Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Salvatore panzió előtti utca

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 9:09 am

-Csak tisztázni akartam a félreértést,és idejöttem...és elmondtam,hogy szeretem.Ezek után jött Stefan-annyira sirtam,hogy kis időre meg kellett állnom.-olyan gyorsan történt minden.Az egész az én hibám.Ha nem lennék Jeremy még élne.Ezt soha nem bocsátom meg magamnak.Soha.-mondtam tovább sirva.Nem eresztettem.Még mindig öleltem.Nem tudtam felfogni,ilyen nincs!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 4:13 am

-Ez nem a te hibád.Ha valaki hibás,az csak Stefan.Elég érett kellene legyen már ahhoz,hogy tudja mit csinál.Úgy látom nagyon szerethet,ha még Jeremyt is képes volt...-nem bírtam tovább mondani,csak jobban sírni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 4:31 am

-De,én nem akartam ezt.Én nem akartam,hogy belémszeressen.Vagy...talán egy másik időben.Talán akkor igen,de nem most!Nem ilyen áron!
Jeremyvel meg tennünk kell valamit.Nem lehet...ő nem lehet halott.-kétségbeesésemben felsértettem a csuklóm és a szája elé tettem.Tudtam,hogy ez már nem segit,de mindent meg akartam próbálni.-Az ő életének nem lehet vége.Még annyira fiatal.
-Jeremy Ébredj fel.Kérlek...,kérlek ébredj fel.Nem hagyhatsz itt.Szeretlek.Szeretlek hallod?-suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 4:36 am

-Anna,már tudsz neki segíteni.Már túl késő.-mondtam zokogva és megfogtam Anna kezét.Össze kell szednünk magunk és elvinni innen.Az utca közepén nem maradhat,de haza sem vihetjük,még nem,az túl fájdalmas lenne Elenának.Vigyük inkább a barlangba.Gyere.Többet már nem tehetünk-mondtam még mindig sírva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 4:52 am

-Nem,nem vihetjük barlangba.Ennél többet érdemel.Ő nem egy vad akit el kell bújtatnunk Caroline.És....és Elena amúgysincs otthol.Kórházba van,de nem lesz baja.Stefan a földön találta meg ma reggel ájultan.De vámpirvért ivott,és jobban lesz.Igy igenis Jeremyt,márpedig haza fogjuk vinni,úgy mint akárki mást.-mondtam s éppen fel akartam állni amikor...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 4:57 am

-Hogy mi Elena kórházban van?Na jó vele később foglalkozom.Persze vigyük haza,csak...nem is tudom mit gondoltam,ez a helyzet annyira...-észrevettem,hogy Anna fel akar állni,de megtorpant.Odanéztem.Mintha,mintha Jeremy megmozdította volna a kezét.-Anna...-mondtam,de nem tudtam tovább folytatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 9:01 am

-MI mi az?Hol vagyok?Mi történt velem?Sajog a fejem.-és megfogtam a fejem,mert egy nagyon erősen bele nyilalott.-Ti meg miért sirtok?És egyáltalán mi a francért fekszem a földön?Addig rémlik,hogy Stefan előbukkant,de onnan semmi.-mondtam. Mondjatok már valamit.-szinte már kiabáltam Annára,és Car-re....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 9:08 am

Jeremy keze megmozdult.Hirtelen megtorpantam.Visszetérdeltem mellé.Nem hittem el amit látok.Feléledt.Mintha csak aludt volna.Kinyitotta a szemét,és felült.Annyira meglepődtem.A könnyáztatta arcom,derűs lett s nem tudtam letörölni róla a mosolyt.
-Jeremy.-borultam a nyakába s szorosan megöleltem.
Kérdezősködni kezdett.Kérdésekkel bombázott.Annyira elragadtak az érzelmek,és annyira megkönnyebbültem,hogy teljesen megfeletkeztemagamról s a múltról.Ajkamat az övére tapasztottam.Szenvedélyesen megcsókoltam.Majd tovább öleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 9:14 am

Nem képzelődtem.Valóban megmozdult.És egyből el is kezdett kérdezősködni.Nem hittem a szemeimnek.Annyira megörültem.Anna egyből a nyakába borult és megcsókolta.Jeremy csak kérdőn nézett ránk.Anna csak tovább ölelte.Mikor valamennyire összeszedtem magam ámulatomból én is szorosan átöleltem Jeremyt.
-Jer.,ezt nem hiszem el.Annyira jó,hogy életben vagy-mondtam mosolyogva,miközben még mindig öleltük Annával.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 3:45 am

A lányok úgy meglepődtek.És nagyon örültek nekem.De mi az,hogy nem haltam meg?Miért kellett volna meghalnom?:O
-Mi mi az,hogy nem haltam meg?Mi van?Mondjatok már valamit.-jajj ilyen nincs,hogy nem értek semmit.-Mi a franc történt?Mondjatok már valamit légyszives-lassan már kiabálásba megyek át,ha nem mondanak valamit....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 3:49 am

Elengedtem.
-Jer,téged Stefan megölt.Nem volt perceken keresztül pulzusod.Ezért nem értjük,hogy most mégis életben vagy és semmi bajod.És ez annyira jó.Annyira megrémisztettél bennünket.Stefannal pedig még ezért számolok.A lényeg viszont,hogy most itt beszélgetünk.-mondtam mosolyogva.Szerintem Anna vidd haza Jert,én meg majd beszélek Stefannal.-mondtam,majd nyomtam egy puszit Jeremy arcára és bementem a Salvatore panzió ajtaján.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 4:02 am

Caroline,elmondta,hogy mi történt.Én csak lesütöttem a fejem.Annyira szégyelltem,hogy mindez miattam volt.
Nem szóltam semmit,csak felsegitettem Jeremyt,majd lassan hazatipegtünk.
Lazarva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Salvatore panzió előtti utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Salvatore panzió előtti utca
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Katherine és April háza előtti utca
» Utca 2
» Egy másik utca
» Az utca a haz elott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: