Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 2:26 am

Egy párizsi kocsmában ültem, amikor jött egy sms-m Katherine-től. Azt hittem rövid lesz és kioktat majd amiért otthagytam, de ez az üzenet hosszú volt és...tartalmas. A végén teljesen összezavarodtam, ezért felszálltam a legelső Virginiába induló gépre. Azért annyira nem lepődtem meg azon amit írt, számítottam rá, hogy ez egyszer eljön és Katherine hangulata mindig ingatag volt. Becsöngettem hozzájuk, mire ő nyitott ajtót. Elég szomorúnak látszott, de közben boldognak is tűnt. Tudom, ez így elég hülyén hangzik. Feltartottam a mobilomat, amin meg volt nyitva az sms és zavartan kérdeztem: -Ez meg mi?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 2:40 am

A csengőre lettem figyelmes, valaki állt az ajtóban. Gyorsan magamra kaptam valami jobb ruhát és rohantam le. Mikor kinyitottam az ajtót, egyszerűen eltűnt a mosoly az arcomról. Azt hittem végre Dean jött vissza, de nem. Pont az-az ember vagyis vámpír állt velem szembe akihez semmi kedvem sem volt. Damon Salvatore, ő maga személyesen. Feltartotta a mobilját, amin meg volt nyitva az sms-em és zavartan kérdezte: -Ez meg mi? - Telefonnak hívják rajta azzal az sms-el amit küldtem neked. Mi lenne más? - kérdeztem, mintha semmit sem tudnék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 2:52 am

- Telefonnak hívják rajta azzal az sms-el amit küldtem neked. Mi lenne más? - kérdezte, mintha semmit se tudna.
-Ne játszd meg, hogy nem tudod miről beszélek. Minek köszönhető ez az ellenséges modor? - kérdeztem gúnyosan. -Elmegyek egy hétre és erre kell visszaérkeznem?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:07 am

-Ne játszd meg, hogy nem tudod miről beszélek. Minek köszönhető ez az ellenséges modor? - kérdezte gúnyosan. -Elmegyek egy hétre és erre kell visszaérkeznem?
- Egyáltalán nem vagyok ellenséges, csak tudod nem téged vártalak. - mondtam neki miközben megrántottam kicsit a vállam. - Minek mentél el egyáltalán? - kérdeztem tőle, most már kicsit megenyhülve. - Gyere beljebb ezt az egészet nem az ajtóban kéne megbeszélnünk. - és bementem a nappaliba leültem a kanapéra. Mire ő fogta magát és leült mellém. - Nem tudom mit nem értesz mindazon amit írtam neked.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:18 am

- Egyáltalán nem vagyok ellenséges, csak tudod nem téged vártalak. Minek mentél el egyáltalán? Gyere beljebb ezt az egészet nem az ajtóban kéne megbeszélnünk. Bementünk a nappaliba és leültünk a kanapéra. - Nem tudom mit nem értesz mindazon amit írtam neked.
-Ó, én tökéletesen értem mit írtál. De visszatérve az elejéhez, ki az? -kérdeztem és Katherine értetlenül nézett. -Azért mentem el, mert el kellett mennem. Ki kellett egy kicsit szellőztetni a fejemet -mondtam ezer wattos mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:23 am

-Ó, én tökéletesen értem mit írtál. De visszatérve az elejéhez, ki az? -kérdezte és értetlenül néztem rá. -Azért mentem el, mert el kellett mennem. Ki kellett egy kicsit szellőztetni a fejemet -mondta ezer wattos mosollyal.
Az első kérdését kikerültem, nem akartam, hogy tudjon Dean-ról.
- És most hogy ki szellőztetted a fejed tudod mit akarsz? - kérdeztem egy apró kis géllel a hangomban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:40 am

Kikerülte az előző kérdésemet.
- És most hogy ki szellőztetted a fejed tudod mit akarsz? - kérdezte egy apró kis éllel a hangjában.
Ezen elgondolkoztam. -Persze, hogy tudom. Felfogtam, amit írtál. Többé már nem szeretsz, egy harmadik közénk állt -mondtam ezt élettelen hangon. -Pontosabban egy negyedik, mert ott van még Elena is. -gondolkoztam hangosan. -Nem tudom ki ez gyerek akibe beleszerettél - nevettem fel -de majd elbeszélgetek vele. -mondtam és elindultam az ajtó felé, aztán megálltam. -De amit a tetőn mondtam...az igaz. - léptem ki az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:48 am

-Persze, hogy tudom. Felfogtam, amit írtál. Többé már nem szeretsz, egy harmadik közénk állt -mondta ezt élettelen hangon. -Pontosabban egy negyedik, mert ott van még Elena is. -gondolkozott hangosan. -Nem tudom ki ez gyerek akibe beleszerettél - nevett fel -de majd elbeszélgetek vele. -mondta és elindult az ajtó felé, aztán megállt. -De amit a tetőn mondtam...az igaz. - lépett ki az ajtón.
A szavai éles tőrként hatoltak belém, nem gondolkoztam csak vámpír gyorsasággal elé álltam. - Damon, téged is szeretlek, de valamit érzek Dean iránt is. - mondtam neki, mivel már kár volt titkolni a dolgot. - De nem tudom mit tegyek mivel ott van Elena, aki már rég kettőnk közé állt. Nem kell beszélgetned Dean-nel mert ő tudja az érzéseim irántad is. Ha igaz amit a tetőn mondtál, akkor miért van ott Elena közöttünk? - kérdeztem ugyan azon az élettelen hangon amin ő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 9:05 am

Katherine vámpír gyorsasággal előttem termett - Damon, téged is szeretlek, de valamit érzek Dean iránt is. De nem tudom mit tegyek mivel ott van Elena, aki már rég kettőnk közé állt. Nem kell beszélgetned Dean-nel mert ő tudja az érzéseim irántad is. Ha igaz amit a tetőn mondtál, akkor miért van ott Elena közöttünk? - kérdezte ugyan azon az élettelen hangon amin én.
-Neked ott van ez a Dean, nekem ott van Elena. Próbáljuk meg most külön. -mondtam. -És amit a tetőn mondtam...az még Elena előtt volt. -fejeztem be. -De akkor igazat mondtam és még mindig fontos vagy nekem. -adtam az arcára egy puszit, bár látszott rajta hogy nem erre számított. "Kisuhantam" az ajtón, de még én sem tudtam merre megyek.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 9:14 am

-Neked ott van ez a Dean, nekem ott van Elena. Próbáljuk meg most külön. -mondta Damon. -És amit a tetőn mondtam...az még Elena előtt volt. -fejezte be. -De akkor igazat mondtam és még mindig fontos vagy nekem. -adott az arcomra egy puszit, bár látta rajtam hogy nem erre számítottam. "Kisuhant" az ajtón,ésén megint egyedül maradtam. Nem akartam már semmit tőle, pedig hiányzott. De tartanom kell magam ahhoz amit elterveztem. Nekem Dean kell és nem Damon!!! Dean... mennyire hiányzik... írtam neki egy sms-t... remélem megkapja és hamar vissza jön... meghalok nélküle újra... Többet nem érdekelt már semmi bementem a konyhába, és felbontottam egyszerre három zacskó vért. Mohón elkezdtem inni. Mikor már a következőket bontottam April jelent meg az ajtóban, kopogott. Én pedig rá néztem és morogtam. Aztán megráztam a fejem és kitisztult minden, a legjobb barátnőre morogtam. Úristen mi lett velem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:00 am

Miután kifogyott a fagyi úgy döntöttem, hogy átöltözök amolyan 'most befordulok' cuccba. Egy fekete kapucnis pulcsi és egy fekete cicanadrágot vettem fel. FEKETE. Tudom az eddigi stílusom is ez volt, de a mostani ruhatáramat nézve ez befordulós cucc. Hallottam Damon-nel valò beszélgetésük egy részét és gondoltam megnézem Kath-et. És elfogyott a fagyi is. Beléptem a konyhába ès három zacskóis.már üresen hevert. Kath rámmorgott. Egy pillnatara meglepôdtem. Leesett neki, hogy mit tett.
- Héé! - nyugtattam meg - Mielôtt még magyarázkodnál... nem kell! Én is ezt tettem a reptéren. Mármint rádmorogtam. Nyugodj meg.
Kidobtam az üres zacskókat. Adtam egy konyharuhát Kath-nek,hogy törölje le a vèrt. Kivettem két doboz fagyit, fogtam még egy kanalat és kivonszoltam Kath-et a konyhából. Leültünk a kanapéra.
- Mesélj, mi történt... - mondtam Kath-nek.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:48 am

- Héé! - nyugtatott meg - Mielôtt még magyarázkodnál... nem kell! Én is ezt tettem a reptéren. Mármint rádmorogtam. Nyugodj meg.
Kidobta az üres zacskókat. Adott egy konyharuhát ,hogy töröljem le a vèrt. Kivett két doboz fagyit, fogott még egy kanalat és kivonszolt a konyhából. Leültünk a kanapéra.
- Mesélj, mi történt... - mondta nekem.
- De nekem vér is kell a fagyihoz. - nyüszögtem neki, mint egy hisztis óvodás.
- Jól van, kapsz azt is. - mondta nekem April a szemeit forgatva. Kifutott a konyhába és mire felnéztem már ott volt mellettem újra. Hat zacskó vérrel a kezében, odaadta nekem.
- Mint azt ahogy te is hallottad, Damon itt volt és beszélgettünk. Egy hete írtam neki egy üzenetet, amikor megtudtam őt és Elenát. Állítólag, azért jött vissza mert látta az sms-em, azt mondta fontos vagyok neki. De mivel nekem ott van Dean azért most próbáljuk meg külön. Neki meg ott van Elena... Azt is mondta, hogy elakar beszélgetni Dean-nal, nem akarom, hogy beszélgessenek. Nagyon féltem Dean-t, Damon látogatása pedig felkavart, össze zavarodottan elment, de mielőtt elment adott egy puszit az arcomra. Komolyan mondom, egyáltalán nem erre számítottam. De ez van, Dean-nek pedig írtam egy üzenetet, hogy minél előbb jöjjön vissza. Nagyon hiányzik és vele akarok lenni, végre megnyugodni és elfelejteni még azt is, hogy ismertem Damon-t. Hát ennyi. - mondtam neki, közben megittam már a vért. Majd neki álltam kanalazni a fagyit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:16 pm

- De nekem vér is kell a fagyihoz. - nyüszögte , mint egy hisztis óvodás.
- Jól van, kapsz azt is. - mondtam, miközben a szemeimet forgattam. Kisuhantam a konyhába. Hat zacskó vérrel a kezembe tértem vissza, majd odaadtam neki.
- Mint azt ahogy te is hallottad, Damon itt volt és beszélgettünk. Egy hete írtam neki egy üzenetet, amikor megtudtam őt és Elenát. Állítólag, azért jött vissza mert látta az sms-em, azt mondta fontos vagyok neki. De mivel nekem ott van Dean azért most próbáljuk meg külön. Neki meg ott van Elena... Azt is mondta, hogy elakar beszélgetni Dean-nal, nem akarom, hogy beszélgessenek. Nagyon féltem Dean-t, Damon látogatása pedig felkavart, össze zavarodottan elment, de mielőtt elment adott egy puszit az arcomra. Komolyan mondom, egyáltalán nem erre számítottam. De ez van, Dean-nek pedig írtam egy üzenetet, hogy minél előbb jöjjön vissza. Nagyon hiányzik és vele akarok lenni, végre megnyugodni és elfelejteni még azt is, hogy ismertem Damon-t. Hát ennyi. - mondta nekem, közben megitta már a vért. Majd neki állt kanalazni a fagyit.
- Hmm... érdekes - mondtam és közben lepillantottam a fagyisdobozra. Már a felénél jártam. - Nem értem a fiúkat. Vagyis inkább Damont. Mindig mást akar. Jó lenne ha végre eldöntené.
Kicsit gondolkoztam majd eszembe jutott valami. Vagyis inkább valakik. De abból csak egy fontos most. - Amikor nyomoztam, rájöttem 1-2 dologra. Tényleg el akarod felejteni Damont? - kérdeztem komolyan.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:42 pm

- Hmm... érdekes - mondta és közben lepillantott a fagyisdobozra. Már a felénél járt. - Nem értem a fiúkat. Vagyis inkább Damont. Mindig mást akar. Jó lenne ha végre eldöntené.
Kicsit gondolkozott majd eszébe jutott valami. - Amikor nyomoztam, rájöttem 1-2 dologra. Tényleg el akarod felejteni Damont? - kérdezte komolyan.

- Mire jöttél rá? Igen, semmi értelme miatta szenvednem. - mondtam én is ugyan olyan komolyan. - De miért is tömjük magunkat fagyival? Oké ha mindent elmondtál te jössz és mesélsz! Mi ez a fekete cucc rajtad, a csili csálé színkavalkád helyett amit be újítottál? - kérdeztem tőle, mint egy anya a kisgyerekétől ha valamit nem mondd el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:52 pm

- Mire jöttél rá? Igen, semmi értelme miatta szenvednem. - mondta ő is ugyan olyan komolyan. - De miért is tömjük magunkat fagyival? Oké ha mindent elmondtál te jössz és mesélsz! Mi ez a fekete cucc rajtad, a csili csálé színkavalkád helyett amit be újítottál? - kérdezte tőlem, és sejtette, hogy valamit nem mondok el.
- Mint azt eddig is tudtuk, hogy vámpír vámpírt, nem igézhet meg. De rájöttem arra, hogy Ősi igézhet meg vámpír. Meg még valami másra is, de az most nem fontos. Ömm fagyival azért tömjük magunkat mert én most jelenleg "befordult" állapotba vagyok, és te meg szomorú vagy Dean miatt. És ez a fekete cucc, azért mert Kol azt mondta, hogy megkeresi Klaust.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:59 pm

- Mint azt eddig is tudtuk, hogy vámpír vámpírt, nem igézhet meg. De rájöttem arra, hogy Ősi igézhet meg vámpír. Meg még valami másra is, de az most nem fontos. Ömm fagyival azért tömjük magunkat mert én most jelenleg "befordult" állapotba vagyok, és te meg szomorú vagy Dean miatt. És ez a fekete cucc, azért mert Kol azt mondta, hogy megkeresi Klaust. - mondta April.
- Jaj drágám úgy sajnálom. Nyugodj meg Kol hamar visszajön, reméljük egyszerre jönnek vissza Dean-nel vagy Dean picit előbb, csak mert előbb ment is el. Amúgy meg mindjárt hozok még fagyit, megspékelve vérrel, attól jobb kedved lesz neked is. - mondtam és kirohantam a konyhába fagyiért és még vérért, majd vissza ültem. - Igen az igézésről én is tudtam, hiszen Stefan-t úgy vitte magával Klaus még anno, de mi az a más? - kérdeztem kíváncsian. - April tudod nem szeretem a titkolózást! - emeltem fel kicsit a hangom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:14 am

- Jaj drágám úgy sajnálom. Nyugodj meg Kol hamar visszajön, reméljük egyszerre jönnek vissza Dean-nel vagy Dean picit előbb, csak mert előbb ment is el. Amúgy meg mindjárt hozok még fagyit, megspékelve vérrel, attól jobb kedved lesz neked is. - mondta és kirohant a konyhába fagyiért és még vérért, majd vissza ült. - Igen az igézésről én is tudtam, hiszen Stefan-t úgy vitte magával Klaus még anno, de mi az a más? - kérdezte kíváncsian. - April tudod nem szeretem a titkolózást! - emelte fel kicsit a hangját.
- Köszi - mondtam - Amikor még nyomoztam, rájöttem valamire. Tudod egyke voltam. Nos, kiderült, hogy volt egy húgom. A neve Celeste.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:20 am

- Köszi - mondta - Amikor még nyomoztam, rájöttem valamire. Tudod egyke voltam. Nos, kiderült, hogy volt egy húgom. A neve Celeste.
- Igen tudom, mire gondolsz. Húgod, és ez miért olyan "különleges"? - kérdeztem a különleges szót idéző jelbe téve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:54 am

- Igen tudom, mire gondolsz. Húgod, és ez miért olyan "különleges"? - kérdezte a különleges szót idéző jelbe téve.
- Hát csak... nem is tudom. Gyűlölöm Klaust. Először vámpírrá változtatott és nem lehetett rendes életem. Ott van Vicky. Boldog. Kisbabája lesz. Nekem volt családom. Húgom. Viszont, ha Klaus nem változtat át nem találkoztam volna Kol-lal. - A sírás határán voltam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 3:12 am

- Hát csak... nem is tudom. Gyűlölöm Klaust. Először vámpírrá változtatott és nem lehetett rendes életem. Ott van Vicky. Boldog. Kisbabája lesz. Nekem volt családom. Húgom. Viszont, ha Klaus nem változtat át nem találkoztam volna Kol-lal.
- Én is gyűlölhetném, Klaus-t mert miatta lettem vámpír. De én nem bánom, a családomtól elmenekültem... Ha nem lettem volna öngyilkos nem találkozok a Salvatore fivérekkel és Dean-nel sem. Vicky végre boldog lehet, megérezheti az anyai örömöket, amit én nem tudtam. De gondolj a jó dolgokra Kol-al együtt lehetsz. Klaus-t meg megeheti a buta, miatta. - mondtam nevetve.
- Nézd April, most gondolkoztam. Annával és Elenával is beszélgettem, míg te randiztál Kol-al. Rájöttem Damon-t nem is szerettem, felé csak egy fellángolás volt, mert nem akartam egyedül lenni. De amikor Dean megcsókolt, valami a lelkem legmélyén ugrott egyet, és pillangók repdestek a gyomromban. Ilyet sosem éreztem még előtte, szerintem Dean az igazi számomra. - mondtam miközben éreztem vörösödök mint a rák.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 3:39 am

- Én is gyűlölhetném, Klaus-t mert miatta lettem vámpír. De én nem bánom, a családomtól elmenekültem... Ha nem lettem volna öngyilkos nem találkozok a Salvatore fivérekkel és Dean-nel sem. Vicky végre boldog lehet, megérezheti az anyai örömöket, amit én nem tudtam. De gondolj a jó dolgokra Kol-al együtt lehetsz. Klaus-t meg megeheti a buta, miatta. - mondta nevetve.
- Nézd April, most gondolkoztam. Annával és Elenával is
beszélgettem, míg te randiztál Kol-al. Rájöttem Damon-t nem is
szerettem, felé csak egy fellángolás volt, mert nem akartam
egyedül lenni. De amikor Dean megcsókolt, valami a lelkem
legmélyén ugrott egyet, és pillangók repdestek a gyomromban.
Ilyet sosem éreztem még előtte, szerintem Dean az igazi
számomra. - mondta miközben közeledett a rákvörös felé.
- Csak tudod most is Klaus miatt vagyok 'egyedül'. - mondtam - De tereljük ezt a témát. Mért van egy kés a szobádba?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 5:00 am

- Csak tudod most is Klaus miatt vagyok 'egyedül'. - mondta
- De tereljük ezt a témát. Mért van egy kés a szobádba?

- Dean kése, a hátsó zsebéből vettem ki... - kezdtem volna de a barátnőm belém fojtotta a szót. - Olyan ismerős.. ez egy... vadászkés... mert van egy ömm.. ilyen pasinal vadászkés? - kérdezte zavartan.
- Miféle vadászkés? Vadász... mire vadászik szerinted? - kérdeztem zaklatottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 5:28 am

- Dean kése, a hátsó zsebéből vettem ki... - kezdte volna, de belém fojtottam a szót.
- Olyan ismerős.. ez egy... vadászkés... mért van egy ömm.. ilyen pasinál vadászkés? - kérdeztem zavartan.
- Miféle vadászkés? Vadász... mire vadászik szerinted? - kérdezte zaklatottan.
- Ez egy... vámpírvadászkés - mondtam az utolsót szót alig hallhatóan.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 6:25 am

- Ez egy... vámpírvadászkés - mondta az utolsót szót alig hallhatóan.
- Vámpír vadász? Ne ezt nem hiszem el, Dean nem lehet az. Ő nem bántana engem, hiszen megcsókolt nem is egyszer. - mondtam miközben csak ráztam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 6:43 am

- Vámpír vadász? Ne ezt nem hiszem el, Dean nem lehet az. Ő nem bántana engem, hiszen megcsókolt nem is egyszer. - mondta miközben csak rázta a fejét.
- Pedig ez olyan kés. - mondtam - Nézd, lehet nem az. Lehet, csak valami piacon vagy valahol vette. Vagy rámaradt valami hagyatékként.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: