Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Ranna-haz nappali

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 12:11 am

- Az amit neked mondok, vagy ahogy veled viselkedem az nem vonatkozik rá. - mondtam összeszorított fogakkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 12:18 am

- Az amit neked mondok, vagy ahogy veled viselkedem az nem vonatkozik rá. - mondta összeszorított fogakkal. Hátrébb húzódtam. Daniel besuhant, elém állt és rávicsorgott Elijahra. - Daniel állj le. - suttogtam, miközben megfogtam a vállát. - Hozzá ne merj nyúlni az anyámhoz. - vicsorogta Daniel. Leguggoltam. - Daniel nézz rám. Nem lesz semmi bajom. Ha esetleg mégis, akkor is itt lesz apa, ő vigyázni fog rád és megtanít neked mindent, amit én nem fogok tudni neked soha. - mondtam könnyes szemmel, majd magamhoz húztam, hogy megnyugodjon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:16 am

-Akkor gyere - összekulcsoltam az ujjainkat és vámpírgyorsasággal értünk hozzánk. Kinyitottam az ajtót és behuztam Stef-t. Odamentem a bárszekrényhez és kinyitottam. - Oké. Mit igyunk először? Vodka, Whisky, Bor, Pezsgő? - sorba vettem elő az üvegeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 7:16 am

-Pontosan jó sorrendben mondtad.-Mondtam és kikaptam a vodkás üveget.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 7:20 am

Elmosolyodtam. Kinyitottam a Whiskys üveget és meghúztam. Odamentem a minihifihez és bekapcsoltam. Asaf Ravidan - One Day száma kezdet el üvölteni (https://www.youtube.com/watch?v=KRAMNWzfjcg)

-Imádom ezt a számot - kezdtem el táncolni a hifi mellett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:22 am

-Én is.-Mondtam és elkezdtünk táncolni.
-Szeretlek.-Suttogta a fülembe.
Mikor vége volt a számnak akkor leültünk és csókolózni kezdtünk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 11:49 pm

Kicsit hátrébb hajoltam. - Miért van, hogy mikor találkozunk mindig ez lesz a vége? - mosolyogtam és a padlót kezdtem el bámulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 4:12 am

-Nem tudom mond meg te.-Mosolyogtam és vissza húztam jó szorosan,hogy ne tudjon elmenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 4:15 am

Visszahúzott magához. Nem tudtam elhúzódni tőle. Bár jobban meggondolva nem is akartam ! Elmosolyodtam. Elhúzódtam tőle egy percre. Felálltam . Megfogtam a kezét és húztam célozva arra, hogy menjünk fel mert ha Anna rajta kap... Nem lenne jó. Vette a célzást és felmenetünk a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ranna-haz nappali - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ranna-haz nappali
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ranna haz kert
» Ranna haz konyha
» Ranna haz furdoszoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: