Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 2:46 am

Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 8:29 am

Nappali szoba Fgsr774p5xt8l7065xz7
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:05 am

Mikor haza értem a házból bömbölt a zene. Benn a nappaliban April a földön feküdt egy szál fehérneműben. A kezében egy üveg borral. Az asztalon két üres üveget találtam. Teljesen kiütötte magát szegény szerencsétlen, gondolom azért ivott, hogy lenyugtassa magát teljesen. Fel kellett keltenem, minél előbb elakartam neki mesélni mindent ami történt. Felraktam a kanapéra, kivettem a kezéből a pezsgős üveget. Még volt benne egy kicsi, így az üveg tartalmát meghúztam. - April, drágám! Keljél fel, kiütötted magad eléggé. April, kérlek nyisd már ki a szemed. - mondtam neki, de semmi válasz. A konyhába mentem hűtőből kivettem egy adag vért. A fogammal kibontottam, nagy késztetést éreztem, hogy megigyam a tartalmát, de most nem szabad. April orra elé tartottam, majd kinyitottam a száját és bele öntöttem. Hirtelen kipattantak a szemei, megfogta a zacskót és hevesen elkezdte kortyolgatni. - Na végre, hgoy felkeltél. Már azt hittem annyira kiütött a pia, hogy meghaltál. - mondtam viccelődve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:20 am

Hallottam, hogy valaki szólongat, de annyira fájt a fejem, hogy nem bírtam megmozdulni. Aztán megéreztem a vér édes illatát felültem és elkezdtem inni.
- Na végre, hogy felkeltél. Már azt hittem annyira kiütött a pia, hogy meghaltál - viccelôdött Kath.
- Nem, még élek. Nincs akkora szerencséje annak az arrogáns - de itt abbahagytam mert rájöttem, hogy még bántanám. - Szóval Damon-nek. Ajj fáj a fejem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:35 am

- Nem, még élek. Nincs akkora szerencséje annak az arrogáns - de itt abbahagyta mert rájött, hogy megbánt ezzel. - Szóval Damon-nek. Ajj fáj a fejem. - mondta April. - Nem arrogáns, csak nem ismered őt eléggé, ő más mint ahogy te látod. De ezt most hagyjuk is, beszéljünk másról. Tudni akarod mi volt miután elmentél? - kérdeztem izgatottan. Miközben eszembe jutottak az emlékek, széles mosoly kerekedett az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:50 am

- Nem arrogáns, csak nem ismered ôt eléggé, ô más, mint ahogy te látod. De ezt most hagyjuk és beszéljünk valami másról. Tudni akarod mi volt miután elmentél? - kérdezte fülig érô mosolyal.
- Oké. Tudni akarom mit csinált a szôke herceg. - mondtam mosolyogva. Elindultam fel a szobámba mert rájöttem , hogy eléggé alulöltözött vagyok. - Mesélj. Hallgtlak.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:15 am

- Oké. Tudni akarom mit csinált a szôke herceg. - mondta mosolyogva. Elindult fel a szobájába mert rájött , hogy eléggé alul öltözött. - Mesélj. Hallgatlak. - mondta - Hát, te elmentél én meg elkezdtem vele kiabálni, hogy miért támadott rád, meg ilyenek. De abba hagytam, mert nem akartam folyton vitatkozni vele. Olyan közel mentem hozzá, ahogy csak tudtam. Közbe akart szólni, de én nem hagytam neki, a szemébe mondtam szeretem. A mellkasára raktam a kezem, a másikkal pedig beletúrtam a hajába. Azt mondta szeret, de volt egy kis él a hangjában ami megijesztett. Egy furcsa kérdést tettem fel neki, amire őszintén válaszolt. Évszázadokon át keresett. Azt hitte meghaltam. Megint bocsánatot kértem tőle, tényleg annyira megbántam. Újra akarom kezdeni vele és ezt meg is mondtam neki. Utána azt mondta nem tudja mit érez. Azt kérte adjak neki egy kis időt, hadd tudjon gondolkodni. De azt is mondta szó szerint " talán egy nap újra együtt lehetünk". Össze zavarodott mint egy kisfiú akinek egy lány szerelmet vall, ő pedig nem tudja mit kezdjen ezzel. Azt mondta el kell mennie rögtön. Megsimogatta az arcom és puhán megcsókolt. Majd megfogta a kabátját és emberi tempóban ki sétált a házból. Aztán az erdőbe vette magát vámpírgyorsasággal. Tudtam nem mehetek utána és nem találkozhatok vele most egy ideig. Hát ennyi volt, most én sem értek semmit, de ha van valami fontos Elenáról vagy Kolról, neki is tudnia kell. Szerinted mit tegyek? - kérdeztem zavarodottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:16 am

Bekopogtam.Léptekethallottam és jött April.
-Szia Stefan gyere be.-Behívott és felmentünk a szobájába.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:34 pm

Tegnap egész hajnalig az esőben álltam a tetőtéren. Így nem is látszottak a könnyeim, jót tett. Haza mentem megszárítkozni. Szükségem volt April-re már olyan régen beszélgettünk. Úgy igazán. - APRIL! - kiáltottam el magam, majd leültem a kanapéra. Hallottam ahogy leviharzott a lépcsőkön. Vigyorogva nézett rám, de amikor felnéztem lehervadt a mosoly róla. - Mi történt Kath? - kérdezte aggódva. Nem tudtam mást mondani csak egy szóval válaszoltam: - Damon...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 12:20 am

- APRIL! - kiálltotta Kath. Lesuhantam a lépcsôn. Eszembe jutott, ho nemrég kiabált így csak akkor azt hitte, hogy én meg Stefan ... de amikor megláttam az arcát már ne vigyorogtam.
- Mi történt Kath? - kérdeztem aggódva. Csak egy szót mondott - Damon.
Elkomorodtam. Az a .... **************** sok minden eszembe jutott, de nem mondtam ki. - Salvatore. Ha legközelebb meghallom másik kontinensre költözök. Lehetetlen velük. Mond mi történt. - kértem. Inkább meg se említem, hogy Stefan meg elment.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 1:22 am

Az a .... **************** Salvatore. Ha legközelebb meghallom másik kontinensre költözök. Lehetetlen velük. Mond mi történt. - kért. - Tegnap este elmenetem sétálni és egy padon kötöttem ki a parkban. Magamban gondolkodtam, mikor találkoztam Stefannal. Egy darabig beszélgettünk, majd azt mondta elmegy a városból. Gondolom már láttad a levelet amit neked írt. Mielőtt eltűnt megcsókolt. - vallottam be neki. - Nagyon mérges lettem és így elmentem a Heaven-be ahol szembe találkoztam a táncolgató Damonnal és Elenával... kicsit bevolt rúgva Damon. Felhívtam a tetőre és elkezdtem vele kiabálni. Teljesen össze vesztünk ő elrohant valahova, én meg egész reggelig ott maradtam az esőben. Kezd bele szeretni Elenába engem meg már lassan utál. Folyton csak kihasznál és mással meg flörtölget, igaza volt Stefannak. - mondtam Aprilre nézve közben. Elkerekedett a szeme, valamin nagyon gondolkodott. - April, segíts már semmit sem értek és nem is tudok. Egyszerűen amiatt a félnótás miatt kifordultam magamból a semmiért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 1:35 am

Kath elmesélte, hogy tegnap Stefan neki is megmondta, hogy elmegy. És megcsókolta. Mármint Stefan Kath-et. És összeveszett Damon-nel.... aki szokásához híven részeg volt. Hmm Stefan-nak igaza volt ide aki érkezik az mind részeg lesz.elôbb utóbb... Eszembe jutott valami... az alkuról Damon-nel... asszem ma este annak vége. Hümmögtem halkan majd megszólaltam.
- Ma este telihold. Van egy ötletem. - itt Kath ijedten pillantott rám. - Nyugi Damon-nek nem lesz semmi baja...feltéve ha te nek akarod... - ravaszul mosolyogtam - és persze ha jól viselkedik...
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 2:07 am

- Ma este telihold. Van egy ötletem. - megijedten pillantottam rá. - Nyugi Damon-nek nem lesz semmi baja...feltéve ha te nem akarod... - ravaszul mosolygott - és persze ha jól viselkedik... - mondta April. Ezzel jobb kedvre derített elvigyorogtam magam. - Hadd halljam az ötleted, most kíváncsivá tettél. Mi baja eshetne?? - kérdeztem én is ravaszul.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 2:14 am

Kath elkezdett vigyorogni.
- Hadd halljam az ötleted, most
kíváncsivá tettél. Mi baja eshetne? - kérdezte ravaszul.
- Hát ... tudod sokminden történhet "véletlenül" ... -mosolyogtam - Mielôtt elmondom a tervem kérdezhetek valamit?
- Persze - mondta.
- Mi történt amikor Klaus-nál voltál? - kérdeztem.Mrglepôdött , hogy tudok róla.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 2:31 am

- Hát ... tudod sokminden történhet "véletlenül" ... -mosolygott - Mielôtt elmondom a tervem kérdezhetek valamit?
- Persze - mondtam.
- Mi történt amikor Klaus-nál voltál? - kérdezte. Meglepődtem, hogy tud róla.
- Mikor ott voltam nála, hirtelen beállított Damon Elenával, hogy megkérdezze Klaus-t mit mondtam Elenának. Nicklaus lebuktatott, hogy megigéztem utána kért meg Damon hogy vonjam vissza az igézést. Megtettem miatta. Te tudtad, hogy Klausnak van egy Marley nevű kiskutyája? - kérdeztem vidáman.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 3:19 am

- Mikor ott voltam nála, hirtelen beállított Damon Elenával, hogy megkérdezze Klaus-t mit mondtam Elenának. Nicklaus lebuktatott, hogy megigéztem utána kért meg Damon hogy vonjam vissza az igézést. Megtettem miatta. Te tudtad, hogy Klausnak van egy Marley nevű kiskutyája? - kérdezte vidáman.
- Értem. Nem tudtam. - kezdtem - És mondott valamit Damon-ről...? Esetleg, hogy mit gondol róla? - érdeklődtem
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 3:29 am

- Értem. Nem tudtam. - kezdte - És mondott valamit Damon-ről...? Esetleg, hogy mit gondol róla? - érdeklődött. - Végül is mondott. De csak azért mert megkérdeztem tőle, szerinte lenne-e esélyem Damonnál. Igennel válaszolt, de csak ennyit tudtunk beszélgetni mert betoppantak. - mondtam.
Te beszéltél Damon-nal rólam?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 3:41 am

- Végül is mondott. De csak azért mert megkérdeztem tőle, szerinte lenne-e esélyem Damonnál. Igennel válaszolt, de csak ennyit tudtunk beszélgetni mert betoppantak. - mondta - Te beszéltél Damon-nal rólam?
- Értem. Tehát pontosan nem tudjuk, hogy Klaus mit "érez" Damon iránt.... Oké ez egy hülyén megfogalmazott kérdés... de a lényeget érted - mondtam - Leszámítva az első találkozásos kiabálást nem... Klaus nem szívlelheti nagyon Damont. Tehát ... ő a mi oldalunkra állna, ha - de itt abbahagytam mert Kath már majdnem rémültem nézett rám... érdekes... én se tudtam magamról, hogy ilyen megfogalmazásban tudok beszélni - Mármint ha Damon egy "véletlen" közelében lenne...
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 3:49 am

- Értem. Tehát pontosan nem tudjuk, hogy Klaus mit "érez" Damon iránt.... Oké ez egy hülyén megfogalmazott kérdés... de a lényeget érted - mondta - Leszámítva az első találkozásos kiabálást nem... Klaus nem szívlelheti nagyon Damont. Tehát ... ő a mi oldalunkra állna, ha - de itt abbahagyta mert már majdnem rémülten néztem rá... - Mármint ha Damon egy "véletlen" közelében lenne... - mondta.
- Értem. De mi a terved, csak mert még most sem mondtad el konkrétan. Aprilpróbálj meg figyelni. - miközben ezeket mondtam megráztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 3:59 am

-Értem. De mi a terved, csak mert még most sem mondtad el konkrétan. April próbálj meg figyelni. - miközben ezeket mondta megrázott.
- Óóó figyelek én. Az a következő fejezet - viccelődtem. - Na szóval tudod van az alkunk Damon-nel. Hogy én ha abbahagyom a fenyegetését, Ő segít megkeresni Kolt és nem hív Vörösnek.... Nos, ma este meglesz Kolt. Így vége. Megtaláltam. Az már kérdéses, hogy mit csinálok vele.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 4:05 am

- Óóó figyelek én. Az a következő fejezet - viccelődött. - Na szóval tudod van az alkunk Damon-nel. Hogy én ha abbahagyom a fenyegetését, Ő segít megkeresni Kolt és nem hív Vörösnek.... Nos, ma este meglesz Kolt. Így vége. Megtaláltam. Az már kérdéses, hogy mit csinálok vele.
- Meg lett Kol? - kérdeztem tátott szájjal. - Szóval akkor ha úgy van Damon-al ki tudsz szúrni már utána? - kérdeztem egy ezer wattos mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 4:13 am

- Meg lett Kol? - kérdezte tátott szájjal. - Szóval akkor ha úgy van Damon-al ki tudsz szúrni már utána? - kérdezte egy ezer wattos mosoly kiséretében.
- Nos ma telihold van. Ma kell visszajönnie. És igen. Amint meglesz Kol vége az alkunak. - majd felálltam - Már csak két dolog van hátra. Egy: mit vegyek fel. Kettő: Mit akarsz tenni Damon-nel?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 4:27 am

- Nos ma telihold van. Ma kell visszajönnie. És igen. Amint meglesz Kol vége az alkunak. - majd felállt - Már csak két dolog van hátra. Egy: mit vegyek fel. Kettő: Mit akarsz tenni Damon-nel?
- Szerinted vissza fog jönni? Mit szólnál ahhoz a cuki fekete csőnadrághoz és az a rövid ujjú V kivágású fehér pólód? Hozzá meg az a jó fekete kabátod? - kérdeztem izgatottan.
- Damon-nal meg azt csinálsz amit akarsz. - mondtam gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 4:49 am

- Szerinted vissza fog jönni? Mit szólnál ahhoz a cuki fekete csőnadrághoz és az a rövid ujjú V kivágású fehér pólód? Hozzá meg az a jó fekete kabátod? - kérdezte izgatottan. - Damon-nal meg azt csinálsz amit akarsz. - mondta gúnyosan.
- A megigézett öreg szerint igen. Hmm nem is rossz ötlet. - mondtam - Damon, Damon, Damon... hát nem nevelt meg senki? Idősebekkel nem kezdünk ki! - mondtam gúnyosan. Felsuhantam a szobámba és elkezdtem kutakodni a szekrényemben. - Előtte ennem is kéne. Viszont nem szabad innom semmi alkoholosat.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 4:54 am

- A megigézett öreg szerint igen. Hmm nem is rossz ötlet. - mondta - Damon, Damon, Damon... hát nem nevelt meg senki? Idősebekkel nem kezdünk ki! - mondta gúnyosan. Felsuhant a szobájába és elkezdett kutakodni a szekrényében. - Előtte ennem is kéne. Viszont nem szabad innom semmi alkoholosat.
- Akkor ott lesz valószínű. Mindig is neveletlen volt. Felsuhantam utána a szobájába. - Ne segítsek keresni? - kéredztem kedvesen. - A hűtőben van tasakos vér, még a Salvatore házból loptam. - vigyorodtam el. - Az alkohollal kapcsolatban meg majd segítek. - kacsintottam neki miközben már ketten túrtuk a szekrényeit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: