Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:06 am

Belém fojtotta a szót. Csókja édes volt. Számomra ezek a pillanatok amiket együtt tölthetek vele ez jelenti nekem a legtöbbet. Habozás nélkül visszacsókoltam. Akaratlanul, de kigördült egy könnycsepp a szememből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:14 am

Éreztem,hogy egy könycsepp gördül le az arcán.
-Miért sírsz?-Kérdeztem aggódva.
-Nemtudom.Mondta mosolyogva és tovább csókolt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:19 am

Egy lépéssel hátrébb lépett tőlem ezzel megszakítva csókunkat. A szememet kereste. Lehajtottam a fejemet.
-Tudod, azért sírok, mert azt hittem elfelejtettél. Sok rossz dolgon mentem keresztül. És... és... hiányoztál. - éreztem, hogy elönt a meleg. Zavarban voltam. A könnyem lassan lassan elhagyták arcomat és a földre estek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:32 am

Hirtelen SMS-t kaptam.
-Bocsáss meg.-Mondtam és elolvastam az üzenetet.
"Hogy tehetetted ezt?Nem hittem volna,hogy képes vagy ilyet tenni."
Car
Most nem érdekelt csak Bekah járt a fejembe.
Megöleltem őt,de nem reagált rá tovább sírt.
-Sajnálom,hogy ezt tettem veled.-Mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:37 am

SMS-t kapott. Nem érdekelt ki az. Az érdekelt, hogy most velem van. Megölelt. Pár perc múlva abbahagytam a sírást még mindig könnyes arccal ránéztem.
-Stefan! Kérdezhetek valamit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 5:22 am

-Persze bármit-Mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 5:26 am

-Amíg távol voltunk egymástól gondoltál rám? - sütöttem le a szememet. - Szeretném ha őszíntén válaszolnál. Szeretlek Stefan és szeretném ha minden kérdésemre őszíntén válaszolnál. - kezdtem el piszkálni a pólóját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 2:14 am

-Amíg távol voltunk egymástól gondoltál rám? - sütötte le a szemét. - Szeretném ha őszíntén válaszolnál. Szeretlek Stefan és szeretném ha minden kérdésemre őszíntén válaszolnál. - kezdte el piszkálni a pólómat.
-Gondoltam rád mikor a nyakláncodra néztem ami minden nap a kezembe került.-Mondtam mosolyogva.-Klaus megigézett,hogy felejtselek el,de nem tudtalak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 6:09 am

-Hiszek neked - mosolyodtam egy kicsit el. Lábujjhegyre álltam és megcsókoltam.
Szerettem őt. Ha becsapna összetörnék. Bízok benne. Teljes mértékben.
-Ha igazán szeretsz bizonyítasz. - mondtam zavartan. - Van kedved átjönni hozzánk? - kérdeztem és éreztem, ahogy elönt a meleg. Magabiztos vagyok általában, de ha róla van szó csak egy kis cica vagyok a nagy világba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 2:36 am

-Ha igazán szeretsz bizonyítasz. - mondtam zavartan. - Van kedved átjönni hozzánk?-Kérdezte.
-Persze What a Face -Mondtam és megfogtam a kezét.
Elkezdtünk sétálni a házuk felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy:    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 2:47 am

Megfogta a kezemet és elindultunk hozzánk. Zavarban voltam. A közelségétől boldog voltam. Az arcom elvörösödött, ezért inkább lehajtottam a fejemet.
Egyikőnk sem szólt egy szót sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 3:47 am

Jeremyéktől éppen hazafelé mentem.Lassú léptekkel haladtam előre.Csak néztem a semmibe.Ritka az ilyen,de semmin nem gondolkoztam.Kb olyan lehettem mint egy zombi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 3:53 am

A téren lyukadtam ki. Ott volt Anna is aki nagyjából olyan volt mint egy zombi.
- Hello! - köszöntem neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 3:56 am

Nagy sétálásomban,egyszer csak hangot hallottam.Hirtelen még meg is ilyedtem.
-Helló-szólalt meg.
Eléggé fel kellet emelnem a fejem mivel egy magas férfi állt mellettem.
-Elijah-mondtam,még kicsit meg is lepődve.-Szia.Hát te?Nem kéne Vickyvel és a picivel lenned?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 3:59 am

Kicsit megijedt.Eléggé fel kellet emelnie a fejét mert elég alacsony.
-Elijah - mondta,még kicsit meg is lepődve.- Szia.Hát te?Nem kéne Vickyvel és a picivel lenned?
- Hosszú történet... Mi újság veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 4:04 am

-Végre helyrerázódott minden,persz a másik Salvatoren kivül,aki most Bekahnak csapja a szelet,de őszintén megvalva nem is érdekel.Boszorkányokat szeretnék vadászni persze kisebb nagyob sikerrel.-mondtam a fejem lehajtva.-Kiváncsi vagyok hogy hol találhatnék egyet mert a városi boszi elég kezdő és még itt sincs.Te?Nem ismersz néhányat?-kérdeztem mosolyogva s még magam sem hittem el,mivel ezek nem igen nyüzsögnek olyan nagy számban errefelé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 4:09 am

- Igen hallottam Rebekahékról. De ha csak áltatja akkor nem igen marad sokáig vámpír. Boszorkányok szinte mindenhol vannak de Chicagoban olyanok is akik segítőkészek ha úgy vesszük. Amúgy miért lenne rá szükséged? - kérdeztem bár volt egy tippem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 4:14 am

-Chicago? Utoljára 812ben jártam arra,de akkor még senki nem volt....vagyis azt hiszem.A cél...lényegtelen...-mondtam eltusolva,majd izgatottan elköszöntem tőle.
-Most,azt hiszem akkor mennék is.Köszönök mindent!mondtam nagy mosollyal s örömömben az arcát a két kezembe fogtam,lábujjhegyre álltam s őt lentebb húzva HOMLOKON pusziltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:19 am

- Chicago? Utoljára 812ben jártam arra,de akkor még senki nem volt....vagyis azt hiszem.A cél...lényegtelen...-mondta eltusolva, majd izgatottan elköszönt.- Most,azt hiszem akkor mennék is.Köszönök mindent! - mondta nagy mosollyal s örömében az arcom a két kezébe fogta,lábujjhegyre állt s engem lentebb húzva homlokon puszilt és elment.
Megláttam Elenát.
- Szia! - köszöntem neki.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:23 am

- Szia!Hát te? - Kérdeztem tőle feldobódva,miközben kivettem a fülemből a fülhallgatót.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:29 am

- Szia! Hát te? - kérdezte feldobódva,miközben kivette a füléből a fülhallgatót.
- Mi hát én?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:31 am

- Hát te hogy-hogy itt vagy,és nem a kicsivel? - Kérdeztem tőle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:36 am

- Hát te hogy-hogy itt vagy,és nem a kicsivel? - kérdezte mosolyogva.
- Miért kérdi mindenki ezt? Amúgy hosszú történet. Veled mi újság? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 8:39 am

- Semmi különös szerencsére. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 12:51 am

- Az nem sok. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tér                            - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tér
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Tér-
Ugrás: