Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 8:15 am

A tegnapi este után,a kanapénak dőlve érbredtem.Elég pocsékul éreztem magam,és úgy is néztem ki.A házban akkori kupi volt,hogy nem bírtam otthon lenni,inkább gondoltam elugrok Heavenbe meginni egy kávét,vagy kettőt,mert arra nagy szükségem volt.Valamennyire rendbe szedtem magam,feltettem egy nagy napszemüveget,hogy legalább a karikás szemeim ne látszodjanak.Ahogy odaértem a teraszon megpillantottam Annát.Leültem mellé.
-Szia Anna,hogy vagy,mi újság veled?Rég nem beszéltünk.Egy dupla kávét kérek feketén-szóltam közben oda a pincérnek közben,aki hamarosan meg is hozta a kávét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 8:29 am

Éppen hozták a rendelésem amikor valaki mellám ült.
-Szia Anna!-köszönt.
-Car!-néztem nagyot.-Szia! Veled meg mi történt? Elég rosszul nézel ki.-futott végig rajta a szemem.A pillantását szerettem volna elkapni de nem tudtam,mivel egy sötét napszmüveg volt rajta.-Én jól vagyok.Mondjuk.....Vagyis még.....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 8:33 am

-Tegnap volt egy spontán buli nálunk,és eléggé elfajultak a dolgok,meg kissé mindenki taccs lett,meg veszekedések sora....Áh de hagyjuk is,veled mi van mesélj.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 8:39 am

-És engem meg sem hivtál...-néztem rá komolyan,de végül elnevettem magam.-Csak viccelek.De ha neked is ennyi gondod van,az enyémet nem szivesen zúditom rád,vagy esetleg majd máskor....később.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 8:41 am

-Mond nyugodtan,az enyém nem olyan vészes,csak túlságosan ellazultam,és Klaus eléggé rossz szemmel nézte,de majd valami csak lesz.De meséld el mi bánt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 8:57 am

-Csak....Vickyn kiütött egy féltékenység,valamelyik nap amikor Elijahval átmentem meglátogatni a kicsit,aki már nem is annyira kicsi.Hát...mit ne mondjak,a dolgok kissé elfajultak,és Vicky leszúrta Elijaht,majd Elijah letámadta Vickyt,és nem tudtam mit tenni.Felajánlottam,hogy ha akar aludhat Bekah szobájában.
Annyira rossz állapotban volt,hogy el is fogadta az ajánlatom.Átjött,s magára hagytam.Egész éjjel az alkoholkészletünket fogyasztotta,ami végül odáig vezetett,hogy túlságosan jó kedve lett.A medencében úszkált,ahova behúzott engem is.Persze semmi kedvem nem volt,mivel majd odafagytam.Aztán bementünk.Átöltöztünk,s amikor indultam volna vissza a szobába,Elijah tök részegen megcsókolt.Végül bejött Vicky,amire én hisztirohamban törtem ki.-hadartam el-Lesz majd mit megmagyaráznom Jeremynek.Remélem nem veszi komolyan,mivel én sem tulajdonitottam neki nagyobb jelentőséget.Nagyjából ennyi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:02 am

-Uh,hát nem vagy könnyű helyzetben.De minél hamarabb beszélned kell Jeremyvel,ahogy nekem is Klausszal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:12 am

-Már most félek,attól hogy vajon hogy reagál.Utálom magam.Folyton csalódást okozok neki.-mondtam elszomorodva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:14 am

-Mivel igazán szeret,biztos meg fog tudni bocsájtani,bár az tény,hogy néha követsz el butaságokat,bár erről most nem te tehetsz,de szerintem ki fogod tudni békíteni és megértő lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:22 am

-Nem tudom,tényleg.Jó lenne ha végre minden a helyére állna.Szeretnék végre vele lenni,és mindent tisztázni.Rég nem is találkoztunk.Valahogy mindig közbejött valami.Nagyon szeretem,de ezt valahogy bizonyitanom is kéne.De semmi ötletem nincs.Nagyon régóta nem volt senkim.Igazából az lehet a baj,hogy nem tudom kezelni az ilyesféle helyzeteket.Szeretném meglepni valahogy...de annyira esetlen vagyok ebben a témában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:26 am

-Van egy ötletem.Elenáéknak van egy nyaralójuk egy tóparton. Nagyon szép és csendes hely. Régen a szüleikkel jártak oda. Szerintem menjetek el oda kettesbe,de ne mond meg neki,hogy mire készülsz. Pakolj be egy kis kaját és pezsgőt,és menjetek el romantikázni. Szerintem örülne neki,és ott kettesben lehetnétek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:34 am

Nagyot néztem.
-Az úgy olyan furcsa lenne.Esetleg ha ő hivna el,mondjuk.De igy?
Én hivassam meg magam a saját nyaralójukba? Ráadásul titokban? És mit szólna hozzá Elena? Biztos nem dijazná....főleg úgy,hogy előtte még nem is mutatkoztunk be hivatalosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:36 am

-Pont ez lenne a lényeg,hogy kiengeszteld,kettesbe legyetek. Ha nem akarod te,elkérhetem én is Elenától a nyaraló kulcsát,biztos beleegyezne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:45 am

-Nem is tudom...Ezt talán csak az után kéne,hogy letárgyaltuk az Elijah ügyet.És ha nem bocsát meg? Vagy ha elviszem és ott közlöm vele,és meharagszik?Vagy elmegy? Mi lenne velem nélküle? Azok után amit mi ketten átéltünk-közben az együtt töltött éjszakánkra gondoltam,és elmosolyodtam-nem tudnám elképzelni az életem nélküle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:47 am

-Te mondtad,hogy ki akarod békíteni,jobbat nem tudok,beszélj vele őszintén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:53 am

-Köszönöm az ajánlatot.Fontolóra veszem.De mesélj te.Mi történt még azon a bulin? Kik vettek részt rajta?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 9:57 am

-Hát mostanában jóban lettem Kattel,áthívtam kicsit beszélgetni,ő hozta magával Aprilt,meg egy csomó piát. Utána felhívtuk Damont,ők csokolóztak Kattel,közben betoppant Elena,majd kisebb hiszti után elkezdet bulizni,akkor jött Dean,ő lesmárolta Elenát,mikor látta,hogy Kat Damonnal van,majd megjelent Klaus,én rámásztam,ő meg kijelentette,hogy ez az egész helyzet neki túl sok.Majd Damon elment Elenával,Dean meg Kat veszekedtek,majd elmentek ők is,kb ennyi,jah és April meg kidőlt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:01 am

A buli után nagyon fájt a fejem és csak nagyobb foszlányokra emlékeztem, de az elég is volt. Dean nem jött haza, hiába mentem utána semmi... küldtem neki egy sms-t meg a hangpostájára is egy tucat üzenetet hagytam, de nem válaszolt. Szerintem itt a vége mindennek köztünk sajnos... Másnap reggel felvettem a fekete gucci napszemüvegem egy fekete nadrágot, csizmát és egy bő pulóvert, Deané volt , ez az utolsó dolgom tőle, rajta van az illata. Elindultam Heavenbe és a teraszon megpillantottam Annát és Caroline, az utóbbi embertől bocsánatot kellett kérnem.
- Sziasztok lányok! Ugye nem zavarok? - leültem és rendeltem egy extra erős kávét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:10 am

Nem sokkal később Katherine jelent meg,majd hozzánk csatlakozott.Ő sem nézett ki valami jól.Sőt talán egy fokkal még Carnél is ramatyabb volt.
A hallottak után kb. egy meglepődött orángutánra hasonlithattam.Mi a fene volt ott?
-Hát akkor az buli lehetett a javából.-mondtam,hangosan.A mai napomat tökre kiszinezte ez a sztori.Valahogy a Paula és Paulina közé tudtam besorolni a hasonmások történetét.
-Szia.-köszöntem végül neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:16 am

Közben Kat is megjelent mellettünk.
-Szia Kat,hát ahogy elnézlek te is olyan szuper állapotban vagy mint én.Sikerült kibéküljetek Deannal?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:21 am

- Szia. - köszönt először Anna.
-Szia Kat,hát ahogy elnézlek te is olyan szuper állapotban vagy mint én.Sikerült kibéküljetek Deannal? - kérdezte Caroline.

- Hát igen még kicsit fáj a fejem, de már jobban vagyok testileg. - próbáltam utalni a Deanes dologra, közben könnyes lett a szemem, de a szemüveg takarta.
- Nem áll szóba velem és semmilyen üzenetemre sem válaszol, azt hiszem itt vége van mindennek köztünk. - a végén már teljesen megremegett a hangom, majd össze szorítottam az ajkaimat. - Ti Klaussal megtudtátok beszélni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:34 am

-Nyugi Kat-fogtam meg a kezét-biztos megbékél majd,csak kell egy kis idő még lenyugszik,és akkor meg tudjátok beszélni a dolgot. Klaussal nem beszéltem,nem is láttam tegnap óta,miután hátat fordítottam neki,de bocsánatot kell kérjek tőle,elég hülyén viselkedtem.Lányok rendbe kell hozzuk a pasi ügyeinket,mert ez így nem jó,hogy itt ülünk és kesergünk.Cselekednünk kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:39 am

-Áhh,de ez olyan matt helyzet.Mindig mi rontjuk el. Miért? -kérdeztem,majd 3 pohár whiskyt rendeltem.-Másnaposságra legjobb az ital.-mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:45 am

-Nyugi Kat-fogta meg a kezemet Car -biztos megbékél majd,csak kell egy kis idő még lenyugszik,és akkor meg tudjátok beszélni a dolgot. Klaussal nem beszéltem,nem is láttam tegnap óta,miután hátat fordítottam neki,de bocsánatot kell kérjek tőle,elég hülyén viselkedtem.Lányok rendbe kell hozzuk a pasi ügyeinket,mert ez így nem jó,hogy itt ülünk és kesergünk.Cselekednünk kell.
-Áhh,de ez olyan matt helyzet.Mindig mi rontjuk el. Miért? -kérdezte Anna,majd 3 pohár whiskyt rendelt.-Másnaposságra legjobb az ital.-mosolyodott el.

- Köszi a támogatást Caroline, de szerintem ebből már semmi sem lesz. Egy életre megutált ezek után, ezt nem lehet rendbe hozni. Igazad van Anna, ez tényleg matt helyzet, azért rontjuk el, mert mi próbálunk érezni... - jelentettem ki szomorúan.
- De ha a saját dolgom nem is tudom helyre hozni, legalább nektek segíthetek. - mosolyogtam rájuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 10:50 am

-Köszi Kat,de azt hiszem egyedül kell beszéljek Klaussal,és azt hiszem nekem egy ideig elegem van a wiskeyből,meg minden más alkoholból,hisz ez okozott minden problémát.Józanon kell gondolkodnunk,és talán még a ti helyzetetek is menthető Dannel.Anna,te pedig minél hamarabb beszélj Jeremyvel.Nem tudhatjuk,hogy mi lesz,míg nem beszéltünk a fiúkkal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz                  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: