Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Ranna-haz nappali

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 10:23 am

- Akkor? - kérdeztem kötekedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 7:10 pm

-Akkor....ha annyira ragaszkodsz,maradhat a tied a nappali,de akkor majd ne engem hibáztass ha holnap talán hátfájássalébredsz fel.Megegyeztünk?-kérdeztem mosolyogva,a kezem felé nyújtva mintha eggyességet készülnénkkötni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:27 am

- Meg. - mondtam mosolyogva és elfogadtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:48 am

-Helyes. Figyelj...én el tudom képzelni,hogy ez mennyire megkavart,ezért ha szeretnél valamit a házban érezd magad otthon,ha pedig nem kapod szólj.Néha elég nagy a kupi.És,ha beszélgetni szeretnél,akkor is itt vagyok.-tartottam még mindig kezét a kezemben.Igy sugallva,hogy bizhat bennem.-De mostmár tényleg befogom a szám.Azt hiszem túl sok volt ez mára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:55 am

Elnevettem magam. - Nem vagy te olyan idegesítő mint azt gondolod és köszönöm. Amúgy biztos, hogy érezzem magam otthon? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 2:00 am

-Oh,ezt bóknak veszem.És igen biztos....viszont remélem nem ezzel a mondattal kell előcsalogatni a rendetlen Elijaht a barlangból.Elég ebbe a házba egy rendetlen Anna és egy rendetlen Rebekah.-nevettem el magam.-De elég fárasztó volt ez a napom.Az utazás,meg minden.Szóval,ha nincs több mondanivalód azt hiszem lefekszem.-mondtam s ásitottam egyet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 2:25 am

- Szép álmokat! - mondtam és miután felment kerestem valami alkoholt és egy poharat, majd leültem a kanapéra és inni kezdtem.
.
Kezdett reggel lenni a házban pedig egyre kevesebb "innivaló" volt, bennem pedig egyre több. Oops. Majd kifizetem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 2:32 am

-Jó éjt neked is!-mondtam s felmentem a szobába.Lucat nem küldtem le,inkább elaludt a fotelben.Mesésen aludtam.
Reggel végre úgy ébredtem,hogy az itthon töltött 2 nap fáradalmait kipihentem,mivel a tegnap nem sikerült.
Álmos szemekkel,mentem le a nappaliba.Még nem öltöztem át,iyg a majmos pizsamám volt rajtam.XD
Lementem s láttam,hogy a kisasztalon,sorban vannak az üvegek poharak.Elijah pedig a kanapén ült.
-`Reggelt!-köszöntem,s megtöröltem a szemem,hogy felébredjek.
-Látom,tényleg nem sokat aludtál.-mondtam neki,majd én is leültem a kanapéra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 2:42 am

- Te mondtad, hogy érezzem otthon magam. Cuki pizsi. - dicsértem meg a majmos pizsamáját. - Kérsz? - nyújtottam felé az üveget. Egy idő után már nem volt kedvem poharat használni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 3:54 am

-Nyugodtan.És nem.Nem kérek.-húztam az orrom,majd eltoltam magam elől Elijah kezét.-Viszont rendbe kéne szedd magad.Bocsánatot kell kérned Vickytől.Nem volt szép amit vele műveltél.Tudod,hogy szeret téged.És vissza kell menned hozzájuk,hiszen ott a fiad.-beszéltem hozzá,s azon gondolkodtam,hogy vajon felfogja-e.Elég rossz állapotban volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 6:41 am

- Ühüm. - helyeseltem. Csak annyi maradt meg benne röviden, hogy - Kidobsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 6:52 am

-Dehogy doblak.-nevettem el magam-csak a javadat akarom,és tudom,hogy te Vicky és a fiad mellet lennél a legboldogabb.-ültem hozzá közelebb.-S ha nem is,szeretnéd tovább folytatni a kapcsolatodat vele,annyit akkor is megérdemel,hogy bocsánatot kérj tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:01 am

- Miért én? Nem én mondtam, hogy "elegem van az emberekből"... - mondtam és lehúztam azt ami még az üvegben volt, majd meghallottam valamit. - Van medencétek? - csillant fel a szemem és a válaszát meg sem várva kisuhantam és beleestem a medencébe. - Hoppá. - mondtam és elnevettem magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:11 am

Valószinűleg a vizet hallotta meg,amikor kiszaladt az ajtón azzal a kérdéssel,hogy van medencénk.Kiment és véletlenszerűnek mutatva beugrott a vizbe.
Én utána mentem,s nevetve néztem végig ahogy ott lubickol.
-Bele fogsz fagyni.-mondtam nevetve.-Szép is lesz a kertem,egy fagyott Elijahval a közepén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:17 am

- Ha ketten fagyunk bele még szebb lesz. - mondtam nevetve és belerántottam őt is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:21 am

Hirtelen berántott maga mellé.
Eleinte próbáltam felfogni hogy éppen egy jéghideg viz kellös közepében lubickolok.
-Wúúú...Szent ég...Wááá...ez jéghideg.-kiáltottam,s közben vacogtam.-Te nem vagy normális!-kiáltottam rá tök mérgesen,de a végén elnevettem magam.
-Ez többet soha!-mondtam dideregve,majd lepriccoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:27 am

- Nem is olyan hideg. És legalább rendesen felébredsz. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:29 am

-Miért talán eddig nem voltam felébredve?-néztem nagyot.S elkezdtem kifele úszni.Állati hideg volt.Nem sok embernek jut eszébe szeptember elején a kerti medencében úszkálni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:38 am

- De kedvrontó vagy néha. - mondtam és kipattantam a medencéből, őt pedig kiemeltem. - Eszel te rendesen? Tiszta könnyű vagy. - mondtam vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:46 am

-Nem vagyok kedvrontó csak fázom.Tudod nem mindenkit fűt a pia.-És igen képzeld,eszem rendesen.-mondtam mosolyogva.Elkezdtem szedni a lábam,hogy gyorsabban érjek be a házba,de a papucsom,legalább 2 kgt nyomott.Annyira idegesitett,hogy levettem.Mezitláb folytattam tovább utamat a házhoz,karba tett kézzel és vacogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:54 am

Csak nevettem azon, hogy levette a papucsát. Miközben a ház fele mentem összeszedtem utána. Megálltam a ház ajtajánál és neki dőltem. - Elhagytad a papucsod. - cukkoltam. - Amúgy meg én kínáltalak de neked nem kellett. - mondtam arra, hogy azt mondta, hogy nem mindenkit fűt a pia.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 8:03 am

Előmbe állt,s a papucsommal bosszantott.
-Tudom.-mondtam határozottan,s kis szünetet tartottam.Majd nem birtam tovább.Nevetni kezdtem.
-Hihetetlen vagy.Neked a részegség,vagy másnaposság...vagy milyen fázisban is vagy most,elég furcsán üt ki.Valóssággal felpörögsz.Nem mintha ez gond lenne.De...-léptem elébe-kérlek engedj be.Muszáj átöltöznöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 11:34 am

- Felpörgök? - kérdeztem fél szemöldököm felhúzva. - Mit adsz érte, ha beengedlek? - kérdeztem féloldalasan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:10 am

-Nem tudom.Bármit...1 tasak vér? Megteszi? Vagy mindegy is csak mond,és engedj be!-kérleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:26 am

- Adj egy puszit és beengedlek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ranna-haz nappali - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ranna-haz nappali
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ranna haz kert
» Ranna haz konyha
» Ranna haz furdoszoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: