Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 12:41 am

Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:15 pm


Miközben sétáltunk az utcán láttam Elenán, hogy valami zavarja. Hol szaporábbra vette a lépteit, hol lelassított. Gondolom miattam, mert nem volt kedvem rohanni. Elérkeztünk az utcánkba ahol lakom. Már majdnem odaértünk a házhoz mikor valami neszt hallottam magam mögött. Elena hirtelen rám nézett. Tehát ő is hallotta. - Mi volt ez? - Kezdtem én is megijedni. Hátranéztem, de nem láttam semmit. - Szerintem gyorsan mennyünk be a házba. - Megfogtam Elena kezét és elkezdtük gyorsabban szedni a lábainkat. Gyorsan odarohantam az ajtóhoz és kinyitottam. Beléptünk a házba és végre megnyugodtam. Végre biztonságban vagyunk.


A hozzászólást Vicky Donovan(Niki) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 18, 2012 9:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:21 pm

Vicky is rám nézett,így már gondoltam,hogy ő is hallotta.Ezután megkérdezte,mi lehetett ez,de én nem válaszoltam,így felvetette az ötletét,hogy gyorsan menjünk be a házba.Egyetértően bólintottam,megfogta a kezemet,és elkezdtünk szaladni.Mikor végre beértünk a házba,láttam,hogy Vicky megnyugodott,de én még nem.Volt egy olyan érzésem,hogy itt még nincs vége a történetnek. - Felkapcsolom a villanyt,rendben? - Kérdeztem,és felkapcsoltam. De ahogy felkapcsoltam,pár másodperccel utána kialudt a fény.Kinéztem az ablakon,és láttam,hogy az utcán is kialudtak a fények.
- Van nálad mobiltelefon,vagy valami,amivel tudnánk világítani? - Kérdeztem higgadtan.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:34 pm

Biztonságban éreztem magam. Viszont amikor ránéztem Elenára, láttam, hogy őt még mindig zavarja valami. Gyorsan megszólalt:Felkapcsolom a villanyt, rendben? Én csak egyetértően bólintottam. A villany pár másodperc világítás után kialudt. Elena gyorsan kinézett az ablakon és láttam, hogy ott is sötét van. Most már én is féltem. Ez nem lehet véletlen - Gondoltam. Elena higgadtan megkérdezte tőlem, hogy van-e nálam mobiltelefon, vagy valami amivel tudnánk világítani. - Igen, van pár zseblámpa me gyertya valahol, mindjárt megkeresem. Addig itt van a telefonom. Remegő kézzel átnyújtottam neki a telefonomat és elmentem megkeresni a lámpákat. Nem kellet sokat keresnem őket. Gyoran átnyújtottam neki a lámpákat a gyertyákat pedig meggyújtottam az asztalon. - És most mi legyen? - Kérdeztem remegő hanggal. Mostanra már teljesen remegtem. Féltem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:42 pm

Egy "igent" kaptam válaszul,és már ki is rakta a gyertyákat az asztalra,és odaadta a zseblámpát.Még így sem volt túl sok fény,de még mindig jobb volt,mintha sötétben mászkáltunk volna. "És most mi legyen?" jött a kérdés tőle.Láttam rajta,hogy félt,még jobban,mint én.Gondolkoztam,vajon mit kéne most tenni,és akkor eszembe jutott egy ötlet.
- Aludni nem nagyon fogunk tudni aludni még,így hát hogyha nincs messze a szobád,felmehetnénk oda újságékért,hogy elfoglaljuk magunkat valamivel. - Helyeslően bólintott,és egymás kezét fogva elindultunk a szobájába.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:52 pm

Elena higgadtan válaszolt. Aludni már nem nagyon fogunk, így hát felmehetnénk a szobámba újságokért, hogy lefoglaljuk magunkat. Én helyeslően bólintottam és egymás kezét fogva elindultunk felfelé. Ezért szerettem Elenát. Mindig higgadt tudott maradni. A lépcsőn felfelé menet elkezdett alattunk nyikorogni a lépcső. Egy pillanat alatt ismét elkezdtem félni. Hamar felértünk a szobámba, bementünk és ráültünk az ágyamra. Előkaptam a szekrény aljából pár magazint. Kiterítettem az ágyon és elkezdtük nézni őket. - Nem vagy éhes? Hozzak neked müzli vagy valamit? Kérdeztem Elenát. Nem tudom éhes-e de gondoltam megkérdezem. Gondoltam nem lehet semmi bajom, ha lemegyek a konyhába fél percre.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 11:47 pm

Felmentünk a szobába,és elővette a magazinokat.Elkezdtem őket bújni a zseblámpa fényébe,mikor megkérdezte,hogy kérek-e valamit enni,inni.Mondtam,hogy nem,köszönöm.Nem sokkal utána fény jött a nappaliból,így arra következtettem,hogy visszajött az áram.Mondtam Vickynek,hogy én már akkor alszok,mert már nagyon kész voltam.Így hát elhelyezkedtem a kanapén,és el is aludtam.Viszont álmomban most először egy szokatlan idegent láttam,pedig általában ismerősök szoktak szerepelni az álomvilágomban.
Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 2:46 am

Miközben sétáltunk hazafelé, April kapott egy hívást, így egyedül mentem haza. Otthon a ház előtt Elena várt engem. - Szia Elena! - üdvözöltem mosolyogva, majd gyorsan kinyitottam az ajtót és beengedtem a házba. - Ne haragudj a kupi miatt, de nem volt még időm kitakarítani. - mentegetőztem. - Jah és képzeld van egy új lakó a városban. April Smithnek hívják. Majd később átjön hozzám és te is megismerheted csak most el kellett mennie, mert kapott egy hívást. - mondtam Elenának mosolyogva miközben nekiálltam elpakolni a nappali asztalról.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 6:33 am

Végre megérkezett Vicky.Mentegetőzött az esetleges rendetlenség neki,de sóhajtottam,ezzel is tudatva,hogy hagyja már,én se vagyok mindig "rendes". Utána mondta,hogy érkezett egy új lakó,kíváncsi lettem,hisz nem jönnek valami gyakran új emberek ebbe a kisvárosba. Ezután elkezdett pakolni,ami nekem kissé kényelmetlen volt.
- Ne pakolj,nálam sincs a legnagyobb rend,hidd el,nem baj,és ez csak kínos,hogy én itt ülök,miközben te rendet raksz. - Mondtam halvány mosollyal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 6:39 am

- Ne pakolj,nálam sincs a legnagyobb rend,hidd el,nem baj,és ez csak kínos,hogy én itt ülök,miközben te rendet raksz. - mondta nekem halvány mosollyal. - Jaj, ne haragudj.Nem akartam, hogy kínosan érezd magad. - ezzel abbahagytam a pakolást és leültem Elena mellé a kanapéra. - Mondd jobban érzed magad? Mostanában olyan furcsán viselkedsz. Történt valami? - kérdezősködtem. Aggódtam Elena miatt. Őt gyerek korom óta ismerem és mindig segítettünk egymásnak. Most is segíteni akartam neki, bár nem tudtam van-e neki szüksége segítségre. Elenának egyszer csak csörgött a telefonja így neki is el kellet mennie. Így most már egyedül maradtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:01 am

Már jó ideje sétáltam a városban,zenét hallgatva,és gondolkodtam.Már napok óta nem mozdultam ki a szobámból,már vágytam egy kis társaságra.Régebben nem ilyen voltam,gondoltam séta közben,régebben mindig jártam bulizni,pasiztam és soha nem érdekelt a tanulást.Most meg mióta apám lelépet,és anyám csak a munkájával foglalkozott és velem nem tőrődött,úgy gondoltam inkább többet fordítok a tanulásra.Nem vágytam a társaságra,arra,hogy mindenki kérdezgesse,hogy minden rendben-e.De most mégis vágytam pár baráti szóra.Gondoltam elmegyek Vickyhez,Elena és ő a legjobb barátnőim,de Elena is mostanában elég furcsán viselkedik,remélem Vicky tudja mi lehet vele,mert én mostanában elhanyagoltam őket.Oda értem Vicky házához és becsöngettem és Vichy ajtót is nyitott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:07 am

Ott ültem a kanapén gondolkozva, mikor megszólalt a csengő. Odamentem az ajtóhoz és kinyitotta. Caroline állt az ajtóban. - Szia Caroline! - ugrottam a nyakába. - Hogy vagy? Mi van veled? Olyan rég nem láttalak. Eltűntél. - nagyon megörültem neki. Azóta nem láttam, amióta elhagyta az apja. - Gyere csak be! Kérsz valamit inni? - annyi kérdésem volt hozzá, hogy nem tudtam izgalmamban mit kérdezzek tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:15 am

Ahogy kinyilt az ajtó Vicky a nyakamba ugrott,láttam,hogy nagyon megörült nekem és én is nagyon örültem,hogy látom."Hogy vagy? Mi van veled? Olyan rég nem láttalak. Eltűntél. "Nem is tudtam,hogy mit mondják hirtelen a sok kérdésre,mert valójában nem sok minden történt velem,de mégis annyi mindent mesélnék,ami bánt,Behívott és megkérdezte,hogy iszok-e valamit.
-Csak egy pohár vizet,köszi.-mondtam és leültem a kanapéra.-Őszintén szólva elég furán érzem magam,mióta apám lelépet,de erről még senkivel sem beszéltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:19 am

- Csak egy pohár vizet, köszi. - mondta, majd leült a kanapéra. - Őszintén szólva elég furán érzem magam,mióta apám lelépet,de erről még senkivel sem beszéltem. - mondta gyorsan. - Nekem nyugodtan beszélhetsz róla. Tudod, hogy rám mindig számíthatsz. - próbáltam vigasztalni. Tudom mit érezhet, mert én is átéltem, amikor elhagyott az édesanyám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:22 am

Miután elmentem Katerina-hoz, hogy elmeséljem találkozni fogok a hasonmásával, Elenával, rögtön terveket kezdett kigondolni. Én csak maradtam annyiba, hogy elmegyek és kiderítek mindent. Ott Álltam Vicky lakása előtt. Becsengettem. Még soha életembe nem láttam hasonmást. Kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:28 am

- Nekem nyugodtan beszélhetsz róla. Tudod, hogy rám mindig számíthatsz.-válaszolta vigasztalásként.Jól estek a szavai.Ő már átélte ezt,ő teljesen megért engem.Végre kiönthettem a szívemet valakinek.Elmondta,hogy hogy vészelte át ő,és hogy neki sem volt eleinte kedve a társasághoz,de azután rájött,hogy a barátaira mindig számíthat.Nagyon jól elbeszélgettünk,amikor megszólalt a csengő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:31 am

Épp elkezdtünk beszélgetni mikor megszólalt a csengő. Gyorsan átnyújtottam Carolinenak egy pohár vizet és odamentem kinyitni az ajtót. April áll az ajtó előtt. - Szia April! - üdvözöltem, majd arrébb álltam az ajtóból jobb beljebb tudjon jönni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:50 am

Picit hallgatóztam. Csak két szív dobogását hallottam. Az egyik biztos Vicky. A másik, nos reménykedtem, hogy Elena lesz, de nem. Vicky, Caroline-nak szólította. Hát... így jártam. Remélem Elena is betoppan még ma. Vicky sietett ajtót nyitni.
- Szia April! - köszöntött, majd arrébb állt az ajtóból,hogy beengedjem. Hoppá! Semmi biccentés. Semmi 'gyere beljebb' ... Bajba vagyok. Akkor játszom a félénk lányt újra. Akkor biztos mond valami hasonlót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 11:45 pm

April úgy állt ott az ajtóban, mint egy félénk kislány. Mint aki nem mer bejönni. Nem mozdult. - Gyere be! - mondtam neki. Talán, ha biztatom akkor majd be mer jönni és nem áll ott az ajtóban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 1:39 am

Vicky kinyitotta az ajtót. Egy számomra ismeretlen vörös hajú lány állt az ajtóban. Kissé félénknek tűnt,alig akart bejönni. Úgy láttam,hogy Vicky ismeri ezt a lányt. Vörös hajához tökéletesen passzolt fekete öltözéke. Enyhe sminkje,tökéletes alakja,egy csodálatos szépséget ábrázolt. Már szinte természetfelettinek tünt a szépsége.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:41 am

- Gyere be! - mondta Vicky. A tervem bejött! Mondjuk ha jobban belegondol mikor volt olyan, hogy nem? Végre beléphettem. Kislány, nem tudod mit tettél... mosolyogtam magamba ravaszul. Beléptem az ajtón. Körülnéztem direkt jobbról balra, hogy utoljára Caroline-t lássam meg. Szép kis lakás volt. Rendezett, tiszta. Caroline-nak szőke hosszú göndör haja van. Vékony testalkata. Szép lány. Mivel elvbe úgy volt, hogy Elena-val találkozunk, és én halandó vagyok játszottam a tudatlant.
- Szia! April vagyok. Biztos te vagy Elena - mondtam mosolyogva - Örülök, hogy megismerhetlek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:12 am

April belépett az ajtón.Kissé bizonytalannak tűnt. Lassan körbenézett és mikor észrevett engem mosolyogva bemutatkozott." -April vagyok,te biztos Elena vagy." Nem tudom miért gondolt Elenának,talán Vicky mesélt róla. -Majdnem,nem Elena vagyok,hanem Caroline,örülök,hogy megismertelek-mondtam egy széles vigyorral .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:24 am

A hívásomra April belépett az ajtón. Körbenézett, majd megpillantotta Carolinet. - Szia! April vagyok. Biztos te vagy Elena. Örülök, hogy megismerhetlek. - mondta April. Caroline kicsit csodálkozott, majd válaszolt. - Majdnem, nem Elena vagyok, hanem Caroline, örülök, hogy megismertelek. - mondta széles mosollyal. - Aprilt a kávézóban ismertem meg. Új a városban Később majd körbevezetem a városban. - mondtam Carolinnak, majd April felé fordultam. - Caroline az egyik legjobb barátom. Elenának pedig sajnos akadt egy kis dolga, így nem tudott itt lenni, de majd még rá lesz lehetőség, hogy találkozzatok. - mondtam Aprilnek, majd megkérdeztem tőle. - Hozhatok valamit inni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:42 am

- Majdnem, nem Elena vagyok, hanem Caroline, örülök, hogy megismertelek. - mondta mosolyogva Caroline.
- Aprilt a kávézóban ismertem meg. Új a városban Később majd körbevezetem a városban. - mondta Carolinnak Vicky. Felém fordult.
- Caroline az egyik legjobb barátom. Elenának pedig sajnos akadt egy kis dolga, így nem tudott itt lenni, de majd még rá lesz lehetőség, hogy találkozzatok. - mondta - Hozhatok valamit inni?
- Nem kérek semmit köszönöm. - mondtam udvariasan. Elkezdett rezegni a zsebem.

Ott van Elena?
Hogy haladsz?
Kath


- Elnézést - mondtam és visszaírtam.

Nincs itt.
Ha akarsz gyere át!
Caroline és Vicky itt van.
Ismerkedj.


- Csak Kath volt. - kezdtem - Amikor indultunk hozzátok, akkor is ő hívott, hogy talál lakást. Azért mentem el. Nem baj ha ő is csatlakozik? - kérdeztem a lányoktól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:47 am

Nagyon kétségbe vagyok esve. Muszáj valakivel megosztanom a bennem felgyülemlett gondolatokat, le kell vezetnem a stresszt. Már napok óta szinte senkivel se beszéltem és ez nagyon nyomasztó. Most egy baráti társaságra van szükségem. -töprengtem magamban miközben Vicky házához tartottam. Remélem ő még barátjának tart, mert most mindennél jobban szükségem van rá.

Becsengettem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
1 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: