Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha szoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:27 am

- Nem fog semmi történni a családdal, megígérem. - mondta nekem nyugtatóan. - Mire gondolsz? - kérdezte mosolyra húzva a száját, miközben a szemembe nézett. - Kettőnkre, Danielre, a jövőnkre és... - nem fejeztem be. Lehajtottam a fejem. Tudtam, hogy a szomorúság kiült az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:30 am

Felemeltem a fejét. - Mi a baj?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:32 am

Felemelte a fejemet. - Mi a baj? - kérdezte. - Semmi. - mondtam és megráztam a fejem. - Csak eszembe jutott valami. - mondtam sóhajtva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:35 am

- Elmondod? - kérdeztem miközben megsimogattam az arcát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:43 am

- Elmondod? - kérdezte miközben megsimogatta az arcomat. Odafogtam a kezét az arcomhoz és behunytam a szemem. - Még mindig nem tudom kiverni a fejemből azt a dolgot amiről a múltkor beszéltünk. Miért ilyen nehéz elfelejteni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:45 am

- Melyiket?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:52 am

- Melyiket? - kérdezte. Elhúzódtam tőle, majd hátat fordítva neki a pultnak támaszkodtam. - A baba dolgot. Próbálok róla lemondani, de olyan nehéz. Mintha az életemet akarnák elvenni. És ez fáj. Miért ilyen nehéz? kérdeztem. Egy könnycsepp folyt végig az arcomon. Gyorsan letöröltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 2:56 am

- Nem kell lemondanod róla, hisz fiatal vagy még.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 3:03 am

- Nem kell lemondanod róla, hisz fiatal vagy még. - mondta. - Mit ér az, hogy fiatal vagyok? Semmit. - mondtam könnyes szemmel, miközben megfordultam, hogy a szemébe tudjak nézni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 3:25 am

- Miért mondod ezt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 3:32 am

- Miért mondod ezt? - kérdezte. - Ne haragudj, nem akartam ezt mondani. Nem tudom mi történt velem. Sajnálom. - mondtam lehajtott fejjel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 3:55 am

- Ne haragudj, nem akartam ezt mondani. Nem tudom mi történt velem. Sajnálom. - mondta lehajtott fejjel, megemeltem a fejét. - Nincs semmi baj. És számít, hogy fiatal vagy még. Előtted áll az élet, a jövő. -mondtam mosolyra húzva a számat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 4:05 am

Megemelte a fejemet. - Nincs semmi baj. És számít, hogy fiatal vagy még. Előtted áll az élet, a jövő. -mondta mosolyra húzva a száját. Én is mosolyra húztam a számat. - Mi lenne velem nélküled. - mondtam betegesen nevetve, majd odabújtam hozzá és átöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 4:32 am

Ő is mosolyra húzta a száját. - Mi lenne velem nélküled. - mondta betegesen nevetve, majd odabújt hozzám és átölelt. Én is átöleltem és a haját simogattam.
- Nem tudom. De én itt vagyok és veled maradok. - mondtam, majd adtam a fejére egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 4:51 am

Ő is átölelt és a hajamat simogatta. - Nem tudom. De én itt vagyok és veled maradok. - mondta, majd adott a fejemre egy puszit. - Köszönöm. Köszönök mindent, amit értem teszel és köszönöm, hogy vagy nekem. - suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 5:11 am

- Én elmegyek sétálni egy kicsit. - mondtam kis idő után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 5:25 am

- Én elmegyek sétálni egy kicsit. - mondta kis idő után. - Rendben. - mondtam. Elijah elment, Daniel pedig lejött a konyhába. - Anya, van vér? Szomjas vagyok. - mondta Daniel. - Nem tudom hol van. Meg tudod keresni? - kérdeztem Danieltől mosolyogva, miközben megsimogattam a fejét. Daniel hamar megtalálta és elkezdte inni. Leültem az asztalhoz és néztem ahogy édesen issza a vért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 3:24 am

Vicky szeme könnybe lábadt.Láttam,hogy büszke rá,hogy ilyen fia van.Nem mondom.Lehet is...
Olyan jó volt nézni,hogy mennyire szépek.Ritka az ilyen boldog család.Vickyn láttam,hogy imádja a srácokat,viszont aggasztott amit Elijah,Tatiaról mesélt.Nem értem,hogy hogy nem tudta még mindig kiverni őt a fejéből.Kihivtam a konyhába.
-Még mindig Tatia az első?-kérdeztem tőle s megfogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 3:49 am

- Mondtam már, hogy az más volt... Amúgy hogy lenne Tatia az első, mikor... - meghalt. Akartam mondani de nem tudtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 5:21 am

Anna és Elijah kimentek a konyhába. Kis idő után kimentem utánuk. - Mondtam már, hogy az más volt... Amúgy hogy lenne Tatia az első, mikor... - nem fejezte be Elijah. Megtorpantam az ajtóban. - Mikor mi? És ki az a Tatia? - kérdeztem nyugodtan. Nem tudtam miről vagy kiről beszél, ezért érdekelt. Anna és Elijah is rám nézett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 5:26 am

- Mikor mi? És ki az a Tatia? - kérdezte Vicky nyugodtan.Anna és én is rá néztünk.
- Már... nem lényeges. - mondtam ki kicsit nehezen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 5:47 am

- Már... nem lényeges. - mondta ki kicsit nehezen. Odamentem hozzá és megsimogattam az arcát. - Mondd el, kérlek. Bennem megbízhatsz. Emlékszel mit mondtam az első nap, amikor idejöttél? - suttogtam. Mosolyra húztam a szám és reméltem, hogy Elijah megenyhül és elmondja ki az a Tatia.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 5:59 am

Odajött hozzám és megsimogatta az arcom. - Mondd el, kérlek. Bennem megbízhatsz. Emlékszel mit mondtam az első nap, amikor idejöttél? - suttogta, mosolygott.
-Emlékszem. De mondtam már, hogy nem lényeges. - mondtam halkan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 6:14 am

-Emlékszem. De mondtam már, hogy nem lényeges. - mondta halkan. Hallottam a hangjában, hogy kezd dühös lenni. Elvettem a kezemet az arcáról és elhúzódtam. - Rendben, ha nem hát nem. - mondtam halkan. Bár zavart, hogy Elijah nem bízik meg bennem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 6:48 am

Nagyba faggattam Elijaht,amikor az ajtón belépett Vicky.Kérdezősködni kezdett Elijahtól.
Rosszul éreztem magam,nem volt szándékomban ezt Vickyvel közölni,vagy sejtetni vele valamit,mivel megigértem Elijahnak,hog megőrzöm a titkát.S most a jelenlegi álláspontom nézve közelebb állok Elijahhoz.
Próbáltam,menteni a helyzetet.
-Valóban nem lényeges.Bocsánat,hogy fölhoztam ezt a témát.De hol van Daniel?-próbáltam terelni a szót,de valahol sejtettem,hogy Vicky nem fogja ennyiben hagyni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha szoba
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: