Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 elijah szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:06 am

- Ez a tanács mivel foglalkozik? - kérdezte kíváncsian. - A városi tanács a város történelmét kutatja, az alapítóktól kezdve. Azt hallottam, hogy régen ez egy vámpír és vérfarkas lakta város volt. Igaz ez? - kérdeztem rá. Majd ismét a mellkasára feküdtem. Fáradt voltam, de nem akartam aludni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:22 am

- A városi tanács a város történelmét kutatja, az alapítóktól kezdve. Azt hallottam, hogy régen ez egy vámpír és vérfarkas lakta város volt. Igaz ez? - kérdezte majd visszadőlt a mellkasomra.
- Igen. Már akkor is mikor még az alapító családok nem hozták létre a várost. Az egyik öcsémet egy vérfarkas ölte meg anyánk pedig ezért változtatott minket vámpírrá, hogy ne jussunk ugyan arra a sorsra. De végül is így is meghaltunk. Na de aludj. Holnap is itt leszek még. - mondtam és adtam neki egy 'jó éjt' puszit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:26 am

- Igen. Már akkor is mikor még az alapító családok nem hozták létre a várost. Az egyik öcsémet egy vérfarkas ölte meg anyánk pedig ezért változtatott minket vámpírrá, hogy ne jussunk ugyan arra a sorsra. De végül is így is meghaltunk. Na de aludj. Holnap is itt leszek még. - mondta és adott nekem egy 'jó éjt' puszit. - Juj, ne is mond. Ez szörnyű. - mondtam, majd megborzongtam. - Rendben, jó éjt kicsim. - mondtam majd elaludtam a mellkasán...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:53 am

Elaludtunk... Reggel mikor felébredtem Vicky még mindig rajtam aludt. Egy ideig néztem, majd óvatosan legördítettem magamról és kikeltem az ágyból. Felvettem egy nadrágot, majd lementem a konyhába kávét keresni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 2:05 am

Reggel mikor felkeltem Elijah nem volt sehol. - Elijah? - kérdeztem, majd körbenéztem. A padlót ruhadarabok borították. Felkeltem, majd felöltöztem. Aztán elindultam lefelé. A lépcsőn meghallottam, hogy valaki zörög a konyhában. Így hát rögtön oda mentem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:28 pm

Utánam jött. Odajött hozzám és leguggoltam elém. - Mit mondtam? - kérdezte miközben az arcomat simogatta. - Azt mondtad, hogy miattad van ez. Ha egy embertől lennék terhes, nem kellene ezt átélnem. - mondtam. - Ez azt akarja jelenteni, hogy nem szereted őt? - kérdeztem a hasamra mutatva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:49 pm

- Azt mondtad, hogy miattad van ez. Ha egy embertől lennék terhes, nem kellene ezt átélnem. Ez azt akarja jelenteni, hogy nem szereted őt? - kérdezte a hasára mutatva.
- De szeretem. Csak te mondtad, hogy széttör és én ezt nem akartam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:49 pm

- De szeretem. Csak te mondtad, hogy széttör és én ezt nem akartam. - mondta. - Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Nem fog széttörni. Erős vagyok. - mondtam, majd megsimogattam Elijah arcát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:19 am

- Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Nem fog széttörni. Erős vagyok. - mondta, majd megsimogatta az arcom.
- Biztos? Én nem akarom hogy veszélyben legyél.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:22 am

- Biztos? Én nem akarom hogy veszélyben legyél. - mondta. - Biztos. Kérdezhetek valamit? - kérdeztem, majd felkönyököltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:25 am

- Biztos. Kérdezhetek valamit? - kérdezte, majd felkönyökölt.
- Már kérdeztél. De igen. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:28 am

- Már kérdeztél. De igen. - mondta mosolyogva. - Te kis huncut. - mondtam mosolyogva. - Katherinetől miért vették el a gyerekét? - kérdeztem mosoly nélkül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:30 am

- Te kis huncut. - mondta mosolyogva. - Katherinetől miért vették el a gyerekét? - kérdezte.
- Mert házasságon kívül született.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:36 am

- Mert házasságon kívül született. - mondta. - De...a...az miért baj? - kérdeztem makogva. - Én sem vagyok házas, mégis terhes vagyok. - mondtam. - Istenem, akkor tőlem is fogják venni? - kérdeztem rémülten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:39 am

- De...a...az miért baj? - kérdezte makogva. - Én sem vagyok házas, mégis terhes vagyok. - mondta. - Istenem, akkor tőlem is fogják venni? - kérdezte rémülten.
- Nem fogják elvenni. Abban a korban hatalmas szégyen volt egy családnak ha kitudódott, hogy házasságon kívül lett gyermeke valakinek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:42 am

- Nem fogják elvenni. Abban a korban hatalmas szégyen volt egy családnak ha kitudódott, hogy házasságon kívül lett gyermeke valakinek. - mondta. - Nekem muszáj levegőznöm, különben bele fogok őrülni ebbe. Gyere mutatok neked egy helyet. - mondtam, majd felkeltem megfogtam a kezét és felhúztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:45 am

- Nekem muszáj levegőznöm, különben bele fogok őrülni ebbe. Gyere mutatok neked egy helyet. - mondta, majd felkelt megfogta a kezem és felhúzott.
- Milyen helyet? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:47 am

- Milyen helyet? - kérdezte kíváncsian. - A város határán van egy rét oda megyünk. - mondtam mosolyogva. - Meg van erdő, barlang, tér, park és még sok minden.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 2:56 am

- A város határán van egy rét oda megyünk. - mondta mosolyogva. - Meg van erdő, barlang, tér, park és még sok minden.
- Azok még mindig megvannak? Jól bírják. - mondtam elismerően és elindultunk.


lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 3:11 am

Elijah elmosolyodott a ruha láttán, majd ő is gyorsan lefürdött és felöltözött. Felemelt és kezemben a picivel áthozott minket a szobájába. Lefeküdtem és a hasamra tette a babát aki aludt. Közben hallottam, hogy kopogtak. - Elijah megnéznéd ki jött? - kérdeztem mosolyogva, majd behunytam szemem, hogy addig is pihenjek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 3:42 am

Elijah lement és kinyitotta az ajtót. Én addig magamra húztam a takarót és elkezdtem simogatni Daniel hátát. Olyan pici volt. Miközben simogattam a babát előtörtek bennem az emlékek és könnyes lett a szemem. Gyorsan letöröltem a szemem, hogy Elijah ne lássa. Kicsit sápadt voltam és kimerült is. Nemsokára Elijah visszajött és leült mellém, majd elkezdte ő is simogatnia takarót, ami alatt a baba volt. Nem sokára Kath és gondolom Dean léptek be kézen fogva. - Sziasztok. Te biztosan Dean vagy. Én Vicky vagyok, Elijah barátja. Örülök, hogy megismertelek. - mondtam mosolyogva. - És Kath veled majd lesz egy kis elbeszélgetésem a történtek miatt. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 4:14 am

Elijah leült Vicky mellé az ágyra. - Sziasztok. Te biztosan Dean vagy. Én Vicky vagyok, Elijah barátja. Örülök, hogy megismertelek. - mondta mosolyogva. - És Kath veled majd lesz egy kis elbeszélgetésem a történtek miatt. - mondta még mindig mosolyogva.
- Szia Vicky. Azt inkább tegyük későbbre. - mondtam neki én is mosolyogva. Hogy vagy, minden rendben van a babával? Mi a meglepetés? - kérdeztem tőle, miközben közelebb mentünk hozzájuk. Dean egy kicsit feszengett, gondolom szokatlan volt neki, Vicky pulzáló vérét hallani és érezni is az illatát. Segítségként megszorítottam a kezét és biztatóan ránéztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 4:27 am

- Jól vagyok. - mondtam alig hallhatóan, talán nem is hallotta. Igaz, kicsit furcsa volt, de igazán nem zavart, nem volta éhes.
Elnéztem azt a kisbabát. Kath arra nem is gondolt, hogy elmagyarázza, hogyan lehet egy embernek vámpírtól gyereke. Még jó, hogy nekem ez világos.
- Szia Vicky, igen Dean vagyok. Nagyon örvendek. Hogy van a kis baba és az anyuka? - kérdezősködtem.
Valahogy sosem bíztam az idegenekben és éppen ezért nem szerettem látogatóba menni senkihez, de valahogy most más volt. Itt nyugodt volt a légkör három vámpír, egy ember és egy baba jelenléte körül is. tetszett a ház, a bútorok és még az a picike dísz is a polcon, amit ember szemmel szerintem észre sem vettem volna. Szerettem volna jobban körülnézni a házban, de gondoltam majd később. Egyenlőre ennyi elég lesz egy napra. Nem akarom, hogy még túlhajszoljam magam és valakit még bántsak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 4:44 am

- Szia Vicky. Azt inkább tegyük későbbre. - mondta nekem Kath mosolyogva. - Hogy vagy, minden rendben van a babával? Mi a meglepetés? - kérdezte tőlem, miközben közelebb léptek hozzánk. Dean egy kicsit feszengett. Kath biztatóan rá nézett. - Szia Vicky, igen Dean vagyok. Nagyon örvendek. Hogy van a kis baba és az anyuka? - kérdezte. Majd láttam hogy körbenézett és tetszik neki a szoba. - Köszönjük jól vagyunk. - mondtam mosolyogva, majd megfogtam Elijah kezét és óvatosan lehúztam Danielről a takarót, aki még mindig aludt. Elijah elmosolyodott.- Kath ez lenne a meglepetés. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 4:50 am

- Jól vagyok. - mondta nekem alig hallhatóan.
- Köszönjük jól vagyunk. - mondta mosolyogva, majd megfogta Elijah kezét és óvatosan lehúzta babáról a takarót, aki még mindig aludt. Elijah elmosolyodott.- Kath ez lenne a meglepetés. - mondta mosolyogva.

- O milyen gyönyörű, hogy hívják? - kérdeztem közben még egy lépéssel közelebb mentem. Leguggoltam az ágy mellé, nem akartam leülni nehogy felkeltsem a kicsit. Olyan törékenynek látszott, el is érzékenyültem, majd gyorsan letöröltem a könnycseppet az arcomról.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





elijah szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
elijah szobája
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karakterek
» Vicky szobája
» Jeremy szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: