Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:18 am

- Tudom,de még mindig jobb,mintha meghalnának körülöttem az emberek,vagy esetleg világvége lenne,mint a filmekben. - Mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:28 am

- Hát jobb. - mondtam. - És mitől vagy kitől van ilyen jó kedved? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:31 am

- Az maradjon az én kis titkom. - Mondtam még mindig nevetve. - A lényeg az,hogy most úgy tűnik,minden klappol,nincs semmi bajom,nem aggódom semmiért és senkiért.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:42 am

- Az maradjon az én kis titkom. - mondta még mindig nevetve. - A lényeg az,hogy most úgy tűnik,minden klappol,nincs semmi bajom,nem aggódom semmiért és senkiért.
- Az jó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:03 am

Reggel óta nem láttam Elenát, ezért elindultam a házukhoz. A Téren megláttam őt és Elijah-t, éppen beszélgettek. Kicsit furcsa volt, mert ők nem nagyon szoktak beszélgetni, talán egyszer találkoztak.
-Sziasztok. -értem melléjük és gyorsan megcsókoltam Elenát. -Minden rendben?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:09 am

Már épp mondtam volna valamit Elijahnak,mikor hirtelen megjelent Damon,köszönt,és megcsókolt.Én automatikusan visszacsókoltam,de gyorsan abbahagytuk. - Minden rendben? - Kérdezte.
- Persze,éppen Elijahval beszélgettünk. - Mondtam Damonnak,aztán elkezdtem újra Elijahra nézni,hisz ezelőtt vele beszélgettem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:15 am

- Értem már. - mondtam mosolyogva arra célozva hogy mitől van jó kedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:25 am

- Persze,éppen Elijahval beszélgettünk. -mondta Elena és Elijah-ra nézett.
-Értem már -mondta Eiljah. Elena csak mosolygott, én meg nem értettem, hogy mi van, ezért összeráncoltam a szemöldökömet. -Ömm..én úgy is a Heavenbe megyek, ti addig...nyugodtan...beszélgessetek tovább. -mondtam és kikerültem őket. -Vagy te is csatlakozhatnál, úgy is csak én meg a bourbon leszünk ott -mondtam Elenának és egy puszit nyomtam a szájára. .
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:36 am

- Szerintem veled tartok,ha nem bánod Elijah. - Mosolyogtam,ő meg egyetértően biccentett.Elindultam Damonnel,miközben megfogtam a kezét. - Ki az a Bourbon?Valami külföldi?És szebb nálam? - Kérdeztem tőle félúton,miközben elengedtem a kezét,körbefontam a karom magam előtt,és felé fordultam komoly arccal.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 7:02 am

Úgy egy hétig voltam távol,és egész Chicagot bejártam egy nyamvatt boszi után keresve,mivel a MPi sehol sincs.Kis női praktikát bevonva sikerült elkapnom,a magát ,,varázsló"nak nevező Lucat.Egész végig vigyáztam,hogy ne érjen hozzám majd simán megigéztem.Azóta azt teszi amit én mondok.Akár egy házikutya.Most az az egyetlen célom,hogy őt midnentől megóvjam.A reptérről, mentünk hazafelé a téren keresztül.Persze ő hozta a csomagjaimat,és pedig előtte sétáltam.Egyszercsak megint Elijahval találtam szembe magam.
-Szia.-köszöntem egy nagy mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 7:13 am

Megint a téren sétáltam. Nem tudom, hogy miért de mostanában elég sokszor csinálom ezt. Egyszer csak Anna jött velem szemben mögötte egy fiúval aki csomagokat cipelt.
- Szia. - köszönt egy nagy mosollyal.
- Szia. - köszöntem én is mosolyogva. - Ahogy látom nem találtál boszorkányt. - mondtam kiszélesedett mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 7:29 am

-Egy kis időbe tellett,de igen.Sajnos nem tudom,hogy milyen erős,mivel viszonylag gyorsan kellett megigéznem ahhoz,hogy kövessen engem,igy le sem tudtam tesztelni.De ő volt az egyetlen az egész városban.Utolsó elkeseredésemben akadtam rá egy bárban.Pedig akkor már majdnem feladtam.De leglább ő.Hála neked.Köszönöm mégegyszer.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 7:35 am

- Nincs mit. Ha valamiben tudok segíteni szólj nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 7:39 am

-Igazából...gondolom rájöttél,hogy a kriptát szeretném felnyitni?Esetleg valami jótanács?Te hallottál-e róla valamit,amire esetleg vigyáznom kéne?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 7:43 am

- Ne hozd ki a többi vámpírt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 1:29 am

-Még nem állt szándékomban,de ...van egy olyan rossz szokásom,hogy azt várom,és az kell a legjobban amit nem szabad.
Sajnos...Úgyhogy,nem tudom.Meglátom,hogy hogy alakul.-mondtam mosolyogva,de láttam Elijahn,hogy talán nem kellett volna.Őszintén én sem tudtam,hogy ezt most viccnek szántam,vagy komolyan gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 1:41 am

- Akkor van két választásod. Vagyis három de az reményeim szerint nem kell. Az első, hogy meg állod és nem hozol ki több vámpírt az anyádon kívül. A második, hogy kereshetsz új varázslót vagy boszorkányt. A harmadik pedig az, hogy ott leszek veled és ha ki akarsz hozni más vámpírt is, kiviszlek és nem érdekel, hogy az anyád kint van-e.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 1:45 am

-Hmm...a varázslómra szükségem van,úgyhogy a második lehetőséged passzolom.Az anyámat akarom! De...a harmadik változatod meglepett.Velem lennél? Úgy hangzik mintha aggódnál értem.-mondtam meglepődötten,s mostmár tisztáztam magamban és tudom,hogy nem akarok kihozni onnan egy másik vámpirt sem az anyámon kivül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 1:56 am

- Nem aggódom érted csak vannak még emberek a városban, még ha nem is sok. - mondtam, bár nem volt valami meggyőző ami meglepett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 2:00 am

-Reméltem.-mondtam határozottan,viszont hallottam a saját hangomban a megrejtőzött dühöt.-Értem nem kell senki sem aggódjon! Főleg nem te,de nyugodj meg nem csak neked vannak ember szeretteid.-utaltam Vickyre és az én Jeremymre,aki borzasztóan hiányzik már.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 2:05 am

- Akkor jó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 2:40 am

-Jó is!-mondtam úgy mintha picit hisztiznék.Persze ez nem volt szándékos,de rosszul érintenek azok a dolgok,amikor a végére az sül ki hogy én vagyok a rossz.Én bárki miatt aggódnék.És igenis nekem is vannak olyan dolgok amik fontosak nekem.Végül sarkon fordultam s haza indultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 2:55 am

Mellé mentem és felvettem a lépteit.
-Bocsánat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:04 am

Amikor elindultam azt hittem,hogy a társalgásnak vége.Meglepődötten vettem észre,hogy Elijah még nem zárta le.Mellém jött és velem együtt sétált,miközben bocsánatot kért.Fura volt mivel ő már az első találkozásunk óta...enyhén szólva került.
Megtorpantam,s hirtelen megálltam.
-Miért is?-néztem nagyot,s szembefordultam vele-Nem kötelességed,miattam aggódni.Amit gondolsz az csak rád tartozik.Mindenki más.Csak én fogtam úgy fel,hogy talán a vámpirok legalább összetartanak ha az emberek között nem kis számban vannak önzöek.De ez az én teóriám.Igy inkább én kérek bocsánatot amiatt,hogy neked bocsánatot kellet kérned tőlem.-ez az utolsó mondat,kicsit furán hangzott,és rendesen megkutyultam.Akaratlanul is elnevettem magam,igy a szigorú hanglejtésem kudarcba fulladt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 3:14 am

- Aham. - mondtam nevetve. - Szóval baj, hogy aggódom érted?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tér                            - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tér
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Tér-
Ugrás: