Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 6:37 am

- Elijah miatt nincs értelme aggódnod. - mondtam, s küldött egy biztató mosolyt. - Vele úgysem mernek szembeszegülni....vagy ha mégis úgyis vesztenek. És mi meg, csak...elkezdtünk jobban nyitni egymás felé. Meg tudunk beszélni egymással dolgokat. Bízunk egymásban. - mondta, s hátranézett. - Főleg mióta Elijah segített nekem megszerezni a boszorkányt, amire szükségem volt, a kripta felnyitásához. Megérted ugye? - kérdezte. Bólintottam. - Milyen kripta? - kérdeztem érdeklődve, miközben odamentem Elijahhoz és magamhoz öleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 7:01 am

-A kripta ahová anyám van bezárva.Mivel ő is vámpir.De nem szeretnék róla sokat beszélni,remélem majd sikerül megismernetek,persze csak akkor ha.....
-Ha?-kérdezte valamelyikük.
-...ha ezek után még lesz kedve ebben a városban maradni.Remélem igy lesz.
Kis lépteket hallottam a hátam mögül,s ekkor megfordultam.Egy 3-4 éves kisfiú állt ott.Szememmel nyomon követtem.Vickyékhez ment.Sokkolva néztem végig ezt a jelenetet.
-Ő?!....ő Daniel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 7:16 am

- A kripta ahová anyám van bezárva. Mivel ő is vámpír. De nem szeretnék róla sokat beszélni, remélem majd sikerül megismernetek, persze csak akkor ha..... - nem fejezte be. - Ha? - kérdezte Elijah. Én nekidőltem a mellkasának és hallgattam amit Anna mond. - ...ha ezek után még lesz kedve ebben a városban maradni. Remélem így lesz. - mondta. Daniel kijött a konyhából. Anna megfordult.
Szemével nyomon követte. Hozzánk jött. Sokkolva nézte végig ezt a jelenetet. - Ő?! ....ő Daniel? - kérdezte dadogva. - Igen, ő Daniel. Gyorsan nő, mivel félig vámpír félig ember. - mondtam mosolyogva, majd megsimogattam a kisfiam fejét. Elijah felvette.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 7:42 am

Igen.-mondta majd Elijah felkapta az ölébe.Én odamentem mellé s megsimogattam Daniel arcát.
-Te aztán jó gyorsan nősz ugye?-láttam ahogy kicsit meg van lepődve.
-Jaj,most gonosznak nézel ugye?Be sem mutatkoztam.Szia.Anna vagyok.Anyu és apu barátja.-kezet nyújtottam felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 7:54 am

Anna odajött mellénk és megsimogatta Daniel arcát.- Te aztán jó gyorsan nősz ugye? - kérdezte. Daniel kicsit meg volt lepődve. - Jaj, most gonosznak nézel ugye? Be sem mutatkoztam. Szia. Anna vagyok. Anyu és apu barátja. - mondta és kezet nyújtott felé. Daniel rám nézett. Rá mosolyogtam. Daniel megfogta Anna kezét. Az én nevem Daniel. - mondta, majd nekidőlt Elijah mellkasának. - Álmos vagy? - kérdeztem mosolyogva, de ő csak megrázta a fejét. - Lassan el kell kezdeni tanítani neki dolgokat, nem gondolod Elijah? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 2:47 am

- Például miket? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 6:48 am

- Például miket? - kérdezte Elijah. - Írni, olvasni. Emberi és vámpír dolgokat, mert gondolom a vámpírok nem maguktól tanulják meg ezeket. És iskolába nem lehet vinni, mivel gyorsan nő, így hamar szemet szúrna az embereknek és én nem akarom hogy bármi baja legyen. - mondtam sóhajtva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 6:52 am

-Ha ilyen gyorsan nő hamarosan eléri a mi korosztályunkat.Tényleg....vajon,hol lesz a korhatár,vagy mi? Hamarosan már barátnője is lesz.Képzeljétek,hogy milyen meglepődött lesz a lány,ha látja,hogy milyen fiatal szülei vannak Danielnek....-láttam,hogy elég furán néznek-Talán kicsit előreszaladtam?-néztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 9:12 am

- Talán... egy... kicsit. Remélem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 2:07 am

- Ha ilyen gyorsan nő hamarosan eléri a mi korosztályunkat. Tényleg....vajon, hol lesz a korhatár, vagy mi? Hamarosan már barátnője is lesz. Képzeljétek, hogy milyen meglepődött lesz a lány, ha látja, hogy milyen fiatal szülei vannak Danielnek....- elég furán néztünk. - Talán kicsit előreszaladtam? - nézett mosolyogva. - Talán... egy... kicsit. Remélem. - mondta Elijah. Elmosolyodtam. Elképzeltem Danielt felnőttként. Könnybe lábadt a szemem. - Bármi is fog történni, ő mindig az én pici fiam marad. - mondtam könnyes szemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 2:57 am

Vicky elmosolyodott.Láttam, hogy könnybe lábadt a szeme. - Bármi is fog történni, ő mindig az én pici fiam marad. - mondta könnyes szemmel. Áttettem az egyik kezemre Danielt és magamhoz húztam Vickyt.
- Nem fog semmi történni vele. Előbb megvédi magát, mint hogy baj érje. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
18 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: