vámpír vagy én ember, ráadásul vámpír vadász. Ez egy idő után szakadék lesz köztünk, akkor is, ha nem bántalak, mert más vámpírokat meg kell ölnöm. Lehet, hogy még olyanokat is, akiket szeretsz. Kibírnád ezt? Képes lennél így velem lenni?
Ezen megint elgondolkoztam, hisz igazam volt, attól, hogy őt szeretem, még folytatnom kell a munkámat. Mi lesz, ha ő már nem szeret, ha én már öreg leszek? Nem tudtom, hogy meddig mehetne ez így.
- Érted, hogy mire gondolok?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 11:07 pm

- Először is, honnan tudod te a titkomat? A másik meg....igen az vagyok és azért nem öltelek meg, mert szeretlek. Kath, van, aki szeret, értsd már meg. Képtelen lennélek megölni, bár azt nem tudom, hogyan is lehetnénk együtt, de egy biztos, hogy SZERETLEK. A kés egy félreértés volt, hidd el. - nagyon gyorsan hadart, de mivel vámpír vagyok minden egyes szavát értettem.
- Azért mentem el, hogy átgondoljam a dolgokat, hogy tényleg megéri e, hogy szeretlek, vagyis nem lesz belőle baj. Gondolj bele, te vámpír vagy én ember, ráadásul vámpír vadász. Ez egy idő után szakadék lesz köztünk, akkor is, ha nem bántalak, mert más vámpírokat meg kell ölnöm. Lehet, hogy még olyanokat is, akiket szeretsz. Kibírnád ezt? Képes lennél így velem lenni? Érted, hogy mire gondolok? - közben nagyon elgondolkodott.

- April-től, ő már sok mindent látott, mielőtt barátok lettünk ő folyton utazgatott. Bocsáss meg, hogy kételkedtem benne, csak ahogy te is tudod, sokszor átvertek. Igen, mindent értek. Azt én sem tudom, hogy lehetünk együtt, de mindent megteszek, hogy együtt maradhassunk. De gondolj bele, miattad leszoktam a meleg vérről és áttértem a zacsisra, szerintem minden megoldható lenne. Nem akarom, hogy szakadék legyen közöttünk, ha bántanod kell bárkit, állok elébe, veled tartok mindenben. Mindent kibírok ha veled lehetek. - mondtam neki, majd egy kicsit gondolkodtam. - Dean én is szeretlek!!! - mondtam neki végül, megöleltem és hosszan megcsókoltam. Majd kissé eltoltam, hogy bele tudjak nézni azokba a gyönyörű kék szemekbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 1:04 am

- Képes lennél még azt is végignézni, ha Aprilt ölöm meg? - kérdeztem tőle, miután eltolt magától, hogy engem láthasson.
- Bárkit megölhetnék és te kicsit sem haragudnál?
Kicsit furcsáltam a dolgot. Valóban képes mindent elviselni, ha velem van?
- Tudom, hogy szeretsz. - mondtam és megcsókoltam. Csókunk egyre hevesebb lett. Azt hiszem Kathről már a ruhát is levettem, mikor megálltunk. Kath felült és én csak csodálkozva néztem, hogy vajon mi baja lehet.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 1:14 am

- Képes lennél még azt is végignézni, ha Aprilt ölöm meg? - kérdezte tőlem, miután eltoltam magamtól, hogy lássam.
- Bárkit megölhetnék és te kicsit sem haragudnál? Tudom, hogy szeretsz. - mondta és megcsókolt. Csókunk egyre hevesebb lett. Már a ruhát is levette rólam, mikor megálltunk. Felültem és ő csak csodálkozva nézett, hogy vajon mi bajom lehet.

- Nem, nem lennék képes végig nézni, és te sem tudnád megölni. Tudom, hogy jó vadász vagy, de ő más. Senkit sem bántott és ha úgy van szerintem velünk tartana a vadászatban. Tudom, hogy bárkit megölhetnél és nem, nem haragudnék rád mert nem tudok. De ezt inkább beszéljük meg máskor. - mondtam. Visszafeküdtem és megcsókoltam, miközben levettem róla a pólóját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:26 am

Nem is tudom mióta voltunk vizszintesben, de élveztem. Már hajnalodott, nem is akartunk annyira aludni, de pár órát sikerült. Reggel Kath a mellkasomon feküdt és csak néztem, ahogyan alszik. Átgondoltam a dolgokat és rájöttem, hogy kell nekünk egy esélyt adni, ha nem tesszük meg soha nem derül ki, hogy sikerül-e.
- Jó reggelt! - mondtam neki, mikor láttam, hogy kinyitotta a szemét.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 3:41 am

- Jó reggelt! - mondta nekem, mikor látta, hogy kinyitottam a szemem.
- Jó reggelt, neked is. - mondtam neki mosolyogva, miközben adtam egy amolyan ''jó reggelt puszit''. - Hogy aludtál? - kérdeztem tőle miközben a fejem vissza tettem a mellkasára. Olyan jó volt hallgatni a szívdobogását és a vére pulzálását. - Szeretlek, olyan jó veled. - mondtam neki miközben még a válaszára vártam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 6:32 am

Nem is láttam talán még ilyen...aranyosnak. Hiába vámpír egyszerűen az volt....aranyos.
-Jól, köszönöm. Remélem te is. - mondtam miközben ismét felemelte a fejét és megcsókolt.
- Szerintem csodás volt a tegnap este. Remélem te nem bántad meg! - mondtam kissé reménykedve.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:59 pm

-Jól, köszönöm. Remélem te is. - mondta miközben ismét felemeltem a fejem és megcsókoltam.
- Szerintem csodás volt a tegnap este. Remélem te nem bántad meg! - mondta kissé reménykedve.

- Igen, mert melletted vagyok. Egyáltalán nem bántam meg, sőt. - mondtam csábító hangon. Felé gördültem és hosszan,hevesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katerina háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katerina háló
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Katerina Pierce
» April háló
» Haló szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: