Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 6:58 am

- Pedig ez olyan kés. - mondta - Nézd, lehet nem az. Lehet, csak valami piacon vagy valahol vette. Vagy rámaradt valami hagyatékként.
- Nem, biztos hogy nem, ő nem olyan hogy holmi piacon vesz kacatokat. Biztos hogy nem hagyaték, nem olyan régi... nézd meg! - mondtam miközben felrohantam a szobámba majd vissza hozzá a késsel együtt. - Akkor inkább elfogadom, hogy vadász és hogy csak játszott velem. És megakar ölni... - az utolsó mondatot alig hallhatóan mondtam. Nem akartam elhinni, hogy képes lenne ilyenre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 7:50 am

- Nem, biztos hogy nem, ő nem olyan hogy holmi piacon vesz kacatokat. Biztos hogy nem hagyaték, nem olyan régi... nézd meg! - mondta miközben felrohant a szobájába majd vissza hozzán a késsel együtt. - Akkor inkább elfogadom, hogy vadász és hogy csak játszott velem. És megakar ölni... - az utolsó mondatot alig hallhatóan mondta. Nagyon letört volt. Én hülye. Minek kellett ezzel elôállnom. De még mindig jobb, mintha Dean letámadja. De van benne valami érdekes.
- Ha meg akarna ölni... mért kért meg rá, hogy szokj át a zacsis vérre? Ès engem még mért nem támadott le? És az is lehet, hogy valamelyik családtagja a vadász és csak biztonságként kapta a kést.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 8:05 am

- Ha meg akarna ölni... mért kért meg rá, hogy szokj át a zacsis vérre? Ès engem még mért nem támadott le? És az is lehet, hogy valamelyik családtagja a vadász és csak biztonságként kapta a kést. - mondta.
- Nem tudom, talán le akar gyengíteni, mielőtt megtenné, és csak azért jön vissza, hogy megtegye. Mert tudta hogy kettőnkkel nem bír el.... Nem hiszem April, akkor nem titkolna valamit annyira előlem és amiatt a valami miatt ment el gondolkozni. De gondolj bele, mikor a szobámban voltunk, eléggé közel egymáshoz, majdnem az ágyban kötöttünk ki... csak ő azt mondta még ne... melyik pasi tud nekem ellen állni? - kérdeztem komolyan tőle. Mindketten tudtuk a választ, egy se, hacsak nincs valami más a dologban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 8:21 am

- Nem tudom, talán le akar gyengíteni, mielőtt megtenné, és csak azért jön vissza, hogy megtegye. Mert tudta hogy kettőnkkel nem bír el.... Nem hiszem April, akkor nem titkolna valamit annyira előlem és amiatt a valami miatt ment el gondolkozni. De gondolj bele, mikor a szobámban voltunk,
eléggé közel egymáshoz, majdnem az ágyban kötöttünk ki...
csak ő azt mondta még ne... melyik pasi tud nekem ellen állni?
- kérdezte komolyan tőlem. Mindketten tudtuk a választ.
- Egoista - mosolyogtam - Talán olyasvalaki aki normális. - mondtam majd gyorsan folytattam mielôtt Kath fèlreérti - Mármint a mi életünk mióta normális? És akik körülvesznek? Nos azok sem. És ha zacsiból táplálkozol akkor sem leszel gyengébb. Több évszázada élünk. Szerinted találkozott már ilyen idôsekkel? - majd eszembe jutott valami - Tudod írhatnánk egy könyvet. A címe lehetne : 1500-2012 Mi is történt idáig? És ömm lehetséges, hogy a csokifagyis vérrel olyan egy vámpírnak, mint egy embernek a drog?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 8:53 am

- Egoista - mosolygott - Talán olyasvalaki aki normális. - mondta majd gyorsan folytatta mielôtt fèlreértem - Mármint a mi életünk mióta normális? És akik körülvesznek? Nos azok sem. És ha zacsiból táplálkozol akkor sem leszel gyengébb. Több évszázada élünk. Szerinted találkozott már ilyen idôsekkel? - majd eszébe jutott valami - Tudod írhatnánk egy könyvet. A címe lehetne : 1500-2012 Mi is történt idáig? És ömm lehetséges, hogy a csokifagyis vérrel olyan egy vámpírnak, mint egy embernek a drog?
- Lehet... nagyon nem normális drága barátnőm... na azokról ne is beszéljünk... tudom, de akkor is... Szerintem már találkozott ilyen idősekkel...akik ennyire jól is tartják magukat. Jól van írjunk... 1500 nyomorai és 2012 élvezetei. - mondtam már nagyon nevetve. - Szerintem is drog, mert nem tudok betelni vele. -mondtam miközben kikanalaztam az utolsó falatokat. Mire April így szólt: - Kérdéseidre a választ megkaphatok ... - és a fejével az ajtó felé bökött ahol ott állt Dean. Odanéztem és a szivem ugrott egyet, rögtön eldobtam a kanalat és a fagyit. Szerencsére April elkapta azt, én meg emberi tempóval a nyakába ugrottam. Ő pedig átkarolta a derekam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 9:04 am

Ott álltam az ajtóban és láttam, hogy Kath felém fut, teljesen átlagos tempóban. Mikor odaért kitártam a karomat és megöleltem, majd nyomtam a szájára egy csókot.
- Szia Kath. Beszélnünk kell. - mondtam és ő egyet értett velem. Fogtam a lányt és felhúztam a szobájába, hogy nyugodtan tudjunk beszélni a barátnője nélkül. Bár tudtam, hogy ha akar így is- úgy is hall minket, de akkor is, így megnyugtatóbb volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:46 am

Jó ideje ültem kinn a fán és okoltam magam a hülyeségemért. Nem reggeliztem és közel hajolok egy emberhez? Hozom a formám. Hülyeségben verhetetlen vagyok. De ha Dean se dühödik be akkor èn se. Már èppen be akartam dugni fülesem, hogy kizárjam a világot amikor észrevettem, hogy pizsibe vagyok. Hallottam, hogy sms-em jött, de nem csak nekem. Deannek is. Nem akartam visszamenni a házba, hogy találkozzak vele. Bizton dühös. Kath. Nem hallom, hogy a házba lenne. Se Dean szívverését se hallom. Fura. Besuhantam és a lépcsôn lefelé olvastam el az smst. HOGY MI VAN? Majdnem leestem a lépcsôn. Berohantam a nappaliba és ott volt az átváltozófèlben lévô Dean. Hoztam a konyhából vért és Dean felé hajoltam.
- Kelj már fel! - mondtam idegesen. Kinyitotta a szemét. - Végre.
Kicsit hátrahökölt.
- Héé! - próbáltam megtalálni a nyugodt hangom. Nem jött össze. - Sajnálom. Hülye voltam és nem gondolkoztam. Nem akartalak bántani. Nem vagyok ilyen. Csak dühösen szóltál vissza és hirtelen bedühödtem én is. - gondoltam egyet, kikaptam a zsebébôl a mobilját, elolvastam és kitöröltem az smst. - Sajnálom, hogy ezt tettem veled.
Felemeltem a véres zacsit - Innod kell!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 6:54 am

Azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Csak April? morogását hallottam, nem igazán értettem mit is mond, mindaddíg, amíg közölte, hogy innom kell és egy vérrel teli zacskót nyomott elém. Nem tudtam mi történik, de nehezen kinyögtem egy szót.
- Nem! - mondtam neki. Minek innék én abból? Mi szükségem rá? Majd észrevettem, hogy máshogy érzem magam, mint eddig. Erősebbnek, de mégis gyengének, nem vert a szívem...Nem ver a szívem? Kérdeztem magamtól. Elekadt a lélegzetem, amit nem is tudom, hogy miért tettem?
Egyre jobban voltam és közölte a szobában lévő Aprillel, hogy n azt az izét meg nem iszom.
- Én ugyan nem iszok ebből. Minek kéne innom belőle? Különben is nagyarázd meg nekem, hogy mi is folyik itt? - kérdeztem, de még mindig a földön feküdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 7:15 am

-Nem - mondta - Én ugyan nem iszok ebből. Minek kéne innom belőle? Különben is nagyarázd meg nekem, hogy mi is folyik itt?
- De. Muszáj! - mondtam - Akkor elmondom mégegyszer.Sajnálom. Hülye voltam és nem gondolkoztam. Nem akartalak bántani. Nem vagyok ilyen. Csak dühösen szóltál vissza és hirtelen bedühödtem én is. Sajnálom, hogy ezt tettem veled. Igyál ha nem akarsz meghalni. Aztán indulunk Európába. Az út alatt megbeszélünk mindent - szinte parancsolóan beszèltem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 7:48 am

- Nem iszok, utoljára mondom. Miért kéne nelőle innom? - kérdeztem, mert még mindig nem fogtam fel, hogy mi is történt valójában.
- Mellesleg minek is mennénk mi Európába? - teljesen össze voltam zavarodva, mert itatni akart engem azzal az izével, plusz még el akart vinni engem Európába, csak azt nem tudom, hogy miért.
- Most mond el, addig nem megyek veled sehova. Miről maradtam le? Miért vagyok ilyen rosszul? És még egy kérdés minek megyünk mi a világ másik felére?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 7:57 am

- Nem iszok, utoljára mondom. Miért kéne belőle innom? - kérdezte, mert még mindig nem fogta fel, hogy mi is történt valójában.
- Mellesleg minek is mennénk mi Európába? - teljesen össze
volt zavarodva. - Most mond el, addig nem megyek veled sehova.
- Lebutítom oké? - kezdtem - Bedühödtem ès olyat csináltam, amirôl azt gondoltam, hogy soha nem teszem meg többet. Vámpírvérrel a szervezetedbe meghaltál ès most innod kell ha nem akarsz meghalni. - lobáltam ùjra elôtte a zacskòt. - Európába meg azért megyünk mert Kath azt hiszi az Ô hibája és elment, hogy ... - de nem fejeztem be a mondatot és reméltem, hogy megérti mire gondolok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 11:46 pm

Szóval az lettem, amire vadászok? Megnyugtató. Gondoltam magamban.
- Most mit kezdek magammal? Az lettem, amire egész életemben vadásztam, máshoz nem igazán értek.
Aztán leesett a dolog. Kath azt hiszi, hogy ő miatta lettem ez? Megőrült.
- Az egész a te hibád, minden miattad van, nem hiheti azt, hogy ő tette. Mellesleg, miért pont oda ment? - mondtam. - Mellesleg nem iszom meg azt az izét. Maradok vega, ahogy ember életemben is. Azzal is életben maradhatok, úgyhogy marad az, ha már muszáj ezt csinálnom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 12:25 am

- Most mit kezdek magammal? Az lettem, amire egész életemben vadásztam, máshoz nem igazán értek.
Aztán leesett neki. - Az egész a te hibád, minden miattad van, nem hiheti azt, hogy ő tette. Mellesleg, miért pont oda ment? - mondta - Mellesleg nem iszom meg azt az izét. Maradok vega, ahogy ember életemben is. Azzal is életben maradhatok, úgyhogy marad az, ha már muszáj ezt csinálnom.
- Tudom - hazudtam, hogy az enyém - De muszáj emberi vért innod, hogy átváltozz! És miattam lehetsz vega. Segíthetek abba ha akarod, egy ideig én is az voltam. De most inkább induljunk már!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 6:55 am

Elvettem tőle azt a **** zacskót és ittam belőle, de körülbelül 1 kortyot sikerült, ugyanis vámpar létemre borzalmasnak éreztem.
- Remélem most örülsz! - mondtam neki. - De tudd, ezért még nem kedvellek....sőt....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 9:58 am

Elvette vègre a zacsit és tapsot kérek ivott egy(!) kortyot.
- Remélem most örülsz! - mondta - De tudd, ezért még
nem kedvellek....sőt....
Fura volt. Ô az elsô aki nem csodálkozik, hogy valamikor vega voltam.
- Igen - mondtam - Képzeld ha nem lennénk ilyen helyzetbe még ugrálnék is örömömbe. Hagyjuk a bájolgást késôbbre és induljunk. Kath gépe kb két óra múlva leszáll.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 3:31 am

- Oké, akkor menjünk. - mondtam neki és elindultunk ki az ajtón. Közben furcsán éreztem még mindig magamat, hogy ilyen gyorsan kellett átesnem ezen az egész dolgon, de muszáj volt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 5:06 am

* Rómában:
- Kath, fogd már fel, hogy van, aki szeret. Ezt már többször is mondtam neked. Lehet, ha ottmaradsz haragszom rád, de szerinted képes lenélek megutálni. - mondta nekem. Megfogta a fejem és magához szorított, hogy megnyugodjak. Átölelt és közölte velem, hogy menjünk haza.
- Akkor mehetünk? - kérdeztem rá nézve. Csak bólintottam.
*
Leszálltunk a repülőről és amilyen gyorsan csak tudtuk elhagytuk a teret is. Egymás kezét fogva vámpírgyorsasággal rohantunk, egészen hazáig. Remélem ezentúl ez az ő háza is lesz. - Akkor most mi lesz? - kérdeztem tőle, mikor már leültünk a kanapéra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 5:29 am

- Hogy érted? Velem? - gondoltam, hogy rám célzott, de még én sem tudtam. Igazából nem volt vele különösebb bajom, azon kívül, hogy utálom, hogy vámpír vagyok.
- Kath, tisztáznunk kell, hogy ha életben maradok, akkor nem ölök meg senkit. Én nem fogok megölni védtelen embereket. Nem bántok senkit.
Nem nézett furcsán, ő is megértette, én azért lettem vámpír, mert......mindegy is, a lényeg, hogy képtelen lennék úgy élni, ahogy ő vagy April. Nekem az nem menne.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 5:46 am

- Hogy érted? Velem? - gondolta, hogy rá célzok, de mégsem tudta. - Kath, tisztáznunk kell, hogy ha életben maradok, akkor nem ölök meg senkit. Én nem fogok megölni védtelen embereket. Nem bántok senkit.
- Gondoltam, hogy nem fogsz embereket ölni, mert én sem fogok. A zacsis vér tökéletes megoldás és egy pár évszázad után már ízleni fog. De ugye nem akarsz állatokon élni? - kérdeztem miközben undorodva felhúztam az orrom.
- Igazából, konkrétan nem arra gondoltam, hogy veled mi lesz. Ne értsd félre az is érdekel nagyon is. Az jár a fejemben, velünk mi lesz? - kérdeztem megint félve, lehet hogy szeret, de az nem biztos, hogy ezek után velem akar lenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 6:38 am

- Egyenlőre nem tudom. - válaszoltam neki őszintén.
- Szeretnék egy kis időt a dolgok átgondolására. Igazából szeretlek, de ezt tudod is, ez nem is változott és soha nem is fog, de ez egy kicsit sok egyszerre. Szeretnék 2 napot egyedül tölteni és átgondolni mindent. Ne félj, nem hagylak itt és visszajövök, de muszáj egyedül lennem. Remélem megérted. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 6:48 am

- Egyenlőre nem tudom. - válaszolta őszintén.
- Szeretnék egy kis időt a dolgok átgondolására. Igazából szeretlek, de ezt tudod is, ez nem is változott és soha nem is fog, de ez egy kicsit sok egyszerre. Szeretnék 2 napot egyedül tölteni és átgondolni mindent. Ne félj, nem hagylak itt és visszajövök, de muszáj egyedül lennem. Remélem megérted. - mondta.
- Megértem, menj nyugodtan ha úgy jobbnak látod. - mondtam neki szomorúan. Meg egyszer utoljára megcsókolt és eltűnt, mint egy vámpír. A két nap nélküle olyan volt mint 200 év, minden percben egyre jobban hiányzott.

Eltelt az idő, de Dean még mindig sehol. Hallottam egy süvítő hangot, majd két erős kéz fogta meg arcomat, ajkaival meg az enyémet csókolta hevesen. Vissza tért, hirtelen öröm csapott át rajtam. Vissza csókoltam ugyan úgy, majd hátráltam egy kicsit. - Szeretlek. - valahogy köszönés helyett ez csúszott ki a számon, de nem is bántam jobban hangzott. - Mire jutottál? - kérdeztem, bár tudtam a választ nem érdekelt. Tőle akartam hallani, az ő szájából, az ő édes csábító hangján.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:25 am

- Szeretlek. - tudom, hogy nem erre gondolt, de ezt is közölnöm kellett vele.
- Veled akarok lenne, örökre, de el kell fogadnod, ha én állatokon élek. Remélem, hogy minden renden lesz velünk. - mondtam neki. Kissé furán éreztem magam az "örökre" szó hallatán, de megnyugodtam és újra csókolni kezdtem, a kezembe kaptam, de a számat nem vettem le ajkairól és felvittem a szobájába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:48 am

Vissza is írt.
Szia. Akkor tévedj vissza! Ne kínozd magad itthon
van friss vér!!! Ha már vásárolgatsz vegyél nekem valami jó
alvós ruhát, meg Dean-nek is pár felsőt és gatyát. Nincs ruhája
és ha haza értél elmondom. Nem, nem gyilkolt!!! Szükségem
van rád, mint barátra mert hiányzol és nincs kivel
beszélgetnem. Csak Vickyvel de ő most mással van elfoglalva.
Na szóval siess vissza, szálljál repülőre miután bevásároltál!!
xoxo: Kath

Halkan hümmögtem. Ha Deannek nincs cucca és majd elmondja... Mindegy. Fogtam a cuccokat, összepakoltam és szereztem egy magángépet. Mégis gyorsabb és kényelmesebb. Miután leszálltunk elvitettem a cuccaimat a házhoz én pedig külön kocsival mentem. Nappaliba körbebarikádoztam magam kb. 50 táskával. Aztán nemsokat vártam, Kath és Dean egymással elfoglalva beestek az ajtón.
- Látom nagyon fontos volt, hogy visszajöttem. - mondtam halkan.
- Csakhogy tudd én voltam itt elôbb és a hirtelen jött utálatod miatt nem fogok elmenni! -mondtam Deannek - Nem tudom, hogy vámpírságod miatt rajtam töltöd ki a dühödet, vagy csak szimplán csesztetni akarsz, de NE ÍTÉLJ EL SENKIT ANÉLKÜL, HOGY ISMERNÉD!
Felrohantam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:50 am

Nem értettem April kirohanását. Soha nem kedveltük egymást, mellesleg nem feltétlenül őt hibáztatom, de ő a fő bűnös.
- Most meg mi a baja? - kérdeztem Kathtől. Nem értettem a női felfogást.
- Akkor menjünk fel és beszéljünk. Muszáj most, amíg van hozzá bátorságom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:11 am

Hamar átértem Kathez. Kath a nappaliban a kanapén feküdt. Nem nézett ki valami jó színben. - Szia Kath, minden rendben? Jól érzed magad? - kérdeztem tőle miközben óvatosan megöleltem őt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: