Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Tér                            I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Tér                            I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Tér                            I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Tér                            I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Tér                            I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Tér    Tér                            I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 3:40 am

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:18 pm

Remélem April is valamikor idetéved,hosszú ideig voltam távol,nagyon hiányzik,de nem tehettem mást...remélem ő is úgy érez mint én
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:27 pm

Kath sms-e kicsit felzaklatott. Látta Kol-t. A Téren.
Annyira siettem, hogy észre se vettem, egy fekete póló és fekete short van rajta. Röviden a pizsim. Az első boltba bementem és egy fekete farmer, fekete pólót vettem. Mondjuk először furán nézhettek rám, hogy sortba,pólóba és bokacsizmába vagyok. Mindegy. Átöltöztem és siettem a Térre. Ott volt. Amikor rám nézett elhagyott a bátorságom. Elpirultam és elfordultam. Ne már! Kath mit mondana ha meglátna? Nem ismerne rám. Oké, bátorság.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:31 pm

April lélekszakadva rohant felém,talpig feketében,de így is gyönyörű volt.Egyszer csak megállt,és csak nézett,nem tudtam mi baja van...
-April!!-kiáltottam boldogan,próbáltam egy nem túl hülye mosolyt kicsikarni magamból.-Annyira sajnálom hogy ennyi ideig várakoztattalak!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:44 pm

-April!! - kiáltotta Kol boldogan(?) és mosolygott(?) - Annyira sajnálom hogy ennyi ideig várakoztattalak!
Három kérdés: (1) Mikor voltam utoljára szemészeten? (2) Mikor voltam utoljára fülészeten? (3) Most a mennyországba vagyok?
És még egypár: Honnan tudja a nevem? Talán ő is keresett?
Én voltam az aki kb fél évig csak őt kereste. Aztán egy depis pillanatomba megcsókoltam a Parkba, aztán leléptem egy hétre Európába kitombolni magamat. Nos asszem a mennyországba vagyok.
Lassan léptem párat előbbre. Volt egy apró botlásom, remélem nem vette észre. Ne már! Pont most kell? Annyi éve hordok magassarkút.
Elé léptem.
- Szia! - mondtam halkan és lehajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:54 pm

Egy pillanatig gondolkodott,majd elindult,de valami fura mozdulatot csinált,talán kibillent az egyensúlyából,próbáltam nem elröhögni magam,de ez most komoly helyzet,nem haladnánk előre semmit.Odabotorkált hozzám és lehajtott fejjel dünnyögött nekem:
-Szia!
Úristen,valami rosszat mondtam?!Lehet nem is kellek neki?Nem,most ezzel nem foglalkozom,lesz ami lesz.Amennyire csak tudtam,óvatosan a két tenyerem közé fogtam az arcát,és a szemébe néztem.Majdnem elfelejtettem megszólalni,elvesztem a szemeiben.
-Milyen udvariatlan vagyok,nem is köszöntem.Szia!-Próbáltam romantikus képet vágni,hátha érzékel a nézésemből valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:05 am

Kol óvatosan a két keze közé fogta az arcom és felemelte. A szemembe nézett. Én is az övébe. Óó istenem! Milyen gyönyörű barna szeme van. Elvesztem benne.
-Milyen udvariatlan vagyok,nem is köszöntem.Szia! - mondta. Ha nem tartana már rég kifeküdtem volna.
- Sajnálom - mondtam - Amit a Parkba tettem, egy héttel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:12 am

Megsemmisült a tér,csak ketten voltunk ott,senki és semmi más.
-Sajnálom.-Miii?-Amit a parkban tettem,egy héttel ezelőtt.
Akkor most MII?Mindent teljesen félre értettem?Akkor neki nem kellek...
-Oh,én annyira nem sajnálom,de ha te így érzel.
A vámpírok szoktak sírni?És a fiúk?Már csak egyik kezemmel fogtam az arcát,azzal óvatosan megsimogattam,majd elengedtem,nem tudtam most mit csináljak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:18 am

Mintha Kol szemében egy könnycsepp csillogott volna.
Már nem értem... ezek szerint érez valamit irántam?
-Oh,én annyira nem sajnálom,de ha te így érzel. - mondta és elengedte az arcom.
Ne! gondoltam. Minden olyan szépnek látszott! Nem akartam, hogy vége legyen. Most vagy soha. Kath úgy látszik jó hatással van rám. És picit lábujjhegyre álltam és megcsókoltam. Azt nem tudom, hogy utána mi történt, mert tűzijátékok robbantak körülöttem és azok a hülye lepkék újra előjöttek a hasamba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:26 am

Lábujjhegyre állt,és megcsókolt!Csodálatos volt,mindent elfelejtettem,ki vagyok,mi a nevem,csak ő volt,semmi más.Boldogság és adrenalin árasztotta el a testem minden porcikáját,tökéletes pillanat.Bár megállna az idő,és csak mi lennénk,örökre egymásba fonódva.Átöltem a derekát,majd felkaptam a kezembe,megpörgettem,ahogy a menyasszonyokat szokták,de az ajkaink továbbra sem engedték el egymást.Utána már nem nagyon emlékszem semmire,csak a boldogságra a szemében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:43 am

Átölte a derekamat, majd felkapott a kezébe , megpörgetett ahogy a menyasszonyokat szokták, de az ajkaink továbbra sem engedték el egymást. Miután lerakott, mintha tapsolást hallottam volna. Ne már! Az embereknek nincs jobb dolguk, mint az én szerelmi életem követése? Túl boldog vagyok, hogy ezen problémázzak. Éppen abba a meleg, barna szemébe vesztem el amikor valami hideg csöppent a nyakamba. Aztán még több száz. Nyári zápor. Pont most? Még mindig idiótán vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:51 am

Tapsolás.Az első gondolatom ami nem Aprilhez kapcsolódik.Valahol biztos vége lett egy utcai előadásnak.Vagy...jesszus,mi voltunk az az előadás?Nem érdekel,Aprilnek kellek,én imádom őt,ennyi.Hirtelen nedves lett az arcom.Most komolyan sírok?Hál istennek,csak egy kis eső.Kellemes volt,meleg nyári eső.April elképesztően gyönyörűen mosolygott rám.Viszonoztam,a karomba kaptam,és a fülébe suttogtam.
-Sokat vártam erre,köszönöm,csodálatos volt.De most mennem kell,majd még kereslek,minél előbb látni akarlak,újra!
Nehéz volt elszakadni tőle,de mennem kellett.Mióta nem ettem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 1:14 am

Ő is mosolygott! Uram isten! Milyen édes!A megint felkapott és a fülembe suttogott.
-Sokat vártam erre,köszönöm,csodálatos volt.De most mennem kell,majd még kereslek, minél előbb látni akarlak,újra!
- Én is! - suttogtam a vállába.
Nehéz volt elszakadni tőle, de mennie kellett.
"Már most hiányzol!" - üzentem fejbe. Egy pillanatra megállt, visszafordult és mosolygott. "Te is!"
Olyan édeees! Én meg nyálaaas! De nem érdekel. Most olyan boldog vagyok. Kész tündérmese. Remélem Kath-nek is jól sikerült Dean-nel. Megérte a sok várakozás. És még elviseltem azt az arrogáns kiskölyköt is. A nevére se emlékszem most. Csak is három betű. KOL. Túl boldog voltam, hogy bármi elrontsa a kedvem. Észrevettem, hogy még mindig esik az eső, és én vagyok az egyedüli idióta, bocsánat boldog,szerelmes idióta aki az esőbe áll. Senki nem volt a Téren így vámpírsebességgel eltűntem. Amikor az erdőbe jártunk a határnál megláttam egy rétet. Az volt a célom.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 7:47 am

Már nem bírtam tovább, sétálnom kellett. Elegem volt Damonból és Deanból vagyis rájuk való gondolásból. A téren jártam mikor megláttam Annát, totál egyedül. Gondoltam oda megyek hozzá, legalább tudok valakivel beszélgetni. Vámpírgyorsasággal elébe értem és elvigyorodtam.
- Szia Anna! Rég láttuk egymást, mostanság mi van veled? - kérdeztem mintha csak egy sima ember lennék. De azért gondolatban hozzá tettem: - Még mindig nem sikerült kinyitnod a sírt, szegény anyád még mindig benn rohad?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 7:56 am

Épp Carolinetól jöttem.A téren mentem keresztül.Lassan sétáltam,és Jeremyre gondoltam.Lehajtott fejjel mosologtam magamban,amikor valaki megállt előttem.Néha szörnyen idegesit,hog ilyen alacsony vagyok.Felnéztem és Katherinet pillantottam meg magam elott.
- Szia Anna! Rég láttuk egymást, mostanság mi van veled? –kérdezte egy hatalmas Kath vigyorral,az arcán.Na supp… gondoltam magamban.Azt hiszem mára elment a jó kedvem..Kiváncsi vagyok milyen beszélegésnek nézünk elejébe...
-Szia Katherine.Igen tényleg rég találkoztun,már…..öhm…-nyújtottam el a szavaim-kezdtél hiányozni.-mondtam picit gúnyosan.
És jól vagyok köszönöm a kérdésed.Elvagyok,akár a befőtt.És te? Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:02 am

-Szia Katherine.Igen tényleg rég találkoztun,már…..öhm…-nyújtotta el a szavait -kezdtél hiányozni.-mondta picit gúnyosan.
És jól vagyok köszönöm a kérdésed.Elvagyok,akár a befőtt.És te? Hogy vagy?

- Köszi, jól vagyok. Nem tudod Caroline megkapta az ajándékunk? Remélem örült neki éppen buliztunk Aprillel 10et rendeltünk magunknak, de rájöttünk elég kettő is. Így neki küldtük el, tudja meg mi a jó. - mondtam én is ugyan olyan gúnyosan.
- Csak nem valami jó történt veled, hogy az előbb még úgy vigyorogtál, mint egy idióta. Már bocsi. - mondtam elővéve a kedves hanghordozásom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:09 am

Sejtettem,hogy megint Carolinet akarják kinozni.Most éppen tőlem kérdezősködött.
-Igen megkapta az ajándekotokat.Jóllaktunk.Mindketten.Igazán,máskor is rendeheltnétek ilyen sexy pasikat.Csak nehogy megfelejtkezzetek rólunk.Igy megspóroljuk a vadászásra elpazarolt energiát.Köszönjük szépen.-mondtam vigyorogva.-És amúgy igen…-akartlanul is megint elmosolyodtam,pedig nem akartam.-Igen jó történt…talán baj?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:15 am

-Igen megkapta az ajándekotokat.Jóllaktunk.Mindketten.Igazán,máskor is rendeheltnétek ilyen sexy pasikat.Csak nehogy megfelejtkezzetek rólunk.Igy megspóroljuk a vadászásra elpazarolt energiát.Köszönjük szépen.-mondta vigyorogva.-És amúgy igen…-akartlanul is megint elmosolyodott.
-Igen jó történt…talán baj?

- O akkor jó, majd meglátom mit tehetek értetek. De ha úgy van akkor oda adom a számukat rendeljetek ti magatoknak. Aprilnek nem lesz rá szüksége, se nekem. Tudatom veled, leszoktam a meleg vérről és zacsin élek ezentúl. - mondtam tényleg büszkén. - Nem egyáltalán nem baj, sőt kíváncsi vagyok mi derített jó kedvre. Csak nem beszereztél magadnak egy embert akivel eljátszhatod a lehetetlent. - mondtam olyan kedvesen ahogy csak bírtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:25 am

Eldicsekedte,hogy ő nem iszik már emberből csak zacsiból ,és hogy nincs többé szüksége ,,husikra”.
-Ó gratulálok, a leszokásodhoz…Gondolom azért ez nem olyan izletes mint a friss vér...Talán egy fiú téritett jó utra?Aki miatt,nem kell több chippendale játszótárs?-kérdeztem,kedvesnek mutatkozva.De csak megjátszás volt.-
Ha igy van akkor nem csak én keritettem magamnak egy embert akivel eljátszhatom a lehetetlent.-mondtam őt utánozva-Ugye?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:31 am

-Ó gratulálok, a leszokásodhoz…Gondolom azért ez nem olyan izletes mint a friss vér...Talán egy fiú téritett jó utra?Aki miatt,nem kell több chippendale játszótárs?-kérdezte,kedvesnek mutatkozva.De csak megjátszás volt, mint az enyém.
-Ha igy van akkor nem csak én keritettem magamnak egy embert akivel eljátszhatom a lehetetlent.-mondta engem utánozva. -Ugye?

- Köszönöm. Tényleg nem annyira ízletes, de egy mikró bármit megoldhat. Nem, nem egy fiú volt, tudod én nem játszom kisfiúkkal. De te azt teszed ugye? - kérdeztem vissza őt utánozva. - Egyszerűen már ráuntam a játszótársakra és a vadászatra is. - hazudtam neki észrevétlenül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:39 am

-Nem, nem egy fiú volt, tudod én nem játszom kisfiúkkal. De te azt teszed ugye?-kerdezett engem utánozva.Már borzasztó ideges voltam,mivel most éppen Jeremyről beszélünk.-Hát egy kis játék belefér….el kell ütni valahogy az időt.- nagyon bántott hogy ezt kell mondanom,még ha csak hazudok is….de Katherineről van szó.Nem mutatkozhatok gyengének előtte-Nekünk úgyis tul sok van belőle.Es?Hol van a barátnőd…öhm…April ugye?Azt hittem már összenőttetek.-kérdeztem miközben elindultunk.Folytattuk az előbb elkezdett útvnalam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:47 am

-Hát egy kis játék belefér….el kell ütni valahogy az időt. Nekünk úgyis tul sok van belőle.És?Hol van a barátnőd…öhm…April ugye?Azt hittem már összenőttetek. -kérdezte miközben elindultunk.
- O ne mondd már, hogy csak játszol. Te ennél sokkal érzelgősebb vagy. Mondd el kiről van szó! - mondtam neki tényleg kedvesen. - Nem,nem vagyunk összenőve és képzeld van neki valakije. Éppen egy ősivel van most is. - mondtam büszkén, mivel tényleg az voltam April-re végre össze jött neki valakivel. - Komolyan Anna, szeretném ha jobb viszony lenne köztünk. Tudom sosem kedveltél, de gondolj bele Pearl kedvelt engem és szerintem az alma nem esett messze a fától. Igen tudom benn hagytam abban a sírban őt is, de nem tehettem mást, csak a saját irhámat tudtam menteni. - mondtam neki, komolyan gondolva a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:05 am

Kath nem hitte el hogy tényleg csak játszom.Talán jobban kéne gyakoroljak.Nem megy nekem a hazudozás...
-Ó.Akkor neki is gratulálok.-még egy ősi?Bekah vissza sem jön többé(gondoltam magamban,mert tudtam hogy Elijah foglalt,és Klaus is....igy csak a 3.adik lehet).-Rajtakaptál.Tényleg nem játszok.Szeretem.De hogy elmondjam hogy kiről van szó....azt ne várd.
-Komolyan Anna, szeretném ha jobb viszony lenne köztünk. Tudom sosem kedveltél, de gondolj bele Pearl kedvelt engem és szerintem az alma nem esett messze a fától. Igen tudom benn hagytam abban a sírban őt is, de nem tehettem mást, csak a saját irhámat tudtam menteni.
Sziven ütött hogy anyámat hozta szóba,amikor éppen azt kérdezte miért vagyunk mi rosszban?Kicsit töprengtem,és én sem értettem,hiszen régen nem volt semi bajom Kathel.
-Tudod Katherine…Én régen sem utálltalak,még ha úgy is látszott.Sőt mindig utánatok jártam anyámmal.Mellettetek magabiztosnak éreztem magam.Amikor átváltoztam elszöktem,és arra értem haza hogy a családom nincs sehol.Rosszul esett.Nagyon.Úgy éreztem talán az én hibám.-észrevettem,hogy túl hosszúra engedtem megint az érzelem zsinórját,igy visszahúztam.-De akkor sem kellet volna otthagynod őt.Főleg ha neked is olyan barátod volt,mint te neki.-mondtam határozottan.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:18 am

-Ó.Akkor neki is gratulálok. Rajtakaptál.Tényleg nem játszok.Szeretem.De hogy elmondjam hogy kiről van szó....azt ne várd. Tudod Katherine…Én régen sem utálltalak,még ha úgy is látszott.Sőt mindig utánatok jártam anyámmal.Mellettetek magabiztosnak éreztem magam.Amikor átváltoztam elszöktem,és arra értem haza hogy a családom nincs sehol.Rosszul esett.Nagyon.Úgy éreztem talán az én hibám. De akkor sem kellet volna otthagynod őt.Főleg ha neked is olyan barátod volt,mint te neki.-mondta határozottan.
- Igen olyan, a barátnőm és az anyám is egyszerre. Tudod egyből kellett döntenem, egy pillanat alatt. George mást nem hagyott megmenekülni cserébe a holdkőért. Tudod ez számomra is nagyon nehéz döntés volt. - mondtam határozottan.
- Ha nem kellett volna elmenekülnöm ott maradtam volna melletted a nehéz pillanatokban. Olyan lehettél volna mint az anyád. Határozott,eltökélt, magabiztos és elbűvölően meg persze szép is. - mosolyogtam rá. - Őszintén szólva nagyon hiányzik Pearl, és csak azóta vannak barátaim, hogy megismertem April-t. Sokban hasonlít rám olyan mintha a húgom lenne. - még szélesebb lett a vigyor az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:29 am

Katherine beismerte hogy neki is nagyon hiányzik anyám.Örömel hallottam azt a sok jót amit róla mondott.Nem hittem volna,hogy valakiről is igy tud beszélni.És főleg nem velem.
-Akkor nem jártál rosszul,Aprillel.-mondtam,mostmár kedvesebben ,mert picit megenyhűltem.-De azért igyekeztem követni őt.Szerintem eltökélt,határozott es magabiztos vagyok.-mosolyogtam.
Es mit csinaltal az elmult 200 evben?Azon kivul hogy menekultel?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tér                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tér
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Tér-
Ugrás: