Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha szoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:37 am

- De meg kell nyugodnod Vicky! Nem, nem fogsz ártani saját magadnak, gondolj Danielre. Túl kell jutnod azon, hogy megbántottad. - mondta nekem, de én csak ráztam a fejem. - Vicky nézz rám! - megfogott a vállaimnál gyengéden. Rá néztem. - Danielnek jobb lesz Elijahnál. Ő vámpír és meg tudja tanítani olyan dolgokra, amikre én soha. Én nem vagyok jó anya. - mondtam a fejemet rázva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha szoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:21 am

Rám néztett. - Danielnek jobb lesz Elijahnál. Ő vámpír és meg tudja tanítani olyan dolgokra, amikre én soha. Én nem vagyok jó anya. - mondta a fejét rázva. - Nem, nem és nem! Nektek együtt kell lennetek és te nagyon jó anya vagy. - mondtam neki. - Vicky nézz rám! - mondtam mire újra rám nézett. Ahogy ránéztem kitágultak a pupilláim és elkezdtem beszélni hozzá. - Nyugodj meg, minden rendben lesz. Most szépen menj el lefeküdni és holnap mindent megbeszéltek Elijahal. - ő elismételte a szavaimat és elindult fel a szobájába. Én pedig elhagytam a házukat és haza mentem Deanhez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:30 am

- Nem, nem és nem! Nektek együtt kell lennetek és te nagyon jó anya vagy. - mondta nekem. - Vicky nézz rám! - mondta mire újra rá néztem. - Nyugodj meg, minden rendben lesz. Most szépen menj el lefeküdni és holnap mindent megbeszéltek Elijahal. - elismételtem a szavait és elindultam a szoba felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha szoba - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha szoba
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: