Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Ranna-haz nappali

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:33 am

-Borzalmas vagy.Meg fogok fagyni.De...nehogy már egy puszin múljon.-Sóhajtottam.S lábujjhegyre álltam,majd adtam egy puszit az arcára.
-Megfelel?-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:36 am

- Igen. - mondtam, mint egy kisfiú aki megkapta a játékot amit akart és beengedtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:41 am

-Végre.-mondtam mosolyogva,s bléptem.Értem én a viccet de odakint vizesen elég hideg van.
-Megyek és átöltözöm ha nem bánod.-mondtam s felcsoszogtam a szobámba.Kivettem a ruháimat,majd a fürdőszobába mentem.Egy meleg zuhany után ismét belibbentem a nappaliba.
-Te még mindig a vizes ruhákban vagy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:55 am

- Mint látod. - mondtam mosolyogva. - De ezen könnyen segíthetünk. - mondtam és levettem a pólót, majd elkezdtem ombolni a nadrágot. - Maradsz a showra? - kérdeztem kihívóan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 2:02 am

Csak elbambultam,s akkor eszméltem mikor Elijah azt kérdezte tőlem:
- Maradsz a showra?
-Aw...nem dehogy.Bocs...-mentegetőztem.Eddig tényleg nem azt figyeltem,hogy Elijah miként vetkőzik.Erre csak most döbbentem rá.Felmentem a szobámba,s Lucatól szereztem száraz ruhákat.
-Ömm itt van...-botorkáltam le eltakart szemmel,s a kezemben a rongyokat tartottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 2:08 am

- Nyugi már még nem vettem le a nadrágot. - nevettem rajta. - Amúgy ez alighanem rövid lesz, de megoldom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 2:25 am

Elevettem a kezem a szememről.
-Majd...azt mondod,hogy hármonyegyedes.-nevettem el magam.
Közben megszólalt a telefonom.Gyorsan és boldogan kaptam utána,remélve,hogy Jeremy irt.Hát nem tőle jött az üzenet,de ez sem baj.Vicky irt.Megkért hogy menjek át,de sajnos most nem tudtam,viszont az üzenetet átadtam.
-Elijah,Vicky irt.Üzeni,hogy szeret.-tartottam felé a telefont és mutattam az Smst.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 2:30 am

Csak megvontam a vállam. - Gondolt volna erre akkor mikor leszúrt meg azt mondta, hogy elege van a vámpírokból. - mondtam és most már átvettem a nadrágot úgy is, hogy Anna ott volt. Mint gondoltam rövid volt ezért inkább a térdénél letéptem. - Mondtam, hogy kicsi. De majd kifizetem neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 5:48 am

-Mindegy is.Nem akarok ráderőltetni semmit.Tudom,hogy tudod,hogy hibáztál.És nem hiszem,hogy nem tudnád őt szeretni.Csak...nézd el neki.Hibázott.Na és? Mindenki hibázik.Hibátlan ember nincs.És tudom hogy bánja amit tett.Mindjájunknak vannak olyan tettei amit megbánt.Neked is.Vagy nem? És neked is megbocsátottak.Bocsánat nélkül mi értelme lenne annak,hogy társakat keressünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 6:08 am

- Ajj márt most akkor tök feleslegesen ittam ennyit? Megfenyegethetsz, hogy kérjek bocsánatot vagy akár mi csak kérlek ne most.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 6:47 am

-Csak próbáltam felnyitni a szemed,arra,hogy rájöjj neked Vicky az igazi.De akármekkora a meggyőző képességem rajtad nem fogok ki ugye?-nevettem el magam.
Azt hiszem felmegyek.Egyedül hagylak kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 6:55 am

Indult volna fel de megfogtam a kezét, "visszarántottam" és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:07 am

Elijah otthon hagyta a telefonját, így gondoltam személyesen beszélem meg vele a helyzetet. Elmentem Annához, remélve, hogy ott találom Elijaht is. Bekopogtam az ajtón. Csend volt. Lassan lenyomtam a kilincset, az ajtó pedig kinyílt. Benyitottam. - Anna, itthon vagy? - kérdeztem, majd beléptem. Megpillantottam Elijah és Annát, ahogy csókolóznak. Befogtam a szemem és elfordultam. - Úgy látom zavarok. Inkább majd visszajövök később. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:18 am

Éppen felfele indultam volna,amikor suhanást hallottam.Elijah a hátmnál termett,visszarántott s mielőtt bármit mondhattam volna,megcsókolt.Csak álltam ott,ez sokként ért.Csak akkor engedett el,amikor Vicky belépett az ajtón.
,,Na már csak ez hiányzott.”
Gondoltam magamban.Vickyhez suhantam.Elejébe álltam.
-Nem láttál semmit,s ezt a beszélegetést is el fogod felejteni.-igéztem meg.
-Ez nem lehet igaz.Mi vagyok én? Nem hiszem el.Ne csókolgasson már engem mindenki!-mondtam Elijahnak,kiabálva ami már majdnem visitásba ment át.
A szobámba siettem,s jó távolról elkerültem őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:44 am

Anna felrohant a szobájába miután megigézte Vickyt de nem kellett volna. Odamentem hozzá. - Emlékezz mindenre. - igéztem meg én is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:48 am

Elijah odajjött hozzám, Anna pedig eltűnt. Visszaemlékeztem a csókra, majd a veszekedésükre. Inkább nem szóltam semmit, mert megérdemeltem azt, hogy Elijah már ne szeressen. Fájt a szívem érte, de vámpír ellen nehéz harcolni. - Otthon hagytad a telefonodat. Írtam neked bocsánatkérő üzenetet. Szeretnék veled beszélni. Most alkalmas? - kérdeztem komoly hangon, bár legszívesebben magamhoz öleltem volna és soha nem engedtem volna el. Egy könnycsepp csillant meg a szemembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 7:54 am

- Tényleg feleslegesen ittam ennyit. - mondtam magamnak és elvettem a telefonom. - Fáradj beljebb. - mondtam egy műmosollyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:03 am

- Tényleg feleslegesen ittam ennyit. - mondta magának és elvette a telefonját. - Fáradj beljebb. - mondta egy műmosollyal. Beljebb léptem. - Sajnálom amit tettem. Elborult az agyam és nem gondolkoztam. Megértem, ha nem mondasz el dolgokat, hisz mindenkinek kell, hogy legyen titka. Nincs elegem a vámpírokból, hiszen akit mindennél jobban szeretek ő is egy közülük. És a fiúnknak is nagyon hiányzol, szüksége van az apjára. Nem akarom, hogy ő is arra a sorra jusson, amire én egykoron. Ha nem akarsz velem lenni többet én azt is megértem. Megérdemlem és viselnem kell a következményeit, de gondolj Danielre. Én szívből szeretlek, bár gondolom te nem érzel így. - mondtam. Egész végig fel alá járkáltam. Képtelen voltam rá nézni, mert tudtam, hogy akkor újra sírni kezdenék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:11 am

- Ennyi? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:17 am

- Ennyi? - kérdezte. - Szeretnék bocsánatot kérni mindenért amit tettem. Tudom hogy hibás vagyok mindenért és nem hibáztatlak téged. Szeretném, ha megbocsátana nekem Uram. - mondtam komolyan. - És szeretném, ha mindent elfelejtetnél velem, vagy ölj meg ha a szíved azt szeretné.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:23 am

- Nem fogom veled elfelejtetni. Viseld a következményeit annak amit mondtál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 8:27 am

- Nem fogom veled elfelejtetni. Viseld a következményeit annak amit mondtál. - mondta. - Rendben, megértem és hidd el örök életre viselni fogom, amit tettem. Soha nem fogok magamnak megbocsátani amiért egy ujjal is hozzád értem és bántottalak. Nem gondoltam volna magamról, hogy valaha képes leszek bántani azt, akit az életemnél is jobban szeretek és akiért az életemet adnám. - mondtam lehajtott fejjel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 9:03 am

Szörnyen mérges voltam.Magamra,Elijahra,és az egész világra.Nem értettem,hogy ezt most miért kellett.Hallottam amint visszahozza Vicky emlékeit.Ettől még rosszabbul éreztem magam.Már az is dühitett,hogy ez az egész megtörtént.Ebben a városban semmi sem marad titokban.Nem akarom,hogy Jeremy megtudja.Nekem csak ő számit.De félek,hogy mindent elrontok.
Hihetetlen,hogy ez az egész megtörtént.Esküszöm férfival többet nem barátkozom.Előbb Stefan,most pedig Elijah.Egyetlen reményem,hogy őt csak az alkohol vezérli,és nem táplál mélyebb érzelmeket irántam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 10:36 am

_ Most már vége? - kérdeztem unottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 12:02 am

- Most már vége? - kérdezte Elijah unottan. - Miért vagy ilyen? Miért fogadsz olyan hidegen minden általam jövő érzelmi megnyilvánulást? - kérdeztem, miközben összefontam a karomat. Kezdtem dühös lenni rá és jobbnak láttam ha lefoglalom a kezeimet. - Remélem, hogy Daniel mindent hallott. Ugyanis kint van az ajtó előtt. Téged vár, de úgy tűnik semmi esélye, hogy valaha újra hozzád bújhat vagy bármi. - mondtam szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ranna-haz nappali - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna-haz nappali   Ranna-haz nappali - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ranna-haz nappali
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ranna haz kert
» Ranna haz konyha
» Ranna haz furdoszoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: