Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Ranna-haz nappali

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 8:53 am

Rebekah hozott nekünk egy-egy tasak vért.Anna zaklatottnak tűnt.Mikor ki akarta nyitni a vértasakot kiejtette a kezéből és az egész padló tiszta vér lett.
-Anna jól vagy?-kérdeztem ijedten tőle,nagyon megrémisztett ,nem tudtam mit tegyek, közben már Rebekah is mellette volt-kimegyek a fürdőszobába keresek valamit,amivel ezt eltakaríthatjuk.


A hozzászólást Caroline Forbes(Heni) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 30, 2012 9:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 8:57 am

- Anna ! Mi a baj? -kérdeztem. Aggódni kezdtem. Nem szokott ilyen lenni. Caroline kiment keresni vmit amivel feltudjuk takarítani.. Ez alatt én elmentem és töltöttem egy pohárba annának vért. Egy kicsit megmelegítettem. Visszamentem és óvatosan a kezébe adtam a poharat. - Óvatosan. - mondtam halkan. -Hé... Caroline! Találtál valamit? - kiabáltam Anna mellett gugolva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:08 am

Mindketten meglepődtek.Eddig még nem tapasztaltam,hogy nállam a kimerültség és az éhség ilyen szörnyűséghez vezet.
A lányok megijedtek.Caroline a fürdőbe ment keresni valamit amivel feltoroljuk a mocskot,amig Rebekah hozott nekem egy csupor vért.Meg is ittam.
-Köszönöm.-mondtam neki.-Csak ez volt a probléma.Éhség,de már jobban vagyok.
Rebekah megkérdezte,Carolinet hogy talált-e valamit.
Közben én felpattantam a kanapéról és a fürdőbe indultam.
-Talán megteszi az egyik törölköző is.-mondtam Carolinenak aki szembe állt velem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:19 am

Bementem a fürdőbe,hogy keressek valamit,amivel feltörölhetem a vért.A szennyeskosárban valamit megpillantottam.Közelebbről megnéztem egy férfi póló volt.Stefan pólója.Teljesen ledöbbentem.Elkezdtem gondolkodni,de arra jutottam,hogy inkább Annától kérdezem meg a dolgokat,ahelyett,hogy össze vissza fantaziálgassak..Közben hallottam,hogy Rebekah kérdezi,hogy találtam-e valamit,amire képtelen voltam válaszolni.Anna kapott egy pohár vért,amitől jobban lett és arra eszméltem,hogy velem szemben áll.
-Talán megteszi az egyik törölköző is.
-Igen jó lesz az is-mondtam kissé kábán-Itt is van egy-mondtam miközben elővettem a törölközőt-figyelj majd szeretnék veled beszélni-a törölközővel a kezemben elindultunk vissza a nappaliba és én elkezdtem törölni a vért a padlóról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:23 am

- Hagyad! Majd én megcsinálom! Ti csak beszélgessetek! - mondtam és elvettem Caroline kezéből a törülközőt! Gyorsan feltöröltem Felálltam és kivittem a szennyesbe a véres rongyot. - Öhmm... én most zavarok ? Mert ha igen kkkor felmegyek a szobámba és lekötöm magam valamivel. - kérdeztem kissé zavartan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 9:29 am

Caroline furan viselkedett.Nem tudtam mi baja,de figyelem kivül hagytam.
- Figyelj majd szeretnék veled beszélni.-mondta.
Én mosolyogva valaszoltam.
- Rendben
Elindultunk a nappaliba,,hogy felmossuk a vért,de Rebekah kivette a kezünkből és azt mondta ,hogy beszélgessünk nyugodtan.Felajánlotta hogy felmegy a szobájába
-Nem Rebekah.Maradj csak.Majd mi bemegyünk a szobámba.Rögtön jövünk.-mondtam mivel,nem számitottam semmi komoly beszélgetésre.Persze tudtam,hogy Rebekah úgyis mindent fog hallani.
Leültünk az ágy szélére és Carolinera néztem.
-Miről szeretnél beszélni?-kérdeztem tőle mosolyogva,mivel éreztem,hogy lassan az erőm is visszatér.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 10:45 am

-Jaj Caroline.El sem tudod képzelni,hogy mennyire segitett ez a beszélgetés.Azt hittem örökre magamban kell tartanom mindent.Olyan mintha egy hatalmas kő esett volna le a szivemről.-mondtam s megöleltem.
-Köszönöm,hogy meghallgattál,de mostmár azt hiszem le kéne mennünk Rebekahhoz,hogy ne érezze magát egyedül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 10:53 am

-Nekem bármikor bármit elmondhatsz és ha tudok mindig segítek.Rám számíthatsz.Örülök,hogy már azzal is tudtam segíteni,hogy elmondhattad.Tényleg le kellene menjünk,Rebekah már unatkozhat-mondtam és már vámpírsebességgel le is értünk nappaliba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 11:11 am

Mikor Annáék leértek én már éppen indulni készültem.
-Jókor jöttetek! - mosolyogtam. - SAzét untam a fejem. Pont most akartam indulni! - mutattam az ajtó felé. - Éppen a Heavanbe tartottunk! Nem akarsz velünk jönni? - fordultam Care felé. -Ja nem mert először vadászni megyünk! - nevettem. - Ugye nem változott a terv? - kérdeztem nagy szemekkel Annát nézve
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 11:20 am

Rebekah indulni készült.S nagy szemekkel rám nézett,hogy a terv ugye nem változott.
-Nem,nem változott.És igen Caroline is csatlakozik hozzánk. Ugye?-néztem rá boci szemekkel.
-Ha gondolod nem muszály emberre támadnod,de tudod,hogy nem lesz semmi baja.Viszont nekem már nagyon szükségem van a friss vérre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 6:43 am

-Rebekah már indulni készült.Vadászni mentek,utána pedig Heavenbe készültek.Engem is hívtak.Nem sok kedvem volt hozzá,a vértasakokkal is elvagyok,de Anna boci tekintetének nem tudtam ellent mondani.
-Jó megyek-mondtam mosolyogva-csak attól félek,hogy nem tudok idejében leállni,és senkit sem szeretnék megölni.De nem ugrunk be a kórházba is,kellene nekem is beszerezzek pár vértasakot-kérdeztem a lányoktól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 9:55 pm

másnap:

Előző nap hihetetlenül berúgtunk a Heaven-be. Az asztalokon táncoltunk. Nagyon jó hangulatunk volt. Haza felé még ettünk egyet aztán mikor hazaértünk ledőltünk. Nekem személy szerint nagyon fáj a fejem. Azt sem tudom miket ittam tegnap. Mikor felkeltem Anna még aludt. Elmentem sétálni, hátha kitisztul a fejem. Éhes voltam, tehát kerestem valakit.


LEZÁRVA!!!LEZÁRVA!!!LEZÁRVA!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 8:32 am

-Persze.Nyugodtan,hamár fölajánlottam. Razz
De tudod,hogy ez gonosz volt Vickyvel szemben.És tényleg nagyon sajnálom!Tudom,hogy miattam tudta meg ezt az egészet.Hogy nem tudom befogni soha a szám...-csaptam a fejemhez,s közben meg is érkeztünk.Senki nem volt otthon.Valószinüleg Bekah is elment valahova.Bementünk a nappaliba.Otthon édes otthon!
-Dobd,csak le magad.Hozhatok valamit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 8:55 am

- Mondtam már, hogy nem a te hibád. És gondolom férfi inged nincs.? - mondtam lenézve az említett véres ruhadarabra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:04 am

-Uhh gondolom fájt.-léptem elé s megnéztem a pólón okozott lyukat.Jó nagyra sikeredett.
-Ami azt illeti azt hiszem van.-mondtam s beléptem a szobámba.Nagyon megijedtem.Az ajtóból még hátra is léptem,kinyitottam azt.Lucaról teljesen meg is felejtkeztem.
-Jaj.Szia.-köszöntem neki barátságosan.-Csak pihenj nugodtan,ha kell valami szólok.-mondtam s a szekrényemhez léptem.2 férfi ruhadarab is volt ott,meglepetésemre.Ki is ment a fejemből,hogy Stefan pólóját kidobjam.Amint Stefanra gondoltam ismét elöntött a düh.
A másik Jeremy pólója volt.Azt magamnak tartogattam.Olyan jó volt éjjel ölelni,mintha mindig mellettem lenne.Igy Stefan pólóját fogtam meg.Kivittem,majd Elijahnak adtam.
-Csak öltözz át nyugdotan.Ott a fürdő....vagy elfordulok...vagy jobb is,ha kimegyek a konyhába.-mondtam zavartan
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:19 am

Meg kellett mosolyognom a zavarát. Átvettem a felsőt is visszamentem hozzá. - Amúgy honnan vannak neked ilyeneid? - kérdeztem a pólókra utalva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:25 am

-Jeremy.-mondtam határozottan-Bár ez....éppenségel....végülis mindegy is.-legyintettem-Rajtad úgyis jobban áll mint a tulajdonosán.Visszakérni meg úgysem fogja,mert esküszöm ha a szemem elé kerül...-ismét dühös lettem,s az arcom akaratlanul is támadásra volt kész.Amint éreztem,próbáltam megnugodni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:33 am

- Hé! Hé! Hé! Nyugi. Amúgy köszi. És tudom, hogy rajtam jobban áll akárkié is volt. - mondtam mosolyogva és rákacsintottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:41 am

-Áhh...én nem is voltam dühös.-mosolyodtam el,s a hozzám már hozzámnőtt mozdulattal ismét legyintettem.
-Amúgy hol alszol?Én úgy gondoltam...-gyorsan elővettem a szervezési képességem-hogy én és Luca kint alszunk a nappaliban.Igy te nyugodtan elgondolkodhatsz Vickyn,meg amin szeretnél.Egyedül és nem zavarunk.Nem hallod az idegesitő hangom,mivel bizony egy idő után belfájdul az embernek a feje.-nevettem el magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:50 am

- Ilyen téren elég türelmes vagyok. Te pedig a szobádban alszol.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:56 am

-Akkor sokaknak adhatnál a türelmedből.-felálltam s eldobtam az üres vérestasakot.-És TE fogsz a szobámban aludni,mivel a kanapé szörnyen kényelmetlen,s a vendéget ilyennel nem kinálják.A vendégnek a legjobb jár.Na jó... talán nem a legjobb,mivel Bekah ágya kényelmesebb,de most az én vendégem vagy.S azt teszed amit mondok!-mutattam az ujjammal felé majd pimaszul kinyujtottam a nyelvem,amire mindketten nevetni kezdtünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 9:59 am

- Miért kéne elfoglalnom a szobád ha úgysem alszom majd?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:04 am

-Hát akkor is.Jobb kényelmes ágyban gondolkodni.Meg úgyis annyira izgatott vagyok,a sir felnyitása miatt,hogy valószinű amig anyám ki nem kerül onnan én sem sokat alszom majd.Szóval már ketten vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:10 am

- Jobb egy kényelmes ágyban izgatottnak lenni. - mondtam, majd belegondoltam. -Vagyis na, érted.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:15 am

-Az biztos....-nevettem el magam.Mivel még véletlenül sem arra gondoltam amit Elijah akart kifejezni.Hiába,néha előjön a perverz énem.
-Szóval,akkor melyik fekvőhelyet vessem,mivel látom nem vagy egy könnyű eset.De figyelmeztetlek,ha egy ujjal is hozzányúlsz Lucához...-intettem neki.Bár ezt még én sem gndoltam komolyan.Alig érek a válláig,lány vagyok és fele annyi idős vagyok (vámpirkor) mint ő.De jó volt játszani a főnököt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ranna-haz nappali - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ranna-haz nappali
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ranna haz kert
» Ranna haz konyha
» Ranna haz furdoszoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: