Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha szoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:51 am

- Jól van. És nekem most mit kéne tennem Elijah? Fantasztikus, Gratulálok, de most mi van akkor? -kérdezte.
- Jellemző Klaus. Te mindig mindenből csak viccet csinálsz. Tudod mit? Ne tégy semmit! Éld tovább a boldog kis életedet ahogy eddig tetted. Hogy mi van? Mi lenne? Ugyan olyan normális gyerek lesz. Nem foglya széttörni az anyját. Áhh dehogy... - mondtam kicsit hangosabban mit ahogy akartam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:08 am

-Jellemző Klaus. Te mindig mindenből csak viccet csinálsz. Tudod mit? Ne tégy semmit! Éld tovább a boldog kis életedet ahogy eddig tetted. Hogy mi van? Mi lenne? Ugyan olyan normális gyerek lesz. Nem foglya széttörni az anyját. Áhh dehogy... - mondta kicsit hangosabban mit ahogy akarta. -Lehet, hogy előbb töri össze belülről mint gondolnád, szóval szerintem nagyon gyorsan kéne tenni valamit. Mire szerettél volna megkérni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:16 am

-Lehet, hogy előbb töri össze belülről mint gondolnád, szóval szerintem nagyon gyorsan kéne tenni valamit. Mire szerettél volna megkérni?
- És szerinted mégis mit kéne tenni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:20 am

-És szerinted mégis mit kéne tenni?- kérdezte.-Én nem tudom, azt hittem, van valami masszív terved, különben nem hívtál volna ide. Vagy csak a hírt akartad tudatni velem?-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 11:40 pm

Elaludtam a kanapén. Arra ébredtem fel, hogy rezgett a telefonom. Egy SMS érkezett Katherinetől.
Vicky, mivel te voltál az egyetlen ember barátom, így tőled is elbúcsúzok. Ha csak üzenetbe akkor is, remélem nagyon boldog leszel Elijah mellett, te megérdemled a boldogságot. A babát sajnos már nem láthatom, de tudom gyönyörű csöppség lesz, ha megszületik. Szóval köszönök mindent, már engem soha többet, senki sem fog látni. Szia!
xoxo: Kath

Katherine elmegy. egy könnycsepp folyt végig az arcomon. nem érdekelt, hogy Elijah nem engedte, hogy felkeljek, felálltam és kirohantam a konyhába. Klaus a pulton ült keresztbe font kézzel, Elijah pedig előtte állt. Klaus végignézett rajtam. Ösztönösen próbáltam eltakarni a hasam, de nem sikerült. - Katherine elmegy. - mondtam könnyes szemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 12:07 am

Vickynek pittyegett a telefonja. Persze én ezt innen is hallottam.Majd Vicky a konyhába rohant. Végignéztem rajta majd sírva kijelentette hogy Katherine elmegy.-Katherine elmegy.--Elmegy? De mégis hová?-Kérdeztem még mindig a konyhapulton ülve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 12:10 am

- Elmegy? De mégis hova? - kérdezte Klaus a konyhapulton ülve. - Nem tudom. Azt írta, hogy őt soha többé nem fogja látni senki. - mondtam majd odamentem Elijahhoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 12:38 am

- Nem tudom. Azt írta, hogy őt soha többé nem fogja látni senki. - mondta majd odament Elijahhoz.-Én már rég óta nem találkoztam vele, nem tudom mi történt, csak tit tudhatjátok.-Néztem Vickyre felemelt szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 12:46 am

- Én már rég óta nem találkoztam vele, nem tudom mi történt, csak ti tudhatjátok. -mondta, miközben rám nézett felemelt szemöldökkel. - Múltkor itt volt nálunk, de akkor nem mondta hogy volna valami baj. - mondtam szomorúan. Újra rezgett a telefonom. Egy újabb SMS ezúttal Elenától.
Szia Vicky!
Sajnálom,hogy ilyen sokáig nem találkoztunk,csak jó pár dolog történt velem közben.Csak szólni akartam,hogy ezen a héten ne keress,mert Londonba leszek a rokonaimnál.De majd utána összefuthatnánk valamikor ^^
Puszi: Elena
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 3:27 am

Vicky kapott egy sms-t, majd kirohant a konyhába sírva. - Katherine elment. - mondta.
- Elment? De mégis hova? - kérdezte Klaus.
- Nem tudom. Azt írta, hogy őt többé soha nem fogja látni senki. - mondta majd odajött hozzám.
- Én régóta nem találkoztam vele, nem tudom mi történt, csak ti tudhatjátok. - mondta Klaus és felvont szemöldökkel nézett Vickyre.
- Múltkor itt volt nálunk, de nem mondta, hogy volna valami baj. - újra kapott egy sms-t de most Elenától. Ö is elmegy de nem úgy mint Katherina.
- Klaus szerinted ezt Katherina úgy gondolta?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 3:34 am

- Klaus szerinted ezt Katherina úgy gondolta? - kérdezte Elijah Klaustól. - Hogy gondolta? - kérdeztem Elijahtól. - Nem, ugye nem? - kérdeztem, miközben annyi minden kavargott bennem. Szívem szerint fogtam volna magam, és elrohantam volna Katherinehez, de tudtam, hogy Elijah úgyse engedne el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 3:56 am

- Hogy gondolta? - kérdezte Vicky tőlem. - Nem, ugye nem?
- Nem. - mondtam egyből. Nem akartam, hogy felzaklassa magát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 4:01 am

- Nem. - mondta egyből Elijah. Megpróbáltam felhívni Kathreinet, de nem vette fel. - Nem veszi fel a telefont. - mondtam. - Klaus te tudod hol lakik Kathrine? - kérdeztem Klaus felé fordulva, hátha ő tudja. Majd odamentem a konyhaszekrényhez és készítettem magamnak egy bögre teát. Csak vasfű volt itthon, így gondoltam nem kínálom meg őket, hisz ártalmas rájuk a vasfű, de legalább én védve leszek az igézéstől. Beleittam, de alig nyeltem le pár kortyot, visszaköptem az egészet a csapba. Rettenetesen marta a szám és a baba is nagyokat kezdett rugdosni és forgolódni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 3:27 am

- Nem veszi fel a telefont. - mondta miután megpróbálta felhívni. - Klaus te tudod hol lakik Katherine? - kérdezte felé fordulva, majd odament a konyhaszekrényhez és csinált magának egy bögre teát. A szagából ítélve vasfüveset. Ivott egy kicsit de utána visszaköpte a csapba.
- Mi a baj? - kérdeztem mikor mellé értem láttam hogy a baba mozog de nem tudtam mi baja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 3:33 am

- Mi a baj? - kérdezte mikor mellém ért. - Vasfű. - suttogtam a bögrémre mutatva. alig bírtam megszólalni és a baba is majdnem összetört belülről. - Mit csinálnak a vámpírok amikor vasfüvet isznak? - kérdeztem suttogva, majd vettem a számba egy kis vizet és kiöblítettem hátha így jobb lesz, de nem lett jobb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 3:49 am

- Vasfű. - mondta suttogva és a bögrére mutatott. - Mit csinálnak a vámpírok amikor vasfüvet isznak? - kérdezte suttogva majd kiöblítette a száját vízzel. Felsértettem a csuklóm és a szájához tettem.
- Igyál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 3:53 am

Felsértette a csuklóját és a számhoz tette. - Igyál. - mondta. Először ijedten néztem rá, majd megfogtam a kezét és inni kezdtem a véréből. Minden egyes korty után jobban éreztem magam. Amikor már megnyugodott a baba eltoltam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 4:05 am

Először ijedten nézett rám, majd megfogta a kezem és inni kezdett látszott, hogy egyre jobban van. Mikor a baba megnyugodott eltolta a kezem.
- Hmm... Úgy látszik rá is ártalmas a vasfű és vele együtt rád is. Vajon miket tudhat még? - kérdeztem ezt már inkább magamtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 4:10 am

- Hmm... Úgy látszik rá is ártalmas a vasfű és vele együtt rád is. Vajon miket tudhat még? - kérdezte ezt már inkább magától. - Nem tudom. De egy biztos, erős. Szerintem rád fog hasonlítani. - mondtam elgondolkozva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 8:41 am

Katherine Aprillel lakik!-Mondtam Vickynek hátha tudja April hol él.A sztori hidegen hagyott amit itt lerendeztek elöttem. Pittyegett a telefonom. Caroline írt.-Ne haragudjatok mennem kell, hívjatok ha kellek!-ezzel kiviharoztam az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 12:05 am

- Nem tudom. De egy biztos, erős. Szerintem rád fog hasonlítani. - mondta elgondolkozva.
- Katherine Aprillel lakik! - mondta Klaus. El is felejtettem, hogy itt van, pittyegett a telefonja. - Ne haragudjatok mennem kell, hívjatok ha kellek!-ezzel kiviharzott az ajtón.
- Miből gondolod? - kérdeztem Vickytől a "szerintem rád fog hasonlítani" mondatra gondolva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 12:50 am

- Katherine Aprillel lakik! - mondta Klaus. El is felejtettem, hogy itt van, majd pittyegett a telefonja. - Ne haragudjatok mennem kell, hívjatok ha kellek! - ezzel kiviharzott az ajtón. - Miből gondolod? - kérdezte Elijah gondolkozva. - Te sem bírod a vasfűvet és ő sem. Te is erős vagy és ő is. És ha rá gondolok a szemem előtt egy kisfiút látok. - mondtam mosolyogva. - Ne haragudj, de felmegyek lepihenni. Kicsit fáradt vagyok és a baba is nyugtalan még, hogy az előbb megitattam őt vasfűvel. - mondtam, majd adtam Elijah szájára egy puszit és felmentem a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 4:38 am

Éppen reggeliztem amikor rezgett az asztalon a mobilom. Egy üzenet érkezett Carolinetól.
Szia,otthon vagy? Gondoltam elmegyek hozzátok,már úgyis rég beszélgettünk.
Caroline

Örültem az üzenetnek és rögtön vissza is írtam. Nagyon hiányzott már és tudni akartam, hogy jól van-e.
Szia Caroline,
Itthon vagyok, gyere nyugodtan. Várlak!
xoxo: Vicky

Gyorsan befejeztem a reggelizést, majd kimentem a nappaliba, leültem a kanapéra és vártam, hogy jöjjön Caroline.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 4:52 am

- Nem, nincs semmi rendben. Ne haragudjatok. - mondta könnyes szemmel majd kirohant a konyhába és mélyeket lélegzett. Letettem a kicsit, kimentem utána és hátulról átöleltem a derekát.
- Mi a baj? - kérdeztem a fülébe suttogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 5:01 am

Elijah kijött utánam és hátulról átölelte a derekamat. - Mi a baj? - kérdezte a fülembe suttogva. - Összezavarodtam. Annyi minden kavarog a fejemben. - mondtam könnyes szemmel. Megfordultam és vállára döntöttem a fejem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha szoba
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: