Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katerina háló

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 3:31 am

- Nem mondom, hogy nem haragszom....-kezdett bele. - De nem is utállak. Valóban azt gondolom, hogy beszélj Damonnel, hogy mi is történt valójába. Tudd meg, hogy érzel e iránta valamit. Inkább ne legyünk együtt, ha úgy boldog vagy, minthogy a szíved egyik fele Damon felé húzzon. Most őszintén, megcsókoltad volna, ha nem érzel iránta semmit. Lehet, hogy korai neked ez a kapcsolat? - próbált valamire jutni velem. Várta a reakciómat.
- Tudom, hogy haragszol és azt is megérteném ha utálnál. Nem nem akarok vele beszélni. - mondtam neki miközben csak ráztam a fejem és megint folytak a könnyeim. - Tudom mi történt valójában megcsókoltam ő falnak nyomott, vissza csókolt. Ennyi semmi több. Semmit sem akarok és nem is fogok iránta érezni. Nem, nem és nem, én veled akarok lenni. Csak az emlékek kötnek hozzá. Igen megcsókoltam, de fel sem fogtam mit teszek... és érzek iránta egy pár dolgot, de azok közül egyik sem a szerelem. Ha te korainak találod akkor nyugodtan menj, nem tartalak vissza ez a te döntésed. - mondtam neki, miközben a ruhám már teljesen szétázott a könnyeimtől.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 4:02 am

Még mindig ültem ő pedig előttem térdelt. Később mikor mindent elmondott már tényleg megsajnáltam. Felállítottam,, de nehezen ment, ugyanis már alig tartotta magát. Megöleltem, ahogy csak tudtam. Legalább 10 percig voltunk így és ő közben sírt.
- Nyugodj meg, mondtam neki. Nem megyek sehova, azt felejtsd el, hogy én valaha is önszántamból elhagylak, képtelen lennék rá. - mondtam neki és ő közben kezdett megnyugodni, majd leült az ágyra én pedig mellé. Nem mondunk semmit egymásnak, csak a szemét néztem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 4:12 am

Felállított, de nehezen ment neki, ugyanis már alig tartottam magam. Megölelt, ahogy csak tudott. Legalább 10 percig voltunk így és én közben sírtam.
- Nyugodj meg. - mondta nekem. - Nem megyek sehova, azt felejtsd el, hogy én valaha is önszántamból elhagylak, képtelen lennék rá. - mondta és én közben kezdtem megnyugodni, majd leültem az ágyra ő pedig mellém. Nem mondunk semmit egymásnak, csak a szememet nézte.

Nem tudtam mit mondjak neki, így csak hozzá bújtam és beszívtam az illatát. Ő átkarolt az erős kezével. Tényleg megnyugtatott maga a jelenléte. - Köszönöm, hogy vagy nekem. - mondtam neki, majd feleszméltem. - Tényleg nem is mondtad, milyen az új ruhám? Azon kívül, hogy tiszta sós víz.- mutattam végig magamon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 4:37 am

Most ez, hogy jött ide? Kérdeztem magamtól. Bár valjuk be, tényleg csodás volt a ruha, de soha nem szerettem a túl sokat mutató ruhákat.
- Nem hagysz sok képzeltbeli dolgot a férfiaknak, ha már tudom is, hogy milyen vagy, de akkor is. - mondtam neki viccelődve. Kicsit oldottabb volt a hangulat, de láttam, hogy megint kicsit megsértődött, mindig is érzékeny volt arra, ha valakinek nem tetszik a ruhája.
Odamentem hozzá és megcsókoltam ő meg is lepődött. Egyre közelebb és közelebb vittem az ágyhoz mind addíg, amíg az a ruha, amit most vett magának, le nem került róla.
- Szeretlek. - mondtam neki, mikor éppen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 7:29 am

- Nem hagysz sok képzeltbeli dolgot a férfiaknak, ha már tudom is, hogy milyen vagy, de akkor is. - mondta nekem viccelődve. Odajött hozzám és megcsókolt. Egyre közelebb és közelebb vitt az ágyhoz mind addíg, amíg az a ruha, amit most viseltem, le nem került rólam.
- Szeretlek. - mondta nekem, mikor éppen megcsókolt.

- Én is szeretlek örökké. - mondtam neki miközben vissza csókoltam. Elkezdtem én is vetkőztetni mint ő engem, amíg le nem került róla minden. Bár az ő ruhájából csak cafatok maradtak. Nem érdekelt, April úgy is vett másikakat. Éppen mielőtt bármit elkezdtünk volna csinálni, kicsit eltoltam magamtól. - Azon kívül, hogy nem kedveled mert vámpírrá tett. Mi a bajod Aprillel? - kérdeztem tőle. Meglepte az időzítésem és a kérdésem is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 8:38 am

- Ezt pont most kell megbeszélnünk? - kérdeztem tőle, miközben a szememet forgattam.
Nem válaszolt semmit, csak folytattuk, ahol abba hagytuk. Még nem tettem magamat túl a Damon dolgon, de megbocsájtottam neki.
- Szerintem beszélgessünk erről reggel. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 8:57 am

- Ezt pont most kell megbeszélnünk? - kérdezte tőlem, miközben a szemét forgatta. Nem válaszoltam semmit, csak folytattuk, ahol abba hagytuk.
- Szerintem beszélgessünk erről reggel. - mondta.

- Akkor majd reggel. - mondtam neki. Megcsókoltam még egyszer és ráhagytam az irányítást. Mikor befejeztük egymás testének felfedezését, a mellkasán elaludtam. Másnap reggel egyedül keltem fel az ágyban. Elkezdtem keresgélni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 8:36 am

Egy kis idő elteltével visszatértem az otthonunkba. Felmentem a szobába , de Kath nem volt ott. Megnéztem a fürdőben, de ott sem volt. Majd mikor visszamentem a szobába, meghallottam, hogy erre felé tart. Felismertem a járását. Fogalmam sem volt, hogy mit mondjak neki. Majd belépett.
- Kath, hát itt vagy, már kerestelek. - mondtam neki, de kicsit izgatott volt még a hangom a történtek miatt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 8:21 am

Elmentem megkeresni őt, felkutattam a ház minden zegzugát. De sehol sem találtam, már kezdtem miatta aggódni, így vissza mentem a szobánkba. Már az ajtóban éreztem az illatát és tudtam elő került. Majd beléptem. - Kath, hát itt vagy, már kerestelek. - mondta nekem, de kicsit izgatott volt a hangja valami miatt.
- Szia szerelmem. - mondtam neki és megöleltem, egy amolyan " hiányoztál puszit nyomtam a szájára" - Kerestelek már, de eltűntél. Látom valami aggaszt, mi történt? - kérdeztem, kicsit aggódva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 4:17 am

- Semmi fontos. Csak...sétálni mentem. levegőre volt szükségem. - mondtam neki. reméltem, hogy elhiszi, amit mondok. Bár láttam, hogy kételkedik, de megbízott bennem, tudta, hogy ha valami baj történt volna előbb, vagy utóbb elmondom neki. Mondjuk, ha nem is én, lesz, aki megteszi.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 7:34 am

- Semmi fontos. Csak...sétálni mentem. levegőre volt szükségem. - mondta nekem.
- Szivem, megbízom benned, de tudom, hogy van valami más. Nem csak sétálgattál, de majd idővel elmondod. Szeretlek. - mondtam neki és magamhoz húztam, miközben megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:36 am

Reggel miután felkeltem, úgy döntöttem kisebb túrára indulok, hátha megtalálom Kolt vagy esetleg Klaust. Az elôbbi nyakába ugrok és soha többet nem engedem el, az utóbbiból meg ha kell "kiverem", hogy tud e valamit. Átmentem Kath szobájába, hogy közöljem megint lelépek, de -már inkább meg se lepôdök - egymáson lógtak megint. És még Kath mondta, hogy nyálas vagyok (><).
- Csak azt akartam mondani, hogy... - kezdtem majd kis szünetet tartva folytattam - Áhh mindegy.
~Kis idôre lelèpek~ mondtam gondolatba Kathnek. Egy pillanatra elszomorodott aztán meg felcsillant a szeme. Elgondolkoztam mi juthatott eszébe. Aztán eszembe jutott a tegnap este
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 8:05 am

Észrevettük Aprilt, de nem izgatott fel minket, úgyis megint le akar lépni.
Fogalmam sem volt, hogy miről beszélgessünk, nem voltam, olyan hangulatban, hogy bármit is kiejtsek a számon. Fogtam magam és lefeküdtem az ágyra. Kath a szemeit forgatta, hogy miért is akarok délben lefeküdni.
- Mi van? - kérdeztem tőle. Elég rossz kedvem volt, amit ő is észrevett rajtam, mondjuk most semmi köze nem volt Damonhoz, alapjáraton nem voltam jól. Egyszerűen csak aludni akartam egy jót. Gondoltam, ha Kath akar, akkor idefekszik mellém, ha nem, hát nem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 8:14 am

Fogta magát és lefeküdt az ágyra. A szemeimet forgattam, hogy miért is akar délben lefeküdni.
- Mi van? - kérdezte tőlem. Elég rossz kedve volt.

- Semmi. - mondtam durcásan, tényleg kiborított nem mondja el mi van és még ilyen is velem. - Elmegyek megkeresem April-t, ha felkelsz és nem leszek melletted gyere utánam. - mondtam neki és felhúztam az orrom. Kivonultam a szobánkból, csak előtte átöltöztem olyan ruhába amit ő ki nem állhatott. - Nyugi nem Damon-hoz megyek. - kijelentettem neki és vámpírgyorsasággal elrohantam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:26 am

Végre aludhattam egy jót. annyira szükségem volt már rá, mint a vízre a sivatagban. Nem tudtam, hogy mit is kezdjek magammal miután felkelltem, de nem volt kedvem bárhova is menni, ezért úgy döntöttem, hogy csak April szobájáig megyek el, hátha Kath is oda ment, bár ha ott lett volna, nem kellett volna abba a "ruhába" felöltöznie.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 4:22 am

Amikor kinyitottam a szemem, a szobámban találtam magam Dean karjaiban.
- Dean? Mi történt? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 4:27 am

Miután bevittem a szobába oda feüdtem mellé. Mikor felébredt, akkor már a karjaim közt volt.
- Elájultál. - mondtam neki. Inkább nem izgattam fel még jobban.
- Hoztam neked egy kis vért, hogy jobban legyél. - nyújtottam oda a poharat, de nem akarta meginni.
- Mi a baj? Méirt nem fogadod el? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 4:35 am

- Elájultál. - mondta nekem.
- Hoztam neked egy kis vért, hogy jobban legyél. - nyújtotta oda a poharat, de nem akartam meginni. Pont miatta nem iszok vért, és tartani is akarom magam hozzá. Meg amúgy sem vagyok valami fényesen, nem kívánom a vért.
- Mi a baj? Miért nem fogadod el? - érdeklődött.

- Csak,nem kívánom. - mondtam neki félve. - Nem tudom mi van velem, mostanság nem érzem igazán jól magam. - mondtam gondolkodva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 6:46 am

- Jól van, de akkor addíg itt maradok veled, míg nem leszel teljesen jól. Aludj egyet, ha gondolod, úgy gyorsabban gyógyulsz. - mondtam neki. - Addig itt maradok veled. Gyere, bújj ide! - kértem tőle, de azt hiszem nem is gondolkodott rajta, már el is aludt rajtam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 7:13 am

- Jól van, de akkor addig itt maradok veled, míg nem leszel teljesen jól. Aludj egyet, ha gondolod, úgy gyorsabban gyógyulsz. - mondta megértően. - Addig itt maradok veled. Gyere, bújj ide! - kérte, de nem is gondolkodtam rajta, már el is aludtam a mellkasán.
Kicsit később eléggé éhesen keltem fel Deanről, még jó hogy a pohár vért az éjjeli szekrényünkön hagyta. Igaz a fele hiányzott, biztos éhes volt, kuncogtam magamban. Felhörpintettem és megcsókoltam az éppen alvó szerelmem.
- Köszönöm. - mondtam neki, mire csak egy csókot kaptam válaszul, utána nyitotta ki a szemét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 5:33 am

Miután Kath felébred, megitta az éjjeliszekrényen hagyott vért. Arra ébredtem, hogy kaptam egy csókor, amit persze viszonoztam is.
- Mi volt a kuncogás tárgya? - érdeklődtem, de akkor már újra csukva volt a szemem, nem volt kedvem felkelni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 5:38 am

- Mi volt a kuncogás tárgya? - érdeklődött, de akkor már újra csukva volt a szeme, nem volt kedvem felkelni, ahogy nekem sem.
- Mikor lefeküdtem aludni a pohár tele volt vérrel, mielőtt megittam volna, pedig már csak a fele volt. Csak nem szomjas voltál drágám? - kérdeztem megint kuncogva, közben a kezeimet a mellkasára helyeztem úgy néztem felfelé rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 5:49 am

- Én? Nem.....mikkel vádolsz engem? - kérdeztem tőle mosolyogva, de a szemem még mindig csukva volt.
- Most engem nézel? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 5:52 am

- Én? Nem.....mikkel vádolsz engem? - kérdezte tőlem mosolyogva, de a szeme még mindig csukva volt. - Most engem nézel? - kérdezte.
- Én nem vádollak, csak tudom amit tudok. És igen. - mosolyogtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 5:57 am

- Örülök neki. - mondtam kissé gúnyosan.
_ Tudod, hogy nem szeretem, ha engem nézel. Nincs mit látni rajtam. - közöltem vele. Igazán érdekes téme, de most ez van, nem volt kedvem semmihez, csak itt lepzselni egész nap. Még, jó, hogy a vámpíroknak nincs sok dolguk, mi megtehetjük ezt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katerina háló - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katerina háló   Katerina háló - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katerina háló
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Katerina Pierce
» April háló
» Haló szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: