Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 5:06 am

- Akkor ott lesz valószínű. Mindig is neveletlen volt. Felsuhant utánam a szobámba.
-Ne segítsek keresni? - kérdezte kedvesen. - A hűtőben van tasakos vér, még a Salvatore házból loptam. - vigyorodott el. - Az alkohollal kapcsolatban meg majd segítek. - kacsintott rám miközben már ketten túrtuk a szekrényeimet.
A ruhákat az ágyamra raktam. Az üvegajtót behúztam. Teljesen el is felejtettem, hogy nyitva hagytam. Ha bejön valami madár vagy állat esetleg esni kell az eső... Huuh... majd lesuhantunk a konyhába.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 5:22 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 9:48 am

Mikor elfogytak a kések egy pillanatra megálltam körbenézni mit vághatnék mihez. Ezt kihasználva leugrott a pultról, megfogott és finom ledobott a kanapéra.
- Nyugi!! - szólt rám.

- Jól, van már nyugodt vagyok. De többet nem akarom látni azt az idióta,nagyképű, kétszínű dögöt. - kiabáltam. Miközben felvettem egy vodkás üveget és ki ittam a tartalmát. Megint beírtam egy számot a telefonomba és feltárcsáztam. - Igen szeretnék kérni 10et belőlük. A helyesebbik fajtából. Igen. Mikorra tudnának ide érni? 5 perc? Remek és köszönöm. - majd leraktam a telefont egy széles mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:14 am

- Jól, van már nyugodt vagyok. De többet nem akarom látni azt az idióta,nagyképű, kétszínű dögöt. - kiabálta. Miközben
felvett egy vodkás üveget és kiitta a tartalmát. Megint
beírt egy számot a telefonba és feltárcsázta. - Igen
szeretnék kérni 10et belőlük. A helyesebbik fajtából. Igen.
Mikorra tudnának ide érni? 5 perc? Remek és köszönöm. - monda majd lerakta és vigyorogni.kezdett.
- Felajánlottam volna, hogy hozok egy szinoníma szótárt, de jobbanb érdekel, hogy kit hívtál.
- Öt perc - mondta nyugodtan és egy láda whisky-vel tért vissza és pár üveg koktéllal a kedvemért. Kb. öt perc múlva csengettek. Tíz jóképû pasi állt az ajtóba. Elismerôen Kath-re néztem és beengedtem a srácokat. Végig mosolyogtak majd végigmértek minket. Most jutott eszembe, hogy a bulis ruha van rajtunk. Most belegondoltam vajon mire gondolnak. "Két szexi csaj feketèben és vörösben." Ilyenkor szerintem szeretik a munkájukat.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:50 am

- Felajánlottam volna, hogy hozok egy szinoníma szótárt, de jobbanb érdekel, hogy kit hívtál.
- Öt perc - mondtam nyugodtan és egy láda whisky-vel tértem vissza és pár üveg koktéllal a kedvéért. Kb. öt perc múlva csengettek. Tíz jóképû pasi állt az ajtóba. Elismerően rám nézett és beengedte a srácokat. Végig mosolyogtak majd végigmértek minket.

Mindet megigéztem kettő kivételével. Az egyik annyira hasonlított Kol-re és April annyira bámulta, nem volt szívem őt is bábá tenni.
- Most vagy a pia beszél belőlem vagy.... - kérdezte volna April, de közbe szóltam.
- Élj a mának ne bánd a múltat! - mondtam neki egy kacsintás közepette és a fiú felé intette. April intett egyet a kezével, kövesse őt kicsit arébb. Remélem jól fognak szórakozni. A többieket megigéztem, kivéve egyet. Egy nagyon jóképű ember, sötét barna hajjal és gyönyörű kék szemekkel. Úgy döntöttem belőle nem is fogok inni bármilyen nagy a kísértés. Oda nyújtottam neki egy üveg whisky-t.
- Az eredeti nevem Katerina Petrova, de váltottam így Katherine Pierce lettem. De itt mindenki csak Katherine Petter-nek hív. Vagyis inkább Kath-nek. - mondtam rá vigyorogva. Amúgy téged hogy hívnak? - kérdeztem érdeklődve.
- A nevem Dean Winchester. - mondta azon a sexy mély izgató hangján.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 11:17 am

Kath 10-bôl nyolcat megigèzett. Az egyik annyira hasonlított Kol-ra és nem hittem a szememnek. De ember volt. Ô volt az egyik akit Kath nem igézett meg
- Most vagy a pia beszél belőlem vagy.... - kérdeztem volna,
de közbe szólt Kath.
- Élj a mának ne bánd a múltat! - mondta egy kacsintás
közepette és a fiú felé intette. Intett egyet a kezemmel, hogy
kövessen. A lépcsôfordulónál megállítottam. A szemébe néztem. Amit lenn látni vagy hallani fogsz az ne izgasson. Feletsd el. Pislogtam egyet. Bármennyire is akarom nem fogok belôle inni.
Egy sötét barna hajjal és szép kék szemü fiú volt Kath választása. Tényleg bejött neki. Oda nyújtott neki egy üveg whisky-t.
- Az eredeti nevem Katerina Petrova, de váltottam így Katherine Pierce lettem. De itt mindenki csak Katherine Petter-nek hív. Vagyis inkább Kath-nek. - mondta rá vigyorogva. Amúgy téged hogy hívnak? - kérdezte érdeklődve.
- A nevem Dean Winchester. - mondta.
Visszamentünk. Én elkezdtem 1-2 fiút megcsapolni.
- Szia! April vagyok! - mosolyogtam - Hogy hívnak?
- Scott Horea - mondta mosolyogva. Elkezdtünk csókolózni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:39 pm

- Akkor szia Kath. Engem hívj csak Deannek.
- Oké. - mondta a lány.
Ekkor arra gondoltam, hogy milyen csodás is ez a lány, de vámpír, nekem pedig rá kell vadásznom. Amúgy is, minek nekem bárki is? Ez a lány is csak egy szélhámos. Bár még ki kell találnom, hogy hogyan öljem meg, mivel elég erősnek látszik, azt hiszem nem lesz nagy ügy, öltem már meg veszélyesebb "dögöket" is.
- Nem akarsz inni valamit? - kérdeztem a lányt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:53 pm

- Szia! April vagyok! - mosolygott - Hogy hívnak?
- Scott Horea - mondta a Kol hasonmás mosolyogva. Elkezdtek csókolózni.
- Akkor szia Kath. Engem hívj csak Deannek.
- Oké. - mondtam.
- Nem akarsz inni valamit? - kérdezte.
- De ott van egy pár üveg whisky, remélem szereted. Tessék. - oda adtam neki az egyik üveget, a másikat pedig jól meghúztam.
- Bocsáss meg, nem akartam,hogy ezt lásd, de nekem ennem kell. Nem bírom tovább. - a legközelebb lévő fiút megfogta magához szorította és elkezdett inni belőle. Jó sokat ittam belőle mikor abba hagytam újra Deanra néztem. Érdekes egy fickó volt nem kezdett el kiabálni és ijedezni csak merően nézett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 11:11 pm

Csak Kathet néztem, aki éppen kiszívta a vért abból a szegény ártatlan srácból.
- Miért csináltad?
Csodálkoztam, de nem borzadtam el. Nem értettem soha, hogyan nincs bűntudatuk ettől. Csak úgy? Kiszívni valakinek a vérét?
-Jól vagy? - kérdezte tőle.
- Persze. - mondtam. Végülis nem hazudtam, de nem is mondtam igazat. Fogalmam sem volt mit gondoljak. Láttam már vámpírt enni, de ő más volt. Ő mindent máshogy csinált. Nem úgy értem, ahogyan csinálta csak más volt. Nekem nem volt ugyan olyan. Az érzéseim.....furcsák voltak. Vajon mi lehet ez?
- Miért csinálod ezt? Miért kell valakit ártatlanul megölni? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 11:26 pm

-Jól vagy? - kérdeztem tőle.
- Persze. - mondta. Valahogy mégsem hittem neki. Éppen most szívtam ki egy ártatlan ember életét és ő még sokkot sem kapott, egyre érdekesebb.
- Miért csinálod ezt? Miért kell valakit ártatlanul megölni? - kérdezte.
A kérdése meglepett, nem is öltem meg csak megkóstoltam. De egy ember mit is tudhat róla.
- Dean sajnálom hogy ezt láttad. Azért tettem mert veled ellentétben én nem élhetek sajtos hamburgeren. Vérre van szükségem, hogy éljek. Szerintem már rájöttél nem olyan vagyok mint te. Az-az ember pedig nem halt meg csak elájult egy kis vér veszteség miatt. Régen nem öltem már embert. Amúgy vámpír vagyok. - mondtam egy csábító mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 11:56 pm

-Tudom. - mondtam neki, bár biztos meglepődhetett azon, hogy mi az a vámpír. - De meg tudod azt is csinálni, hogy állati véren élsz, vagy éppen a kórházból szerzel. Még mindig többre értékelné az ember, hogy nem ölsz meg senkit, hanem lopsz, mint fordítva. Nem gondoltál még azon, hogy változtatsz a dolgon? Biztos sikerülne.
Nem tudom miért, de nem akartam, hogy meghaljon, vagyis megöljem. valahogy láttam benne, hogy ő jó és meg kell mentenem. Na jó a megmentés kicsit furcsa lenne, mondván, hogy ő az erősebb, de akkor is, muszáj valamit tennem, hogy ne kelljen megölnie senkit. Az neki is jobb lenne és nekem is.
-Nem lenne lelkiismeretfurdalásod. Gondolom van az is sokszor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 12:09 am

-Tudom. De meg tudod azt is csinálni, hogy állati véren élsz, vagy éppen a kórházból szerzel. Még mindig többre értékelné az ember, hogy nem ölsz meg senkit, hanem lopsz, mint fordítva. Nem gondoltál még azon, hogy változtatsz a dolgon? Biztos sikerülne. Nem lenne lelkiismeretfurdalásod. Gondolom van az is sokszor.
Ezt nem hiszem el, egy ember próbál kioktatni mi helyes és mi nem.
- Oké Dean, te akartad, tisztázzunk pár dolgot. Az állati vér nem jó ízű és olyan mint a tofu. Szerintem ha választhatnál te is inkább a hambit ennéd mint a tofut. - közben megfogtam és vámpírgyorsasággal a konyhába cibáltam. Majd kinyitottam neki, tele volt véres zacskókkal. - Van zacsis kajánk, de a meleg vér jobban esik. Az emberek többsége is azt csinálja ha rossz a kedve csokit zabál. Hát tudod nekem ha rossz a kedvem ezt csinálom. Amúgy próbáltam már változtatni rajta és ment is egy darabig. De miért legyek jó ha választhatom a rosszat is? - kérdeztem vissza. Közben vissza vittem a nappaliba és leültünk a kanapéra. - Igazából az elején sokáig volt lelkiismeret furdalásom, de annak már vége. Igazából téged is meg igézhettelek volna mint a többieket és most lehet a te ínycsiklandó véredet szívnám, de mégsem tettem. Itt van a választás amiről beszéltél. - mondtam miközben újra meghúztam a bourbon-os üveget.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 12:18 am

-Miért nem tetted? - kérdeztem tőle, miközben gondolkoztam. - Fel kell áldozni egy-két dolgot. Például a meleg vr, ahogy te hívod. Ha megnézzük a menzás kaja sem volt jó suliidőbe, de megettem. A zacskós se olyan jó, de meg tudnád enni, ha akarnád. Lehet, hogy alig ismerlek, de meg kell, hogy változtassalak, muszáj.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 12:33 am

-Miért nem tetted?Fel kell áldozni egy-két dolgot. Például a meleg vér, ahogy te hívod. Ha megnézzük a menzás kaja sem volt jó suliidőbe, de megettem. A zacskós se olyan jó, de meg tudnád enni, ha akarnád. Lehet, hogy alig ismerlek, de meg kell, hogy változtassalak, muszáj. - mondta komolyan is gondolta.
- Hogy fogsz megváltoztatni, hiszen te csak egy ember vagy!? Akit véletlen nem igéztem meg, mert társaságra vágytam, de tudod mit ha annyira akarod beléd kóstolhatok. - mondtam és közelebb ültem hozzá. A fejem vészesen közeledett a nyakához és megcsapott az a kellemes illat. Az arcom már megváltozott és kinőttek a szemfogaim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 12:47 am

- Mit művelsz? Te azt akarod, hogy még én is megutáljalak? Van egyeltalán bármilyen barátod?
ezen muszáj volt elgondolkoznom. Neki barátja? Hogyan? Aki van, azt is kivégzi, mintha csak egy darab hús lenne. Valóban nem értettem a dolgot. Miért akar engem is megülni?
- Meg akarsz ölni? Akkor kivel fogsz társalogni? Tudod, én is jó társaság vagyok a a magam módján, de ahoz kell egy kis whisky is.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 1:44 am

- Mit művelsz? Te azt akarod, hogy még én is megutáljalak? Van egyeltalán bármilyen barátod? Meg akarsz ölni? Akkor kivel fogsz társalogni? Tudod, én is jó társaság vagyok a a magam módján, de ahhoz kell egy kis whisky is. - kissé kiakadt állapotban mondta mind ezt. Kicsit meglepett a válasza és sértő is volt.
- Ettől megutálnál, komolyan? Mikor még az előbb azt mondtad segíteni akarsz? Ez képmutatás nem? Nem megölni csak megkóstolni akartalak volna. De most már mindegy. - odébb ültem és vissza fogtam magam.
-Igen van barátom több is, de egyik sem ember. Oké ha jó társaság vagy akkor itt van ez - kezébe nyomtam egy whisky-s üveget - mesélj magadról. Mindent tudni akarok. Miért nem menekültél el mikor megtudtad mi vagyok?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 2:51 am

- Azért, mert tudok a vámpírokról. Az most nem számít, hogy honnan, de tudok. De te valahogy más vagy. Arra gondoltam, hogy meg kell, hogy ismerjelek, még akkor is, ha megbánom. Amúgy 33 éves vagyok. Foglalkozásom....történész. - mondtam, és arra gondoltam, hogy így végülis nem hazudok. - Van egy lakásom és egyedül élek benne. Most te jössz, rólad is akarok mindent tudni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 3:30 am

- Azért, mert tudok a vámpírokról. Az most nem számít, hogy honnan, de tudok. De te valahogy más vagy. Arra gondoltam, hogy meg kell, hogy ismerjelek, még akkor is, ha megbánom. Amúgy 33 éves vagyok. Foglalkozásom....történész. Van egy lakásom és egyedül élek benne. Most te jössz, rólad is akarok mindent tudni.
- Nekem számít honnan tudsz rólunk. Ha történész vagy hogy-hogy most ide jöttél ezekkel. - mutattam közbe a többi igézet pasira. - Egy ilyen jóképű férfi hogy-hogy egyedül álló? Ha zavar az egyedül lét költözz ide, az ágyamban van még egy hely. A nevemet már tudod, eredetileg Bulgáriában születtem egy kis faluban. Házasságon kívüli terhesség után elvették a gyermekem. Ezért elmenekültem otthonról és találkoztam az ősi vámpírokkal. Majd vámpír vérrel a szervezetemben felakasztottam magam. Így lettem vámpír. Mikor ide jöttem elsőre akkor változtattam először nevet. Itt megismerkedtem a Salvatore testvérekkel, és mindkettőjüket magamba bolondítottam. Az idősebbik miatt gyötröm magam mivel ő a hasonmásomat Elena Gilbertet választotta, aki sokad iziglen az unokám is. Damon után tértem vissza a városba és most itt élek barátnőmmel Aprillel. A vörös hajú lánnyal aki most éppen fenn van egy emberrel. Aki nagyon hasonlít az ő szerelmére. De elakarom felejteni Damont és Elenát. Segíthetnél ebben is. - mondtam mikor végére értem a történetemnek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:24 am

Egy pillanatra abbahagytunk Scott-tal. Már a szobám ajtaja elôtt voltunk. Rajta nem volt már ing.
- Egy pillanat és folytatjuk - mondtam. Láttam, hogy nyolc srác van megigézve tehetetlenül. Kihúztam az egyik fiókot és kivettem egy kulcsot. Nem tudom honnan volt meg Caroline-n házának a kulccsa. Egy másik fiókból kivettem egy rózsaszín szalagot , ráírtam, hogy: "Tessék jó étvágyat hozzájuk. békeajánlat Klaus miatt. Puszi: Kath és April" majd masnit kötöttem a kulcsra. Az egyik pasi kezébe nyomtam. Megmondtam a cìmet és elmentek.
"Küldtem egy kis ajándékot Caroline-nak" mondtam Kath-nek gondolatba.
- Bárki vagy bármi is ez a srác, jópont, hogy nem Damon! - mondtam halkan magamelé. Viszont elfelejtettem, hogy Kath most ivott. Biztos hallotta. Felsuntam vissza Scott-hoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 9:39 am

- Volt egy gyermeked? Azta...amúgy, köszi, de nem kell az ajánlat. szeretnék otthon lenni, de ha gondolod összefuthatnánk még a közel jövőben. Mit szólsz hozzá?
Bár kételkedtem abban, hogy biztos folytatni akarom e ezt, végül mégis megkértem, hogy találkozzunk.
-Holnap? -érdeklődtem Kathtől.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:10 am

"Küldtem egy kis ajándékot Caroline-nak". - mondta gondolatba.
- Bárki vagy bármi is ez a srác, jópont, hogy nem Damon! - mondta halkan maga elé April.
- Csak nem a többi 8-at? Amúgy köszönöm. Ő tényleg más mint Damon. - mondtam neki vissza gondolatban.
- Volt egy gyermeked? Azta...amúgy, köszi, de nem kell az ajánlat. Szeretnék otthon lenni, de ha gondolod összefuthatnánk még a közel jövőben. Mit szólsz hozzá? Holnap? -érdeklődte tőlem.

- Csak volt, mert ugye én vámpír vagyok, szóval már nem élhet. De hagyjuk is. Jó megértem, akár most is haza mehetsz, nem akarlak itt tartani az akaratod ellenére. Szivesen találkoznék veled, de ha te nem akarsz és csak jóindulatból kérdezted meg, akkor inkább abból nem kérek. Nem szorulok rá más sajnálatára. - mondtam őszintén.
- Nem azért akarok veled találkozni. Egyszerűen vonz benned valami, amit tudnom kell mi az. - mondta Dean maga elé nézve.
- Holnap akkor tökéletes lesz. Háromkor a Heaven-ben, ez egy itteni kávézó. Ha nem bánod, hogy ott találkozzunk. - mondtam neki kedveskedve.
- Jó akkor holnap találkozunk. - mondta, felállt és mielőtt elment volna egy puszit nyomott az arcomra.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 11:28 am

- Hmm nem rossz ötlet, és hozzá eladók megigézése, hogy ne kelljen fizetnünk? - kérdezte tőlem vigyorogva. - Oké fektessük le a szabályokat. Amíg Dean nem jön vissza és nem randizol Kol-al egy szó se essen róla. A randi után pedig csak elmondod mi volt és nem émelyegsz ódákat róla. Már kezdesz az idegeimre menni az áradozással, nagyon hiányzik Dean és vele akarok lenni, de nem lehet, te meg itt ontod magadból a rózsaszín felhőcskéket. Komolyan már lassan undorító lesz. -mondta komolyan. Lassan elkezdtem nevetni. Tényleg ilyen nyálas lennék kivûlrôl.
- Értettem - mondtam katonásan és még szalutáltam is. Ezen nevetni kezdtünk majd elindultunk. Minden létezô boltot bejártunk és szinte kifosztottunk. A végén felvetettem ötletként, hogy hívjunk limót ès úgy menjünk haza, de kettôt mert egy kell a sok táskának. Így is lett. Végignevettük az egészet. Felpróbáltunk lehetetlen ruhákat is. Míg Kath maradt a vörösnél és feketénél én nem csak fekete és fehèr cuccokat vettem hanem színeseket is. Volt köztük neon színû,denevérujjù és az ejtettvállú pólókat is. És a feliratos pólókba is beleszerettem. Kedvenc ruhadarabjaim a kapucnis pulcsik lettek. Persze vettünk elegáns dolgokat meg sok-sok cipôt.
Miután hazaértünk megkérdeztem Kath-et.
- Éhes vagy?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 11:35 am

- Értettem - mondta katonásan és még szalutált is. Ezen nevetni kezdtünk majd elindultunk. Minden létezô boltot bejártunk és szinte kifosztottunk. A végén felvetettem ötletként, hogy hívjunk limót ès úgy menjünk haza, de kettôt mert egy kell a sok táskának. Így is lett. Végignevettük az egészet. Felpróbáltunk lehetetlen ruhákat is. Míg én maradtam a vörösnél és feketénél April nem csak fekete és fehèr cuccokat vett hanem színeseket is. Volt köztük neon színû,denevérujjù és az ejtettvállú pólókat is. És a feliratos pólókba is beleszeretett. Kedvenc ruhadarabjai a kapucnis pulcsik lettek. Persze vettünk elegáns dolgokat meg sok-sok cipôt.
Miután hazaértünk megkérdezte tőlem.
- Éhes vagy?
- Igen, de csak tasakot kérek. Tudod megígértem Dean-nek. - mondtam vigyorogva, de ahogy eszembe jutott el is szomorodtam. Nem tudom mikor jön vissza, de már most hiányzik. Nagyon bele zúghattam, mert így érzek iránta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 11:49 am

- Igen, de csak tasakot kérek. Tudod megígértem
Dean-nek. - mondta vigyorogva, de ahogy eszébe jutott el
is szomorodott.
- Héé! - mondtam bátorítóan - Nyugi! Úgyis visszajön, vagy ha nem, akkor meg ismersz! - vigyorogtam ravaszul - Visszajön. Szeret téged! - mosolyogtam, nem úgy, mint az a ... gondoltam Damon-re. Jéé eszembe jutott a neve. Adtam neki egy zacsi vért és èn is megittam egyet.
- Mondcsak hova akarod tenni azt a sok ruhát? - kérdezte Kath.
- Van elég hely a szekrényembe.
- Nem hiszem..
- Akkor adakozok! Úgyse vásároltam amióta itt vagyunk, kivéve a bulis ruhát. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 11:31 pm

- Héé! - mondta bátorítóan - Nyugi! Úgyis visszajön, vagy ha nem, akkor meg ismersz! - vigyorogott ravaszul - Visszajön. Szeret téged! - mosolygott. Adott egy zacsi vért és ő is megivott egyet.
- Mondcsak hova akarod tenni azt a sok ruhát? - kérdeztem.
- Van elég hely a szekrényembe.
- Nem hiszem..
- Akkor adakozok! Úgyse vásároltam amióta itt vagyunk, kivéve a bulis ruhát. - mondta mosolyogva.

- Adakozhatsz nekem is. - mondtam ravasz vigyorral. - Az én szekrényemben több a hely. De most komolyan kellett ez a vásárlás. - közben leültem a szatyrok közé a kanapéra és levettem a magassarkúm.
- Én most lefekszem egy kicsit. Jóéjt April! - mondtam, a kezeim közé szorítottam a cipőm és pár zacsit, majd felmentem a szobámba. Ott ledobtam a földre a ruhákat és a magassarkúm. Bevetettem magam az ágyba, de sajnos nem tudtam aludni. Damon-on és Dean-on járt az eszem.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: