Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 3:05 am

Közben Elijah is megérkezett. - Sziasztok. - köszönt nekünk. - Apa! - kiabált Daniel mosolyogva, majd odaszaladt Elijahhoz.-Szia Elijah,pont rólad beszélgettünk.-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 2:04 am

- Apa! - kiabált Daniel mosolyogva, majd odaszaladt hozzám én pedig felvettem és adtam neki egy puszit.
-Szia Elijah,pont rólad beszélgettünk.-mondta Caroline mosolyogva.
- És mi jót? - kérdeztem miközben odamentem hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 4:16 am

Elijah felvette Danielt és adott neki egy puszit. - Szia Elijah, pont rólad beszélgettünk. - mondta Caroline mosolyogva. - És mi jót? - kérdezte miközben odament hozzánk. - Daniel képességeit találgatjuk. De sajnos én nem tudom megállapítani és Caroline is fiatal még hozzá. így szeretném ha segítenél megállapítani kiből mennyit örökölt a mi kisfiúnk. - mondtam mosolyogva, miközben adtam Elijah arcára egy puszit és megsimogattam Daniel fejét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 6:37 am

-Ahogy én elnéztem,főleg rád hasonlít Elijah,az emberi énjét még nem láttam kibontakozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 6:43 am

- Oké. Na Daniel mutasd meg mit tudsz. - mondtam neki SZÉPEN.
- Nem. - mondta én pedig Vickyre néztem segítségért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 1:07 am

- Ahogy én elnéztem, főleg rád hasonlít Elijah, az emberi énjét még nem láttam kibontakozni. - mondta Caroline. - Oké. Na Daniel mutasd meg mit tudsz. - mondtam Elijah neki szépen. - Nem. - mondta Elijah pedig rám nézett segítségért. - Kérlek Daniek, mutasd meg anyának mit tudsz még. - mondtam neki mosolyogva. Daniel Caroline felé fordult, majd a szemébe nézett. - Most pedig kimész a konyhába. - mondta Carolinenak, miközben végig őt nézte. Caroline egy szó nélkül felállt és kiment. Csodálkozva néztem. - De...ezt...hogy? Hisz...vámpírok? - kérdeztem dadogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 1:29 am

- Kérlek Daniel, mutasd meg anyának mit tudsz még. - mondta Vicky neki mosolyogva. Daniel Caroline felé fordult, majd a szemébe nézett.
- Most pedig kimész a konyhába. - mondta Carolinenak, miközben végig őt nézte. Caroline egy szó nélkül felállt és kiment. Vicky csodálkozva nézte.
- De...ezt...hogy? Hisz...vámpírok? - kérdezte dadogva.
- Nyugodj meg Vicky. Mindent elmagyarázok. - mondtam nyugtatóan. - Az ősieknek van egy olyan képességük, hogy meg tudják igézni a többi vámpírt. És úgy tűnik Daniel is örökölte ezt a képességet. Szóval úgy tűnik kicsit többet örökölt belőlem mint belőled. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 2:01 am

- Nyugodj meg Vicky. Mindent elmagyarázok. - mondta nyugtatóan. - Az ősieknek van egy olyan képességük, hogy meg tudják igézni a többi vámpírt. És úgy tűnik Daniel is örökölte ezt a képességet. Szóval úgy tűnik kicsit többet örökölt belőlem mint belőled. - mondta. - És ezt miért nem mondtad el eddig? - kérdeztem kicsit csodálkozva, miközben csalódott voltam. - Be kell vallanom, kicsit csalódott vagyok, hogy belőled többet örökölt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 2:08 am

- Én nem. - mondtam mosolyogva. - Amúgy meg azért mert nem kérdezted.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:29 am

- Én nem. - mondta mosolyogva. - Amúgy meg azért mert nem kérdezted. - mondta. - Mennyi Caroline után és hozd vissza az emlékeit, kérlek. Siess. - mondtam Danielnek. Daniel kifutott a konyhába. - Ez nem ér. - mondtam neki, miközben ledöntöttem a kanapén. - Ez így nem igazságos. - mondtam, miközben adtam egy apró csókot a szájára. - Akkor kérdezek, mit nem mondtál még el nekem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:15 am

Felültem ő pedig az ölemben.
- Mit mondtam el eddig? - kérdeztem mikor bejött Daniel és Caroline.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:24 am

Felülte én pedig az ölében voltam. Átkaroltam a nyakát. - Mit mondtam el eddig? - kérdezte mikor bejött Daniel és Caroline. - Csak gyűrű segítségével tudsz a napfényre menni, csak a fehér tölgy sebez meg, meg tudod igézni a vámpírokat, gyors vagy, jó a hallásod és a látásod, nem öregszel, árt neked a vasfű. Kihagytam valamit? - kérdeztem mosolyogva, miközben a vállára döntöttem a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 5:54 am

-Elmagyarázná nekem valaki,hogy mi történt?-mondtam miközben azon csodálkoztam,hogy miért jövök én ki a konyhából Daniellel.-Mikor mentem én be a konyhába?Elég zavaros minden.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 7:59 am

- Nem hagytál ki semmit Vicky. És Caroline, Daniel megigézett, hogy menj ki a konyhába. Úgy tűnik ő is örökölte a az ősiek képességit. Ugyanis az ősiek meg tudják igézni a vámpírokat. De erről a nem kell tudnia másnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:12 am

- Nem hagytál ki semmit Vicky. És Caroline, Daniel megigézett, hogy menj ki a konyhába. Úgy tűnik ő is örökölte a az ősiek képességit. Ugyanis az ősiek meg tudják igézni a vámpírokat. De erről a nem kell tudnia másnak. - mondta Elijah. - Rendben, nem árulom el senkinek. De ne haragudjatok, nekem most mennem kell, sziasztok. - köszönt l, majd adott Daniel fejére egy puszit és elment. - Anya, felmegyek játszani. - mondta Daniel. - Rendben kicsim. - mondtam mosolyogva. - Hát ketten maradtunk. Mit csináljunk? - kérdeztem, mosolyogva, miközben végighúztam a mellkasán a kezemet és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 4:11 am

- Rendben, nem árulom el senkinek. De ne haragudjatok, nekem most mennem kell, sziasztok. - köszönt el, majd adott Daniel fejére egy puszit és elment. - Anya, felmegyek játszani. - mondta Daniel. - Rendben kicsim. - mondta Vicky mosolyogva. - Hát ketten maradtunk. Mit csináljunk? - kérdezte mosolyogva, miközben végighúzta a mellkasomon a kezét és megcsókolt. Megfogtam a kezét és elvettem a mellkasomtól, majd Vickyt letettem magam mellé. Vicky furcsán nézett rám. - Ne haragudj, de éhes vagyok és félek, hogy bántanálak. Jobb ha most inkább kimegyek és eszek. - mondtam és kimentem a konyhába és elővettem egy vértasakot
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 7:26 am

Miután Elijah bólintott mindketten elindultunk.Útközben még sokat beszélgettünk.Egyre jobban kezdtem megismerni őt,s egyre felszabadultabban szologattunk egymashoz.
Nemsoká a házuk elé is értünk.
Felmentünk a lépcsőn,majd nem emlékezve arra,hogy ez az ő lakása és simán bemehetnénkén,kopogtattam.Majd nevetni kezdtünk.Úgy érzem néha nem használom az agyam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 4:05 am

Kopogást hallottam. Danielt otthagytam a konyhában és a nappaliba mentem, hogy kinyissam az ajtót. Elijah és Anna léptek be nevetve. Döbbenten néztem rájuk. - Ti meg mit csináltok? Elijah, megmagyaráznád ezt? - kérdeztem hisztizve. Válaszokat követeltem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 4:16 am

- Öhhm... Bejövünk? - kérdeztem. Most meg miért hisztizik?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 4:26 am

-Bejövünk?-kérdezte Elijah,mintha ügyet sem vetne Vickyre.
-Igen.Szia Vicky.-köszöntem,kicsit zavarba jötten.-Mit is kell most magyarázni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 4:47 am

- Bejövünk? - kérdezte Elijah,mintha ügyet sem vetne rám. - Igen. Szia Vicky. - köszönt Anna,kicsit zavarba jött. - Mit is kell most magyarázni? - kérdezte Anna. Összeszorult a szívem és könnybe lábadt a szemem. - Azt, hogy miért van az, hogy itt röhögtök, miközben Elijah engem semmibe vesz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 4:57 am

- Mi van? Mióta veszlek én téged semmibe? Amúgy meg sírjunk vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 5:11 am

-Elijah! -szóltam rá.
-Vicky,mi csak beszélgettünk.Te is tudod....vagyis remélem hogy tudod.-mondtam,s közelebb léptem hozzá,hogy meg tudjam nyugtatni,mivel már egy könny is legördült az arcán.Megöleltem.-Tudod,hogy nekem ott van Jeremy,és nem követnék el mégegy olyan hibát amit ezelőtt.-gondoltam,hogy nem érti,miről is fecsegek,de nem is baj.Az volt a cél,hog lássa bármit tettem mára már megbántam.-Szeretem őt.És nem hiszem,hogy Elijah semmibe vesz,csak lehet hogy már fáradt és nincs kedve....ömmm....-kerestem a szavakat.-Beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 5:29 am

- Mi van? Mióta veszlek én téged semmibe? Amúgy meg sírjunk vagy mi? - kérdezte Elijah. Dühös lettem rá. -Elijah! - szólt rá Anna. - Vicky,mi csak beszélgettünk. Te is tudod....vagyis remélem hogy tudod. - mondta, s közelebb lépett hozzám, hogy meg tudjon nyugtatni, mivel már egy könny is legördült az arcomon. Megölelt. - Tudod, hogy nekem ott van Jeremy,é s nem követnék el még egy olyan hibát amit ezelőtt. - mondta. Nem értettem az egészet, de úgy gondolom jobb is így. - Szeretem őt. És nem hiszem, hogy Elijah semmibe vesz, csak lehet hogy már fáradt és nincs kedve....ömmm.... - kereste a szavakat. -Beszélgetni. - mondta Anna. - Semmi nem tudok Anna. És ez bánt engem a legjobban. Egyik pillanatban itt van, másikban eltűnik én meg aggódom miatta. De úgy tűnik, hogy nem érdekli őt. Elmagyaráznád mi történik, mert ő úgyse fogja. - kértem Annát, majd a vállára hajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2012 5:50 am

-Elijah miatt nincs értelme aggódnod.-mondtam,s küldtem neki egy biztató mosolyt.-Vele úgysem mernek szembeszegülni....vagy ha mégis úgyis vesztenek.És mi meg,csak...elkezdtünk jobban nyitni egymás felé.Meg tudunk beszélni egymással dolgokat.Bizunk egymásban-mondtam s hátranéztem.Reméltem,hogy Elijah is igy gondolja.-főleg mióta Elijah segitett nekem megszerezni a boszorkányt,amire szükségem volt,a kripta felnyitásához.Megérted ugye?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
17 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: