Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katerina háló

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 6:00 am

- Örülök neki. - mondta kissé gúnyosan.
_ Tudod, hogy nem szeretem, ha engem nézel. Nincs mit látni rajtam. - közölte velem.

- Akkor becsukom én is a szemem, hogy jobb legyen neked. - mondtam,majd becsuktam a szemem és hevesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 6:09 am

Így sokkal jobb, gondoltam magamban. Visszacsókoltam egyre hevesebben.

*

Már reggel volt, amikor akárhányadszorra felébredtünk. Kath rajtam feküdt miközben átölelt. Ő még nagyban aludt. Gondoltam elmegyek és lezuhanyozok.
Arra lettem figyelmes, hogy valaki megérint a zuhany alatt. Ő volt az.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 8:40 am

A Heavenből egyből haza mentem, gondolkoznom kellett, hová mehetett Dean... Felmentem a szobámba átöltözni, de akkor megpillantottam a keresett személyt, az ágyamon ült. Valószínű már várt rám, legalábbis remélem.
- Szia, kerestelek már. Hagytam egy csomó üzenetet és sms-t is a telefonodon. - próbáltam természetes lenni, de nem ment. Ahelyett, hogy leültem volna mellé, mint mindig elkezdtem körbe körbe mászkálni a szobában. Vártam a válaszára...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 8:45 am

- Láttam. - mondtam neki közömbösen. - Elmegyek fürödni. -folytattam, de vátam, hogy majd utánnam jön, vagy valami, de semmi sem történt.
Már ismerhetne annyira, hogy én nem fogok bocsánatot kérni, ha egyszer nem az én hibám. Az, hogy megcsókoltam elenát, nem mondom, hogy nem volt hiba, de az ő tette súlyosabb volt. Hogy gondolta mégis?
Már a fürdőben voltam, mikor hallottam, hogy nyílik az ajtó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:46 am

Már a szobában voltunk. Még a fürdőben Kath levette rólam a felsőmet én pedig az övét. Ezek a ruhadarabok mutatták a földön az utat, hogy merre is jöttünk be a szobába. Nem volt teljesen egyenes a vonal. Vámpírgyorsaságommal "belehajítottam" az ágyba Kathet én pedig odamentem hozzá lassan, hadd nézhessen addigis engem. Majd odamentem és szenvedélyesen csókoltam.
- Én is szeretlek. - válaszoltam a körülbelül negyed órával ezelőtti kijelentésére.
Folytattuk a csókok tömkelegét.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:56 am

- Én is szeretlek. - válaszolta a körülbelül negyed órával ezelőtti kijelentésemre.
Folytattuk a csókok tömkelegét.
Eltoltam magamtól, hogy a szemébe tudjak nézni, ő pedig furcsán nézett rám, mire elnevettem magam. Fordítottam a helyzetünkön, így én voltam felül elkezdtem csókolgatni a mellkasát, aztán lejjebb a hasát. Felnéztem rá, majd ördögi mosollyal az arcomon "letéptem" róla a nadrágját, az övvel együtt. Megcsókoltam, ő pedig átfordított megint alulra kerültem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:00 am

Kath szoknyája még mindig rajta volt, bár az messze volt a szoknyától, így azonnal levettem róla, rajta már csak fehérnemű volt, ahogy rajtam is. Folytattuk az ölelkezést, csókolózást és az összes többit.
Reggel arra ébredtem, hogy a nap belesüt a szemembe. Kath a tegnap szeretkezésünk után úgy, ahogy szokott a mellkasomon feküdt, rajta az én ingemmel. Még mindig aludt, nem akartam felébreszteni csak megcsókoltam a fejét. Addig néztem őt, míg észre nem vettem, hogy kinyitotta a szemét. Valamit éreztem. Sír?
- Mi a baj? - aggódva kérdeztem tőle, majd felnézett.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:11 am

Reggel mikor felébredtem és kinyitottam a szemem tudtam, hogy néz és megérezte a könnyeim. - Mi a baj? - aggódva kérdezte, majd felnéztem.
- Semmi, csak azt álmodtam, hogy csak úgy elhagytál. - mondtam és a mellkasába fúrtam még jobban az arcom. - Meg a kislányomról is álmodtam. - mondtam neki suttogva. - Vagyis semmi komoly. - suttogtam, ő szorosan magához ölelt én pedig rácsimpaszkodtam még jobban, mint egy kisgyerek ah biztonságos helyet keres.
Majd hirtelen felugrottam az ágyból, kirohantam a fürdőbe, aztán vissza támolyogtam az ágyba kissé fehéren...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:18 am

- Mégis mi történt veled? - kérdeztem tőle. Nem engedtem neki, hogy visszafúrja magát, így felültettem, majd én is felkeltem. - Kath! Mondd, el, hogy mi történt, hallotta, hogy mit csináltál, de mégis miért? A vámpírok nem.....- reméltem,hogy rájön mit is akarok.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:29 am

- Mégis mi történt veled? - kérdezte tőlem. Nem engedte, hogy visszafúrjam magam, így felültem, majd ő is felkelt. - Kath! Mondd, el, hogy mi történt, hallotta, hogy mit csináltál, de mégis miért? A vámpírok nem.....- tudom mit akart.
- Nem tudom miért, de... - gyorsan átfutottam a fürdőbe aztán megint hánytam, majd vissza mentem és leültem az ágy szélére. - Azt hiszem, megtörtént az amire sosem számítottam. Dean, mi van ha tényleg megtörténhet ilyen, hogy.... terhes vagyok...tőled? - kérdeztem, de az utolsó három szót suttogva mondtam ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:31 am

Szinte sokkot kaptam, de próbáltam viselkedni.
- Lehetséges egyeltalán? Előfordult már ilyen? - kérdeztem tőle. Én még nem hallottam arról, hogy egy vámpír terhes legyen, de soha se tudni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:38 am

- Lehetséges egyáltalán? Előfordult már ilyen? - kérdezte tőlem.
- Nem tudom, hogy lehetséges és előfordult már. Azt sem tudom, hogy tényleg az vagyok-e? Mi van akkor ha csak egyszerűen, megbetegedtem? Lehet, hogy bele fogok halni? - kérdeztem meg tőle, most már nagyon félve. Nem tudtam mire vélni az egész dolgot, megint elfutottam a fürdőbe és vissza jöttem könnyes szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:41 am

Ott állt a fürdő ajtóban. Odamentem hozzá.
- Nyugodj meg, ha lehetséges és az vagy, - emeltem fel a fejét, de közben sírt. - akkor, figyelj, akkor én nagyon boldog leszek. Biztos, hogy nem vagy beteg. Csak egy probléma van, hogy orvoshoz nem tudunk elmenni. Tudod mit, várj itt, itt vagyok 10 percen belül. Elmegyek neked a gyógyszertárba. - mondtam neki és már ott sem voltam.
.
.
.
Mikor visszaértem, ugyanabban az ülő helyzetben találtam, mint mikor elmentem.
- Tessék, menj be a fürdőbe és tedd, amit kell, én itt várlak és nyugi. - nyugtattam meg és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:52 am

- Nyugodj meg, ha lehetséges és az vagy, - emelte fel a fejem. - Akkor, figyelj, akkor én nagyon boldog leszek. Csak egy probléma van, hogy orvoshoz nem tudunk elmenni. Tudod mit, várj itt, itt vagyok 10 percen belül. Elmegyek neked a gyógyszertárba. - mondta nekem és már ott sem volt.
- Tessék, menj be a fürdőbe és tedd, amit kell, én itt várlak és nyugi. -megcsókolt.

- Köszönöm. - bementem a fürdőbe, rá pisiltem arra a fejére amire kellett aztán pedig vártam. Három percnek kell eltelnie állítólag és utána kimutatja.
- Na, hogy állsz? - kérdezte a hátam mögül és átölelt.
- Letelt az idő! - mondtam és felvettem a terhességi tesztet. Két csík jelent meg rajta, aztán pedig elsötétült az egész. A kijelzőjén elkezdtek ugrálni a csíkok, majd kicsi résekkel egy csomó csík volt rajta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 10:56 am

- Ezzel meg mi történt? - kérdeztem tőle. - Ez így nem lesz jó. Mégis hogyan derítsük ki, hogy mi a baj, hogyha nem mehetünk orvoshoz és ez az izé se jó? - kérdeztem tőle, de csak költőien, hisz ős em tudhatja. Átöleltem, mert láttam, hogy aggódik. - Nyugodj meg. Majd kitalálunk valamit. Addig pedig gyere és aludj egyet. - Felvettem az ölembe és betettem az ágyba. - Egy perc és itt vagyok. - mondtam neki és elmentem a fürdőbe.
.
.
.
Több telt el, mint egy perc és mire kiértem, Kath már aludt is. bebújtam mellé az ágyba és bekapcsoltam a TV-t.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 11:06 am

Minden egyes nap ugyan úgy telt el, amikor nem aludtam éppen a fürdőben a vécé csészét öleltem. Minden kijött belőlem, még a vér sem maradt meg nagy mennyiségben.
*Pár nap elteltével*
Reggel korán megébredtem, de most nem kellett futnom a fürdőbe, amiért nagyon hálás voltam. Megöleltem Deant aki egész nap velem volt és ápolgatott, a lelkemet pedig egyben tartotta. A hasamban belül éreztem valamit, mintha valami elkezdett volna mozogni ott belül. - Dean ébredj! Drágám kérlek ébredj fel! - kérleltem rá.
- Mi a baj, mi történt? - kérdezte tőlem egyből. Először nem mondtam semmit, csak a hasamra tettem a kezét. - Te is érzed ezt? - kérdeztem mosolyogva.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 11:10 am

Nem kellett mondanom semmit. Csak megcsókoltam, olyan érzelmesen, mint eddig soha.
- Nagyon szeretlek. - mondtam neki. - Ketten átvészeljük és segítek neked túlélni, bárhogy is kelljen. Én nagyon-nagyon örülök. Remélem ezzel te is így vagy. - mondtam neki és felpattantam, lementem a konyhába és kerestem valamit, ami esetleg benne marad. Találtam egy doboz kekszet. Annyit tudok, hogy az ekll az embereknk, bár én már a gondolattól is rosszul vaok, hogy vámpír létemre ezt kéne ennem, de hát próba szerencse. Visszamentem Kathez és odaadtam neki, furcsán nézett.
- Próbáld ki, valahogy ez jutott eszembe. Talán segít.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 11:41 am

Csak megcsókolt, olyan érzelmesen, mint eddig soha.
- Nagyon szeretlek. - mondta. - Ketten átvészeljük és segítek neked túlélni, bárhogy is kelljen. Én nagyon-nagyon örülök. Remélem ezzel te is így vagy. - mondta és felpattant.Visszajött és odaadott egy doboz kekszet, furcsán néztem rá. - Próbáld ki, valahogy ez jutott eszembe. Talán segít. - mondta nekem.

- Igen, nagyon boldog vagyok, mert együtt vagyunk. Köszönöm, csak miattad megpróbálom. - mondtam neki egy csók kíséretében. Egy darabig csak néztem, majd megettem belőle egyet. - Biztos, hogy ez jó ötlet? Nagyon furcsa és undorító íze van. - jelentettem ki neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:37 pm

- Sok mindennek van undorító ze, de amíg benned marad, addig nincs gond. - mondtam neki, hogy megnyugodjon. - Majd kitalálunk valamit. Ugye tudod, hogy nem lesz ilyen egyszerű? Kutatnunk kell, hogy kiderítsük, hogy milyen is lesz ez a gyerek, mármint, hogy nőni fog e.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 6:43 am

- Majd kitalálunk valamit. Ugye tudod, hogy nem lesz ilyen egyszerű? Kutatnunk kell, hogy kiderítsük, hogy milyen is lesz ez a gyerek, mármint, hogy nőni fog e.
- Nagyon sokat kell kutatnunk, ha rá akarunk jönni milyen is ez a kis csöppség. Akkor mivel kezdjük a kutatást vagyis inkább hol kezdjük? - kérdeztem meg féltve magamat is meg a gyereket is. De nem maradtam egy helyben sokáig, futottam a fürdőbe hányni, de csak vér jött ki belőlem... Majd vissza mentem Dean mellé.
- Azt hiszem kezdetnek nem rossz ötlet az ember kaja. - mondtam kedvesen és tovább ettem a kekszet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 9:46 am

- Hát, pedig kijött belőleg. Na jó, ne firtassuk, mert mindjárt utánozlak. - mondtam neki nevetve.
- Fogalmam sincs. Honnan hallottál már iylen gyerekről? Ott kéne elkezdeni. Bár igazából, egy javaslat, de talán van, aki tudna segíteni. Egy bizonyos ősi, aknél nincs öregebb és senki nem tud nála többet a vámpírokról.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 9:56 am

- Csak vér jött ki, de tényleg hagyjuk is azt. - nevettem én is. - Ilyen gyerekről még soha, viszont hasonlóról igen. Emlékszel Danielre Vicky és Elijah gyereke... ő félig vámpír. - kezdtem bele, mire ő is gondolkodni kezdett. - Szerintem Klaus nem tud nekik ép válaszokkal szolgálni, túlságosan leköti Car és mostanság állandóan utazgat. Nem hiszem, hogy bármikor is itthon találnánk, és Elijah is eltűnt valahova, mint minden ősi. - meséltem neki a hallott információimat.
- Szóval akkor mit csináljunk? - kérdeztem tőle, miközben megint a hasamra tettem Dean kezét és a sajátomat is, rúgott a baba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:01 am

- Akkor maradt...utálom kimondani, de ő az, aki még sokat tud. Talán...beszélhetnél vele te, ha én meglátom, esküszöm megölöm, úgyhogy inkább te kérdezd ki. - mondtam neki és reméltem, hogy arra az aljas Damonre gondol, akire én. Utáltam őt egyedül odaenegdni, akkor is, ha bíztam benne.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:11 am

- Akkor maradt...utálom kimondani, de ő az, aki még sokat tud. Talán...beszélhetnél vele te, ha én meglátom, esküszöm megölöm, úgyhogy inkább te kérdezd ki. - mondta nekem
- Oh nem, nem! Nem szeretném, hogy egyáltalán tudjon bármit is az egészről. Szeretem a kisgyerekem aki bennem növekszik és félek, hogy kárt tenni bennünk... - jelentettem ki komolyan. - Szívesen megölném én is azt elhiheted. De talán van még valaki, aki segíthetne, két ember ha úgy van. - gondolkodtam még mindig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 10:22 am

- Rebekah? Ki a másik? Nem vagyok jó a találós kérdésekben. - mondtam neki. - Igazából, most lehet, hogy furcsállod, de fáradt vagyok, nem hagyhatnánk holnapra, neked sem ártana az alvás. - invitáltam az ágyba, hogy feküdjön az ő megszokott helyén, az én mellkasomon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katerina háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katerina háló
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Katerina Pierce
» April háló
» Haló szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: