Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha szoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 6:56 am

- Semmi baj. Legalább tudok róla valakivel beszélgetni. Anélkül, hogy féltékeny lenne. És nem a te hibád, hogy hallgatóznak. - tettem hozzá az utolsó 2 mondatot halkan. - Szerintem valahol játszik .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 7:21 am

Zavarba jött Anna. Ezek szerint titkolnak előlem valamit, gondoltam. Anna próbálta menteni a helyzetet. - Valóban nem lényeges. Bocsánat, hogy fölhoztam ezt a témát. De hol van Daniel? - kérdezte. - Semmi baj. Legalább tudok róla valakivel beszélgetni. - mondta. Suttogott még valamit Annának de nem értettem. Tehát tényleg titkolnak előlem valamit. Ennyire bízik bennem Elijah. - Szerintem valahol játszik. - mondta. Rosszul esett hogy ennyire nem bízik bennem. - Rátalált a plüssállatokra, amiket Kathtől és Apriltől kaptam. - mondtam sóhajtva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 7:28 am

-Áá Kath és April.Rég nem is láttam őket,ami elég fura mert ők mindig mindenhol ott vannak.És ez nem értésként mivel távol álljon tőlem,hogy mióta Kathel tisztáztunk a helyztünket,újra felelevenitsem.De én megyek is.Megkeresem Danielt,ismerkedek vele picit.Ti csak beszélgessetek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 7:46 am

- Mi?! Ne! Nehogy elmenj! Rám fog támadni! Meg fog ölni!! Neeee! - mondtam úgy, hogy csak ő hallja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 11:31 pm

- Áá Kath és April. Rég nem is láttam őket, ami elég fura mert ők mindig mindenhol ott vannak. És ez nem sértésként mivel távol álljon tőlem, hogy mióta Kathel tisztáztunk a helyzetünket, újra felelevenítsem. De én megyek is. Megkeresem Danielt, ismerkedek vele picit. Ti csak beszélgessetek. - mondta Anna, majd kiment a nappaliba. Elijah suttogott valamit, de nem értettem mit mond és most már nem is érdekelt. - Nincs mit megbeszélnünk. - mondtam dühösen, majd elindultam a nappaliba, de félúton megálltam és visszafordultam. - Vagy mégis. Elegem van a titkolózásokból. Elegem van abból hogy mindenki tönkreteszi a az életemet. Elegem van a vámpírokból. - mondtam, majd a bennem felgyülemlő düh miatt elvesztettem a fejem. Odarohantam Elijahhoz, kezembe vettem egy kést és nagy erővel a hasába szúrtam. Sokkot kaptam, csak álltam és nem mozdultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 12:06 am

- Nincs mit megbeszélnünk. - mondta dühösen, majd elindulta a nappaliba, de félúton megállt és visszafordult. - Vagy mégis. Elegem van a titkolózásokból. Elegem van abból hogy mindenki tönkreteszi a az életemet. Elegem van a vámpírokból. - mondta. Odarohant hozzám, kezébe vette egy kést és nagy erővel a hasamba szúrta. Lenéztem a hasamban lévő késre ahonnan ömlött a vér. Átváltozott arccal néztem Vickre.
- Eleged van a vámpírokból? Ezen könnyen segíthetünk. - mondtam morogva, majd megharaptam és inni kezdtem a vérét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 12:27 am

Lenézett a hasában lévő késre ahonnan ömlött a vér. Átváltozott arccal nézett rám.
- Eleged van a vámpírokból? Ezen könnyen segíthetünk. - mondtam morogva, majd megharapott és inni kezdte a véremet. Nagyon fájt és most döbbentem rá igazán mit tettem. El akartam magamtól tolni, de nagyon erősen szorított. Megpróbáltam ütögetni a mellkasát. - Elijah, engedj el, ez nagyon fáj! - sikítottam sírva. - Elijah!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 2:30 am

Elijah megkért rá hogy ne menjek el,de én Danielhez jöttem.Ki is mentem,s játszani kezdtem vele.Hallottam amint egy kisebb veszekedés szövődik ki közöttük.Gondoltam,csak civakodnak.Egy adott pillanatban Vicky hangját hallottam amint azt mondta,hogy elege van a vámpirokból.A következő dolog már csak egy sikitás volt.Kisiettem a konyhába,ahol láttam,hogy Elijah nekitámadt Vickynek.Elég mérges lehetett mivel,olyan mohón ivott,hogy Vicky már alig állott a lábán.Odamentem.Vicky odébblöktem,Elijaht pedig hátratolva próbaltam nyugtatni.
-Elijah,elég legyen!Fejezd be!Ő Vicky! Nyugodj meg!-mondtam s miután láttam,hogy az arca visszaváltozott(s talán ha lehet igy mondani,észhez tért),Vickyhez léptem.Nagyon gyenge volt,s a sebhelyből még mindig ömlött a vér.Felsértettem a csuklóm majd a szájához tettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 2:43 am

Anna kisuhant a konyhába. Én már alig álltam a lábamon, annyi vért ivott belőlem Elijah. odajött hozzánk. Engem arrébb lökött, Elijah pedig hátratolva próbálta nyugtatni. - Elijah, elég legyen! Fejezd be! Ő Vicky! Nyugoj meg! - mondta és miután Elijah arca visszaváltozott, hozzám lépett. Megrémültem tőle. Nagyon gyenge voltam már ás a nyakamból még mindig ömlött a vér. Anna felsértette a csuklóját és a számhoz tette. Erőtlenül inni kezdtem a vérét, miközben még mindig rettegtem tőlük. Eltoltam Anna kezét a számtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 5:24 am

Anna kisuhant a konyhába. Vicky már alig álltam a lábamon, annyi vért ittam belőle. Odajött hozzánk. Őt arrébb lökte, engem pedig hátratolva nyugtatott. - Elijah, elég legyen! Fejezd be! Ő Vicky! Nyugoj meg! - mondta és miután az arcom visszaváltozott, hozzá lépett. Nagyon gyenge volt már és a nyakából még mindig ömlött a vér. Míg Anna megetette addig én kihúztam a még bennem lévő kést és a pultra dobtam. A szemem még mindig vörös volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 5:45 am

Elijah kihúzta magából a kést és a pultra dobta. A szeme még mindig vörös volt. Felálltam, bár remegtem a félelemtől és sírtam, tántorogva megindultam Elijah felé felvettem a kést megvágtam a csuklóm és a szájához tettem.Remélem nem lett komoly baja, nem szándékosan tettem, hanem elvesztettem a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 6:09 am

Vicky felállta, bár remegett a félelemtől és sírta, tántorogva megindult felém, felvette a kést megvágta a csuklóját és a számhoz tette de eltoltam és Annahoz fordultam.
- Megmondtam. Van szabad szobátok? - kérdeztem. Elege van a vámpírokból? Tönkreteszik az életét? Megoldjuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 7:19 am

Eltolta a kezemet és Annához fordult. - Megmondtam. Van üres szobátok? - kérdezte Annától. Hátrébb léptem. - Ezek szerint te mégsem szeretsz engem igaz? Az is hazugság volt amit mondtam, mikor elmondtam hogy terhes vagyok vagy amikor megszületett? Minden? Nem gondoltam volna rólad. Rólad nem. Én szeretlek de úgy tűnik te csak kihasználtál. - mondtam sírva, majd felrohantam a szobámba. Összetörtem mindent ami a kezem ügyébe akadt, majd lefeküdtem a földre és zokogtam a fájdalomtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 7:26 am

Vicky próbálta kiengesztelni Elijaht,ami valljuk be nem igazán sikerült.Elijah elég távolságtartó lett,s hűvösen viselkedett.Valószinű nem estek neki jól Vicky szavai.Nem is csodálom,nekem is meghasadna a szivem,ha Jeremy ilyet mondana nekem.Csak néztük ahogy Vicky felszalad a szobájába.
-Azt hiszem,jobb lenne ha a ma éjszakát nálam töltenéd.S holnap talán józan ésszel megtudjátok majd beszélni.Addigra a kedélyek is csitulnak.Mit szólsz?-kérdeztem bátoritóan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 7:59 am

Vicky felszaladt a szobájába. - Azt hiszem, jobb lenne ha a ma éjszakát nálam töltenéd. S holnap talán józan ésszel megtudjátok majd beszélni. Addigra a kedélyek is csitulnak. Mit szólsz? - kérdezte Anna bátorítóan.
- Rendben de kétlem, hogy csitulnának... Azt mondta elege van a vámpírokból. Őszintén szólva nekem is, de ő tud ellene tenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 8:06 am

Volt időm visszagondolni azokat a dolgokat amiket mondtam, és rájöttem, hogy milyen idióta voltam. Kivörösödött szemekkel visszamentem a konyhába. - Sajnálom Elijah, én nem gondoltam komolyan azokat amiket mondtam. Nem tudom mi ütött belém. Megértem ha most elmész, nem foglak visszatartani, mert az csak rosszabb lenne és azt is megértem ha mostantól hozzám se fogsz szólni. De egy dolgot jegyezz meg: Én szeretlek és mindig is szeretni foglak és tudnod kell, hogy én mindig várni foglak, ha elmész. - mondtam lehajtott fejjel. Egy újabb könnycsepp folyt végig az arcomon. Gyorsan letöröltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 2:29 am

-Elijah,te dolgod!Viszont úgy érzem,hogy nekem már nincs itt keresnivalóm.-mondtam s elvettem a székről a kabátom.Belebújtam.
-Nyugodj meg!Minden rendben lesz!Ha bármi van,akármikor hivhatsz,és jövök!-fordultam Vickyhez,majd az ajtóhoz léptem,s kimentem rajta.Tudtam,hogy Elijahnak még végig kell gondolnia mindent,ezért ajánlottam fel,hogy ha egyedül szeretne lenni nálunk alhat,bár reméltem,hogy megpróbálja tisztázni a dolgokat Vickyvel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:49 am

- Elijah, te dolgod! Viszont úgy érzem, hogy nekem már nincs itt keresnivalóm. - mondta s elvette a székről a kabátját. Belebújt. - Nyugodj meg! Minden rendben lesz! Ha bármi van, akármikor hívhatsz, és jövök! - fordult felém, majd az ajtóhoz lépett, s kiment rajta. Elijah egy szó nélkül Anna után ment. Leültem a földre. Daniel odajött hozzám és megölelt. - Nincs semmi baj, én itt vagyok és veled maradok. - suttogtam a fülébe. Elaludtam a kimerültségtől...

Másnap reggel ugyan ott ébredtem, kezemben Daniel aludt. Tudtam, hogy hibás vagyok a tegnapi miatt, de beszélnem kell valakivel, így írtam egy üzenetet Annának.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 8:04 am

Miután a Heavenből elmentem, gondoltam meglátogatom Vickyt és a pici Danielt. Olyan régen beszélgettünk, nekem is kell a kikapcsolódás. Ahogy megálltam az ajtajuk előtt kopogtam, de senki sem nyitott ajtót. Már jártam itt többször gondoltam, nem baj ha bemegyek. Amint beértem sírást hallottam a konyhából. Oda rohantam vámpírgyorsasággal és megöleltem a földön ülő Vickyt. - Mi a baj Vicky? Mondd el mi történt? - kérleltem rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 8:15 am

Sírtam a szomorúságtól. Vámpírgyorsasággal ott termett Katherine és megölelt, miközben még a földön ültem. - Mi a baj Vicky? Mondd el mi történt? - kérlelt. Ráborultam a vállára. - Összevesztem Elijahval és olyan dolgokat vágtam a fejéhez, amiket nem gondoltam komolyan. Utána hasba szúrtam valamiért ő meg bántott és nagyon erősen megharapott, utána meg elment. És most nem tudom mi van vele és haza jön-e egyáltalán. - mondtam zokogva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 8:23 am

- Összevesztem Elijahval és olyan dolgokat vágtam a fejéhez, amiket nem gondoltam komolyan. Utána hasba szúrtam valamiért ő meg bántott és nagyon erősen megharapott, utána meg elment. És most nem tudom mi van vele és haza jön-e egyáltalán. - mondta zokogva.
- O jaj. Gyere drágám kelj fel és nézz rám. - mondtam neki és segítettem neki felállni. -Nyugodj meg, haza fog jönni. Minden rendben lesz, szeret téged, csak most nem tudja mire vélni a helyzetet. Olyan dolgokat tettetek amiről azt hittétek sosem lennétek képesek rá. Most éppen egy mélypontra érkezett a kapcsolatotok, de ezt is megoldjátok. Szerintem még ebből esküvő is lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 8:35 am

- Ó jaj. Gyere drágám kelj fel és nézz rám. - mondta nekem és segített nekem felállni. -Nyugodj meg, haza fog jönni. Minden rendben lesz, szeret téged, csak most nem tudja mire vélni a helyzetet. Olyan dolgokat tettetek amiről azt hittétek sosem lennétek képesek rá. Most éppen egy mélypontra érkezett a kapcsolatotok, de ezt is megoldjátok. Szerintem még ebből esküvő is lesz. - mondta. Még rosszabban éreztem magam az esküvő hallatán. - Nem lesz semmi rendben. Azt mondtam neki, hogy elegem van a vámpírokból. Pedig nem, de nem tudom mi ütött belém. Már nem fog visszajönni. Már nem szeret igaz? - kérdeztem zokogva, miközben eltakartam az arcomat, hogy ne lássa. A ruhám is véres volt még, sőt a kezem is, amin Elijah vére száradt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 8:52 am

- Nem lesz semmi rendben. Azt mondtam neki, hogy elegem van a vámpírokból. Pedig nem, de nem tudom mi ütött belém. Már nem fog visszajönni. Már nem szeret igaz? - kérdezte zokogva, miközben eltakarta az arcát, hogy ne lássam. A ruhája is véres volt még, sőt a keze is, amin Elijah vére száradt.
- De szeret, nagyon is szeret. Jobban mint hinnéd. Ne bánkódj azért amit a fejéhez vágtál, én is mondtam eléggé csúnya dolgokat Damonnek még akkor amikor együtt voltunk. Mégis vissza jött hozzám és mindig jobban szeretett. Sőt megöltem Dean-t és ő mégis utánam jött, hogy ne öljem meg magam. Elijah is szeret, csak most össze van zavarodva ő is. Beszélnetek kell, csak előbb nyugodj meg és ne sírj. Nem jó ha így lát Daniel és neked sem jó,mert a bánat felemészt apránként.- mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 9:03 am

- De szeret, nagyon is szeret. Jobban mint hinnéd. Ne bánkódj azért amit a fejéhez vágtál, én is mondtam eléggé csúnya dolgokat Damonnek még akkor amikor együtt voltunk. Mégis vissza jött hozzám és mindig jobban szeretett. Sőt megöltem Dean-t és ő mégis utánam jött, hogy ne öljem meg magam. Elijah is szeret, csak most össze van zavarodva ő is. Beszélnetek kell, csak előbb nyugodj meg és ne sírj. Nem jó ha így lát Daniel és neked sem jó,mert a bánat felemészt apránként.- mondta nekem. - Nem tudom megnyugodni Kath. Inkább megölöm magam, így nem leszek senkinek a terhére. - mondtam miközben elfordultam tőle. - Én nem bírok azzal a tudattal élni tovább, hogy bántottam Elijah. Én soha nem leszek képes ezt feldolgozni. - mondtam sírva. Remegtem a bennem felgyülemlő fájdalomtól. Egyre jobban fájt minden.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 9:23 am

- Nem tudom megnyugodni Kath. Inkább megölöm magam, így nem leszek senkinek a terhére. - mondta miközben elfordult tőlem. - Én nem bírok azzal a tudattal élni tovább, hogy bántottam Elijah. Én soha nem leszek képes ezt feldolgozni. - mondta sírva. Remegett a benne felgyülemlő fájdalomtól. Egyre jobban fájt minden.
- De meg kell nyugodnod Vicky! em, nem fogsz ártani saját magadnak, gondolj Danielre. Túl kell jutnod azon, hogy megbántottad. - mondtam neki, de ő csak rázta a fejét. - Vicky nézz rám! - megfogtam a vállainál gyengében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha szoba - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha szoba
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: