Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 elijah szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 4:57 am

Láttam, hogy Kath majdnem elsírja magát, majd alig észrevehetően átkaroltam a derekát, hogy megnyugodjon.
Megláttam azt a csodás babát és rögtön magával ragadt. Nem voltam oda más gyerekeiért, de ő valahogy más volt. Különleges.
- Nagyon szép baba. - mondtam Vickynek. Valóban gyönyörű volt. Bár még csak pár napos, órás lehetett rengeteg vonását már most ki lehetett venni.
- Mikor született? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:06 am

- Ó milyen gyönyörű, hogy hívják? - kérdezte Kath, miközben még egy lépéssel közelebb jött. Leguggolt az ágy mellé. Láttam, hogy könnyes lett a szeme, amit gyorsan letörölt. Dean átkarolta Kath derekát. - Nagyon szép baba. Mikor született? - érdeklődte Dean. - Ma reggel. - válaszolta helyettem Elijah mosolyogva. - Daniel Elijah Mikaelson a neve, de mi csak Danielnek hívjuk. - mondtam mosolyogva. - Ő a mi kis különleges babánk. - mondtam Elijahra nézve, aki elmosolyodott.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:13 am

Dean észrevehetően átkarolta a derekamat.
- Nagyon szép baba. Mikor született? - érdeklődte Dean. - Ma reggel. - válaszolta Elijah Vicky helyett mosolyogva. - Daniel Elijah Mikaelson a neve, de mi csak Danielnek hívjuk. - mondta mosolyogva. - Ő a mi kis különleges babánk. - mondta Elijahra nézve, aki elmosolyodott.

- O, szia Daniel. - mondtam miközben megsimogattam nagyon óvatosan a pici karját. - Szabad, megfoghatom kicsit? - kérdeztem VIcky-től miközben csak egy percre néztem fel rá. Közben a másik kezemet Dean kezébe tettem óvatosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:30 am

Ma reggel? Már itthon vannak? Elég érdekes család.
Kath megfogta a kezemet és közelebb húzott. Közelebbről még szebb volt.
- Szia pici Dan. - mondtam neki, bár tudtam, hogy nem is fogja fel mi történik.
- Amúgy, hogy történt mindez? Hisz Elijah vámpír, vagy nem? - érdeklődtem, mert semmit nem értettem az egészből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:43 am

- Ó, szia Daniel. - mondta Kath miközben megsimogatta nagyon óvatosan a pici karját. - Szabad, megfoghatom kicsit? - kérdezte tőlem miközben csak egy percre nézett fel rám. Közben a másik kezével Deant közelebb húzta. - Persze. - mondtam mosolyogva, majd óvatosan Kath kezébe tettem a picit. - Szia pici Dan. - mondta Dean. - Amúgy, hogy történt mindez? Hisz Elijah vámpír, vagy nem? - érdeklődte. - Igen, az vagyok. Mi sem tudjuk hogy történhetett. A vámpírok nem tudnak nemzeni, de úgy tűnik az ősiek kivételek. Minket is nagyon meglepett a dolog. Féltettem is Vickyt, mert nem tudtam mi fog történni. - mondta Elijah. - Én nagyon boldog vagyok. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:54 am

- Persze. - mondta mosolyogva, majd óvatosan kezembe tettem a picit. - Szia pici Dan. - mondta Dean. - Amúgy, hogy történt mindez? Hisz Elijah vámpír, vagy nem? - érdeklődte. - Igen, az vagyok. Mi sem tudjuk hogy történhetett. A vámpírok nem tudnak nemzeni, de úgy tűnik az ősiek kivételek. Minket is nagyon meglepett a dolog. Féltettem is Vickyt, mert nem tudtam mi fog történni. - mondta Elijah. - Én nagyon boldog vagyok. - mondta Vicky.
Én csak mosolyogtam és a picit néztem, ahogy édesen szuszogott. Istenem milyen aranyos gondoltam magamban, miközben már elkezdtem ringatni a kezemben.
- Akkor ő most hibrid? Szóval ember és vámpír is? Megnéztétek már milyen hatással vannak rá egyes dolgok? - kérdeztem érdeklődve. Közben inkább vissza adtam Vicky-nek, elő törtek belőlem az emlékek és a szomorúság is. Könnyeimmel küszködtem, de nem bírtam tovább, potyogtak a könnyeim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 6:07 am

Kath szomorú lett, de most a baba elragadott. Elkértem Vickytől, aki odaadta nekem, majd leültem vele az ágyra. Olyan édes volt, csak egymást néztük, mint két kis gyerek. Teljesen magával ragadott a tekintete. A gyönyörűen csillogó szemei, a haja és minden tökéletes volt.
Kath kérdése, hogy milyen hatással van a babára e két ember engem is érdekelt.
- Tényleg, nem vettetek észre rajta még semmi különöset, azon kívül, hogy gyönyörű? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 6:51 am

Dean elkérte Vickytől a babát ő pedig odaadta neki, majd leült vele az ágyra.
- Tényleg, nem vettetek észre rajta még semmi különöset, azon kívül, hogy gyönyörű? - kérdezte mosolyogva.
- Nem árt neki a nap, erős és gyorsan nő. Dean ha megengedsz egy kérdést... Mióta vagy vámpír? - kérdeztem. Nem tűnik valami tapasztaltnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 7:00 am

Kath csak mosolygott és a picit nézte, ahogy édesen szuszogott. - Akkor ő most hibrid? Szóval ember és vámpír is? Megnéztétek már milyen hatással vannak rá egyes dolgok? - kérdezte érdeklődve. Közben inkább vissza adta nekem, és elkezdett sírni. Dean elkérte tőlem a picit, én odaadtam neki. Leült vele az ágyra. Láttam rajta, hogy teljesen magával ragadta. - Tényleg, nem vettetek észre rajta még semmi különöset, azon kívül, hogy gyönyörű? - kérdezte Dean mosolyogva. - Nem árt neki a nap, erős és gyorsan nő. Dean ha megengedsz egy kérdést... Mióta vagy vámpír? - kérdezte Elijah. - Te is vámpír vagy? - kérdeztem érdeklődve. Nem tűnt fel. - Amúgy egy dolgot még nem tudunk, hogy mivel táplálkozik. - mondtam elgondolkodva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 7:08 am

- Nem árt neki a nap, erős és gyorsan nő. Dean ha megengedsz egy kérdést... Mióta vagy vámpír? - kérdezte Elijah. - Te is vámpír vagy? - kérdezte érdeklődve. Nem tűnt fel. - Amúgy egy dolgot még nem tudunk, hogy mivel táplálkozik. - mondta Vicky elgondolkodva.
Mérges lettem Elijah-ra, tudom hogy udvarias volt, de ez a kérdés felébresztette az ösztöneimet. - Igen Vicky ő is vámpír, és Elijah, hogy válaszoljak a kérdésedre pár napja. - mondtam neki mielőtt még Dean válaszolhatott volna. Aztán bocsánatkérően rá néztem, éppen akkor nézett fel végre a babáról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 7:53 am

- Pár napja vagyok vámpír és mielőtt megijednétek, nem ölök embereket. Ezt Kathnek is megmondtam, hogy fogadjon el így. Mivel, van múltam, ami ránk nézve nem jó, ezért inkább csak állatokat eszek. - mondtam, majd a picivel voltam újra elfoglalva.
Nem tudom mi történt velem, mintha én lennékő. Olyan eszméleltenül magával ragadott a külseje, hogy nem tudom levenni róla a szemem. Bár láttam, hogy Elijah nem aggódik, megerősítettem még egyszer, hogy nem eszek embert.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 10:43 pm

- Igen Vicky ő is vámpír, és Elijah, hogy válaszoljak a kérdésedre pár napja.- mondta Katherina mérgesen.
- Pár napja vagyok vámpír és mielőtt megijednétek, nem ölök embereket. Ezt Kathnek is megmondtam, hogy fogadjon el így. Mivel, van múltam, ami ránk nézve nem jó, ezért inkább csak állatokat eszek. - mondta Dean, majd a picivel volt újra elfoglalva. Hát nem lettem nyugodtabb és a szemem sem nagyon vettem le róla.
- Nyugi már. Nem azt kérdeztem, hogy "Figyelj ugye nem baj ha beléd döfök egy karót?" csak azt kérdeztem, hogy mióta vámpír.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 10:49 pm

- Igen Vicky ő is vámpír, és Elijah, hogy válaszoljak a kérdésedre pár napja.- mondta Kath mérgesen. - Pár napja vagyok vámpír és mielőtt megijednétek, nem ölök embereket. Ezt Kathnek is megmondtam, hogy fogadjon el így. Mivel, van múltam, ami ránk nézve nem jó, ezért inkább csak állatokat eszek. - mondta Dean, majd újra a babával kezdett el foglalkozni. Láttam Elijahn, hogy nyugtalan és le sem vette a szemét Deanről. - Nyugi már. Nem azt kérdeztem, hogy "Figyelj ugye nem baj ha beléd döfök egy karót?" csak azt kérdeztem, hogy mióta vámpír. - mondta Elijah. - Elég legyen! Fejezzétek be most rögtön! Nem tűröm el, hogy a házamban egymásnak essetek! - kiabáltam mérgesen. Elkezdtem remegni, az idegességtől, pedig az előbb majdnem elaludtam a kimerültségtől.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 10:54 pm

- Pár napja vagyok vámpír és mielőtt megijednétek, nem ölök embereket. Ezt Kathnek is megmondtam, hogy fogadjon el így. Mivel, van múltam, ami ránk nézve nem jó, ezért inkább csak állatokat eszek. - mondta Dean, majd újra a babával kezdett el foglalkozni. Láttam Elijahn, hogy nyugtalan és le sem vette a szemét Deanről. - Nyugi már. Nem azt kérdeztem, hogy "Figyelj ugye nem baj ha beléd döfök egy karót?" csak azt kérdeztem, hogy mióta vámpír. - mondta Elijah. - Elég legyen! Fejezzétek be most rögtön! Nem tűröm el, hogy a házamban egymásnak essetek! - kiabálta mérgesen Vicky. A kiabálásra a kicsi felébred és ordítani kezdett. Még a hangja is aranyosan csengett, mindenkit lenyugtatott vele. Dean-t kicsit megböktem, adja vissza Vickynek, tudta mire gondolok, így is tett. - O Viccky, bocsánat. Nem akartunk felkelteni a kicsit, és téged ilyen helyzetbe hozni. Segíthetek valamit? - kérdeztem, úgy mint egy igazi barátnő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:08 pm

Fogalmam sem volt, hogy mit értettek félre. Én tényleg jó szándékkal mondtam, amit mondtam.
- Sajnálom. - mondtam és felálltam. Úgy döntöttem inkább körülnézek a szobában, láttam, hogy Elijah sem lett nyugodtabb. Nem akartam, hogy féltse a kicsit. Megnéztem a könyveket, még találtam is egy jót. A többiek tovább beszélgettek, míg én csak nézelődtem, de Elijah le sem vette rólam a szemét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:24 pm

- Elég legyen! Fejezzétek be most rögtön! Nem tűröm el, hogy a házamban egymásnak essetek! - kiabálta mérgesen Vicky. A kiabálásra a kicsi felébred és ordítani kezdett mire Dean visszaadta Vickynek.. - O Vicky, bocsánat. Nem akartunk felkelteni a kicsit, és téged ilyen helyzetbe hozni. Segíthetek valamit? - kérdezte Katherina.
- Sajnálom. - mondta Dean és felállt. Körülnézett a szobában de le sem vettem róla a szemem.
- Nem kéne megetetni? - kérdeztem Vicky felé fordulva de azért még Deanre is figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:32 pm

A kiabálásomra a kicsi felkelt és ordítani kezdett. Dean visszaadta nekem, mire én nyugtatóan elkezdtem ringatni és dúdolni a kedvenc altatódalomat. - Ó Vicky, bocsánat. Nem akartunk felkelteni a kicsit, és téged ilyen helyzetbe hozni. Segíthetek valamit? - kérdezte Kath. - Sajnálom. - mondta Dean, majd felállt és körbenézett a szobában. Elijah még mindig nem vette le Deanről a szemét. - Nem kéne megetetni? - kérdezte Elijah felém fordulva de azért még Deanre is figyelt. - Köszönöm Kath, de szerintem csak megijesztettem. Elijah menj le a konyhába légyszíves és hozd fel a cumisüveget, a tápszert, egy bögre vizet, egy kanalat és egy kést. Ne kérdezd, miért kell a kés. - mondtam mosolyogva. - Dean sajnálom az előbbit, csak kicsit kimerült vagyok a szülés miatt és ilyenkor minden apró dolgon kiborulok. Remélem megbocsátasz nekem . mondtam, majd Deant figyeltem, miközben a kicsi megnyugodott a kezemben.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:39 pm

Sajnálom. - mondta Dean, majd felállt és körbenézett a szobában. Elijah még mindig nem vette le Deanről a szemét. - Nem kéne megetetni? - kérdezte Elijah felém fordulva de azért még Deanre is figyelt. - Köszönöm Kath, de szerintem csak megijesztettem. Elijah menj le a konyhába légyszíves és hozd fel a cumisüveget, a tápszert, egy bögre vizet, egy kanalat és egy kést. Ne kérdezd, miért kell a kés. - mondta mosolyogva. - Dean sajnálom az előbbit, csak kicsit kimerült vagyok a szülés miatt és ilyenkor minden apró dolgon kiborulok. Remélem megbocsátasz nekem . mondta Vicky, majd Deant figyelte, miközben a kicsi megnyugodott a kezében.
Elijah közben lement a konyhába és vissza jött azokkal a dolgokkal amit Vicky kért tőle. - Nem kell bocsánatot kérned, kimerült vagy meg ingerült. Na meg persze elő jöttek belőled az anyai ösztönök. - mondta Dean miközben Vickyre mosolygott.
- Mi szerintem nem sokára megyünk, nem akarunk zavarni. - mondtam miközben Vicky-t néztem, majd inkább Elijah felé fordultam, hogy szemmel tartsam. Nagyon nem bíztam benne, ahogy Dean-re nézett semmit jót sem láttam a szemében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:51 pm

- Köszönöm Kath, de szerintem csak megijesztettem. Elijah menj le a konyhába légyszíves és hozd fel a cumisüveget, a tápszert, egy bögre vizet, egy kanalat és egy kést. Ne kérdezd, miért kell a kés. - mondta mosolyogva. - Dean sajnálom az előbbit, csak kicsit kimerült vagyok a szülés miatt és ilyenkor minden apró dolgon kiborulok. Remélem megbocsátasz nekem . mondta Vicky, majd Deant figyelte, miközben a kicsi megnyugodott a kezében. Közben lementem a konyhába és vissza mentem azokkal a dolgokkal amit Vicky kért. - Nem kell bocsánatot kérned, kimerült vagy meg ingerült. Na meg persze elő jöttek belőled az anyai ösztönök. - mondta Dean miközben Vickyre mosolygott.
- Mi szerintem nem sokára megyünk, nem akarunk zavarni. - mondta Katehrina miközben Vickyt nézte, majd inkább felém fordult.
- Még mindig ne kérdezzem, hogy minek a kés? - kérdeztem Vickyt mert nem tűnt valami biztatónak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 12:02 am

Elijah lement a konyhába és vissza jött azokkal a dolgokkal amit kértem tőle. - Nem kell bocsánatot kérned, kimerült vagy meg ingerült. Na meg persze elő jöttek belőled az anyai ösztönök. - mondta Dean miközben rám mosolygott. - Mi szerintem nem sokára megyünk, nem akarunk zavarni. - mondta Kath miközben engem nézett, majd inkább Elijah felé fordult, hogy szemmel tartsa. - Még mindig ne kérdezzem, hogy minek a kés? - kérdezte Elijah. - Ki szeretnék próbálni valamit. - mondtam mosolyogva, majd elkészítettem a tápszert a cumisüvegben és odatartottam Danielnek. Először eltolta, majd lassan elkezdte inni. Végig mosolyogtam Danielre.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 1:23 am

- Még mindig ne kérdezzem, hogy minek a kés? - kérdezte Elijah. - Ki szeretnék próbálni valamit. - mondta Vicky mosolyogva, majd elkészítettem a tápszert a cumisüvegben és odatartotta Danielnek. Először eltolta, majd lassan elkezdte inni. Végig mosolygott Danielre.
- Vicky ugye nem most akarod kipróbálni, hogy ízlik-e neki a vér? - kérdeztem miközben aggódva Dean-re néztem. Aki a könyvből most felnézett és érdeklődve nézett körben a szobában. - Nyugi, nem lesz semmi gond. Tudom magam türtőztetni. - mondta mindegyikünknek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 1:43 am

- Vicky ugye nem most akarod kipróbálni, hogy ízlik-e neki a vér? - kérdezte Kath miközben aggódva Dean-re nézett. Dean felnézett a könyvből és érdeklődve körbenézett a szobában. Elijah is rám nézett, mert rájött mit akarok azzal a késsel.- Nyugi, nem lesz semmi gond. Tudom magam türtőztetni. - mondta mindegyikünknek. - Szerintem nem lenne jó ötlet. - mondta Elijah. - De az volt a terveim között, de ha gondolod megvárom míg elmentek. Úgy tűnik ő most ezzel jól lakott. - mondtam mosolyogva, majd felemeltem Danielt és a vállamhoz tettem, hogy megbüfiztessem. Furcsa volt, hogy minden olyan ösztönösen ment, mintha mindig is ezt csináltam volna.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 1:49 am

- Szerintem nem lenne jó ötlet. - mondta Elijah. - De az volt a terveim között, de ha gondolod megvárom míg elmentek. Úgy tűnik ő most ezzel jól lakott. - mondta Vicky mosolyogva, majd felemelte Danielt és a vállához tette, hogy megbüfiztesse. - Nagyon jó anya vagy. - csak úgy kicsúszott a számon, majd mosolyogtam rá.
- Vicky, ha zavarunk akkor nyugodtan szólj és itt sem vagyunk már. - mondtam kedvesen, miközben Dean-t figyeltem aki újra a könyvbe volt mélyedve, ami láttán még jobb mosolyra húzódott a szám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 1:56 am

- Nagyon jó anya vagy. - mondta Kath, majd rám mosolygott.- Vicky, ha zavarunk akkor nyugodtan szólj és itt sem vagyunk már. - mondta kedvesen, miközben Dean-t figyelte aki újra a könyvbe volt mélyedve, ami láttán még jobb mosolyra húzódott a szája. - Köszönöm. - mondtam, majd odahajoltam Katherinehez és megpusziltam az arcát. Amikor visszahúzódtam, kicsit elpirultam. Elijah mosolyogni kezdett. Átnyújtottam neki Danielt és ő is ugyan úgy odarakta a vállához, ahogy az előbb én csináltam. - Nem zavartok. És ahogy látom Deannek nagyon tetszik ez a hely. - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 2:42 am

- Köszönöm. - mondta, majd odahajolt hozzám és megpuszilta az arcom. Amikor visszahúzódott, kicsit elpirult. Elijah mosolyogni kezdett. Átnyújtotta nekem Danielt és én is ugyan úgy odaraktam a vállamhoz, ahogy az előbb ő csinálta. - Nem zavartok. És ahogy látom Deannek nagyon tetszik ez a hely. - mondta Vicky nevetve.
- Igen ahogy észre vettem én is. -ugyan úgy Vickyvel nevettem, miközben Daniel büfizett egy nagyot.
- O bocsánat, nem akartam udvariatlan lenni. - mondta Dean és vissza rakta a könyvet a helyére.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





elijah szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
elijah szobája
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karakterek
» Vicky szobája
» Jeremy szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: