Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Ranna haz konyha

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 8:51 am

-Hát igen.Legelőször rá találtam rá az egész városban aki vámpir és meglepődtem, azt hittem én leszek az egyetlen aki visszajön.De tévedtem.Amúgymeg azért ment el mert összevesztünk.Vagyis nem miattam de rám is haragudott,mivel régóta gyűlölte a tesóját.Klaust.Én pedig beengedtem a házba és engedtem hogy itt aludjon,valamint egy kellemes napot töltöttünk együtt.
Nagyon meglepődtem,Anna Klaussal?Meg kell tudjak mindent.
-Klaus itt aludt nálad?És a lakótársad tesója? És a lakótársad e miatt akadt ki?Nincsenek jóban Klaus-szal?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:01 am

-Igen nállam aludt.A szobában,persze a földön.A legelső nap amikor itt volt.És testvérek csak sajnos nincsenek jóban.Reméltem hogy találkoznak és megbeszélnek mindent,de Klaus hamarabb elment,mint Bekah hazajött volna igy én mondtam el neki hogy Nick a városban van.Persze ő rendesen kiakadt mivel Bekah nagyon haragszik Klausra,valami régi történés miatt.Azt viszont nem szeretném elárulni mert nem az én dolgom.Persze én hiszem hogy Klaus ilyet nem tenne de Rebekah borzasztó önfejű lány.Én igy szeretem,de nem tudtam őt meggyőzni arról hogy Klaus mindent megbánt.-hadartam el mindent hogy Caroline ne ertse-Nah de mindegy.Amúgy Klaus roppant rendes és helyes srác ugye?-tereltem el a témát mert már igy is túl sokat beszéltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:10 am

Anna nagyon gyorsan beszélt nehezen értettem meg.Annyit szűrtem ki az egészből,hogy Bekah a lakótársa haragszik Klausra valami régi dolog miatt,és hogy Anna nem nézi ki Klausból ,hogy ilyet tett volna,meg Bekah azért akadt ki mert Klaus ott aludt Annával vagyis a házukba.
-Nem tudom,hogy milyen szörnyűséget tehetett Klaus amiért a testvére ennyire haragszik rá,de én nem olyannak ismertem meg,és még egy nagyon aranyos kutyája is van Marley.És szerintem is nagyon helyes és rendes-felcsillant a szemem mikor róla beszéltem,ezért is inkább beleittam a vértasakomba.Annyira jó érzés volt,meg is ittam az egész tartalmát és kértem még egyet Annától.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:19 am

Caroline is elkezdett Kausról beszélni.Eddig csak egy sima szem volt az övé,most viszont felcsillant és mintha a világ legszebb szempárja bontakozott volna ki előttem.Egyből fogtam az adást.Carolinenak bejön Klaus.Le sem tagadhatja.Akkor én el is felejtem úgyis csak jól nézett ki és megtetszett.Semmi több.Neki még csak most kezdődött el minden és támogatásra van szüksége.Csak mosolyogtam hogy Car milyen jókedvre derült ettől a témától.Kért még egy tasak vért.Én meg odadobtam neki.
-Szóval neked bejön hmmm.....? És mi történt köztetek?-figyeltem rá a kiváncsi,mondj el minden Annának nézéssel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:28 am

Dobott még egy vértasakot.Azt hiszem észrevettem rajtam,hogy nem közömbös számomra Klaus,de szerintem neki is bejön.Jókedvem lett,ahogy Klaus neve felhangzott.
-Szóval neked bejön hmmm.....? És mi történt köztetek?
-Hát bejön-mondtam kissé szégyenlősen és kortyoltam a vérből-de ez komplikált még számomra.Na jó mindent elmondok.Klaus és köztem nem történt sok minden,csak kétszer találkoztunk,de nagy hatással volt rám.Csak mindkétszer gyorsan el kellett menjek,így nem tudtam sokáig élvezni a társaságát.A problémám az,hogy össze vagyok most zavarodva,mert valamilyen szintem kötődök Stefanhoz is,de lehet csak sajnálatból,ott van Klaus,aki iszonyat jó pasi és nagyon kedves és ott van...-itt kicsit elhallgattam,újra itta a vérből,majd folyattam-és ott van Jeremy,Elena tesója.Azt hiszem belezúgtam.Bevallotta az érzelmeit,megcsókolt én meg felpofoztam,de azóta is arra a csókra gondolok.De ez a szerelem soha nem valósulhat meg,mivel mellettem nem lenne biztonságban és nagyon féltem.De ha jól láttam neked is bejön Klaus.-Mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:42 am

Caroline elmesélte a szerelmi életét.Hát kicsit sem mondható ,,nem zűrösnek,,.Tetszik neki Stefan viszont az lehet hogy csak sajnálat.Bejön neki Klaus.Nagyon.Valamint tetszik neki Jeremy akit viszont elüldözött.
-Szerintem a szerelem mindent legyőz szóval ha te Jeremybe vagy szerelmes vagy mi.Győzd le minden kétejed és félelmed a vámpirsággal kacsolatban és éljetek együtt boldogságban meg szerelemben mig meg nem.....-itt elhallgattam.És csak mosolygtam.
De ha jól láttam neked is bejön Klaus. mondta nekem Caroline.Nem szerettem volna eltitkolni előle semmit hiszen jobb most tisztázni a dolgokat mint később amikor mondjuk mégjobb lesz a barátságunk.Igy nagy levegővétel keretén belül nekiálltam.
-Caroline ezt azért mondom el hogy ne később derüljön ki és mondjuk ez rontson a baráti szálunkon ami most bontakozik.Szóval én megcsókoltam Klaust de ez sem neki sem nekem nem jelentett semmit.Csak a pillanat hevében volt.Később pedig csak nevettünk rajta.És persze,hogyne tetszene nekem hiszen tök sármos meg minden de nem tudom hogy milyen lányok az esetei,meg persze miattad is,de hagyom a fenébe.-és legyintettem egyet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:49 am

-Caroline ezt azért mondom el hogy ne később derüljön ki és mondjuk ez rontson a baráti szálunkon ami most bontakozik.Szóval én megcsókoltam Klaust de ez sem neki sem nekem nem jelentett semmit.Csak a pillanat hevében volt.Később pedig csak nevettünk rajta.És persze,hogyne tetszene nekem hiszen tök sármos meg minden de nem tudom hogy milyen lányok az esetei,meg persze miattad is,de hagyom a fenébe.
Örültem neki,hogy ilyen őszinte velem.
-Örülök,hogy ezt elmondtad és megbízol bennem.De neked esetleg más nem tetszik?Vagyis én azt se bánom,ha Klaussal jössz össze,én még amúgy sem kerültem vele közelebbi kapcsolatba-itt elmosolyodtam-Amit meg Jeremyt illeti nem én illek hozzá,és ezt majd ő is be fogja látni,csak kell találkozzon egy szép fiatal lánnyal,aki korban is hozzá illik.Velem nem lenne biztonságba,és neki is az lenne a jobb ha elfelejtene és is azt próbálom tenni.Meg mint ahogy te is elkezdted mondani,nem sokáig tudnánk együtt lenni,mert ő halandó.Meg kell ismerd Anna,Jeremy nagyon kedves srác.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:57 am

-Én szörnyen válogatós tipus vagyok.Klaus pedig....Klaus.Én sem ismerem annyira.Szerencsére jól végződött a nap amit együtt töltöttünk.A medencében lett vége úgy hogy behúztuk egymást.Nagyon vicces volt.És ahogy mondtam ez volt a szerencse mert egész nap mellé beszéltem és még meg is csókoltam.Tényleg nagyon ciki volt.Amikor mindketten elkezdtünk nevetni.De hidd el hogy semmi nincs köztünk.És azóta nem is beszéltünk.Amúgy pedig ha Jeremy nállad is kisebb,akkor nálam is.18 vagyok te pedig 17 ugye? De mesélj róla.-mosolydtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:08 am

-Én elhiszem nem kell magyarázkodj-mondtam mosolyogva,utána pedig Jeremyről faggatott.
-Hát most már 17 is maradok,pedig annyira szerettem volna 18 lenni,jövő hónapban lennék annyi.Jeremy meg 17-et tölti azt hiszem ő két hónap múlva.Jó fej srác nagyon,kedves megértő,a szülei halála után csak ők maradtak egymásnak Elenával.Elég jól kezeli a helyzetet és támogatják egymást Elenával.Csak azért nem tudtak mindent megbeszélni,mert mégiscsak testvérek és nem barátok.Párszor nagyon jól elbeszélgettünk.Barna hajú,szemű kellően kisportolt és még jól is nézz ki-mondta egy széles mosoly kíséretében.-Lenne még egy kérdésem,nem aludhatnék itt?Már elég fáradt vagyok és nincs sok kedvem hazamenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:18 am

Caroline a kérésemre elkezdett Jeremyről mesélni.Csupa jót mondott róla.Szinte hibátlannak festette le,de tudtam hogy ilyen férfi nincs.Caroline mondta hogy jövő hónapban lenne 18.Szegényt megsajnáltam hiszen ez a legszebb születésnap.Megkérdezte hogy nem aludhatna-e itt.Én nagy örömmel bólinottam egy nagyot,mert tele volt a szám.
-Persze hogy aludhatsz itt.Tudod mit?-jutott eszembe-Mi lenne ha most a bulin olyan nagyon berugnánk és úgy megünneplenénk a soha el nem következő 18-ik születésnapodat,hogy 3 napig csak az ágyat nyomjuk.Mit szólsz?-húztam el a szám egy hatalmas mosolyra,majd dobtam Carolinenak mégegy tasak vért mivel a másik kiürült és teli hassal jobban alszunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:27 am

-Persze hogy aludhatsz itt.Tudod mit?-jutott eszembe-Mi lenne ha most a bulin olyan nagyon berugnánk és úgy megünneplenénk a soha el nem következő 18-ik születésnapodat,hogy 3 napig csak az ágyat nyomjuk.Mit szólsz?-húzta el egy
-Ez szuperül hangzik,úgyis rég csináltam őrültséget azt leszámítva,hogy szembe akartam szállni Kathrinnel,meg hogy volt egy egy éjszakás kalandom egyből a vámpírrá válásom után-és elkezdtem nevetni.-Örülök ,hogy jobban megismertük egymást,jó barátnő vagy-mondtam mosolyogva és közben megöleltem.-Nem megyünk lassan lefeküdni és még a szobában beszélgethetünk-mondtam és belekortyoltam a vérbe.

LEZÁRVA


A hozzászólást Caroline Forbes(Heni) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 19, 2012 8:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 10:28 pm

Már több mint egy hét eltelt.. Spanyolország egyszerűen csodálatos volt.
De végre itthon. Elegem volt a rettegésből és a gyűlöletből. Annának igaza volt. Le kell zárnunk a múltat. Ami megtörtént megtörtént. Bocsánatot kell kérnem a lakótársamtól is. - gondolkodtam miközbe az ajtóhoz léptem. Feltoltam a RayBan márkájú vadi új napszemcsimet és kinyitottam az ajtót. Mikor beléptem a konyhába Nagy levegőt vettem. Kiabáltam egyet :
- Hahó ! Anna? Itthon vagy??? Valaki??? - leraktam a csomagokat és elindultam körülnézni a házba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 12:27 pm

Éjjel nagyon későn aludtam el.Jeremyn gondolkoztam,mar megint.Muszáj őt mindentől megóvnom.Mától ezt kell tennem,mert szeretem.Nem is bántam meg,hogy nem feküdtünk le már akkor.Igy hátha különlegesebb lesz az első közös.Reggel mélyen aludtam.Arra ébredtem,hogy valaki a házban sétál,és a nevemen szólit...Dehát várjunk csak...ez Bekah.Egyből elfutott minden álmom.Kiugrottam az ágyból és a hang után mentem.
-Rebekah,hát visszajöttél?-ugrottam a nyakába.-Már azt hittem nem jössz többé haza.-mondtam már majdnem a könnyeimmel küszködve-Igy egyedül kéne fizessem a rezsit.-mosolyodtam el.
És...hogy vagy?Hol voltál?Mit csináltál?-kérdeztem mintha a szám egy puska lenne és csak lőném kifelé a kérdéseket.-Még mindig haragszol?-neztem rá félénken mivel tartottam a választól.


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 19, 2012 10:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:58 am

Rebekah irja:

- Anna! - kiabáltam. - Spanyolban voltam! Hoztam neked valamit békítésképpen! - mondtam és átnyújtottam egy zacskót egy ilyen nyaklánccal:

Ranna haz konyha - Page 2 Cleodesign_product_13635_110410151055_1

-Remélem tetszik! A Barátnőm egy boszorkány. És nála voltam. Ha érted mire gondolok! - mosolyogtam.


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 18, 2012 10:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:17 am

Rebekah,mint mindig most is kemény volt,és mig én majdnem bőgtem az örömtől ő átadott nekem egy ajándék zacskót.Belenéztem és kiszedtem,azt ami benne volt.
Egy ezüst nyaklánc volt,a medálján pedig egy kék kő.Lapis lazulinnak néztem.
-Jaj Rebekah! Lapis lazulin?Ez gyönyörű.- ámuldoztam-Köszönöm szépen.Nagyon..,nagyon szépen.-majd ismét a nyakába borultam és hosszasan megöleltem-Ha ez bocsánatkérés volt,akkor el van fogadva.-mosolyogtam.
-Biztos hosszú utad volt...Nem eszünk valamit?-kinyitottam a hűtőt és kivettem 2 tasak vért.-Garantálom,hogy helyesen döntöttél azzal,hogy visszajöttél.-És hogy telt?Miket csináltál?-érdekődtem,és próbáltam meggyőződni arról,hogy tényleg jól van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:28 am

Rebekah irja:

-Hát legfőképpen próbáltam azzal megbírkozni, hogy Klaus a városban van vagy volt. Amúgy nagyon jó volt ^^ - mondtam. Az első mondatomnál elbambultam. Leültünk és "ettünk". - És? Milyen Jeremy? - kérdeztem kaján vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:41 am

-Hát Klaus bizony még a városban van.És úgy sejtem,hogy itt is lesz még,mivel barátnőre talált.Az egyik újdonsült barátnőm személyében.-mondtam lesütött fejjel.
-És?Milyen Jeremy?-kérdezte.Ez meglepett.
-Jeremy???Honnan tudsz te róla?-kérdeztem mosolyogva,miközben olyan vörös lettem mint a rák.Ekkor vettem észre,hogy a telefonom jelezte,hogy Jeremy megkapta az üzenetet. -Áááá...innen...-pillantottam fel.És nevettem.-Jeremy a barátom...vagy mi?Még nem tudom én sem,és azt hiszem ő sem pontosan,mivel csak 2 napja ismerjük egymást,és már az első találkozásunkkor csókolóztunk.Sajnos itt bejön a képbe Caroline.Klaus barátnője,mivel Jeremy régen bele volt esve.Nem tudom hogy most mit érez iránta.Caroline csak zokogott amikor meglátott minket együtt,szóval gondolom ő is szereti.Csak remélni merem,hogy ha választásra kerül a sor,Jeremy engem választ.-mondtam picit szomorkodva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:48 am

Rebekah irja:

-Tudom, hogy ez milyen érzés!- mondtam Anna szemébe nézve. - Ha valakinek kiöntenéd a szíved, nem szoktam ilyet mondani, de engem megtalálsz! - mondtam kedves mosollyal az arcomon. Leugrottam a székről és vámpírgyorsasággal felmentem a zacskókkal a szobámba. Ledobtam a csomagokat és ugyanolyan gyorsan vissza is mentem a konyhába.
- És? Mit csináljunk ma??? - kérdeztem bizakodó mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:55 am

Ez nagyon jól esett.
-Akkor ezentúl te leszel a lelki szemetesem?-kérdeztem mosolygva.Felállt a székről és elvitte a csomgajait,majd miután visszajött megkérdezte,hogy hova menjünk ma?
-Nem is tudom...Valassz te,amihez kedved van!Viszont van még egy hirem,és kérlek szépen ne akadj ki....,de a másik két tesód is a városban van.Elijah,és Kol.-vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:59 am

Rebakah irja:

-Tudom - mondtam mosolyogva.
-Nekem mindegy. Mindig én választok, tehát most tejösz! - mosolyogtam és kidobtam az üres véres tasakot. -Fizetek neked egy italt! Oké? - néztem kérdőn.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 11:09 am

-Akkor jó.Azt hittem megint kiakadsz és azt nem szeretném.Olyan nagyon üres volt a ház nélküled.Tudom,hogy nem lakunk olyan rég óta együtt viszont már annyira megszoktam a társaságod...Reggelente az első utam a szobádba vezetett,és csalódottan vettem észre hogy még mindig üres.-mondtam szomorkodva-Viszont visszajöttél.SmileÉs ha tényleg én választok,akkor...mi lenne ha most nappal mondjuk,Tvznénk és csak beszélgetnénk.Úgy láttam,ma The Vampire Diaries maraton van.Imádom azt a filmet.És este kirúghatnánk a hámból, megünnepeljük ezt a napot.Mit szólsz?De a TvZés helyett ha van jobb ötleted,csak szólj.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 10:00 pm

- Nekem jó a TV-zés! De ha már visszatértem még a napokban elmegyünk és legalább egyszer kirúgunk a hámból! Megegyeztünk? - nyújtottam a kezem Anna felé. - Sőt nem is egyszer- mosolyogtam.
Leültünk a TV elé és bekapcsoltuk. Ez a sorozat számomra élvezhető volt. A közepe felé már tetszett.
-Jó ez a sorozat! - fordultam mosolyogva Anna felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 10:25 pm

-Persze.Én is úgy gondoltam.-S kezet fogtunk.
Leültünk a Tv elé.Pont akkorra kapcsoltuk be amikor kezdődött a sorozat.Valamikor a közepe felé lehett amikor megszólalt Bekah.Neki is tetszett.Örültem,viszont egyre türelmetlenebb lettem.Olyan fura volt,hogy most jött haza és csak ülünk és bámulunk.
-Na jó.Ez borzalmas ötlet volt.Majd megnézzük máskor.Mond mit csináljunk.-Fordultam felé majd,ránéztem az órára és már d.u. fél 4volt.Akkor nincs is olyan korán.-Ha gondolod mehetünk most a Haevenbe.-mondtam s kacsintottam egyet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:37 am

-Menjünk! De útközbe kapjunk be valamit!- mosolyogtam és megnyaltam a felső ajkam. - Már kezdek éhes lenni - nevettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:47 am

-Rendben van- mondta.De először vadászni kell mennünk.Nem ellenkeztem.A tasakos vér azért nem annyira laktató,és nem is olyan finom.Csak bólintottam,és mosolyogtam.Azon töprengtem,hogy az állati vér lassan nem is veszi ki nállam a szerepét.Nem is bánom mert igy erősebb vagyok.
Felkeltem a kanapéról,és elvettem az asztalról a kulcsot.
-Indulhatunk?-néztem rá kérdőn.Rebekah bólintott.Bezártam az ajtót és sétáltunk,miközben a kinálatot fürkésztük.
-Jó sok vámpir érkezett ide,rajtunk kivül.-mondtam,hogy ne hallgassunk egész végig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ranna haz konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz konyha   Ranna haz konyha - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ranna haz konyha
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ranna haz kert
» Ranna-haz nappali
» Ranna haz furdoszoba
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: