Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:58 am

-Megpróbálom mielőbb tisztázni vele a dolgokat.De már Stefannal is kihúztam nála a gyufát.Most meg ez az Elijah ügy...-közben felhúztam a whiskym.-Necces lesz.-elvettem a Car italát és kérdőn néztem rá.Ő a fejével intett,hogy nem kéri igy én ittam meg.Egyre rosszabbul éreztem magam.Eddig még úgy elmélkedtem magamban,hogy az egész az Elijah hibája,de egyre jobban kezdtem elsüllyedni a szarságban.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:18 am

-Köszi Kat....Józanon kell gondolkodnunk,és talán még a ti helyzetetek is menthető Deannel.Anna,te pedig minél hamarabb beszélj Jeremyvel. Nem tudhatjuk,hogy mi lesz,míg nem beszéltünk a fiúkkal. - mondta Car. -Megpróbálom mielőbb tisztázni vele a dolgokat.De már Stefannal is kihúztam nála a gyufát.Most meg ez az Elijah ügy...-közben felhúzta a whiskyét.-Necces lesz.-elvette a Car italát és azt is felhúzta.
- Túl sokszor okoztam már neki fájdalmat, pont Damon miatt, annyira utálom. Ha iszok mindig Damonal csinálok valami hülyeséget, jah és vonzom az idiótákat, vagyis Damon az... Mi történt Elijah és közted Anna? VIckyék még mindig nem békültek ki? - kérdeztem meglepődve tátott szájjal, beletelt egy kis időbe, mire becsuktam a szám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:28 am

-Nem lehet,hogy még mindig Damonhoz vonzódsz?Tudod részegen a legőszintébb az ember.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:37 am

-Nem tudom.2 napja nem láttam egyiküket sem.És nem hiszem hogy kibékültek volna,azok után,hogy Elijah jól berúgott,majd megcsókolt,és Vicky ránknyitott.Igy nagyon remélem,hogy a te elméleted-néztem Carre-nem igaz.Nem akarom,hogy részegen legyen őszinte az ember.Józanon tegyünk helyes dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:46 am

-Nem lehet,hogy még mindig Damonhoz vonzódsz?Tudod részegen a legőszintébb az ember. - kérdezte a vámpír barbi. -Nem tudom.2 napja nem láttam egyiküket sem.És nem hiszem hogy kibékültek volna,azok után,hogy Elijah jól berúgott,majd megcsókolt,és Vicky ránknyitott.Igy nagyon remélem,hogy a te elméleted-nézett Anna Carre -nem igaz.Nem akarom,hogy részegen legyen őszinte az ember.Józanon tegyünk helyes dolgokat.
- Igazából már nem tudom mit higgyek. Régen szerettem Damont, de most már nem. Számomra Dean az igazi és őt is fogom szeretni, csak részegen Damon közelében elfelejtem, hogy már nem vagyunk együtt. - sírtam el magam, legszívesebben elrohantam volna. De inkább kihúztam magam levettem a napszemüvegem, megtöröltem az arcom, majd lehörpintettem a 2. adag kávém. Nem fogok összeroppanni! - Lányok, azt hiszem mindhármunknak beszélnie kellene a pasijával minél előbb!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 11:57 am

-Szerintem ha most felállunk,elmegyünk megkeresni a pasijainkat és őszintén beszélünk velük,akkor talán megértenek és megbocsájtanak.Emberek vagyunk,vagyis vámpírok,és követünk el hibákat.Vannak dolgok amiket már nem lehet megbocsájtani,de ezek még hátha megbocsájtható dolgok.Lányok akkor szerintem menjünk,és majd később számoljunk be egymásnak a fejleményekről.Addig is sziasztok.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz                  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: