Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:48 am

-Akkor nem jártál rosszul,Aprillel.-mondta,mostmár kedvesebben ,mert picit meg enyhült.-De azért igyekeztem követni őt.Szerintem eltökélt,határozott es magabiztos vagyok.-mosolygott.
És mit csináltál az elmúlt 200 évben?Azon kívül hogy menekültél?

- Nem egyáltalán nem. Hát nem csinálod rosszul de van még mit javítanod rajta. - mondtam kedvesen. - Igazság szerint Damon-t követtem egészen idáig. Egy egyszerű fellángolás miatt csesztem el 200 évet az örökké való életemből. - közben megvontam a vállam. - De most már mindenre rájöttem, neki Elena kell én meg csak arra vagyok jó, hogy részegen kiélje a nemi vágyait. De be sokalltam és rájöttem mindenre, igaz most elment Párizsba, de mikor vissza jön megmondom neki a véleményem. - mondtam kicsit mérgesebben mint akartam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:57 am

Damon került szóba.Láttam Kathen hogy kicsit dühös lett.
-Talán,hamarabb kellett volna rájönnöd.-kacsintottam-Az én tanácsom,hogy ha nem vesz számba hagyd a fenébe.-nevettem el magam.-Amúgy most komolyan.Miből jöttél rá,hogy Damonnak Elena jobban tetszik mint te?Szerintem ezt még ő maga sem tudja……És most hogyhogy feladtad a reményt,és nem harcolsz többet érte?Nem jellemző rád.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 10:35 am

-Talán,hamarabb kellett volna rájönnöd.-kacsintott -Az én tanácsom,hogy ha nem vesz számba hagyd a fenébe.-nevette el magát. -Amúgy most komolyan.Miből jöttél rá,hogy Damonnak Elena jobban tetszik mint te?Szerintem ezt még ő maga sem tudja……És most hogyhogy feladtad a reményt,és nem harcolsz többet érte?Nem jellemző rád.
- Igen, de csak most találkozott a hasonmásommal. - kacsintottam vissza. - Azt próbáltam, de nem mentem vele sokra, de már nem bánom. - nevettem én is egy kicsit. - Tudod amikor iszunk, berúgunk és szeretkezünk utána pedig úgy tesz mintha semmi sem történt volna és megy a hasonmásom után. Az kétszínűség és én csak arra kellettem neki. Onnan tudom, hogy jobban tetszik neki Elena, hogy megcsókolta csak úgy. Mikor még ember volt akkor tett ilyet velem és mint tudjuk akkor belém volt bolondulva. Nem a reményt adtam fel, hanem elegem lett Damon-ból és a kis játékaiból. Ja és éppen mást szemeltem ki magamnak. - mosolyom még szélesebb lett. Közben Dean-ra gondoltam és a csókjára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 10:47 am

-Talán azért mert az embereket nehezebben kapod meg,főleg miután megtudják mi vagy,igy pedig kihivás.Ami nekünk csak mézesmadzag,amit az orrunk előtt rángatnak el,es egybol ugrunk.Neked is ember tetszik ugye?Tudja mi vagy…és ez hoz lázba nem?A szex…pedig,vámpirral a legjobb,igy valószinűlehg ezért volt rád szüksége.
-De elmondod nekem,mi bajotok Carolineal?-forditottam komlyra a szót.-Nagyon nehéz neki,mert most változott át és még ti is szórakoztok vele….bár be kell valljam ezen a selyemfiú küldeményen nagyon jót szórakoztam.-mondtam már megint nevetve,mivel eszembe jutott amikor ott állt libasorban a 8 fiú,egyiknek a kezében pedig a kulcs rozsaszin masnival.Smile)
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 11:01 am

- Talán azért mert az embereket nehezebben kapod meg,főleg miután megtudják mi vagy,igy pedig kihivás.Ami nekünk csak mézesmadzag,amit az orrunk előtt rángatnak el, és egyből ugrunk. Neked is ember tetszik ugye? Tudja mi vagy…és ez hoz lázba nem?A szex…pedig,vámpirral a legjobb,igy valószínűleg ezért volt rád szüksége.
-De elmondod nekem,mi bajotok Carolineal?-fordította komlyra a szót. -Nagyon nehéz neki,mert most változott át és még ti is szórakoztok vele….bár be kell valljam ezen a selyemfiú küldeményen nagyon jót szórakoztam.-mondta.

- Nem, nem ember az én választottam. - hazudtam neki egyből, észrevehetetlenül. Nem akartam, hogy megtudja tényleg egy emberbe szerettem bele nagyon, mert elmondaná mindenkinek. - Az a legnagyobb problémám a szöszivel, hogy szemtelen és nem fogja fel milyen könnyen elintézhetném. Nem azért, de le ribancozott többször is engem és April-t is. Ezt még te sem mernéd megtenni, pedig nem újonc vagy. Úgy alkot rólam véleményt hogy nem ismer. Sajnos már nem leckéztethetem meg mert Nick barbija lett. Pedig milyen jó volt kitörni a nyakát. Azt a 8-at nem szívatásból küldtük neki, hanem kedvességből. Te is tudod nem szeretek osztozni a kaján másokkal. Csak ennyi de semmi több. - mondtam őszintén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 11:08 am

-Végülis a ti harcotok…Örülök hogy mi tisztáztuk a problémák nagy részét,és ezentúl ha találkozunk nem fogunk morogni,hanem tudunk majd egymás mellett ülni.Viszont nekem mennem kell.Kellemeset beszéltünk.Viszlát máskor is.-köszöntem el Katherinetől,és hazafelé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 11:13 am

-Végülis a ti harcotok…Örülök hogy mi tisztáztuk a problémák nagy részét,és ezentúl ha találkozunk nem fogunk morogni,hanem tudunk majd egymás mellett ülni.Viszont nekem mennem kell.Kellemeset beszéltünk.Viszlát máskor is.-köszönt el,és hazafelé vette az irányt.
- Végülis igen...Igen én is örülök, ha nem evés közben zavarsz meg természetesen. - vettem el magam. - Viszlát máskor is. Szia. - intettem neki, ő pedig hazafelé vette az irányt.




LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 7:25 am

Pár óra múlva, miután sikerült többé-kevésbé lenyugodnom, kijöttem az erdőből. Az ott töltött idő alatt új mókusbarátot szereztem.
Gondoltam beugrok a Heaven-be és jól leiszom magam, ez jó délutáni programnak tűnt. A téren keresztül mentem, ez rövidebb út volt.
Hirtelen egy távoli beszélgetés foszlányt hallottam, és nagyon úgy tűnt, hogy Caroline és Elena beszélgetnek. Ruhákról. A hang irányába fordultam. Őszinte leszek, amikor otthagytam Elenát fogadni mertem, volna, hogy végigbőgi a délutánt, de úgy látszik nem ismerem eléggé. Egy fehér ruhába, volt ami éppen csak annyit takart amennyit kellett. A haja egy kicsit hullámos volt és ki volt sminkelve. "Kicsit" megbámultam. Láttam, hogy Caroline odasúgott neki valamit, mire mindketten felém néztek. Elena kihúzta magát és büszkén mosolyogva lépkedett felém. Aztán...elment mellettem.
-Hé, Elena. -fordultam utána, mire megálltak.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 7:33 am

- Nekem leginkább a vörös tetszik. - Mondta Caroline,miközben a téren keresztül mentünk az én házam felé.
- Nekem meg a bézs,jóban szeretem a halványabb színeket. - Mondtam mosolyogva.
- Nézd,ott van Damon! - Suttogta a fülembe,és mindketten odanéztünk.Kicsit sem lehetett feltűnő.Kihúztam magam,hogy magabiztosabbnak látszódjak,és elmentünk mellette,mintha észre sem vettük volna,bár tudtuk,észrevette,ahogy ránéztünk,de ezzel csak még jobban "idegesítjük".
-Hé, Elena. - Fordult felénk,mire megálltunk.
- Szia. - Mondtam magabiztosan,mivel jobb nem jutott eszembe,és vártam,hogy Caroline mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 7:42 am

- Nekem leginkább a vörös tetszik. - Mondtam ,miközben a téren keresztül mentünk Elena háza felé.
- Nekem meg a bézs,jóban szeretem a halványabb színeket. - Mondta mosolyogva.
- Nézd,ott van Damon! - Suttogtam a fülébe olyan hallkan,,amennyire csak tudtam,és mindketten odanéztünk.Kicsit sem lehetett feltűnő.Elena kihúzta magát,hogy magabiztosabbnak látszódjon,és csak úgy elmentünk mellette,mintha nem is vettük volna észre.
-Hé, Elena. - Fordult felénk Damon,mire megálltunk.
- Szia. - Mondta magabiztosan Elena.
-Neked is szia Damon,ha nem vetted volna észre én is itt vagyok-mondtam,mintha sértődött lennék,amiért csak Elenának köszönt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:19 am

- Szia. - Mondta magabiztosan Elena.
-Neked is szia Damon,ha nem vetted volna észre én is itt vagyok-mondta Caroline,mintha sértődött lenne,amiért csak Elenának köszöntem.

-Szia szöszi. - mosolyogtam idegesen rá, aztán visszafordultam Elenához, aki idegesen dobolt a lábával a földön. -Beszélnünk kell -mondtam neki egyenesen. -Meg kell...magyaráznom ami történt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:25 am

-Szia szöszi. - mosolygott idegesen rá, aztán visszafordult felém,miközben idegesen doboltam a lábammal a földön. -Beszélnünk kell -mondta nekem egyenesen. Meg kell...magyaráznom ami történt.
- Rendben,hallgatlak. - Mondtam kissé szemrehányóan.Megpróbáltam úgy tenni,ahogy Caroline javasolta.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:32 am

-Szia szöszi. - mosolygott idegesen rám, aztán visszafordult Elena felé,aki,idegesen dobolt a lábával a földön. -Beszélnünk kell -mondta neki Damon.- Meg kell...magyaráznom ami történt.
- Rendben,hallgatlak. - Mondta kissé szemrehányóan.
-Arrébb is mehetek,hogy nyugodtan beszéljetek,de nem sok értelme lenne,úgyis hallanám,de azért leülök ide az egyik padra,csak hogy ne zavarjak-nyomtam meg az utolsó két szót,miközben Damonra néztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:41 am

- Rendben,hallgatlak. - Mondta Elena kissé szemrehányóan.
-Arrébb is mehetek,hogy nyugodtan beszéljetek,de nem sok értelme lenne,úgyis hallanám,de azért leülök ide az egyik padra,csak hogy ne zavarjak-nyomta meg Caroline az utolsó két szót,miközben rám nézett.
-Tudom, hogy nem tudok semmit felhozni, ami jó indok lenne arra, ami történt -kezdtem Elenára nézve. -De én csak...bocsánatot szeretnék kérni. -közben a szemem sarkából Caroline-ra néztem, aki a körmét reszelte a padon.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:47 am

-Tudom, hogy nem tudok semmit felhozni, ami jó indok lenne arra, ami történt -kezdte,miközben rám nézett."Ajj Caroline,tudod te milyen nehéz nem elolvadni a tekintetétől,és higgadtnak maradni?" -De én csak...bocsánatot szeretnék kérni. - Mondta.
- Hát igen,nem tudsz semmi jó indokot felhozni,de legalább nem mentegetőzöl. - Mondtam. - És a bocsánat kissé kevés ahhoz,hogy jóvá tudd tenni ezt. - Mondtam higgadtan,még mindig a szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:55 am

-Tudom, hogy nem tudok semmit felhozni, ami jó indok lenne arra, ami történt -kezdteDamon,miközben Elenára nézett.Ez volt az a nézése,amitől Elena elolvadt,de bízom benne,hogy erős marad.-De én csak...bocsánatot szeretnék kérni. - Mondta tovább Damon,közben a szeme sarkából engem figyelt.Én a körömet reszeltem az egyik padon,de közben állandóan rájuk figyeltem.
- Hát igen,nem tudsz semmi jó indokot felhozni,de legalább nem mentegetőzöl. - Mondta Elena. - És a bocsánat kissé kevés ahhoz,hogy jóvá tudd tenni ezt. - Még mindig higgadt volt és a szemébe nézve mondta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:07 am

- Hát igen,nem tudsz semmi jó indokot felhozni,de legalább nem mentegetőzöl. - Mondta Elena. - És a bocsánat kissé kevés ahhoz,hogy jóvá tudd tenni ezt. - Még mindig higgadt volt és a szemembe nézve mondta.
-Megteszek bármit amire kérsz -jelentettem ki. -Ha ezzel jóvá tehetem. -mondtam neki komolyan és közben "véletlenül" hozzáért a kezem az övéhez.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:19 am

-Megteszek bármit amire kérsz -jelentette ki. -Ha ezzel jóvá tehetem. -mondtam neki komolyan és közben "véletlenül" hozzáért a keze az enyémhez.Én elhúztam a kezemet.
- Elég kevés dolog van,amivel ezt jóvá tudod tenni.Őszintén,én sem nagyon tudom,mik azok.Így hát sok szerencsét. - Mondtam,és elindultam Caroline felé.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:23 am

Elena elindult felém.-Látom végeztél is.Hihetetlen,hogy azt hiszi,egy kis nyálas szöveggel bármit el lehet intézni.Nem tudom minek nézz téged,hogy te mindent megbocsájtasz azonnal neki,csak mert ő Damon?-mondtam ezt Elenának,miközben elindultunk,de úgy,hogy Damon is hallja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:32 am

Elena elhúzta a kezét.
- Elég kevés dolog van,amivel ezt jóvá tudod tenni.Őszintén,én sem nagyon tudom,mik azok.Így hát sok szerencsét. - Mondta és elindult Caroline felé.
-Látom végeztél is.Hihetetlen,hogy azt hiszi,egy kis nyálas szöveggel bármit el lehet intézni.Nem tudom minek nézz téged,hogy te mindent megbocsájtasz azonnal neki,csak mert ő Damon?-mondta ezt úgy, hogy én is halljam.
-Ez fájt, Barbie. Mélyen a lelkembe gázoltál. -mondtam drámaian Caroline-nak. -Elena, ne hidd, hogy ennyiben hagyom ezt - tettem hozzá. Ahhoz te túl fontos vagy, gondoltam magamban. Én is megfordultam és most már nem akadályozott meg semmi, hogy részegre igyam magam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:43 am

-Ez fájt, Barbie. Mélyen a lelkembe gázoltál. -mondta drámaian Caroline-nak. -Elena, ne hidd, hogy ennyiben hagyom ezt - tette hozzá,és elindult másfelé.
- Sajog a szívem emiatt. - Mondtam. - Ez borzalmas volt,játszani az elérhetetlen lányt,aki igazából túlságosan is elérhető,és legszívesebben a karjába omlott volna. - Mondtam humorosan megközelítve,és elindultunk hazafelé.


Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 3:23 am

Csak reggel vettem észre Stefan üzentét.Még mindig nem tudtam,mit fogok neki mondani.De azért valahol a szivem legmélyén örültem,hogy újra láthatom.Elkészültem és kimentem a térre.Egyszerre értünk oda.Egy csókkal üdvözöltük egymást.
-Stefan...beszélnünk kell.-mondtam szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 3:25 am

Egyszerre értünk oda.Egy csókkal üdvözöltük egymást.
-Stefan...beszélnünk kell.-mondta szomorúan.
-Mi történt?-Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 3:29 am

-Mi történt?kérdezte Stefan.
-Emlékszel Rebekahra?Ő a lakótársam,akivel találkoztam és irtam az üzenetet.Összetört a szive,amikor metudta,hogy együtt vagyunk.Nem érti,hogy hogyan tudtad elfelejteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 3:36 am

-Mi történt?kérdeztem.
-Emlékszel Rebekahra?Ő a lakótársam,akivel találkoztam és irtam az üzenetet.Összetört a szive,amikor metudta,hogy együtt vagyunk.Nem érti,hogy hogyan tudtad elfelejteni.
-Túlléptem rajta.Ő Klaus testvére...igaz szerettem őt,de nekem nem menne vele.-Mondtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tér                            - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tér
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Tér-
Ugrás: