Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:22 am

-Aham...Szóval mostmár aggódsz? -tartottam egy kis szünetet-Esküszöm nem értelek.Az előbb mást mondtál.-látva Elijaht (mivel eddig még egyszerszem láttam nevetni) én is tovább mosolyogtam.Jobban belekavarodtam mint cukor a sütibe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:29 am

- Nem... vagyis igen. Vagy nem tudom. Miért nem lehet csak úgy annyiban hagyni? - kezdtem már én is belezavarodni ebbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:33 am

-Jólvan.Akkor legyen. Kezdjünk bele egy másik témába.-mosolyogtam még mindig majd lassan tovább sétáltunk a téren,miközben Luca még mindig a csomagjaimat cipelte.-Mi van Daniellel és Vickyvel?-kérdeztem.-A kicsit nem is láttam még.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:39 am

- Jól vannak. Ha akarsz bármikor átjöhetsz megnézni mondjuk annyira már nem is kicsi. Meddig akarod cipeltetni szegény gyerekkel a cuccaid?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:51 am

-Bevallom őszintén eddig inkább kerültelek titeket.Elég ellenszenvesnek néztél ki,mondjuk ez most megváltozott,de lehet,hogy ma épp csak jó napod van,és máskor mindig ugyanúgy viselkedsz.Persze az is lehet,hogy én kaptalak el rosszkor és azért voltál olyan.Szóval rajtad én még nem igazodtam ki.De a közeljövőben majd benézek a kicsihez.Amúgy észrevetted,hogy kb. 4edjére kerüljük meg ezt a virágágyást?-nevettem el magam,majd hátrafordultam.
-Luca ha elfáradtál megállhatsz.-szóltam hátra miközben mi még ötödjére is nekivágtunk a 10x10 méteres kiskert megkerülésének.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:59 am

- Az akkor volt. Amúgy nem. De ha unalmas csak körbe-körbe járkálni mehetünk másfelé is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:04 am

-Jólvan. Menjünk! Hiányzott a kisváros az elmúlt hétben.De hova?-kérdeztem,ismét felé fordulva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:10 am

- Heaven? Meghívlak valamire.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:25 am

-Jöhet.-mondtam határozottan,majd Luca felé fordultam.
-,,Megérdeklődöd hogy merre van a XYZ utca 39es szám.Odaviszed a dolgaim.Ha Rebekah otthon van csak mond el neki,hogy ki vagy és miért vagy a házban.Estére hazaérek.Addig otthon vársz." Igéztem meg.
Elijah ez egészet végignézte,majd miután Luca útnak indult ismét felé fordultam.
-Indulhatunk.-mondtam.S mindketten a kávézó felé vettük az irányt.
Lezarva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:06 am

Megint a téren sétáltam és ott volt Anna is.
- Hello! - köszöntem nevetve. Itt valahogy mindig összefutunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:23 am

Zenét hallgatva megint a téren sétáltam.Próbáltam élvezni,a még napsütéses napokat.Egyszer csak Elijah termett előttem.
-Szia.-köszöntem vissza mosolyogva.-És...megint a téren.Hogy hogy megint itt?Sirós a kicsi?-mosolyogtam tovább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:31 am

- Csak úgy. De amúgy nem igazán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:35 am

-Miért mentél el a múltkor amikor,megjött Jeremy? És miért kértél meg rá,hogy halgassak mindenről amit elmondtál nekem? Egyre csak arra gondoltam,hogy a vársoból erről csak nekem ,,nyiltakoztál".Igy van?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:37 am

- "Nyilatkoztam"? - kérdeztem nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:41 am

-Jólvan na.-nevettem el magam már én is.-Ez tényleg furán hangzott,de amikor meg vagyok lepődve ...hogy is mondjam?..Nem találom a szavakat.Szóval igaz?Csak én tudom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:44 am

- Igen. Miért? Ez olyan meglepő?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 8:50 am

-Ömmm....Igen?! Mivel...nem is tudom.Te rólam nem tudsz semmit.És fura,hogy igy megbizol bennem.De köszönöm,megtisztelve érzem magam.-mondtam (Alekoszosan)-De,emlékszel arra hogy hogy zártuk a múltkori beszélgetést?Rákérdeztem,hogy Vickyt szereted-e annyira mint Tatiat szeretted.A válaszod pedig az volt..hogy nem tudod?Ezt hogy,Elijah.-néztem rá kérdőn.-Gyereked van tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 2:36 am

- Tudom, hogy gyerekem van tőle de nem tudtam, hogy lehet. És azért nem tudom mert az más volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 2:41 am

-De tudod,hogy ennyivel tartozol Danielnek.Mármint annyival,hogy szereted az anyját.És végülis ha nincs más,aki miatt nem tudnál beleszeretni Vickybe,akkor csak próbálkozz.Mert nincs más ugye? Kedves lány.A sok szörnyűség történt vele,megérdemli,hogy valaki tiszta szivből szeresse.Viszont ha csak áltatod őt...akkor csak rosszabb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 3:04 am

- Tudom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 3:14 am

-Helyes.-mondtam bólintva.Bár gondoltam,hogy ezt ő is tudja.-De mesélj még!Miért jöttél vissza a városba? Mindenkinek volt oka rá.Fura,azért hogy mindenki igy egyszerre.Mintha valami telepátia lenne közöttünk...-zavarba jöttem,akkor vettem észre,hogy ezt furán fogalmaztam meg.-Mármint a vámpirok között.-nevettem el magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 3:30 am

- Lehet nem véletlen, hogy mindig itt futunk össze. Amúgy Damon miatt...
Na jó ez furán hangzott. - nevettem el magam. - De amúgy azért kerestem őt, hogy "visszacsábítsa" Stefant aki hagyja ott Klaust. De már lényegtelen. És te? "Csak" az anyukád miatt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 3:57 am

-Szóval igaz volt az a sok minden,Stefannal és Kalusszal kapcsolatban?Értem.
És amúgy igen.Csak Anyám miatt tértem vissza,de nem csak miatta maradtam.S remélem,hogy a szabadulása után is itt maradunk,és megpróbálja majd megszokni ismét ezt a helyet.Nagyon nem szeretném itt hagyni az új esetleg régi barátokat.Nameg Jeremyt sem szeretném elvesziteni magam mellől.-mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 4:20 am

- El is felejtettem... Amúgy miért?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 4:44 am

-Mi miért?Miért Jeremy?-kérdeztem s láttam hogy bólint.-Ezt nem lehet indokolni,vagy megmagyarázni.Úgy érzem mintha ő lenne a mindenem.Benne megbizom.Teljes mértékben és mintha kiegészitené a hiányaim.Például azt hogy én soha nem élhetem le az emberi életem.Ez neki megadatott,és benne mintha én is élnék...Vagy érthető,hogy mit zagyválok össze?-kérdeztem zavartan.-Azt hiszem,ez a szerelem vagy nem?Miért te nem ugyanigy éreztél Tatia iránt? Meg tudtad magyarázni,hogy miért szereted?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tér                            - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tér
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Tér-
Ugrás: