Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:35 am

Gyorsan kivette a fejét az ölemből majd elhúzódott tőlem. - Ezt ho...ho...hogy é...rted? - kérdezte dadogva. - Ugye nem? Ugye nem arra gondoltál hogy...? - nem fejezte be. Felállta majd elfordult tőlem.
- Nem. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:41 am

- Nem. - mondta. - Én lemondtam a gyerekről, lemondtam az életemről, az anyámról egyenlőre még nem vagyok képes lemondani. - mondtam sírva. Visszamentem hozzá, majd odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:49 am

- Én lemondtam a gyerekről, lemondtam az életemről, az anyámról egyenlőre még nem vagyok képes lemondani. - mondta sírva. Visszajött hozzám, majd odabújt hozzám.
- Hogy-hogy lemondtál a gyerekről és az életedről? - nem értem én már az embereket. Egyszer azt mondják, hogy "nincs belőle semmi baj, megteszem" utána meg azt, hogy ő nem is akarja...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 7:54 am

- Hogy-hogy lemondtál a gyerekről és az életedről? - kérdezte. - Lemondtam a gyerekről, mert te féltesz engem. Lemondtam az életemről, mert úgy döntöttem én is vámpír szeretnék lenni. Viszont képes lennél azzal a tudattal élni, hogy szenvedek mert te megölted az anyám? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:00 am

- Lemondtam a gyerekről, mert te féltesz engem. Lemondtam az életemről, mert úgy döntöttem én is vámpír szeretnék lenni. Viszont képes lennél azzal a tudattal élni, hogy szenvedek mert te megölted az anyám? - kérdezte.
- Kértem én valaha, hogy légy vámpír? Mert ha jól emlékszem soha. És minek kérdezted, hogy arra gondoltam-e?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 6:39 am

- Kértem én valaha, hogy légy vámpír? Mert ha jól emlékszem soha. És minek kérdezted, hogy arra gondoltam-e? - kérdezte. - Nem kérted soha, viszont én szeretnék örökre veletek lenni. Tudod mit felejtsd el az egészet. - mondtam, majd megfogtam mindkét kezét. - Tégy azt amit akarsz Kellyvel, tőlem meg is ölheted, de egy dolgot kérek, felejtesd el velem, hogy valaha is ismertem őt. - mondtam, majd neki dőltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 3:52 am

- Nem kérted soha, viszont én szeretnék örökre veletek lenni. Tudod mit felejtsd el az egészet. - mondta, majd megfogta mindkét kezem. - Tégy azt amit akarsz Kellyvel, tőlem meg is ölheted, de egy dolgot kérek, felejtesd el velem, hogy valaha is ismertem őt. - mondta, majd nekem dőlt.
- Ezt inkább gondold át, hogy tényleg így érzed-e. Én most elmegyek egy kicsit. - mondtam és elindultam valamerre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 7:27 am

- Ezt inkább gondold át, hogy tényleg így érzed-e. Én most elmegyek egy kicsit. - mondta és elindult. Behívtam Danielt aki közben kint volt a kertben játszani. - És most mit csináljunk? - kérdeztem mosolyogva tőle. - Játszunk. - mondta mosolyogva, majd odarohant hozzám és az ölembe ült. - Tudod mit? Felhívom Caroline barátnőmet és megismerheted jobban. Jó lesz? - kérdeztem tőle. - Jó lesz. - mondta nevetve miközben elkezdett tapsikolni. Fel is hívtam őt. - Nem sokára itt is lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 7:36 am

Otthon üldögéltem,amikor csörgött a telefonom .Vicy volt az .mondta,hogy menjek.Kicsit rendbe szedtem magam és el is indultam.Nem is tudtam,hogy visszajött,igaz mostanában nem is sokat mozdultam ki otthonról.Odaértem és becsengettem. Vicky ki is nyitotta az ajtót,mögüle pedig egy 2 -3 éves nagyságú gyerek kukucskált ki.
-Sziasztok-mondtam mosolyogva-Ő Daniel?-kérdeztem Vickyt csodálkozva,miközben bementünk és leültünk a kanapéra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 7:44 am

Nemsokára csengettek is. Kinyitottam az ajtót. Caroline ott állt az ajtóban. Mögülem Daniel kukucskált ki. - Sziasztok. - mondta mosolyogva. - Ő Daniel? - kérdezte csodálkozva, miközben bementünk és leültünk a kanapéra. - Igen ő Daniel. Gyorsan nő igaz? - kérdeztem mosolyogva miközben megsimogattam Daniel buksiját. Daniel belemászott az ölembe. - Te vagy Caroline néni? - kérdezte Daniel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 7:54 am

- Igen ő Daniel. Gyorsan nő igaz? - kérdezte mosolyogva miközben megsimogatta Daniel buksiját. Daniel belemászott az ölébe. - Te vagy Caroline néni? - kérdezte Daniel.
-Igen én vagyok, Daniel-mondtam mosolyogva-Te aztán nagyot nőttél-utána jöttem rá,hogy egy olyan gyerekkel beszélgetek,aki eddig még karon-ülő volt-Nemrég mikor láttalak pár napja még kisebb voltál-mondtam még mindig mosolyogva,majd Vickyhez fordultam-Mikor érkeztél meg? Tényleg hol is voltál?Sikerült kikapcsolódj?Nem akarsz ide ülni az ölembe?-kérdeztem ismét Daneltől.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:01 am

- Igen én vagyok, Daniel. - mondta mosolyogva. - Te aztán nagyot nőttél. Nemrég mikor láttalak pár napja még kisebb voltál. - mondta még mindig mosolyogva, majd felém fordult. - Mikor érkeztél meg? Tényleg hol is voltál? Sikerült kikapcsolódj? Nem akarsz ide ülni az ölembe? - kérdezte ismét Danieltől. Daniel átmászott az ölébe. - Ma érkeztem meg. Elutaztam anyám után akiről kiderült hogy nem érdekli mi van velem. Azt akarom, hogy haljon meg és ne emlékezzek rá. - mondtam kicsit dühösen. - De azért örülök, hogy végre a családommal és a barátaimmal lehetek. - mondtam mosolyogva. - ÉS Klaussal mi újság? Megnyugodott már?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:15 am

Daniel átmászott az ölembe. - Ma érkeztem meg. Elutaztam anyám után akiről kiderült hogy nem érdekli mi van velem. Azt akarom, hogy haljon meg és ne emlékezzek rá. - mondta kicsit dühösen. - De azért örülök, hogy végre a családommal és a barátaimmal lehetek. - mondta mosolyogva. - ÉS Klaussal mi újság? Megnyugodott már?
-Anyáddal ne is törődj.Nem érdemli meg,hogy foglalkozz vele,de mi itt vagyunk veled-mondtam és átöleltem,már amennyire tudtam Danieltől,aki az ölembe volt-Klaus már megnyugodott,vagyis ő nem is volt ideges annyira,csak az egész helyzet elég furcsa volt,de még nem beszéltünk róla.Őszintén szólva nem találkozunk minden nap,sokszor utazgat,és nem akarja,hogy vele menjek,nehogy valami bajom lenne,nem mintha nem tudnám megvédeni magam-mondtam nevetve-de így lehet jobb is,mert minél többet van távol,annál jobban hiányzik és annál jobb a viszontlátás.-mondtam mosolyogva.-És Daniel,nem akarsz játszani valamit?-Fordultam Danielhez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 12:39 am

- Anyáddal ne is törődj. Nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele, de mi itt vagyunk veled. - mondta és átölelt, már amennyire tudta Danieltől, aki az ölében volt. - Klaus már megnyugodott, vagyis ő nem is volt ideges annyira, csak az egész helyzet elég furcsa volt, de még nem beszéltünk róla. Őszintén szólva nem találkozunk minden nap, sokszor utazgat, és nem akarja, hogy vele menjek, nehogy valami bajom legyen, nem mintha nem tudnám megvédeni magam. - mondta nevetve. - De így lehet jobb is, mert minél többet van távol, annál jobban hiányzik és annál jobb a viszontlátás. - mondta mosolyogva. - És Daniel, nem akarsz játszani valamit? - Fordulta Danielhez. - Nem is törődöm többet anyámmal. Számomra ő már nem létezik. Nekem ti maradtatok. - mondtam mosolyogva. - Megértem, hogy Klaus félt. Azért örülök, hogy boldog vagy vele. - mondtam mosolyogva. - Játszunk, játszunk. - mondta Daniel tapsikolva. - És mit játszunk? - kérdeztem mosolyogva. Daniel Carolinera nézett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 1:14 am

- Nem is törődöm többet anyámmal. Számomra ő már nem létezik. Nekem ti maradtatok. - mondta mosolyogva. - Megértem, hogy Klaus félt. Azért örülök, hogy boldog vagy vele. - mondta mosolyogva. - Játszunk, játszunk. - mondta Daniel tapsikolva. - És mit játszunk? - kérdezte mosolyogva. Daniel rám nézett.
-Mit szólnál,ha bújócskáznánk?-kérdeztem Danieltől-Te elbújsz,mi pedig anyával megkeresünk.Na mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 1:23 am

- Mit szólnál, ha bújócskáznánk? - kérdezte Danieltől. - Te elbújsz, mi pedig anyával megkeresünk. Na mit szólsz hozzá? - kérdezte. - Jó. - mondta nevetve. - Akkor játszunk én számolok, viszont csak itt lehet elbújni a házban. - mondtam, majd betakartam a szemem és elkezdtem számolni. Hallottam, hogy Daniel elsuhan valamerre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 1:37 am

- Jó. - mondta nevetve. - Akkor játszunk én számolok, viszont csak itt lehet elbújni a házban. - mondta Vicky majd betakarta a szemét és elkezdett számolni. Daniel el is suhant.Nem figyeltem oda,hogy hova bújt,pedig hallottam volna.
-Daniel,aki bújt aki nem megyünk-kiabáltam Danielnek-majd együtt elindultunk Vickyvel az emeletre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 2:06 am

- Daniel, aki bújt aki nem megyünk. - kiabálta Danielnek, majd együtt elindultunk Carolinenal az emeletre. Nem sokára meg is találtunk a szobában a szekrénybe bújva. - Megvagy. - mondtam mosolyogva, majd felvettem és levittem a nappaliba. - Most ki fog elbújni? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 2:13 am

Nem sokára meg is találtunk a szobában a szekrénybe bújva. - Megvagy. - mondta mosolyogva, majd felvette és levitte a nappaliba. - Most ki fog elbújni? - kérdezte mosolyogva.
-Bújjunk el mi,lássuk Daniel megtalálsz-e bennünket-mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 7:04 am

- Bújjunk el mi, lássuk Daniel megtalálsz-e bennünket. - mondta Car nevetve. - Rendben. - mondtam én is nevetve. - Oksi. Számolok. - mondta Daniel majd becsukta a szemét. Car felkapott és felsuhant velem az emeletre hogy elbújjunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 8:01 am

Felkaptam Vickyt a hátamra és felsuhantam vele az emeletre. Hallotam,hogy 5 ig elszámolt Daniel,amin meg is lepődtem,hogy tud számolni.Utána egyből az emeletre ment,és az ágy alá benézve annyit mondott hogy-Meg is vagytok,ez könnyű volt,túl hangosak vagytok-mondta nevetve.Vickyvel összenéztünk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 1:02 am

Nem sokat vártunk és Daniel rögtön feljött az emeletre és az ágy alá nézett. - Meg is vagytok, ez könnyű volt, túl hangosak vagytok. - mondta nevetve. Carolinenal összenéztünk. Kimásztam az ágy alól majd felkaptam Danielt és megpörgettem . Hallgatózni nem ér. - mondtam nevetve majd lementünk a nappaliba. - Tudod mit megmutathatnád még nekem mit tudsz. Kíváncsi vagyok a képességeidre. - mondtam mosolyogva. - Rendben. - mondta Daniel. - Annyit tudunk eddig, hogy jól hallasz és gyors vagy. Gondolom akkor jól is látsz. - Daniel bólintott. - Gyorsan nősz. Nem bírod a vasfüvet. Megeszed az emberi ételt és a vért is, de ahogy elnézem a vért jobban szereted. - mondtam, miközben megsimogattam az arcát. Odajött hozzám, majd beleült az ölembe. - Igen, jobban szeretem. - mondta mosolyogva. - Talán jobb lenne, ha itt lenne Elijah is, mert ő meg tudná állapítani. - mondtam elgondolkozva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 1:06 am

Kimásztunk az ágy alól majd felkapta Danielt és megpörgette . Hallgatózni nem ér. - mondta nevetve majd lementünk a nappaliba. - Tudod mit megmutathatnád még nekem mit tudsz. Kíváncsi vagyok a képességeidre. - mondta mosolyogva. - Rendben. - mondta Daniel. - Annyit tudunk eddig, hogy jól hallasz és gyors vagy. Gondolom akkor jól is látsz. - Daniel bólintott. - Gyorsan nősz. Nem bírod a vasfüvet. Megeszed az emberi ételt és a vért is, de ahogy elnézem a vért jobban szereted. - mondta, miközben megsimogatta az arcát. Odajött hozzám, majd beleült az ölembe. - Igen, jobban szeretem. - mondta mosolyogva. - Talán jobb lenne, ha itt lenne Elijah is, mert ő meg tudná állapítani. - mondta elgondolkozva.
-Azt tényleg jó lenne megállapítani,hogy van e még benne emberi rész,vagy teljesen vámpír.Sajnos én még nem igazán értek az ilyenekhez,kissé kezdő vagyok még mindig-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 1:54 am

Mikor Elena és Damon is el ment úgy döntöttem hazamegyek.
- Sziasztok! - köszöntem Carolinena, Vickynek és Danielnek mikor bementem. .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 2:03 am

- Azt tényleg jó lenne megállapítani, hogy van-e még benne emberi rész, vagy teljesen vámpír. Sajnos én még nem igazán értek az ilyenekhez, kissé kezdő vagyok még mindig. - mondta mosolyogva. Közben Elijah is megérkezett. - Sziasztok. - köszönt nekünk. - Apa! - kiabált Daniel mosolyogva, majd odaszaladt Elijahhoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
16 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: