Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:11 am

Arra eszméltem fel, hogy valaki köszönt nekem. Szia. - hallatszott távolról. A hang felé néztem és megpillantottam Annát. - Szia Anna. Hogy vagy? - kérdeztem mosolyogva miközben integettem neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:14 am

Szia Anna. Hogy vagy?
-Á,jól és te?-kérdeztem miközben megálltam,majd lassan felé sétáltam.Leültem mellé.
-De jól nézel ki.-dicsértem meg.-Olyan….nem is tudom.Sugárzol.-mondtam mosolyogva.-Szerelem?Elijah?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:19 am

- Á, jól és te? - kérdezte miközben megállt,majd lassan felém sétált. Leült mellém.
- De jól nézel ki. - dicsért meg. - Olyan….nem is tudom. Sugárzol. - mondta mosolyogva. - Szerelem? Elijah? - kérdezte. - Jól vagyok, köszi. Köszönöm a bókot. Szerelem, Elijah és Daniel. - mondtam mosolyogva. - Te is jól nézel ki. Te találtál már valakit? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:27 am

-Daniel?-meglepődtem.-Ömm…hármasban?-néztem nagyot.
-Én pedig…-lesütöttem a fejem,próbáltam elnyomni a szomorúságom,igy vettem egy mély levegőt-én egyedül.Igazából,van valaki…de eléggé összevesztünk,olyasmit tettem amit nem kellet volna.Persze megbántam,de a történteken ez mit sem változtat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:33 am

-Daniel? - meglepődött. - Ömm…hármasban? - nagyot nézett. - Én pedig…- lesütötte a fejét, majd vett egy mély levegőt. - én egyedül. Igazából, van valaki…de eléggé összevesztünk, olyasmit tettem amit nem kellet volna. Persze megbántam, de a történteken ez mit sem változtat. - mondta. - Daniel nem egy másik férfi, hanem a kifiam. - mondtam mosolyogva. - Amúgy ki az a valaki? Szerintem beszéld meg vele. Biztos meg fogja érteni. - mondtam neki, majd megsimogattam a vállát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:42 am

-Az a valaki,Jeremy.De végülis mindegy.-ráztam meg a fejem-Jobbat érdemel nálam.Valakit aki korban is hozzáillik mivel én 17...majdnem 18,ő pedig egy évvel kisebb.Valakit akivel boldogan élheti az életét,úgy,hogy semmi nem marad ki.-erőltettem egy mosolyt az arcomra-Még a gyerek sem,mint ahogy nálatok sem.És gratulálok...de,hogyan?-néztem értetlenkedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:49 am

- Az a valaki, Jeremy. De végülis mindegy. - megrázta a fejét. - Jobbat érdemel nálam. Valakit aki korban is hozzáillik mivel én 17...majdnem 18, ő pedig egy évvel kisebb. Valakit akivel boldogan élheti az életét, úgy, hogy semmi nem marad ki. - mosolyt erőltetett az arcára. - Még a gyerek sem, mint ahogy nálatok sem. És gratulálok...de, hogyan? - néztett értetlenkedve. - Jeremy még fiatal. Amúgy mióta vagy 17? - kérdeztem kíváncsian. - És köszönöm. Amúgy ugye a vámpírok nem tudnak nemzeni, de az ősiek igen. És én teherbe estem Elijahtól, majd született egy gyönyörű kisfiam. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 6:59 am

-Amúgy mióta vagy 17? –mindig megmosolyogtat,ez a kérdés.Olyan furán hangzik,mivel ha valaki 17 akkor 17 eve.
-Pontosan 1599-től.Ami azt jelenti,hogy 413 éve.Dehát,amikor legutóbb a bulin,találkoztunk…akkor is terhes voltál?És megis hogyan zajlott le ez az egész ilyen gyorsan,meg…akkor ő végülis mi?Vámpir,vagy ember?-amikor ezt a szót kimondtam,elkapott az érzés,hogy eszembejutott a vér.A szemfogaim kinőttek,de gyorsan felálltam Vicky mellől,és mély levegőt vettem.Lassan megnyugodtam.-Bocsánat,csak…Kezdek éhes lenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:09 am

- Pontosan 1599-től. Ami azt jelenti, hogy 413 éve. Tehát, amikor legutóbb a bulin, találkoztunk…akkor is terhes voltál? És megis hogyan zajlott le ez az egész ilyen gyorsan, meg…akkor ő végülis mi? Vámpir, vagy ember? - gyorsan felállt mellőlem, és mély levegőt vett. Lassan megnyugodott. - Bocsánat,csak…Kezdek éhes lenni. - mondta. - Jó idős vagy de nem annyira mint Elijah. - mondtam nevetve. - Igen már akkor is terhes voltam, bár akkor még nem tudtam róla. Gyorsan nő a pici. ilyen kicsi korban nem igazán lehet megállapítani, de a kettő között. Vámpír és ember. És szereti a vért. Semmi gond. Elvileg van itthon tasak kérsz? - kérdeztem, majd bementem és elcsentem egyet Elijah készletéből. Majd valahogy visszaszolgáltatom neki. Visszamentem Annához, majd átnyújtottam neki. Tessék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:19 am

Bement,és egy tasak vérrel a kezében jot ki újra.Majd felém nyújtotta.
-Köszönöm,mondtam s elvettem tőle.Az utcának hátat forditva inni kezdtem.Igazság szerint nem igen laktam jól tőle,de az éhségem csillapitotta.
Megnyugodva,ültem vissza Vick mellé.
-És mesélj még.Mi történt veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 1:36 am

- Köszönöm. - mondta s elvette tőlem. Az utcának hátat forditva inni kezdte a vért. Megnyugodva visszaült mellém. - És mesélj még. Mi történt veled? - kérdezte. - Jobban nézel ki. - mondtam mosolyogva. - Nem sok. Az időm nagy részét Elijahval és Daniellel töltöm. Amúgy hova indultál? Sétálni vagy vadászni, mert akkor nem tartalak fel, menny nyugodtan vadászni. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 2:47 am

-Igazából,igen vadászni indultam,és hogy őszinte legyek ettől nem igen laktam jól.Úgyhogy,azt hiszem megyek,igy több időt tölthetsz a kis Daniellel,és Elijahval.-mondtam mosolyogva,majd felálltam a lépcsőről.Megöleltem Vickyt.
-Szia,és minden jót.Majd biztos találkozunk még.-köszöntem el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 2:52 am

- Igazából, igen vadászni indultam, és hogy őszinte legyek ettől nem igen laktam jól. Úgyhogy, azt hiszem megyek, igy több időt tölthetsz a kis Daniellel, és Elijahval. - mondta mosolyogva, majd felállt a lépcsőről. Megölelt. - Szia, és minden jót. Majd biztos találkozunk még. - köszöntem el. - Szia. - köszöntem el én is. Miután Anna elment bementem a házba, majd felmentem Elijah után a szobába.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 2:15 am

Mikor odaértem Vickyék házához Klaus már ott volt.
-Szia-mondtam széles mosollyal és megpusziltam a száján.-Nézd mit vettem Danielnek-mutattam az ajándékzacskó tartalmára,amiben egy éneklő plüssmaci volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 3:16 am

-Szia-mondtam széles mosollyal és megpuszilt.-Nézd mit vettem Danielnek-mutatta az ajándékzacskó tartalmára,amiben egy éneklő plüssmaci volt.-Az jó, attól féltem ugyan olyat veszünk majd.- Mutattam a zacskóra, amiben egy kék csörgő volt. Becsengettem a házba.Kis idő múlva Vicky nyitott ajtót.-Szia, jöttünk babaköszöntőzni.-Mondtam megrázva a zacskót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 8:15 am

Anna után mentem. - Merre mész? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 8:19 am

-Haza.De nem lenne jobb ötlet Vickyvel maradnod? Persze ezzel nem lekoptatni szeretnélek-mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 8:27 am

-Haza.De nem lenne jobb ötlet Vickyvel maradnod? Persze ezzel nem lekoptatni szeretnélek-mosolyodott el.
- Gondolom nem tartod jó ötletnek ha megtámadnám. Mehetek veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 7:59 am

Feljöttem a teraszra Daniellel, és várjuk a csajokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:04 am

Elijah kiment a teraszra Danielhez én pedig utánuk mentem egy pokróccal. Leültem a lépcsőre, majd betakartam magam. Jó volt nézni Elijaht és Danielt és közbe érezni a picit a hasamban. - Elijah, úgy mocorog a pici, mintha focit játszana. - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:11 am

Kijött utánunk Vicky, leült a lépcsőre és betakaródzott. - Elijah, úgy mocorog a pici, mintha focit játszana. - mondtam nevetve. És ekkor megérkezett  Kath és Dean.


A hozzászólást Elijah Mikaelson(Zsanett) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 27, 2013 8:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:41 am

Gyorsan Vicky-ékhez értünk, ők kinn ültek a teraszon. Ott vártak ránk, de nem csak Vicky és Daniel volt ott hanem Elijah is, boldog család képét láttam magam előtt. Dean-nel kézen fogva eléjük értünk, nem is tudtam nagyon takarni a hasam.
- Sziasztok! - köszöntünk oda boldogan. Leültem Vicky mellé a lépcsőre és átöleltem finoman, nehogy összeroppantsam emberi testét, mellém telepedett Dean, átkarolta a kerekedő hasam.
- Szia Daniel! Napról napra egyre nagyobb vagy, lassan már felnőtté válsz. - simogattam meg kicsi buksiját. - Elijah nagyon régen találkoztunk, remélem most nem fogod megbántani Vickyt! - néztem rá kicsit mérgesen, majd elnevettem magam.
- Egy meglepetésem van, vagyis úgy mondd jó hír. - néztem rá kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:47 am

Deannel kézen fogva jöttek és Kathnek gömbölyödő pocakja volt. - Sziasztok! - köszöntek boldogan. Leült mellém a lépcsőre és átölelt finoman, nehogy összeroppantson, mellé telepedett Dean, átkarolta a kerekedő hasát. - Szia Daniel! Napról napra egyre nagyobb vagy, lassan már felnőtté válsz. - simogatta meg kicsi buksiját. - Elijah nagyon régen találkoztunk, remélem most nem fogod megbántani Vickyt! - nézett rá kicsit mérgesen, majd elnevette magát.
- Egy meglepetésem van, vagyis úgy mondd jó hír. - nézett rám kedvesen. Elijah is leült mellém és kezét finoman a hasamra tette. - Megnyugtatlak, Elijah nem fog többet bántani.- mondtam mosolyogva, majd adtam Elijah arcára egy puszit. Aztán egyszerre mondtuk ki, hogy "Terhes vagyok!"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 8:57 am

Kath és Dean leültek Vicky mellé - Elijah nagyon régen találkoztunk, remélem most nem fogod megbántani Vickyt! - nézett rá mkicsit mérgesen, majd elnevette magát Kath. - Egy meglepetésem van, vagyis úgy mondd jó hír. - nézett Vickyre kedvesen. Én is leülten melléjük és finoman Vicky hasára tettem a kezem. - Megnyugtatlak, Elijah nem fog többet bántani.- mondta mosolyogva, majd a kaptam az arcomra egy puszit. Aztán egyszerre mondták ki, hogy "Terhes vagyok!". Deannal egymásra néztünk elmosolyodtunk, aztán odajött hozzánk a kis Daniel, és megkérdezte - Apa, mit jelent, hogy terhes vagyok? Erre nem igazán tudtam választ adni, átadtam a hölgyeknek a lehetőséget - Kisfiam ezt csak a lányok tudják elmagyarázni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 9:09 am

- Megnyugtatlak, Elijah nem fog többet bántani.- mondta Vicky mosolyogva. Aztán egyszerre mondtuk ki, hogy "Terhes vagyok!". Deannal és ELijah egymásra néztek és elmosolyodtak, aztán odajött hozzánk a kis Daniel, és megkérdezte. - Apa, mit jelent, hogy terhes vagyok? Kisfiam ezt csak a lányok tudják elmagyarázni.
- Gratulálok Vicky, köszi Elijah! - megöleltem barátnőm és rá néztem a párjára, kissé mérgesebben.
- Daniel drágám, az, hogy terhes azt jelenti, hogy az én pocakomban és anyukádéban is egy-egy kisbaba növekszik. Lesz egy kistestvéred. - néztem rá mosolyogva. - Gyere add a kezed. - megfogtam a kis kezecskéjét és a hasamra tettem. - Érzed, ahogy rúg? - kérdeztem tőle. Közben Vicky-re néztem ugyan olyan boldogak voltunk. - Ti tudjátok már a nemét? - kérdeztem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz              - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: