Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:55 am

Miután megkérdeztem April, udvariasan válaszolt - Nem kérek semmit, köszönöm. - majd kivette a telefonját a zsebéből. - Elnézést. - elkezdett pötyögni valamit. Biztos sms-t ír. - Csak Kath volt. Amikor indultunk hozzátok, akkor is ő hívott, hogy talál lakást. Azért mentem el. Nem baj ha ő is csatlakozik? - mondta miután befejezte a telefonásást. - Nem baj csak nyugodtan! - válaszoltam mosolyra húzva számat. Egyszer csak megszólalt a csengő. Odamentem és kinyitottam az ajtót. Bonni állt az ajtó előtt. - Szia Bonnie! Mi újság veled? Jól vagy? - nem tudtam többet mondani, mert könnybe lábadt a szemem, majd a nyakába borultam. Nagyon hiányzott már mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:06 am

Vicky ajtót nyitott. Hihetetlen, hogy az ember mennyire meg tud változni ilyen kevés idő alatt. Sokkal szebbnek tűnik most, mint mikor utoljára láttam. És sokkal szeretet teljesebbnek is...nem hittem volna, hogy ennyire megörül majd a látogatásomnak. - Szia Bonnie! Mi újság veled? Jól vagy? -mondta majd, könnyek zuhantak szeméből majd szorosan megölelt amit én is viszonoztam, amilyen erősen tudtam és a könnyek se maradhattak el. -Oh, Vicky úgy hiányoztál! Jól vagyok...most már sokkal jobban.-eltávolodtunk egymástól, majd körbenéztem. Vendégei voltak. -Zavarok?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:13 am

Bonnie is viszonozta az ölelést. - Oh, Vicky úgy hiányoztál! Jól vagyok...most már sokkal jobban. - az ő szeme is könnybe lábadt. Eltávolodtunk egymástól. Meglátta Carolinet és Aprilt. - Zavarok? - kérdezte. - Nem zavarsz, gyere csak be! - mondtam neki, majd beljebb engedtem és becsuktam az ajtót. - Bonnie, ő itt April. Új lakó. - mutattam be Bonnienak Aprilt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:21 am

Betessékelt a házba majd bemutatta az új barátnőjét, Aprilt: - Bonnie, ő itt April. Új lakó. -Helló. Bonnie vagyok. Mikor megfogtam a kezét irtózatosan furcsa érzés tört rám. A furcsa alatt érthetem azt is, hogy rossz. Nem tudom de nekem nem stimmel ez a csaj. Ez az érzés is az erőm egy része? Ha igen, akkor nem bántam meg, hogy kimozdultam, legalább a barátkozás mellett az erőm is megtudom tapasztalni. Kicsit azért rosszul lettem ettől az ismerkedéstől. Mit hozhat még a mai nap?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:24 am

Oda értem a Donovan házhoz és megnyomtam a csengőt vártam pár percet, mire megjelent az ajtóban April és egy barna hajú és szemű lány. Gondolom ő volt Vicky. Próbáltam kedvesen mosolyogni, de szerintem feltűnt nekik a hasonlóság köztem és Elena között sajnos. - Szia Elena. Azt hittem nem tudsz jönni, mert valami közbe jött. - mondta a barna hajú lány. Pont megszólaltam volna amikor April a segítségemre sietett. - Vicky, ő nem Elena, hanem a barátnőm Katherine. Katherine ő itt Vicky akiről már meséltem neked. - mondta kedveskedve. - Szia örülök, hogy megismerhettelek. - mondtam behízelgően. Bár ő ezt nem vette észre hiszen csak egy ember, én meg egy vámpír aki egy szerepet játszik. Vártam a bebocsájtásra, April arrébb ment. - Oh, bocsánat milyen udvariatlan vagyok. Gyere beljebb ne az ajtóban beszélgessünk Katherine. - mondta Vicky
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:32 am

- Helló, Bonnie vagyok. - üdvözölte Aprilt, majd kezet fogtak. Bonnie arca furcsa lett, mintha rémet látott volna. Újra megszólalt a csengő. Mikor kinyitottam Elena állt ott. - Szia Elena. Azt hittem nem tudsz jönni, mert valami közbe jött. - mondtam mosolyra húzva a számat. April mellettem szólalt meg. - Vicky, ő nem Elena, hanem a barátnőm Katherine. Katherine ő itt Vicky akiről már meséltem neked. - Katherine nagyon hasonlított Elenára. Ez furcsa. - gondoltam. Majd megszólaltam. - Oh, bocsánat milyen udvariatlan vagyok. Gyere beljebb ne az ajtóban beszélgessünk Katherine. - Beengedtem őt is. Most már rengetegen voltunk. Én, Caroline, Bonnie, April és Katherine. - Katherine hozhatok valamit inni? - kérdeztem udvariasan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:34 am

Még egy vendége érkezett Vickynek: Katherine. Iszonyatos, hogy milyen sokban hasonlít Elenára. De az ő jelenlétével egyre rosszabbul kezdtem érezni magam, így jobbnak láttam ha távozok a társaságukból.
-Vicky...én azt hiszem inkább haza megyek és visszajövök amikor egyedül lehetünk. Jó lenne ha beszélgethetnénk, de most úgyse menne. Majd hívj amikor ráérsz.-azzal megöleltem és távoztam, de ez a furcsa érzés még mindig nem távozott belőlem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 7:42 am

- Beengedett végre. Eléggé sokan voltunk abban a kicsi házban. - Katherine hozhatok valamit inni? - kérdezte udvariasan. - Köszönöm nem kérek semmit, hacsak nincs egy kis whisky-d. - mondtam nagy vigyorral az arcomon. Láttam kicsit meglepődött a lány. De elment a konyhába így én a többiekkel maradtam. - Sziasztok, a nevem Katherine! Tudom eléggé hasonlítok a barátnőtökre Elenára, de a látszat csal. - Szia az én nevem Caroline. - kezet nyújtott nekem egy mosoly közepette. Volt egy másik lány aki nagyon furcsa volt, ő el is ment sajnos. Pedig kíváncsi lettem volna a nevére és az ízére is. Mik járnak a fejemben, nem szabadna ilyenekre gondolnom. Leültünk Aprillel egy kanapéra és tovább beszélgettünk, az tényleg egy csajos estének tűnt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 8:10 am

Hirtelen megérkezett Bonnie,akit már nagyon rég láttam,de sajnos el is ment amikor megjelent Katherine,aki teljesen úgy nézett ki mint Elena.Mintha ikrek lennének úgy hasonlítanak.Elég sokan lettünk abban a kis szobában,nem is csodálkozom,hogy Bonnie elment,ő csak a barátnőjére Vickyre vágyott,helyette pedig kapott még két idegen csajt,és engem,akivel nem beszélt.Megromlott mostanában a kapcsolatom Bonnie-val,olyat mondtam neki,amit már megbántam,de most,hogy újra láttam rájöttem,hogy szüksége lehet még egy barátra.És az igazat megvallva nekem is rá.Eközben Vicky kiment a konyhába és hozott valamit inni Katherine -nek.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 8:51 am

Bocsássatok meg, de nekem most mennem kell. Sajnálom,majd legközelebb remélem bepótoljuk ezt a bulit. Mondjátok meg Vicky-nek hogy már nem kell az a whisky, és köszönöm a vendég látást, majd még benézek máskor. De nekem most mindenképpen mennem kell. -Sziasztok. Mondtam és elindultam ki az ajtóm a hátam mögül még vissza néztem Aprilre és egyetlen szót artikuláltam neki: "Damon" ezt senki más nem látta csak ő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 8:26 pm

Miuztán Katherine is megérkezett, láttam Bonnien hogy zavarja ez a sok ember. - -Vicky...én azt hiszem inkább haza megyek és visszajövök amikor egyedül lehetünk. Jó lenne ha beszélgethetnénk, de most úgyse menne. Majd hívj amikor ráérsz. - majd megölelt és távozott. Eközben Katherine válaszolt. - Köszönöm nem kérek semmit, hacsak nincs egy kis whisky-d. - kicsit furcsán néztem rá, hisz én nem iszom alkoholt. Aztán kimentem a konyhába és ott hagytam őket ismerkedni. Mikor visszaértem és közölni akartam Katherinenek, hogy sajnálom de nincs whiskym, nem volt sehol. - Hol van Katherine? - kérdeztem meglepődve. - Köszöni a vendég látást, de most el kellett neki mennie. - mondta April. Így már csak hárman maradtunk. Sokáig beszélgettünk. Először Caroline ment el majd pedig April. Miután egyedül maradtam, elpakoltam és felmentem a szobámba hátha tudok végre aludni. Sikerült.

Lezárva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:33 pm

Miután Elijahval megérkeztünk a házam vagyis a házunk elé, kinyitottam az ajtót és beléptem. - Ez itt a nappali, az időm nagy részét itt szoktam tölteni. - mutattam körbe a nappaliban. Elijah az ajtó előtt állt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:39 pm

Tényleg nem lakott messze. Kinyitotta az ajtót és bement.
- Ez itt a nappali, az időm nagy részét itt szoktam tölteni. – mondta, de nem hívott be így csak álltam az ajtaja előtt. Miért kell egyátalán ennek az idióta behívásos dolognak lennie?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:52 pm

Miközben körbemutattam a nappaliban, észrevettem, hogy Elijah ott áll az ajtóban és nem jön be. Talán ez egy szokás? Nem lép be a házba, míg a gazdája nem engedélyezi. gondoltam. odamentem az ajtóhoz. - Elijah nem jössz be? Gyere be nyugodtan! - mondtam, hátha így már be mer lépni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:58 pm

Miközben körbemutatott a nappaliban, kicsit későn esett le neki, hogy én ott állok az ajtóban és nem megyek be. Odajöt az ajtóhoz. - Elijah nem jössz be? Gyere be nyugodtan! – mondta ezért már semmi akadálya nem volt annak, hogy bemenjek.
- Bocsánat csak engem úgy neveltek, hogy addig ne menjek be valaki házába, míg be nem hív. Tudom hülyén hangzik de régimódi családban nevelkedtem. – ha tudná, hogy mennyire. Bementem és körülnéztem – Szép ház. – mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:08 pm

Miután belépett a házba bocsánatot kért. - Bocsánat csak engem úgy neveltek, hogy addig ne menjek be valaki házába, míg be nem hív. Tudom hülyén hangzik de régimódi családban nevelkedtem. Szép ház. - mosolyogva válaszoltam neki. - Semmi gond. És egyáltalán nem hangzik hülyén, sőt tisztelem az ilyen embereket. És köszönöm. - majd elindultam a konyha felé. Az ajtó előtt megálltam. - Kérsz valamit inni? Az étkezésről én fogok gondoskodni, szeretek főzni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:36 pm

Semmi gond. És egyáltalán nem hangzik hülyén, sőt tisztelem az ilyen embereket. És köszönöm. – mondta majd elment valamerre de az ajtó előtt megállt. - Kérsz valamit inni? Az étkezésről én fogok gondoskodni, szeretek főzni.
- Az jó mert én nagyjából még egy rántottát sem tudok csinálni. Whisky-d van?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:42 pm

- Az jó mert én nagyjából még egy rántottát sem tudok csinálni. Whisky-d van? - kérdezte tőlem. Én csak mosolyogtam a rántottás megjegyzésén. - Igen most már van. - elmentem a konyhába, és pár másodperc múlva két pohárral és egy whiskys üveggel tértem vissza. - Itt is van. - letettem a poharat az asztalra és töltöttem mindkettőnknek. - kérlek ne mondd el senkinek, hogy én is iszom, tudod elvileg nekem nem szabad.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:49 pm

Ő csak mosolyogtam a rántottás megjegyzésemen pedig komolyan mondtam. - Igen most már van. - elment a konyhába, és pár másodperc múlva két pohárral és egy whiskys üveggel tért vissza. - Itt is van. - letette a poharat az asztalra és töltött mindkettőnknek. - kérlek ne mondd el senkinek, hogy én is iszom, tudod elvileg nekem nem szabad. - erre kérdőn felhúztam az egyik szemöldököm.
- Hogy-hogy nem szabadna innod és hogy értetted, hogy 'igen most már van'?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:58 pm

Mikor azt mondtam, hogy most már van, kérdőn nézett rám. Felhúzta az egyik szemöldökét. - Hogy-hogy nem szabadna innod és hogy értetted, hogy 'igen most már van'? - kicsit félve válaszoltam. - Tudod még nem töltöttem be a 18-at és régebben gyógyszert is szedtem amikor elhagyott a családom így elvileg nekem nem szabad,de nem érdekel. És azért van már whiskym, mert múltkor itt volt Katherine és April is és ők is azt kértek, de nem tudtam nekik adni, mert nem volt. Így most szereztem be. - mondtam egy mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:04 am

Kicsit félve válaszolt. - Tudod még nem töltöttem be a 18-at és régebben gyógyszert is szedtem amikor elhagyott a családom így elvileg nekem nem szabad,de nem érdekel. És azért van már whiskym, mert múltkor itt volt Katherine és April is és ők is azt kértek, de nem tudtam nekik adni, mert nem volt. Így most szereztem be. - mondta egy mosollyal az arcán.
- Hát igen Katherine - nevettem. - Ő mindig is szerette az italokat. De emiatt ne hidd azt, hogy egy alkoholista. Csak... Nem tudom. - mondtam még mindig nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:09 am

- Hát igen Katherine. Ő mindig is szerette az italokat. De emiatt ne hidd azt, hogy egy alkoholista. Csak... Nem tudom. - mondta nevetve. úgy tűnt nagyon kedveli Katherinet. - Eszem ágában sem volt azt gondolni, hogy alkoholista, bár múltkor elég furcsán viselkedett. Kérdezhetek valamit?- mondtam kicsit félve, bár egyre jobban megbíztam benne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:12 am

- Eszem ágában sem volt azt gondolni, hogy alkoholista, bár múltkor elég furcsán viselkedett. Kérdezhetek valamit?- kérdezte kicsit félve.
- Persze. - válaszoltam egy biztató mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:16 am

- Persze. - mondta egy biztató mosoly kíséretében. - Múltkor véletlen hallottam amikor Aprillel valami Klausról meg átváltozásról beszéltetek. Az a Klaus a te testvéred? - kérdeztem tőle és figyelmesen figyeltem a reakcióját. - Remélem nem gond, hogy megkérdeztem, nem muszáj válaszolnod. - vágtam rá neki rögtön. Kínosan éreztem magam amiért megkérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:22 am

- Múltkor véletlen hallottam amikor Aprillel valami Klausról meg átváltozásról beszéltetek. Az a Klaus a te testvéred? - kérdezte - Remélem nem gond, hogy megkérdeztem, nem muszáj válaszolnod. - vágta rá rögtön. Látzott, hogy kínosan érzi magát.
- Nem gond, hogy megkérded. Igen, Klaus a testvérem. Csak azért jöttem ebbe a városba mert Klaus Stefant választotta és nem a családját. - mondram kissé szomorkásan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
2 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: