Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vicky szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 3:18 am

Azt mondta mosolyogva:
- Igen, szeretném látni őket, de most szeretnék veled lenni. Újra egy boldog család. - miközben még mindig a vállamon nyugtatta a fejét.

Mosollyal az arcomon simogattam az arcát, és a haját..:
-Akkor valamelyik nap meglátogatjuk őket, miután elég időt töltöttünk kettesben, hármasban.. Rendben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 3:23 am

Mosollyal az arcán simogatta az arcomat, és a hajamat. - Akkor valamelyik nap meglátogatjuk őket, miután elég időt töltöttünk kettesben, hármasban.. Rendben? - kérdezte. - Rendben. -suttogtam. Kiszálltam az öléből, betettem Danielt az ágyba, hogy tovább tudjon aludni nyugodtan, majd visszaültem Elijah ölébe és elkezdtem csókolgatni a száját, az állát, a fülét, a nyakát és közben megpróbáltam óvatosan leszedni róla a ruhát. Reméltem, hogy nem fog visszautasítani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 3:32 am

Vicky felállt, áttette Danielt a saját ágyába, aztán ahogy visszaült az ölembe, elkezdett csókolgatni, reméltem, hogy többet is akar.. Aztán levette a pólómat.. Ennyi idő után nem is lehetne jobb a kibékülésünk, hát persze, hogy hagytam magam, sőt letepertem az ágyra,de csak óvatosan és én is levettem az ő felsőjét.. Közben meg csókolgattam a nyakát, még ő a hajamat piszkálta, és visszacsókolt..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 3:45 am

Hagyta magát, sőt letepert az ágyra óvatosan és levette a felsőmet. Közben a nyakamat csókolgatta, míg én a haját piszkálgattam és visszacsókoltam. Ledöntöttem az ágyra, ráültem és hevesen csókolni kezdtem, óvatosan végighúztam a körmeimet a mellkasán, majd elkezdtem kikapcsolni a nadrágját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 3:55 am

Ledöntött az ágyra, rám ült és hevesen csókolni kezdett, óvatosan végighúzta a körmeimet a mellkasomon, majd elkezdte kikapcsolni a nadrágom.. Én a hajába túrtam, és visszacsókoltam, aztán a lábait kezdtem fogdosni, és szó szerint letéptem róla a nadrágját.. Szépen megfogtam a derekát és felültem vele az ágyon, még mindig csókolóztunk, aztán letettem magam mellé az ágyra, ledöntöttem, és a hasát kezdem el csókolgatni, majd szépen haladtam felfelé és csókolóztunk tovább..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:01 am

A hajamba túrt, és visszacsókolt, aztán a lábaimat kezdte fogdosni, és szó szerint letépte rólam a nadrágot. Szépen megfogta a derekamat és felült velem az ágyon, még mindig csókolóztunk, aztán letett maga mellé az ágyra, ledöntött, és a hasamat kezdte el csókolgatni, majd szépen haladt felfelé és csókolóztunk tovább. Óvatosan végigkarmoltam a hátát, majd megpróbáltam a többi ruhadarabtól is megszabadítani. Óvatosan megharapdáltam a nyakát és a vállát. - Mi lesz, ha megint teherbe esem? - suttogtam a fülébe hirtelen, mert eszembe jutott a múltkori eset. Megpusziltam a fülét, az arcát, majd újra hevesen csókolózni kezdtünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:08 am

Óvatosan végigkarmolta a hátam, majd a többi ruhadarabtól is megszabadított. Óvatosan megharapdálta a nyakam és a vállam
- Mi lesz, ha megint teherbe esem? - suttogta a fülembe hirtelen, biztosan eszébe jutott a múltkori eset. Megpuszilta a fülem, az arcom, majd újra hevesen csókolózni kezdtünk.. Átkulcsolta a kezét a nyakamon.. Aztán leálltam, fel emeltem a fejem és támaszkodtam felette, a szemébe néztem és mosolyogva azt mondtam: - Ha megint teherbe esel, remélem kislányunk lesz.. Aztán tovább csókólgattam..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:14 am

Átkulcsoltam a kezem a nyakán. Aztán leállt, felemelte a fejét és támaszkodott felettem és a szemembe nézett. - Ha megint teherbe esel, remélem kislányunk lesz. - mondta mosolyogva. Aztán tovább csókolgatott. Letéptem róla az alsónadrágját, majd belemarkoltam a fenekébe. - Huncut vagy. - mondtam mosolyogva, majd ledöntöttem és elkezdtem a mellkasát csókolgatni szépen lassan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:23 am

Tetszett neki amit mondtam, meg is szabadított minden ruhámtól, miközben a mellkasomat csókolgatta, én kikapcsoltam a melltartóját, és lehúztam a bugyiját..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:27 am

Kikapcsolta a melltartómat és lehúzta a bugyimat. Egyre jobban kívántam őt. végighúztam a lábfejemet a lábszárán, miközben picit megemelte a csípőmet, hogy könnyén belém tudjon hatolni. Végigkarmoltam a hátát, felborzoltam a haját és újabb heves csókba kezdtünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:41 am

Annyira kívántam, végighúzta a lábfejét a lábszáramon, én pedig megemeltem a csípőjét.. Beletúrt a hajamba és vadul csókolóztunk, én a fenekét markolászom, még ő rajtam van, aztán már azon kaptam magam hogy behatoltam, ő meg csak csókol, és csókol.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 4:56 am

A fenekemet markolászta, miközben én rajta voltam. Aztán belém hatolt és én csak csókoltam. Helyzetet cseréltünk, majd lassan elkezdett rajtam mozogni. Minden egyes perccel egyre közelebb kerültem a gyönyör kapuja felé. Egy idő után gyorsabb tempót kezdet el diktálni, aminek a hatására a nevét kezdtem el sikongatni. Kisimítottam az arcomból összekócolt hajamat, majd finoman a vállába haraptam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:04 am

Amikor helyet váltottunk, és én irányítottam, annyira beleéltük magunkat, hogy Vikcy már a nevemet sikongatta, a vállamba harapott én meg kezeit odaszegeztem a feje fölé, bele a párába.. Nem bírtam leállni.. Aztán elengedtem, átkaroltam a hátát, ő pedig az enyémet, szorított magához, még szeretkeztünk..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:18 am

A kezemet a fejem fölé szegezte, bele a párnába. Nem bírt leállni. Aztán elengedett, átkarolta a hátamat, én pedig az övét, szorítottam magamhoz, miközben még mindig szeretkeztünk. Egyre mélyülő kéjes sóhajok hagyták el mindkettőnk ajkát. Egyszerre értük el a csúcsot, majd egy utolsó csókot adott és legördült rólam. Zihálva a mellkasára feküdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:27 am

Aztán egyre mélyülő kéjes sóhajok hagyták el mindkettőnk ajkát. Egyszerre értük el a csúcsot, majd egy utolsó csókot adtam neki és legördültem róla. Zihálva a mellkasomra feküdt, én pedig a haját kezdtem simogatni, és magunkra húztam a takarót..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:33 am

A hajamat kezdte el simogatni és magunkra húzta a takarót. Elkezdtem cirógatni és puszilgatni a mellkasát. - Hiányzott e jelenléted. Nagyon sok mindenről lemaradtál. Daniel azt hitte, hogy elveszítette az apját. - mondtam kicsit zihálva, majd elkezdtem cirógatni a haját is miközben a gyönyörű szemeit néztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:39 am

Elkezdte cirógatni és puszilgatni a mellkason. - Hiányzott a jelenléted. Nagyon sok mindenről lemaradtál. Daniel azt hitte, hogy elveszítette az apját. - mondta kicsit zihálva, majd elkezdte cirógatni a hajam is miközben a szemeimet nézte.
Mélyen a szemébe néztem
-Egész távollétem alatt csak rátok gondoltam, várom már, hogy felkeljen és megölelgethessem, és hogy halljam mikor azt mondja: Apa.
Majd adtam egy puszit a homlokára, és a plafonra néztem.
-Örülni fog nekem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:53 am

Mélyen a szemembe nézett. - Egész távollétem alatt csak rátok gondoltam, várom már, hogy felkeljen és megölelgethessem, és hogy halljam mikor azt mondja: Apa. - mondta, majd adott egy puszit a homlokomra és a plafonra nézett. - Örülni fog nekem? - kérdezte. - Biztos örülni fog neked. Az apja vagy. Én is örülök, hogy újra itt vagy. - suttogtam könnyes szemmel. Újra emlékeztem arra a fájdalomra, amit akkor éreztem, mikor itt hagyott minket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:55 am

Biztos örülni fog neked. Az apja vagy. Én is örülök, hogy újra itt vagy. - suttogta könnyes szemmel.

-Akkor jó. mosolyodtam el.
-De akkor te se pityeregj, ha nem örülj, hogy most már itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 5:59 am

- Akkor jó. - mosolyodott el. - De akkor te se pityeregj, hanem örülj, hogy most már itt vagyok. - mondta. - Örülök, nagyon örülök, hogy újra itt vagy. - mondtam mosolyogva, majd letöröltem a könnyeket a szememről és Elijah vállára hajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 6:42 am

- Örülök, nagyon örülök, hogy újra itt vagy. - mondta mosolyogva, majd letörölte a könnyeket a szeméről és a vállamra hajtotta a fejét.
- Pihenjünk, a még fel nem kell Daniel.-mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 2:12 am

- Pihenjünk amíg fel nem kel Daniel. - mondta mosolyogva. megpusziltam a kulcscsontjánál, majd elaludtam. Pár óra múlva amikor felkeltem Elijah még aludt. Óvatosan felkeltem és odamentem Danielhez. Kivettem az ágyból majd odafordultam Elijah felé, hogy a kicsi is láthassa. - Apa. - mondta halkan Daniel, majd a kis kezével Elijah felé mutatott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 2:23 am

megpuszilt a kulcscsontomnál, majd elaludtudt. Aztán én is elaludtam, pár óra múlva a kisfiam hangjára ébredtem, amint azt mondja -Apa. Fel néztem és Vicky kezében Daniel rám mutatott..

Oda mentem hozzá, elvettem Vickytől és szorosan magamhoz öleltem, - Kisfiam, igen apa itt van.- mondtam neki mosolyogva

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 3:40 am

Odajött hozzánk, elvette a kezemből Danielt és szorosan magához ölelt. - Kisfiam, igen apa itt van. - mondta neki mosolyogva. Nyomtam egy puszit Daniel fejére, majd megcsókoltam Elijaht. - Most már egy család vagyunk. - suttogtam könnyes szemmel, majd átöleltem mindkettejüket.
A következő egy hétben nagyon sok minden történt. Elijah rengeteget játszott Daniellel és nagyon sok vámpír dolgot is megtanított neki. Én mindig figyelmesen figyeltem őket. Igyekezem jó anya lenni. Az utóbbi pár napban azonban mintha valami megváltozott volna velem. Elment az étvágyam, sápadtabb lettem és kimerült voltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 3:45 am

Nyomott egy puszit Daniel fejére, majd megcsókolt. - Most már egy család vagyunk. - suttogta könnyes szemmel, majd átölelt mindkettőnket.
A következő egy hétben nagyon sok minden történt, rengeteget játszottam Daniellel és nagyon sok vámpír dolgot is megtanultunk együtt. Vicky mindig ott volt velünk,és figyelmesen követte az eseményeket, hiszen nagyon igyekszik jó anya lenni. De az utóbbi pár napban azonban mintha valami megváltozott volna vele. Elment az étvágya, sápadtabb lett, és kimerültebb volt. Amennyi tudtam lefoglaltam Danielt, hogy Vikcynek kevesebb dolga legyen, de így is nagyon rosszul fest..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky szobája
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja
» elijah szobája
» Jeremy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: