Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 elijah szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 4:00 am

- Nagyon jó anya vagy. - mondta Kath, majd Vickyre mosolygott.- Vicky, ha zavarunk akkor nyugodtan szólj és itt sem vagyunk már. - mondta kedvesen, miközben Dean-t figyelte aki újra a könyvbe volt mélyedve, ami láttán még jobb mosolyra húzódott a szája.
- Köszönöm. - mondta Vicky, majd odahajolt Katherinehez és megpuszilta az arcát. Amikor visszahúzódott, kicsit elpirult. Mosolyogni kezdtem. Átnyújtotta Katherinának Danielt és ő is ugyan úgy odarakta a vállához, ahogy az előbb Vicky csinálta. - Nem zavartok. És ahogy látom Deannek nagyon tetszik ez a hely. - mondta nevetve Vicky.
- Igen ahogy észre vettem én is. - mondta Katherina és ugyan úgy Vickyvel nevetett, miközben Daniel büfizett egy nagyot.
- Ó bocsánat, nem akartam udvariatlan lenni. - mondta Dean és vissza rakta a könyvet a helyére. Odahajoltam Vickyhez és megpusziltam a homlokát, majd vele együtt nevettem.
- Rég láttalak ilyen vidámnak. - súgtam a fülébe mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 4:17 am

- Igen ahogy észre vettem én is. - mondta Kath és ugyan úgy velem nevetett, miközben Daniel büfizett egy nagyot. - Ó bocsánat, nem akartam udvariatlan lenni. - mondta Dean és vissza rakta a könyvet a helyére. Odahajoltam hozzám Elijah és megpuszilta a homlokomat, majd velem együtt nevetett. - Rég láttalak ilyen vidámnak. - súgta a fülembe mosolyogva. Megfogtam Elijah tarkóját és odahúztam magamhoz, majd megcsókoltam. Amikor elhúzódtam tőle mosolyra húztam a szám. - Bocsánat. - mondtam nevetve. - Amúgy Dean ha tetszik a könyv a tiéd lehet. - mondtam mosolyogva. Nagyon jó volt a hangulat.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 4:25 am

Oda hajolt hozzá Elijah és megpuszilta a homlokát, majd vele együtt nevetett. - Rég láttalak ilyen vidámnak. - súgta a fülébe mosolyogva. Vagyis inkább próbálta egy vámpírokkal teli szobában, könyörgöm!!? Megfogta Elijah tarkóját és odahúzta magához, majd megcsókolta. Én is késztetést éreztem, hogy megcsókoljam Dean, de mégsem tettem. Amikor elhúzódott tőle mosolyra húzta a száját. - Bocsánat. - mondta nevetve. - Amúgy Dean ha tetszik a könyv a tiéd lehet. - mondta Vicky mosolyogva. Nagyon jó volt a hangulat. - Köszönöm, de nekem is meg van, csak már olyan régen olvastam. - mondta Dean mosolyogva. A pici a kezeim közé vettem. Már értettem Dean miért volt annyira oda a kis Danielért, édes volt ahogy gügyögött.
- Tényleg tudjátok már mikor lesz a keresztelője? Választottatok már ki lesz a keresztanyja? - kérdeztem, miközben a babát dédelgettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 5:31 am

- Tényleg tudjátok már mikor lesz a keresztelője? Választottatok már ki lesz a keresztanyja? - kérdezte Katherina miközben a babát dédelgette.
- Nem és nem. - mondam és imátkoztam, hogy Vicky ne kérja meg, hogy legyen ő a keresztanyja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 5:40 am

- Köszönöm, de nekem is meg van, csak már olyan régen olvastam. - mondta Dean mosolyogva. Kath a kezei közé tette Danielt. - Tényleg tudjátok már mikor lesz a keresztelője? Választottatok már ki lesz a keresztanyja? - kérdezte, miközben a babát dédelgette. - Nem és nem. - monda Elijah. - Még nem döntöttünk el semmit és egyenlőre nem is szeretnék ilyenekkel foglalkozni. Most nekem a családom a fontos. - mondtam, majd megsimogattam Daniel fejét. Annyi mindenben hasonlított Elijahra és olyan különleges volt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 5:46 am

Nem és nem. - mondta Elijah. - Még nem döntöttünk el semmit és egyenlőre nem is szeretnék ilyenekkel foglalkozni. Most nekem a családom a fontos. - mondta Vicky, majd megsimogattam Daniel fejét.
- Elijah, tudom nem kedvelsz, de ez a kirohanás nem sok egy kicsit? - kérdeztem kissé gúnyosan. - Megértem Vicky, a család legfontosabb. - mondtam, miközben elő jöttek emlékek a szüleimről. - Ez így igaz. - mondta Dean miközben vissza rakta a könyvet ahelyére és hátulról átölelt úgy nézte Danielt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:03 am

- Még nem döntöttünk el semmit és egyenlőre nem is szeretnék ilyenekkel foglalkozni. Most nekem a családom a fontos. - mondta Vicky majd megsimogatta Daniel fejét.
- Elijah, tudom nem kedvelsz, de ez a kirohanás nem sok egy kicsit? - kérdezte Katherina kissé gúnyosan. - Megértem Vicky, a család a legfontosabb.
- Ez így igaz. - mondta Dean miközben visszarakta a könyvet a helyére és hátulról átölelt Katherinát.
- Igen valóban nem kedvellek, de milyen kirohanás már megint? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:15 am

- Elijah, tudom nem kedvelsz, de ez a kirohanás nem sok egy kicsit? - kérdezte Kath kissé gúnyosan. - Megértem Vicky, a család a legfontosabb. - mondta Kath. - Ez így igaz. - mondta Dean miközben visszarakta a könyvet a helyére és hátulról átölelte Katherinet. - Igen valóban nem kedvellek, de milyen kirohanás már megint? - kérdezte tőle Elijah. - Kérlek titeket csak ma ne veszekedjetek, fáradt vagyok az ilyenhez. - mondtam, majd odamásztam Elijahhoz és belefeküdtem az ölébe, majd odabújtam a mellkasához és behunytam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:42 am

- Igen valóban nem kedvellek, de milyen kirohanás már megint? - kérdezte tőle Elijah. - Kérlek titeket csak ma ne veszekedjetek, fáradt vagyok az ilyenhez. - mondta Vicky, majd odamászott Elijahhoz és belefeküdt az ölébe, majd odabújt a mellkasához és behunyta a szemét.
- Vickyre tekintettel most inkább nem részletezem ezt.Szerintem mi most megyünk, hadd pihenhess. Te is meg Danielke is. - mondtam és oda adtam Vicky kezébe a már alvó kisfiút.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 7:21 am

- Kérlek titeket csak ma ne veszekedjetek, fáradt vagyok az ilyenhez. - mondta Vicky majd odamászott hozzám, belefeküdt az ölembe, odabújt a mellkasomhoz és behunyta a szemét.
- Vickyre tekintettel most inkább nem részletezem ezt. Szerintem mi most megyünk, hadd pihenhess. Te is meg Danielke is. - mondta és odaadta Vickynek az alvó kisfiút. Én pedig majdnem elnevettem magam. Danielke? Ez most vicc? Felálltam, hogy kikísérjem őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:34 pm

- Vickyre tekintettel most inkább nem részletezem ezt. Szerintem mi most megyünk, hadd pihenhess. Te is meg Danielke is. - mondta és visszaadta a kezembe az alvó kisfiamat. Elijah felállt, hogy kikísérje őket. Lefeküdtem az ágyra, összekuporodtam és védelmezően átöleltem Daneilt, aki édesen aludt mellettem. Nem aludtam, csak őt néztem, ahogy alszik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 2:44 am

- Szerintem mi akkor menjünk. - mondtam és Kathre néztem. - A mai napra elég volt az emberi szagból. - mondtam mosolyogva.
Nem volt igazán semmi problémám, csak valahogy muszáj volt már elindulnunk. Bár Danielt nem akartam itt hagyni, muszáj volt.
- Úgyis jövünk még Kath, ne aggódj. - mondtam neki és az ajtó felé indultunk.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 1:14 am

- Szerintem mi akkor menjünk. - mondta és rám nézett. - A mai napra elég volt az emberi szagból. - mondta mosolyogva.
- Úgyis jövünk még Kath, ne aggódj. - mondta nekem és az ajtó felé indultunk.

Még gyorsan vissza léptem adtam egy-egy puszit VIcky-nek és Daniel-nek.
- Sziasztok, majd ha beszélgetni szeretnél írj és jövünk. - mondtam VIcky-nek címezve. Elijah jött mögöttünk ki kísérni, gyorsan távoztunk nem akartunk zavarni. Bár szívesen maradtam volt én is Daniel-el mint Dean is. Kézen fogva elhagytuk a házat, majd elindultunk emberi tempóval hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 4:25 am

vicky lefeküdt az ágyra, összekuporodott és védelmezően átölelte Danielt, aki édesem aludt mellette. Vicky nem aludt csak a picit nézte ahogy alszik.
- Szerintem mi akkor menjünk. - mondta Dean és Katherinara nézett - A mai napra elég volt az emberi szagból. - mondta mosolyogva. - Úgyis jövünk még Kath, - nem sürgős. - ne aggódj. - mondta neki és az ajtó felé fordultak. Katherina még gyorsan visszalépett és adott egy-egy puszit Vickynek és Danielnek.
- Sziasztok, majd ha beszélgetni szeretnél írj és jövünk. - mondta Vickynek címezve. Én mentem utánuk kikísérni őket. Gyorsan távoztak. Becsuktam mögöttük az ajtót és felsuhantam Vickyékhez, odaültem mellé és én is néztem a kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 4:33 am

- Szerintem mi akkor menjünk. - mondta Dean és Kathre nézett. - A mai napra elég volt az emberi szagból. - mondta mosolyogva. - Úgyis jövünk még Kath, ne aggódj. - mondta Kathnek és az ajtó felé indultak. Kath még gyorsan vissza lépett és adtam egy-egy puszit nekem és Danielnek.- Sziasztok, majd ha beszélgetni szeretnél írj és jövünk. - mondtam nekem címezve. Elijah utánuk ment kikísérni őket. Amikor elmentek Elijah felsuhant a szobába, mellém ült és ő is a picit nézte. Megfogtam Elijah kezét. - Olyan pici és olyan csodálatos. - suttogtam mosolyogva. Ránéztem Elijahra. - Milyen érzés apának lenni? - kérdeztem tőle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 4:41 am

-Vicky megfogta a kezem. - Olyan pici és olyan csodnnlatos. - suttogta mosolyogva, majd rámnézett. - Milyen érzés apának lenni? - kérdezte mosolyogva.
- Csodálatos. És milyen érzés anyának lenni? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 4:54 am

- Csodálatos. És milyen érzés anyának lenni? - kérdezte mosolyogva. - Őszintén szólva nem tudom elmondani milyen csodálatos érzés. Olyan felül múlhatatlan. Tudom bennem növekedett ez a csöppség, de akkor is elmondhatatlan. Látod milyen gyönyörűséget alkottunk? - kérdeztem mosolyogva, majd felültem és megcsókoltam. - Ő a mi kis különleges babánk. - suttogtam mosolyogva a fülébe amikor elváltunk egymástól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 5:16 am

- Őszintén szólva nem tudom elmondani milyen csodálatos érzés. Olyan felül múlhatatlan. Tudom bennem növekedett ez a csöppség, de akkor is elmondhatatlan. Látod milyen gyönyötűséget alkottunk? - kérdezte mosolyogva, majd felült és megcsókolt. - Ő a mi különleges babánk. - suttogta mosolyogva mikor elváltunk egymástól. Hallottam a hangján, hogy mosolyog.
- Jöhet a következő? - kérdeztem viccelődve, majd eldöntöttem az ágyon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 6:32 am

- Jöhet a következő? - kérdezte viccelődve, majd eldöntött az ágyon. Átkaroltam a nyakánál és elkezdtem cirógatni a tarkóját. Érzetem, hogy megbizsergett a cirógatástól. - Én benne vagyok, de várjunk még rendben? -kérdeztem nevetve, majd eldöntöttem az ágyon, ráültem lefogtam a kezeit a feje felett, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 7:11 am

Átkarolta a nyakam és elkezdte cirógatni a tarkómat amitől megborzongtam. - Én benne vagyok, de várjunk még rendben? - kérdezte nevetve, majd eldöntött az ágyon, rámült és lefogta a kezeim a fejem felett , majd megcsókolt. Felkaptam, majd átvittem a szobájába. Végigcsókoltam a nyakát ahol az ütőérnél a levegő kiengedése egy morgásra sikerült.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





elijah szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
elijah szobája
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Karakterek
» Vicky szobája
» Jeremy szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: