Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Jeremy szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 7:20 am

-MI a francnak megint suli?:O Én örülök ha nem kell menjek suliba...De te sokadjára is akarsz menni...Nem vagy normális.!-jelentettem ki határozottan,na jó kicsit vicces volt ahogy ez mondtam,de nem érdekel.Miért akar megint suliba menni?Szerintem elég ha 1x kijárom...Bár lehet miattam..
-Miattam?-kérdeztem,és huzigáltam felfelé a szemöldököm..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 7:38 am

-Miattam?-kérdezte még mindig meglepődötten.Mire én még mindig álmosan,de mosolyogva bólogattam.
-Igen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 7:47 am

-De de miattam nem kell még egyszer suliba menned,velem tudsz lenni suli után is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 8:04 am

-De,nekem ez nem kényszer.Szivesen járom újra és újra,és igy én vagyok a legokosabb mivel már mindent tudok.-nevettem el magam-Amúgy nem csak rólad,hanem akárkiről van szó többet tudunk találkozni és könnyebb a vegyülés,mivel az fura lenne,hogy suliidőben egy korombeli lány az utcán sétál.De persze a fő indok te vagy.-Mondtam s felálltam az ágyról amire az előbb megintcsak leültem,majd a fürdőbe mentem rendbeszedni magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 8:11 am

Nagyon jól estek a szavai,hogy igy gondolja.Miattam is fog suliba járni.Uh.. kicsit furcsa lesz:)))...de megszokjuk...

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:41 am

Megfogadtam Caroline tanácsát,és kezembe vettem az irányitást.Végülis nem engedhetem,hogy életem végéig sodródjak az árral.Hazamentem,és vettem egy hideg fürdőt,hogy még az a pohár whiky is kitisztuljon a fejemből.Már esteledett,amikor végre elindultam.Jeremyék házához érve bekopogtam,majd vártam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:50 am

Valaki kopogott,és mivel a drága tesókán nem nyit ajtót igy nekem kell lemennem és itt hagyni a pihe puha ágyat.Az ajtóban Anna volt.Kicsit meglepődtem,hogy itt látom a múltkori után.
-Szia Anna.-mondtam.-MI szél hozott erre?Bejössz?-kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:03 am

-Még szép,hogy bejövök.-mosolyogtam.Nem tudom miért volt annyira meglepve.
-Mit csinálsz?Hogy vagy?-bombáztam kérdésekkel,majd közel lépve hozzá hizelegve átkaroltam a tarkóját.-Van programod holnapra?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:06 am

-Köszi jól.Éppen pihentem.-mondtam.-Hát holnap...-gondolkodtam el,és kicsit húztam az időt.Az arca kicsit félénk volt mikor még mindig nem válaszoltam- uantkozok holnap-és erre mindketten felnevettünk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:12 am

-Akkor jó.Miveeel....elengedtem a tarkóját majd a farzsebemben kezdtem kutatni,végül elővettem egy kulcscsomót,és a levegőben lóbáltam.-Elenától elkértem a tóparti házatok kulcsát.Jó lenne ott tölteni a hétvégét.Mit szólsz?Elena miatt pedig nem kell aggódj.Szóltam neki.Te mit gondolsz?Jó ötletnek tartod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:15 am

Először csodálkoztam de gondoltam miért is ne...Csak előtte még kicsit kinzom... -Hát....nem is tudom...-haboztam-igen.-mondtam és felkaptam az ölembe és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:18 am

-Viszont....először el szeretnék neked mondani valamit.De...kérlek.Ne akadj ki!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:20 am

-jajj..mond-mondtam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:32 am

-Elijah.-ejtettem ki a nevét a számon-Összevesztek Vickyvel,és nagyon kiborult.Szegényt meg is támadta,és nem engedhettem,hogy bántsa őt mivel nekem is barátnőm.Igy mivel Rebekah sem tartózkodott otthon,mondtam,hogy jöjjön át nyugodtan,amig lecsitulnak közöttük a kedélyek.Hát Elijah eléggé letört volt,amit furcsa módon adott ki magából.Tök részegre itta magát,majd reggel korán a medencébe ugrott.Borzasztó mérges voltam amikor engem is behúzott.A házba érve száraz ruhát vittem neki,a Luca csomagjaiból,majd amikor a szobámba indultam elkapta a kezem és megcsókolt.És ha ez nem is lenne elég Vicky is benyitott a nappaliba.Én üvöltöztem és hisztiztem.Nameg jól összeszidtam,hogy hogy volt képes ezt tenni.Végül kitöröltem Vicky emlékei,és felsiettem a szobámba ahol tovább dühöngtem.És mégaggasztóbb,hogy nem tudom mi ütött belé.Végül felülirta az igézésem,és szegény Vicky otthagyva,számtalan kérdéssel magában,elment,és azóta sem láttam.Nagyon haragszom rá,de ez nem az én hibám volt.Ezért szerveztem a hétvégét,hogy én is megnyugodjak,és téged is engeszteljelek ki.-egy jó fél percig a padlót néztem,majd felemeltem a fejem.-Megengeded?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:34 am

-Oké legyen magyarázd meg a hétvégén.Kiváncsi leszek-mondtam röviden
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:38 am

Szégyelltem magam,bár nem tudom miért is...?!Nem az én hibám volt,és mégis....nekem kellett magyarázkodnom.
-Akkor..Megyek is.Holnap utánad jövök.-próbáltam nyugodtságot sugározni,bár kevés sikerrel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:41 am

-OKé.Várlak.-mondtam.-és adta egy puszit az arcára
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:56 am

Egy ,,Szeretlek"-el el is búcsúztam,majd hazamentem.

***
Reggel elővettem az autót és Elenáékhoz hajtottam.A ház előtt telefonon megcsengettem Jeremyt,hogy mostmár kibújhat a barlangból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 9:09 am

Reggel felkeltem be doptam pár ruhát a bőröndbe,és Anna már szólt is.Igy már mentem is kifelé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jeremy szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jeremy szobája
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vicky szobája
» elijah szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: