Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:41 am

Azután,hogy jól beolvastam a Katherine körül levő pityergőknek,Kath nekem támadott és mert annyi tisztesség volt bennem,hogy egy terhes nőt ne üssek meg,nem tettem semmit.Kiütött egy kis időre.A téren ébredtem egy padon ahol valaki ébresztgetett.Egy barna szempár tárult elém.
 -A mennyben vagyok?-kérdeztem hallkan mire ő mosolyogni kezdett.Eddig fekve levő testhelyzetemből felültem mire a fejemhez kaptam.Kicsit még szédültem.-Hogy kerülsz te ide? Szó nélkül lelépsz,aztán a semmiből felbukkansz.-mondtam,de ő még mindig csak előttem guggolva mosolygott rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:44 am

-Jajj..sajnálom,nagyon.De ezt majd később megbeszéljük,most az a fontos,hogy veled mi van.-mondtam.-Hogy érzed magad minden rendben?Miért voltál kifeküdve egy padon a téren?Mitörtént?-kérdeztem idegesen,de ő csak nézett rám szép nagy szemeivel.-Válaszolj már az isten szerelmére Anna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tér                            - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:53 am

-Ne visitozz már!-kaptam a fülemhez.Úgy éreztem magam mint aki durván másnapos. -Amúgy...semmi,csak...Katherinnel, kicsit összebalhéztunk,de nem tehettem semmit,hogy kiüssem,mert képzeld.Terhes.-mondtam a fejem rázva,mire már Jeremy is felült mellém a padra.Értetlenül nézett.Nem kellett feltennie a kérdést én tudtam,hogy miért néz olyan furcsán.-Igen a vámpiroknak valóban nem lehet gyerekük,ezért különleges Kath esete.Allitólag Dean....öhm....mindegy is.-hesegettem el a visszatérő Katherine kijelentést- De te,hogyhogy errefele mászkálsz? Hova indultál? Menj csak nyugodtan.Vámpir vagyok.-suttogtam-Nem lesz semmi bajom.-mosolyogtam rá,kicsit még szédülten.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tér                            - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tér    Tér                            - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tér
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Tér-
Ugrás: