Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 7:34 am

-Gyönyörű házad van-mondta miközben megsimogatta Marleyt.-Látom Marley már nagyon hiányolt-mondta mosolyogva.-Nagyon ragaszkodik hozzád,de ahogy látom te is hozzá.-mondta- Hát igen, valaki amikor még egészen ici-pici volt az ajtóm elé rakta.-végül is annyira nem érdekel ki volt.- Az óta lelki társak vagyunk.-ezzel Marleyhoz fordultam.- Marley szokd meg Carolinet, mert mostanában sok időt fog itt tölteni.- mondtam ezt Marleyre nézve, de igazából Carnek szántam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 7:45 am

- Hát igen, valaki amikor még egészen ici-pici volt az ajtóm elé rakta.-végül is annyira nem érdekel ki volt.- Az óta lelki társak vagyunk.-ezzel Marleyhoz fordult.- Marley szokd meg Carolinet, mert mostanában sok időt fog itt tölteni.- mondtam ezt Marleyre nézve.Jól estek a szavai és én is lehajoltam Marleyhoz-Igen Marley.mostanában több időt fogok itt tölteni,de szerintem jóban leszünk.-mondtam és utána Klausra néztem és ő is rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 7:54 am

-Igen Marley.mostanában több időt fogok itt tölteni,de szerintem jóban leszünk.-mondta és utána rám nézett és én is rá. Így néztünk hosszan, majd megráztam a fejem.-Ööööö nem kérsz valami inni-kérdeztem tőle zavartan.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 7:59 am

Így néztünk hosszan, majd megráztam a fejem.-Ööööö nem kérsz valami inni-kérdezte tőlem zavartan.
-Csak egy pohár vizet kérek,köszi-mondtam miközben leültem a kanapéra-kezdtem én is zavarban lenni,nem pont erre számítottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:07 am

-Csak egy pohár vizet kérek,köszi-mondtam miközben leült a kanapéra. Éreztem, hogy nem erre számított, de hirtelen zavarba jöttem.Vámpírsebességgel mellé siettem a pohár vízzel és hosszasan megcsókoltam. Remélem most boldog, mert én az vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:12 am

Vámpírsebességgel mellém sietett a pohár vízzel,majd hosszasan megcsókolt.Visszacsókoltam.Most már teljesen biztos voltam benne,hogy jól döntöttem,vele tudok igazán boldog lenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:19 am

Csak akkor váltunk el egymástól, amikor éreztem hogy Marley az arcunkat nyalogatja.- Ő is becsatlakozott- mondtam nevetve. Elmentem, szórtam egy kis kaját Marley táljába és visszasiettem Car mellé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:24 am

Sokáig csókolóztunk,csak akkor hagytuk abba,amikor Marley elkezdte az arcunkat nyalogatni.- Ő is becsatlakozott- mondta nevetve,én is nevettem. Elment, szórt egy kis kaját Marley táljába és visszasiettet mellém.
-Hol is tartottunk?-Kérdeztem széles mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:38 am

-Hol is tartottunk?-Kérdeztem széles mosollyal az arcomon.- Car? Mi van Stefannal?- Nem mintha érdekelne, csak hogy legyen téma.- Egy ideje, már nem foglalkoztam senkivel, csak azzal hogy meghódítsalak.. Én Annával? Vagy az Elena-Damon kapcsolattal?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:45 am

- Car? Mi van Stefannal?- Egy ideje, már nem foglalkoztam senkivel, csak azzal hogy meghódítsalak.. Én Annával? Vagy az Elena-Damon kapcsolattal?
-Stefannal nem tudom mi van,gondolom nem fogadta túl jól,hogy téged választottalak,főleg a közös múltatok miatt is,de már annyira nem is foglalkoztat,csak az számít,hogy itt lehetek veled.Annával kicsit összevesztünk egy számomra már nem fontos dolog miatt.-nem akartam elmondani a Jeremys ügyet neki.-Elena elutazott rokonokhoz,Damonnal pedig elég fura a kapcsolatuk,mert Damon Kathrinet is szereti.Hát kb ennyi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 8:10 am

-Stefannal nem tudom mi van,gondolom nem fogadta túl jól,hogy téged választottalak,főleg a közös múltatok miatt is,de már annyira nem is foglalkoztat,csak az számít,hogy itt lehetek veled.Annával kicsit összevesztünk egy számomra már nem fontos dolog miatt.Elena elutazott rokonokhoz,Damonnal pedig elég fura a kapcsolatuk,mert Damon Kathrinet is szereti.Hát kb ennyi.-mondta. Egy percig csendben ültünk, majd felkaptam a fejem.- Várj itt!-mondtam, majd kisurrantam a bejárati ajtón. Nemsokára visszatértem egy hatalmas csokor rózsával a kezemben.-Neked szedtem-mondtam majd felé nyújtottam a csokrot-a kertből!- most tui azt gondolja, én kertészkedem, de igazából nem, csak így nő egy bokron, ami számomra furcsa. Na mindegy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 9:37 am

Egy percig csendben ültünk, majd felkapta a fejét.- Várj itt!-mondta, majd eltűnt. Nemsokára visszatért egy hatalmas csokor rózsával a kezében.-Neked szedtem-mondta majd felém nyújtotta a csokrot-a kertből!Egy pár másodpercig meg sem tudtam szólalni a meglepettségtől.
-Ezek gyönyörűek.Nagyon kedves vagy-teljesen az ujja köré csavart ezzel a gesztussal-Köszönöm a rózsákat,a kedvenc virágom-mondtam majd átöleltem a nyakánál és lágyan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 4:44 am

-Ezek gyönyörűek.Nagyon kedves vagy-teljesen az ujjam köré csavartam ezzel-Köszönöm a rózsákat,a kedvenc virágom-mondta majd átölelte a nyakam és lágyan megcsókolt. Tudtam hogy ő az igazi. Amikor vele vagyok teljesen megváltozik a világ.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:29 am

-Otthon édes otthon.-mondtam majd bevetettem magam a bőrhuzatos kanapémba,s megpaskoltam a mellettem levő maradék helyet,hogy Caroline is leüljön.
-Jó estének nézünk elébe,és te döntheted el,hogy mivel kezdjünk.-csókoltam meg.S vártam a válaszát.-Hajlandó vagyok a kutyával is táncolni.-nevettem el magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:49 am

-Én inkább valami egészen másra gondoltam,látom Marley kiugrálta magát így el van egyedül is,mi meg eltölthetnénk kellemes dolgokkal az időt-mondtam egy huncut mosoly kíséretében,majd hosszan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:51 am

-Nem értem pontosan,hogy mire is gondolsz.Kifejtenéd bővebben?-kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 3:56 am

-Oké akkor kifejtem bővebben-mondtam mosolyogva,majd egy gyors vámpírmozdulattal a kanapéra döntöttem és tovább csókoltam,először lassan a nyakát, a mellkasát,majd ismét az ajkait.-már tudod mire gondolok?-kérdeztem még mindig mosolyogva-vagy fejtsem ki még jobban?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 4:44 am

-Igen.Kiváncsi vagyok a folytatásra.-mondtam majd az ölembe vettem,és fölvittem a hálószobába.Ott óvatosan az ágyra tettem s lassan csókoltam tovább mindenhol ahol értem.Közben a fölsőjét kezdtem kigombolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 4:57 am

Egyre kevesebb ruha kezdett rajtunk lenni. Gyengéden bánt velem. Lassan végigsimított a testemen,és végigcsókolta minden porcikámat. Végül az összes ruhánktól megszabadulva gyengéd szeretkezésbe kezdtünk ami később egyre vadabbá vált.Majd egymás karjaiba pihegve voltunk. Hozzábújtam,megcsókoltam.-Szeretlek-mondtam széles mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 5:05 am

-Be kell ismernünk ez nem éppen Titanic nézés.-nevettem el magam.A mellkasomon pihent,és pedig megpusziltam a homlokát.-Én is szeretlek.-mondtam suttogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 5:22 am

-Nekem valahogy el is ment a kedvem a Titaniktól,de ha ragaszkodsz hozzá megnézhetjük-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 5:41 am

-Valójában nekem nem is volt.-nevettem megint.Közben lassan a nap is lement,mi pedig elaludtunk.Carolineal az oldalamon majd kicsattantam a boldogságtól.
Eleinte folyton csak távolról figyeltem,és most itt van mellettem.Örülök.Hogyne örülnék.Ő a legfontosabb az életemben.Nem engedhetem hogy bántódása essen,még akkor sem ha Elena miatt majd ellenem fordul.Ezentúl ő már az életem része.
Néha néha megébredtem,amikor Caroline mellettem mocorgott,de mindig sikerült visszaaludnom.Mint általában,úgy 7 óra felé felkeltem,de nem volt szivem Carolinet egyedül hagyni.Igy tovább maradtam ott mozdulatlanul.Hullámos szőke haját simogattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 5:58 am

Hamar elaludtunk.Jó volt a karjai közt lenni. Reggel mikor megébredtem,nem is tudom hány óra lehetett,de láttam,hogy Klaus nem alszik,hanem a hajamat simogatva néz engem. -Jó reggelt édes,te már fent vagy?Hány óra?-mondtam még álmos hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:05 am

"Édes".Olyan jól esett ahogy igy nevezett.
-Neked is jó reggelt.Az óra pedig nem számit.Addig alszol amig akarsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:11 am

-Mi a terved mára?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba    Nappali szoba  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Klaus Rezidencia-
Ugrás: